Rejestracja domen, poczta e-mail, pozycjonowanie i innye usługi internetowe

Dostęp do internetu od dawna nie jest już opcją dla specjalistycznych firm, ale koniecznością w każdym biznesie. Połączenie z globalną siecią pozwala na promowanie biznesu, szybkie załatwianie wielu spraw oraz błyskawiczną wymianę korespondencji. Warto więc, abyś miał namiar na firmy świadczące usługi internetowe. Pomoc fachowców z tego zakresu przyda Ci się w wielu przypadkach. Czy to będzie rejestracja domen, czy szwankująca poczta elektroniczna – ogłaszający się u nas specjaliści dostarczą Ci kompleksowej pomocy.

Tworzenie stron internetowych

Wykonawca: Uneti Leszek Janczalik

Tworzymy profesjonalne strony od małych po duże serwisy internetowe.

Projektowanie stron internetowych

Wykonawca: PJK KONRAD DOLEZIŃSKI

Tworzymy strony internetowe przyjazne użytkownikom i zoptymalizowane pod najpopularniejsze wyszukiwarki. W naszej Agencja Interaktywnej PJK – w pierwszej kolejności sprawdzamy, możliwości wypromowania danej strony na podstawie analizy konkurencyjnych stron www. Optymalnie dobieramy ofertę i staramy się dopasować ją do potrzeb każdego z naszych klientów. Nie mamy w zwyczaju proponować usług, które podnoszą koszty, a nie dają wyników. Bardziej niż na jednorazowej płatności, zależy nam na stałej współpracy.

Tworzenie stron internetowych

Wykonawca: EasyWeb4u -Projektowanie stron internetowych

Obecnie prawie każda firma ma stronę internetową. Nic dziwnego. Internet umożliwia dotarcie do nowych klientów i ułatwia kontakt z nimi. Warto zainwestować w serwis, który odpowiednio reprezentuje firmę w Internecie, pomoże zwiększyć wiarygodność marki, zaprezentuje zalety i zaprezentuje ofertę. Dobra strona internetowa powinna realizować cele biznesowe, skupiać się na odbiorcy i jego oczekiwaniach.
Zapraszamy do kontaktu

Cyberbezpieczeństwo w firmie

Wykonawca: Marketing Studio Maciej Kulpa

Dzięki nam będziesz mógł się czuć bezpieczniej zarówno eksplorując internet jak i spać spokojnie że, twoje dane są bezpieczne.

Co jest w zakresie naszych usług?

Zabezpieczanie serwerów
Modernizacja modernizacja sieci pod kątem CyberSecurity
Wyłączenie niebezpiecznych usług
Wykonywanie testów penetracyjncyh
Testowanie zabezpieczeń
Szkolenia z CyberSecurity
Usuwanie zniszczeń wywołanych atakiem hakerskim
i wiele więcej...

Projekt wizualizacja 3D

Wykonawca: DM & SM Sp. z o.o.

Wizualizacja pomieszczenia - Grafika 3D. Fotorealistyczna wizualizacja pozwala na wcześniejsze wykorzystanie grafik w kampaniach marketingowych.

Internet satelitarny Tooway

Wykonawca: PHU POWER COLOR Piotr Paszkiewicz

INTERNET SATELITARNY jest całkowicie niezależny od operatorów linii telefonicznej oraz całej naziemnej infrastruktury telekomunikacyjnej. Po zamontowaniu anteny o wielkości czaszy ok 80 cm działa od razu w każdym miejscu w Polsce!

Oferujemy najszybszy w Polsce Internet z satelity dla każdego, bez względu na miejsce zamieszkania! Największy zasięg terytorialny szerokopasmowego Internetu satelitarnego Tooway to szansa na korzystanie z szybkiego i taniego Internetu z każdego miejsca w Polsce i Europie. To rozwiązanie najnowszej generacji, które z pewnością sprosta Państwa oczekiwaniom!

Usługa dostępu do szerokopasmowego internetu satelitarnego jest to usługa dwukierunkowa więc wysyłanie jak i odbieranie danych jest realizowany drogą satelitarną i zapewnia 100% pokrycia Polski oraz Europy bez względu na położenie. S
Usługa korzysta z satelity Ka-Sat pracującego w najnowszym paśmie KA dzięki czemu jest możliwe pobieranie oraz wysyłanie danych z bardzo dużą prędkością co wcześniej nie było możliwe.


IDEALNE ROZWIĄZANIE dla pensjonatów, agroturystyki, domków w lesie i w górach gdzie nie działa sieć komórkowa, nie ma linii telefonicznych. Dzięki internetowi satelitarnemu możesz w telefonie komórkowym uruchomić usługę połączenia WiFi Calling dzięki której dodzwonisz się wszędzie z telefonu komórkowego jak i każdy dodzwoni się również do Ciebie dzięki dostępowi do sieci internet.

