Rejestracja domen, poczta e-mail, pozycjonowanie i innye usługi internetowe

Dostęp do internetu od dawna nie jest już opcją dla specjalistycznych firm, ale koniecznością w każdym biznesie. Połączenie z globalną siecią pozwala na promowanie biznesu, szybkie załatwianie wielu spraw oraz błyskawiczną wymianę korespondencji. Warto więc, abyś miał namiar na firmy świadczące usługi internetowe. Pomoc fachowców z tego zakresu przyda Ci się w wielu przypadkach. Czy to będzie rejestracja domen, czy szwankująca poczta elektroniczna – ogłaszający się u nas specjaliści dostarczą Ci kompleksowej pomocy.

Projektowanie stron internetowych

Wykonawca: PJK KONRAD DOLEZIŃSKI

Tworzymy strony internetowe przyjazne użytkownikom i zoptymalizowane pod najpopularniejsze wyszukiwarki. W naszej Agencja Interaktywnej PJK – w pierwszej kolejności sprawdzamy, możliwości wypromowania danej strony na podstawie analizy konkurencyjnych stron www. Optymalnie dobieramy ofertę i staramy się dopasować ją do potrzeb każdego z naszych klientów. Nie mamy w zwyczaju proponować usług, które podnoszą koszty, a nie dają wyników. Bardziej niż na jednorazowej płatności, zależy nam na stałej współpracy.

Tworzenie stron internetowych

Wykonawca: EasyWeb4u -Projektowanie stron internetowych

Obecnie prawie każda firma ma stronę internetową. Nic dziwnego. Internet umożliwia dotarcie do nowych klientów i ułatwia kontakt z nimi. Warto zainwestować w serwis, który odpowiednio reprezentuje firmę w Internecie, pomoże zwiększyć wiarygodność marki, zaprezentuje zalety i zaprezentuje ofertę. Dobra strona internetowa powinna realizować cele biznesowe, skupiać się na odbiorcy i jego oczekiwaniach.
Zapraszamy do kontaktu

Cyberbezpieczeństwo w firmie

Wykonawca: Marketing Studio Maciej Kulpa

Dzięki nam będziesz mógł się czuć bezpieczniej zarówno eksplorując internet jak i spać spokojnie że, twoje dane są bezpieczne.

Co jest w zakresie naszych usług?

Zabezpieczanie serwerów
Modernizacja modernizacja sieci pod kątem CyberSecurity
Wyłączenie niebezpiecznych usług
Wykonywanie testów penetracyjncyh
Testowanie zabezpieczeń
Szkolenia z CyberSecurity
Usuwanie zniszczeń wywołanych atakiem hakerskim
i wiele więcej...

Projekt wizualizacja 3D

Wykonawca: DM & SM Sp. z o.o.

Wizualizacja pomieszczenia - Grafika 3D. Fotorealistyczna wizualizacja pozwala na wcześniejsze wykorzystanie grafik w kampaniach marketingowych.

Internet satelitarny Tooway

Wykonawca: PHU POWER COLOR Piotr Paszkiewicz

INTERNET SATELITARNY jest całkowicie niezależny od operatorów linii telefonicznej oraz całej naziemnej infrastruktury telekomunikacyjnej. Po zamontowaniu anteny o wielkości czaszy ok 80 cm działa od razu w każdym miejscu w Polsce!

Oferujemy najszybszy w Polsce Internet z satelity dla każdego, bez względu na miejsce zamieszkania! Największy zasięg terytorialny szerokopasmowego Internetu satelitarnego Tooway to szansa na korzystanie z szybkiego i taniego Internetu z każdego miejsca w Polsce i Europie. To rozwiązanie najnowszej generacji, które z pewnością sprosta Państwa oczekiwaniom!

Usługa Tooway zapewnia dostęp do szerokopasmowego internetu satelitarnego.
Jest to usługa dwukierunkowa więc wysyłanie jak i odbieranie danych jest realizowany drogą satelitarną i zapewnia 100% pokrycia Polski oraz Europy bez względu na położenie. Sprzęt oraz instalacja jest bardzo podobna jak instalacja anteny satelitarnej do telewizji.
Usługa ta korzysta z nowego satelity Ka-Sat pracującego w najnowszym paśmie KA dzięki czemu jest możliwe pobieranie oraz wysyłanie danych z bardzo dużą prędkością co wcześniej nie było możliwe.


IDEALNE ROZWIĄZANIE dla pensjonatów, agroturystyki, domków w lesie i w górach gdzie nie działa sieć komórkowa, nie ma linii telefonicznych. Dzięki internetowi satelitarnemu możesz w telefonie komórkowym uruchomić usługę połączenia WiFi Calling dzięki której dodzwonisz się wszędzie z telefonu komórkowego jak i każdy dodzwoni się również do Ciebie dzięki dostępowi do sieci internet.

