Projektowanie sieci komputerowych - Usluger.pl

Sieć komputerowa to niezbędne elementy wyposażenia każdej dzisiejszej firmy. Jest ona konieczna w każdym miejscu, w którym znajdują się urządzenia wykorzystywane do codziennej pracy biurowej. Sieć komputerowa jest to zbiór komputerów oraz innych urządzeń, które połączone są ze sobą kanałami komunikacyjnymi. Umożliwia ona wzajemne przekazywanie informacji oraz pozwala na udostępnianie zasobów własnych, pomiędzy punktami sieci. Jak jednak zaprogramować sieć komputerową aby pracowała szybko i wydajnie? Pomimo przekonania, że jest to proste zadanie, należy mieć do tego odpowiednią wiedzę. Jeżeli szukasz specjalisty, który zaprojektuje Twoją sieć komputerową, odnajdziesz go w tym katalogu.

Projektowanie sieci komputerowych

Wykonawca: Fixinet

profesjonalne Projektowanie sieci komputerowych

Tworzenie sieci komputerowych

Wykonawca: Software Security License

Marzysz o własnej sieci komputerowej w małym biurze lub domu?
Prosimy o kontakt, koszt od konfiguracji jednego stanowiska to 100 zł plus koszt sprzętu. Sieci oparte są o technologię RJ-45 oraz o technologię bezprzewodową.

Sieci prywatne VPN

Wykonawca: PK-EKSPERT Piotr Kaźmierski

Oferujemy budowę połączeń VPN pomiędzy różnymi lokalizacjami klienta. Usługa nie wymaga posiadania dostępu do internetu ze stałymi adresami IP. Szybka konfiguracja, wsparcie merytoryczne przy projektowaniu sieci oraz rozwiązywaniu problemów. Konkurencyjne ceny.

Budowa sieci komputerowych

Wykonawca: IPC.NETWORK Janusz Kozioł

Projekt, instalacja, serwis.

Naszym klientom zapewniamy kompleksową obsługę związaną z sieciami komputerowymi. Gwarantujemy fachową pomoc od przygotowania projektu przez administrację po obsługę serwisową. Zajmujemy się wdrażaniem projektów zgodnych z potrzebami klientów oraz stałą opieką serwisową. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Tworzenie sieci komputerowych

Wykonawca: OGICOMP Łukasz Ogonowski

Oferta naszej firmy obejmuje również kompleksowe tworzenie sieci komputerowych. Nasza profesjonalna pomoc zaczynamy od projektu, poprzez budowę, aż po administrację. Zapewniamy również modernizację sieci już istniejących.
Zapraszamy zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Budowa sieci komputerowych - routery, access pointy, repeatery, pozost

Wykonawca: TECHNET Bronisław Tomiczek

Specyfikacja usługi Budowa sieci komputerowych - routery, access pointy, repeatery, pozost - usługa obejmuje budowę/diagnostykę/naprawę sieci komputerowych przewodowych oraz bezprzewodowych wi-fi (pasmo 2,4Ghz oraz 5Ghz), instalacje/konfigurację routerów, access pointów, repeaterów, serwerów NAS, rejestratorów monitoringu oraz pozostałych sprzętów pracujących w sieciach LAN/WLAN. Usługa przeznaczona w szczególności dla osób prywatnych oraz małych i średnich firm.

Projektowanie i budowa sieci teleinformatycznych

Wykonawca: BS Partner

W ofercie naszej firmy BS Partner znajduje się projektowanie i budowa sieci teleinformatycznych, które umożliwiają komunikowanie się komputerów oraz urządzeń znajdujących się w odległych od siebie miejscach. W ramach tworzonych przez nas sieci teleinformatycznej oferujemy: opracowanie koncepcji wraz z założeniami, projekt, dobór i dostarczanie urządzeń oraz ich instalację, instalowanie i testowanie okablowania strukturalnego, pomoc techniczną oraz administrację siecią. Zajmujemy się takimi sieciami jak: LAN, WLAN, VPN, VLAN oraz sieciami telefonicznymi. Zaprojektowana i zainstalowana przez naszą firmę sieć jest zgodna ze wszystkimi zaleceniami i normami, a gwarantuje to niezawodny i stabilny system teleinformatyczny.