DOSTĘPNE ABONAMENTY INTERNETU SATELITARNEGO:

PAKIET BRĄZOWY Nielimitowany 16Mb/s
- pobieranie do 16 Mbit/s, wysyłanie do 3 Mbit/s
- aktywacja 149 zł
- dzierżawa sprzętu:
antena + modem bez WiFi 20 zł/miesięcznie
- abonament miesięczny: 59,99 zł z VAT/ umowa na 12 miesięcy
- wysyłka kurierska 40 zł


PAKIET SREBRNY Nielimitowany 30Mb/s
- pobieranie do 30 Mbit/s, wysyłanie do 6 Mbit/s
- aktywacja 149 zł
- dzierżawa sprzętu:
antena + modem bez WiFi 20 zł/miesięcznie
- abonament miesięczny: 99,99 zł z VAT/ umowa na 12 miesięcy
- wysyłka kurierska 40 zł


PAKIET ZŁOTY Nielimitowany 50Mb/s
- pobieranie do 30 Mbit/s, wysyłanie do 6 Mbit/s
- aktywacja 149 zł
- dzierżawa sprzętu:
antena + modem bez WiFi 20 zł/miesięcznie
antena + modem z WiFi 30 zł/miesięcznie
- abonament miesięczny: 119,99 zł z VAT/ umowa na 12 miesięcy

Dla planów taryfowych BRĄZOWY, SREBRNY i ZŁOTY po wykorzystaniu odpowiednio 20, 60 i 120 GB danych priorytetowych, możemy kolejkować dane podczas przepełnienia ruchu na łączach, lecz obecnie satelita nie jest obciążony i operator zapewnia możliwość powyżej odpowiednio 250 GB, 500GB i 1 TB. W godzinach 1:00 – 6:00 pobrane dane nie są wliczane w dane priorytetowe i można pobierać dowolną ilość.
Taryfy można dowolnie bezpłatnie zmieniać w całym okresie umowy.


Instalacja zestawu do internetu satelitarnego to koszt 400 zł netto + koszty dojazdu i dodatkowych materiałów.

Cena: 59.99 zł

Pozycjonowanie Stron (SEO)

Wykonawca: Agencja KS - Pozycjonowanie stron Jasło i Krosno | SEO

Specjalnie dla klientów z Jasła oraz Krosna przygotowaliśmy specjalną ofertę oraz cennik na pozycjonowanie stron (SEO). Zapraszamy do kontaktu.

Strony internetowe

Wykonawca: Firma Informatyczna KAMLEGIT

Potrzebujesz strony internetowej? Skontaktuj się z nami, a wykonamy ją dla Ciebie.

Strona www może stać się twoją wizytówką w cyfrowym świecie. Zyskasz u potencjalnych klientów na profesjonaliźmie oraz zdobędziesz nowe medium do informowania o swoich produktach iusługach. Internet to ważny kanał komunikacyjny pomiędzy firmą, a Klientami, o czym warto pamiętać. Pomożemy w doborze odpowiednich składników, modułów i systemów, które pozwolą na osiągnięcie zamierzonego celu biznesowego przy wykorzystaniu strony www.
Indywidualna wycena każdego projektu.

Pozycjonowanie stron WWW

Wykonawca: Entaris Studio Łukasz Kowalski

Pozycjonowanie stron internetowych, to usługa, dzięki której firma staje się widoczna w internecie. Dzięki odpowiednim działaniom SEO promujemy strony firmowe, aby plasowały się na wysokich pozycjach w Google.

Strony internetowe

Wykonawca: Agencja reklamowa PAUSE

Nowoczesne i responsywne strony internetowe dopasowane do smartfonów i tabletów. Zróżnicowane projekty graficzne, nieszablonowe funkcjonalności oraz system edycji treści. Strony internetowe zoptymalizowane pod przeglądarki oraz wyszukiwarkę google.

Strony internetowe, E-Commerce

Wykonawca: Agencja Reklamy EGD DESIGN

Realizujemy mobilne strony i sklepy internetowe, wyposażone w systemy CMS (pozwalające aktualizować i zarządzać treścią, aktualnościami, edycję treści na podstronach itp.). Projektując stronę internetową dbamy o odpowiednie rozmieszczenie treści i grafik tak, aby strona była intuicyjna i zachęcała czytelnika do jej obejrzenia. Coraz więcej użytkowników przegląda strony www na urządzeniach mobilnych, dlatego dużą wagę przykładamy do tego, aby projektowane przez nas strony spełniały wymagania współczesnych odbiorców.

Tworzenie stron www

Wykonawca: P.H.U. ANDPOL

Przygotowujemy dla klientów indywidualne projekty graficzne i uruchamiamy stronę www na serwerze. Każda strona internetowa to oddzielny projekt. Zawsze staramy się sprostać oczekiwaniom klientów.

System motywowania pracowników

Wykonawca: Fitqbe

Wyzwania sportowe, grywalizacja i benefity dla pracowników to tylko część działań umożliwiających sprawny system motywowania pracowników.

Internet światłowodowy

Wykonawca: Telewizja Kablowa Bart-Sat - Stowarzyszenie

Światłowodowy internet w Bart-Sat to i nieograniczony limitami dostęp do sieci. Technologia światłowodowa umożliwia szybkie pobieranie i buforowanie danych, ściąganie plików, oglądanie telewizji internetowej bez zakłóceń, granie w gry bez lagów i z niskimi pingami.
Do wyboru jest 5 pakietów różniących się prędkością pobierania i wysyłania danych - od 1 Mb/s do 300 Mb/s. Internet Bart-Sat to gwarancja najwyższej jakości i prędkości łącza. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą na naszej stronie internetowej.

Projektowanie stron internetowych

Wykonawca: Agencja Flamingo

Projektujemy nowoczesne strony internetowe

Cena: 1999 zł