Projektowanie, instalacja i administracja sieci komputerowych

W każdej firmie, która jest mocno skomputeryzowana, sieci komputerowe stanowią węzłowy punkt ich struktury. Niezakłócony i sprawny obieg informacji jest podstawą sprawnego przebiegu pracy oraz racjonalnej koordynacji wysiłków całego zespołu. Jednak taki system komunikacyjny jest niezwykle złożonym układem. Jego administrowanie i serwisowanie wymaga nie lada umiejętności i specjalistycznych narzędzi. Jeżeli potrzebujesz kogoś, kto wykona usługę z tego zakresu, przeglądnij zamieszczone u nas oferty i wybierz tę, która w największym stopniu odpowiada Twoim oczekiwaniom.

Sieci komputerowe

Wykonawca: THORNET sklep komputerowy i serwis laptopów

Oferujemy kompleksowe wykonanie instalacji okablowania strukturalnego - sieci elektrycznych, komputerowych i internetowych.

Lokalne sieci

Wykonawca: COMP Service - Usługi informatyczne

W naszej ofercie również znajdziecie profesjonalne usługi budowania sieci lokalnych dla firm jak i również osób prywatnych.


  • Administracja sieciami komputerowymi

  • Montaż i instalacja urządzeń sieciowych

  • Projektowanie sieci lokalnych

Lokalne sieci

Sieci komputerowe

Wykonawca: NETStudio

Zajmujemy się inwentaryzacjami, budową i administracją sieci komputerowych przewodowych i bezprzewodowych

Sieci komputerowe

Projektowanie i wykonywanie sieci komputerowych

Wykonawca: ATABIT - Kamil Doering

Zaprojektujemy i wykonamy sieć skrojoną pod Twoje potrzeby. Zaproponujemy rozwiązania, które zabezpieczą Twoje dane, komputery i zapewnią spokojny sen. Zaufaj profesjonalistom!

Odpowiadając na potrzeby naszych Klientów zajmujemy się także małymi, kilkustanowiskowymi infrastrukturami.

Dodatkowo zaproponujemy rozwiązania, które pozwolą rozszerzyć sieć o dodatkowe moduły takie jak np. monitoring IP czy centrala telefoniczna VoIP.

Odpowiednio zaprojektowana sieć pozwala zminimalizować zagrożenia wszechobecne w dzisiejszym internecie. Instalacja wykonana przez profesjonalistów daje gwarancje zarówno wysokiej wydajności jak i bezawaryjności.

Projektowanie i wykonywanie sieci komputerowych

Sieci światłowodowe

Wykonawca: ISBM - Systemy i Sieci Komputerowe oraz Usługi Inżynierskie

Poza budową i naprawami (w tym spawaniem) sieci światłowodowych oferujemy elementy niezbędne do budowy jak również do codziennej eksploatacji sieci światłowodowych: kable połączeniowe (patchcordy), konwertery mediów, sprzęt aktywny (przełączniki).
Oferujemy również usługi w zakresie pomiarów reflektometrycznych i pomiarów przepustowości w zakresie do 1Gb.

Sieci światłowodowe

Sieci LAN i WAN

Wykonawca: mw4it Systemy informatyczne

Projektowanie instalacji teletechnicznych,
Montaż okablowania strukturalnego,
Pomiary dynamiczne, certyfikacja sieci LAN,

Okablowanie strukturalne ma zapewnić dostęp z każdego punktu abonenckiego do sieci komputerowej, usług telefonicznych, systemów sygnalizacji (np. p.poż., antywłamaniowych), systemów telewizji i wideo. Okablowanie strukturalne jest niezbędnym elementem systemu IT - służy do przenoszenia sygnałów transmisji danych pomiędzy komputerami, serwerami oraz innymi urządzeniami sieciowymi, oraz głosu, w postaci sygnałów analogowych lub telefonii cyfrowej ISDN. Coraz częściej, okablowanie strukturalne jest wykorzystywane również do transmisji treści multimedialnych, takich jak telefonia IP, wideokonferencje, czy CCTV IP (sygnał wideo tzw. Video over IP – VVoIP) oraz transmisji niskonapięciowych sygnałów sterujących budynkiem związanych z systemem BMS (Building Management System).

sieci LAN i WAN

Serwis central i sieci teleinformatycznych

Wykonawca: TEL-PRO Andrzej Dubrowski

Zajmujemy się modernizacją i serwisem systemów telefonicznych oraz central telefonicznych takich firm jak: Siemens, Platan, Panasonic, Slican, Mikrotel. W ofercie posiadamy: telefony analogowe, systemowe, cyfrowe, bezprzewodowe, fax. Wykonujemy także prace związane z położeniem okablowania telefonicznego i informatycznego.