DOSTĘPNE ABONAMENTY INTERNETU SATELITARNEGO:

PAKIET BRONZE 16Mb/s
- pobieranie do 16 Mbit/s, wysyłanie do 3 Mbit/s
- aktywacja: PROMOCJA 169 zł
- dzierżawa sprzętu:
antena + modem bez WiFi 20 zł/miesięcznie
antena + modem z WiFi 30 zł/miesięcznie
- abonament miesięczny: 39,99 zł z VAT/ umowa na 12 miesięcy
- wysyłka kurierska 40 zł


PAKIET SILVER 30Mb/s
- pobieranie do 30 Mbit/s, wysyłanie do 6 Mbit/s
- aktywacja: PROMOCJA 149 zł
- dzierżawa sprzętu:
antena + modem bez WiFi 20 zł/miesięcznie
antena + modem z WiFi 30 zł/miesięcznie
- abonament miesięczny: 69,99 zł z VAT/ umowa na 12 miesięcy
- wysyłka kurierska 40 zł


PAKIET GOLD 50Mb/s
- pobieranie do 30 Mbit/s, wysyłanie do 6 Mbit/s
- aktywacja: PROMOCJA 149 zł
- dzierżawa sprzętu:
antena + modem z WiFi 30 zł/miesięcznie
- abonament miesięczny: 99,99 zł z VAT/ umowa na 12 miesięcyDla planów taryfowych BRONZE, SILVER i GOLD, po wykorzystaniu odpowiednio 10, 50 i 100 GB danych priorytetowych, możemy kolejkować dane podczas przepełnienia ruchu na łączach, lecz obecnie satelita nie jest obciążony i operator zapewnia możliwość powyżej odpowiednio 250 GB, 500GB i 1 TB. W godzinach 1:00 – 6:00 pobrane dane nie są wliczane w dane priorytetowe i można pobierać dowolną ilość.
Taryfy można dowolnie bezpłatnie zmieniać w całym okresie umowy.


Instalacja zestawu do internetu satelitarnego to koszt 350 zł netto + koszty dojazdu i dodatkowych materiałów

Cena: 39.99 zł

Pozycjonowanie Stron (SEO)

Wykonawca: Agencja KS - Pozycjonowanie stron Jasło i Krosno | SEO

Specjalnie dla klientów z Jasła oraz Krosna przygotowaliśmy specjalną ofertę oraz cennik na pozycjonowanie stron (SEO). Zapraszamy do kontaktu.

Strony internetowe

Wykonawca: Firma Informatyczna KAMLEGIT

Potrzebujesz strony internetowej? Skontaktuj się z nami, a wykonamy ją dla Ciebie.

Strona www może stać się twoją wizytówką w cyfrowym świecie. Zyskasz u potencjalnych klientów na profesjonaliźmie oraz zdobędziesz nowe medium do informowania o swoich produktach iusługach. Internet to ważny kanał komunikacyjny pomiędzy firmą, a Klientami, o czym warto pamiętać. Pomożemy w doborze odpowiednich składników, modułów i systemów, które pozwolą na osiągnięcie zamierzonego celu biznesowego przy wykorzystaniu strony www.
Indywidualna wycena każdego projektu.

Pozycjonowanie stron WWW

Wykonawca: Entaris Studio Łukasz Kowalski

Pozycjonowanie stron internetowych, to usługa, dzięki której firma staje się widoczna w internecie. Dzięki odpowiednim działaniom SEO promujemy strony firmowe, aby plasowały się na wysokich pozycjach w Google.

Strony internetowe

Wykonawca: Agencja reklamowa PAUSE

Nowoczesne i responsywne strony internetowe dopasowane do smartfonów i tabletów. Zróżnicowane projekty graficzne, nieszablonowe funkcjonalności oraz system edycji treści. Strony internetowe zoptymalizowane pod przeglądarki oraz wyszukiwarkę google.

Strony internetowe, E-Commerce

Wykonawca: Agencja Reklamy EGD DESIGN

Realizujemy mobilne strony i sklepy internetowe, wyposażone w systemy CMS (pozwalające aktualizować i zarządzać treścią, aktualnościami, edycję treści na podstronach itp.). Projektując stronę internetową dbamy o odpowiednie rozmieszczenie treści i grafik tak, aby strona była intuicyjna i zachęcała czytelnika do jej obejrzenia. Coraz więcej użytkowników przegląda strony www na urządzeniach mobilnych, dlatego dużą wagę przykładamy do tego, aby projektowane przez nas strony spełniały wymagania współczesnych odbiorców.