Instalacja sieci komputerowych

Wykonawca: IT-TELEKOM centrale telefoniczne VoIP Panasonic, monitoring video BCS IP

W ramach świadczonych usług nasza firma IT-TELKOM oferuje wykonanie instalacji sieci komputerowych kat.5e kat.6, WLAN i WiFi. Instalacja sieci komputerowych jest jedną z naszych specjalności, zapraszamy do kontaktu telefonicznego i skorzystania z naszych usług.

Projektowanie sieci i badanie pola zasięgu wifi

Wykonawca: COMPUTER-BIS Dobrosław Wolanowski

kompleksowo

Projektowanie sieci

Wykonawca: Firma informatyczna

Świadczymy usługę projektowania i montażu lokalnych sieci komputerowych. Zajmujemy się projektowaniem sieci domowych jak zarówno w siedzibach firm. Posiadamy duże doświadczenie w tym zakresie i gwarantujemy wysoką jakość usług.

Projektowanie i budowa sieci komputerowych

Wykonawca: WS Computer

Projektujemy i budujemy sieci dostosowane do potrzeb klienta firmy, przy budowie proponujemy funkcjonalne i najnowsze rozwiązania sieciowe, tak aby zapewnić bezusterkowe i praktyczne działanie przez lata.

Budowa sieci Wi-Fi

Wykonawca: MEZ Mariusz Grabysa - Usługi Informatyczne

Szybka sieć bezprzewodowa WiFi to:

1. Projekt - to kluczowy element projektu, pozwala określić miejsca instalacji urządzeń WiFi, na tym etapie określam kluczowe parametry sieci, jak typ urządzeń, rodzaj anten, moc sygnału, strefę w której można będzie korzystać z internetu

2. Instalacja - sprawna lecz niezakłócająca normalnego funkcjonowania obiektu w którym przebiega

3. Konfiguracja - to najbardziej istotny element usługi, podczas którego konfigurowane są parametry radiowe, aspekty bezpieczeństwa sieci, kwestie dostępu do zasobów, metody logowania do sieci, ograniczenia prędkości, metody zarządzania siecią.

Usługa skierowana jest do:

  • hosteli, hoteli, moteli, miejsc noclegowych - zapewniam szybki dostęp do WiFi w całym obiekcie z możliwością logowania się do sieci poprzez Facebook lub Google. Sieć można zarządzać z centralnego punktu.

  • kawiarni, restauracji, barów - zapewniam niedrogie lecz wydajne urządzenia Wi-Fi. Jako opcję polecam remarketing z wykorzystaniem Facebooka

  • parków rozrywki - zapewniam dobry zasięg oraz dużą wydajność na otwartym terenie w konfiguracji wielu sieci bezprzewodowych, każda do innych zastosowań

Budowa sieci komputerowych

Wykonawca: NET-KOMP Aneta Kozon

Skonfigurujemy sieć w Twoim przedsiębiorstwie, podzielimy łącza internetowe na wiele komputerów (przewodowo oraz bezprzewodowo). Konfigurujemy dostęp do internetu z każdym dostępnym operatorem. Zabezpieczymy sieć tak, że nikt oprócz ciebie nie będzie miał do niej dostępu.

Projekty sieci komputerowych LAN i Wi-Fi

Wykonawca: Ideał Sp.j.

Zajmujemy się projektowaniem oraz wykonywaniem sieci komputerowych.
Dobrze wykonany i przemyślany projekt w przyszłości oszczędzi wiele problemów, przestojów a co za tym idzie kosztów. Projektujemy i wykonujemy sieci LAN i WLAN. W przypadku obu sieci wykonujemy pomiary wstępne oraz po-wykonawcze używając profesjonalnego sprzętu firmy Fluke Networks. Pomiary sieci LAN wykonujemy miernikiem Fluke DTX ELT.
Wieloletnie doświadczenie w tej branży pozwala nam na kompleksowe rozwiązanie dla praktycznie każdego zapytania.

Projektowanie sieci

Wykonawca: TELGEN Arkadiusz Skowron

Projektujemy kompleksowo sieci w oparciu o światłowody lub kable miedziane. Nasze projekty mogą obejmować budynki i tereny zewnętrzne.