Serwis central i sieci teleinformatycznych

Naprawa zalanego laptopa

Wykonawca: TYMON-IT

profesjonalne usługi z zakresy serwisu laptopów i komputerów

Budowa sieci komputerowych

Wykonawca: RESET Bogusław Skrzydeł, Komputery & CB Augustów

  • Budowa sieci komputerowych
- Ethernet (LAN), przewodowych
- Wi-Fi (WLAN), bezprzewodowych
- Powerline (dLAN), sieć z gniazdka elektrycznego

Sieci komputerowe

Wykonawca: Hobbit Grzegorz Kardaś Usługi Informatyczne

Prowadzimy administracje sieciami komputerowymi, które są oparte o systemy Novell Netware, MS Windows 2000 Server. Wykonujemy także sieci komputerowe dla małych oraz średnich przedsiębiorstw. Zapewniamy także serwis oraz szkolenia z zakresu bezpieczeństwa współużytkowania sieci. Zapraszamy do skorzystania z oferty!

Sieci komputerowe

Projektowanie systemów monitoringu

Wykonawca: Prolab It Consulting Paweł Matyja

Od 10 lat nasz firma zajmuje się projektowaniem, montażem i serwisem systemów monitoringu. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Projektowanie systemów monitoringu

Spawanie światłowodów

Wykonawca: BMJ Sp. J

Posiadamy doskonale wyszkoloną kadrę spawaczy światłowodów oraz najbardziej precyzyjne narzędzia, w tym spawarkę firmy Fujikura. Połączenie tych dwóch czynników gwarantuje wykonanie prac na najwyższym poziomie.

Projektowanie i budowa sieci światłowodowych

Wykonawca: BMJ Sp. J

Dobrze zaprojektowana sieć powinna zapewnić wysoką wydajność i zmniejszenie kosztów eksploatacji. Projektujemy sieci światłowodowe od najmniejszych do bardzo rozległych. Pomożemy dobrać najlepszy sprzęt i urządzenia.

Projektowanie i budowa sieci światłowodowych

Administracja sieci komputerowych

Wykonawca: Inprox sp. zo.o.

Firma Inprox oferuje obsługę i wdrożenie złożonych konfiguracji serwerów różnych producentów w redundantnym i zwirtualizowanym środowisku opartym o VMware, Citrix Xen i innych. Posiadamy również rozległą wiedzę na temat działania urządzeń do przechowywania danych począwszy od systemów NAS klasy SOHO po rozbudowane macierze dyskowe.

Posiadamy specjalistów od sieci komputerowych świadczących każdego dnia obsługę złożonych konfiguracji opartych o urządzenia firmy CISCO, HP, Ubiquiti, Planet przy wykorzystaniu mechanizmów takich jak BGP, MPLS, IPSEC, OSPF.

Realizujemy również sieci WiFi do kilkuset użytkowników w oparciu na najlepsze standardy i sprzęt.

Administracja sieci komputerowych

Projektowanie i budowa sieci LAN

Wykonawca: drKOMP.pl Adam Ploetz

W dzisiejszym świecie podstawą jest ciągła wymiana informacji, dzięki szybkiemu obiegowi danych może on się rozwijać w takim tempie, jakie widzimy.

Obecnie zarówno wśród użytkowników biznesowych jak i domowych nikt nie wyobraża sobie codzienności bez istnienia połączenia z Internetem. Duża sieć pozwala nie tylko na łatwiejszą pracę poprzez wymianę informacji między urządzeniami, ale także zabezpiecza naszą prace, np. poprzez regularne tworzone kopie zapasowe na serwerach wewnętrznych.

Nasza oferta zawiera:

projektowanie
budowę sieci LAN i Wi-Fi
konfigurację urządzeń sieciowych

Stworzone przez Nas sieci są projektowane tak, aby można było je w przyszłości bez problemu rozbudować. Zabezpiecza to firmę np. przed niewystarczającą przepustowością sieci lub brakiem możliwości dodania nowych punktów dostępowych.

Nie tylko zajmujemy się tworzeniem od podstaw sieci – również zajmujemy się modernizacją oraz rozbudową już istniejących.

Stabilność pracy to stabilność sieci – odnosi się to zarówno do małych firm, jak i do korporacji.

Projektowanie i budowa sieci LAN