Tworzenie stron www

Wykonawca: P.H.U. ANDPOL

Przygotowujemy dla klientów indywidualne projekty graficzne i uruchamiamy stronę www na serwerze. Każda strona internetowa to oddzielny projekt. Zawsze staramy się sprostać oczekiwaniom klientów.

System motywowania pracowników

Wykonawca: Fitqbe

Wyzwania sportowe, grywalizacja i benefity dla pracowników to tylko część działań umożliwiających sprawny system motywowania pracowników.

Internet światłowodowy

Wykonawca: Telewizja Kablowa Bart-Sat - Stowarzyszenie

Światłowodowy internet w Bart-Sat to i nieograniczony limitami dostęp do sieci. Technologia światłowodowa umożliwia szybkie pobieranie i buforowanie danych, ściąganie plików, oglądanie telewizji internetowej bez zakłóceń, granie w gry bez lagów i z niskimi pingami.
Do wyboru jest 5 pakietów różniących się prędkością pobierania i wysyłania danych - od 1 Mb/s do 300 Mb/s. Internet Bart-Sat to gwarancja najwyższej jakości i prędkości łącza. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą na naszej stronie internetowej.

Projektowanie stron internetowych

Wykonawca: Agencja Flamingo

Projektujemy nowoczesne strony internetowe

Cena: 1999 zł

Sklep internetowy WordPress z WooCommerce

Wykonawca: Pp Design Studio - Paweł Pilch

Ze swoją elastycznością i dostępem do setek darmowych i płatnych rozszerzeń WooCommerce zasila teraz 30% wszystkich sklepów online.

Specyfikacja techniczna

1. Instalacja systemu WordPress z rozszerzeniem WooCommerce
2. Profesjonalna szata graficzna
3. Panel administratora umożliwiający zarządzanie sprzedażą
4. Projekt logo
5. 5 stron np.: Strona główna, O nas, Galeria, Kontakt, Regulamin
6. Dodanie 15 produktów
7. Technologia Responsive Web Design (W sposób automatyczny dostosują wygląd wyświetlanej treści do rozpoznanego urządzenia.)
8. Optymalizacja SEO
9. Instalacja statystyk internetowych Google Analytics monitorujących m.in. liczbę odwiedzin, dane demograficzne odbiorców, analizę nowych i powracających użytkowników oraz stopień ich zaangażowania, przeglądarki i sieci wykorzystywane do przeglądania Twojej witryny
10. Komunikat Cookies
11. Formularz kontaktowy
12. Polityka prywatności zgodna z RODO
13. 5 zdjęć stockowych

Dodatkowo otrzymują Państwo

1. Darmowa domena (12 miesięcy)
2. Darmowy hosting (12 miesięcy)
3. Poczta we własnej domenie
4. Bezpłatna instalacja Certyfikatu SSL na naszym serwerze
5. Wsparcie w zarządzaniu stroną

Zalety WooCommerce

1. Oprogramowanie jest darmowe i otwarte
2. Intuicyjna obsługa sklepu przez prosty panel administracyjny
3. Nieograniczona ilość produktów, kategorii, stron i podstron
4. Sprzedaż produktów wirtualnych
5. Stany magazynowe
6. Możliwość włączania i wyłączania produktów
7. Tagowanie produktów
8. Atrybuty (producent, kolor, rozmiar, wymiar itp.)
9. Kupony rabatowe
10. Intuicyjny edytor tekstu
11. Przyjazny dla wyszukiwarek
12. Bezpieczny
13. Płatności online
14. Integracje z systemami księgowo-magazynowymi
15. Integracje z firmami kurierskimi
16. Integracja z Social Media
17. Możliwość podłączenia wielu wersji językowych
18. Rozwinięta społeczność
19. Nieograniczone możliwości rozbudowy

Etapy realizacji

Realizacja projektu sklepu internetowego odbywa się na kilku etapach. Każdy jest tak samo ważny i dlatego konieczne jest indywidualne podejście. Zanim przystąpimy do projektowania Państwa sklepu zbierzemy wszelkie informacje, które dotyczą Państwa branży oraz przedsiębiorstwa.

1. Dokonaj zakupu klikając na „Dodaj do koszyka, Przejdź do kasy, Kupuję i płacę”
2. Tworzenie sklepu zaczynamy od dokładnego określenia Twoich potrzeb i oczekiwań
3. Omówienie celu i tematyki
4. Pozyskanie wiedzy i materiałów dotyczących firmy
5. Zaprojektowanie sklepu zgodnego z identyfikacją firmy
6. Uzupełnienie treści oraz optymalizacja SEO
7. Weryfikacja, testowanie
8. Zakończenie procesu wdrożeniowego – oddanie działającego sklepu.

Przez okres 12 miesięcy oferujemy darmowe wsparcie techniczne.

Cena: 2214 zł