Rejestracja domen, poczta e-mail, pozycjonowanie i innye usługi internetowe

Dostęp do internetu od dawna nie jest już opcją dla specjalistycznych firm, ale koniecznością w każdym biznesie. Połączenie z globalną siecią pozwala na promowanie biznesu, szybkie załatwianie wielu spraw oraz błyskawiczną wymianę korespondencji. Warto więc, abyś miał namiar na firmy świadczące usługi internetowe. Pomoc fachowców z tego zakresu przyda Ci się w wielu przypadkach. Czy to będzie rejestracja domen, czy szwankująca poczta elektroniczna – ogłaszający się u nas specjaliści dostarczą Ci kompleksowej pomocy.

Audyt bezpieczeństwa stron internetowych

Wykonawca: Kabza - Profesjonalne Strony Internetowe Www

Firma KABZA zapewnia profesjonalną opiekę informatyczną. Wykonujemy audyt strony internetowej pod względem zabezpieczeń przed wirusami. Zajmujemy się weryfikacją poziomu bezpieczeństwa infrastruktury internetowej oraz poprawianiem jej funkcjonalności tzw. web usability. Wskazujemy słabości, luki i błędy w kodach. Ponadto wykonujemy audyt strony internetowej pod kątem zabezpieczeń oraz pod kątem SEO. Włamania na strony internetowe są coraz bardziej powszechne, dlatego warto zadbać o bezpieczeństwo danych (osobowych, czy poufnych dokumentów).

Audyt bezpieczeństwa stron internetowych

Promowanie firmy w internecie

Wykonawca: Kabza - Profesjonalne Strony Internetowe Www

Potencjalni klienci szukają informacji na temat usług oraz produktów, nie tylko w wyszukiwarce Google.
Nasza firma do promowania wykorzystuje m.in.: forum internetowe, grupy dyskusyjne, strony z ogłoszeniami oraz korzysta z e-mailingu (wysyłanie e-maili do osób zainteresowanych daną usługą). Dzięki nam Twoja firma zostanie rozreklamowana w przyjazny dla odbiorców sposób!
Ponadto zajmujemy się tworzeniem stron internetowych. Wykonujemy wizytówki www, rozbudowane serwisy internetowe oraz sklepy internetowe. Zapewniamy także hosting i pozycjonowanie.
Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Promowanie firmy w internecie

Profesjonalny sklep internetowy

Wykonawca: Agencja reklamowa Sprawdźnas Bartłomiej Stolarski

Niezawodny sposób na biznes w sieci.

Profesjonalnie wykonany sklep internetowy, to podstawa sukcesu w sieci. Tworząc projekt opieramy się o dokładną analizę potrzeb klienta. Na tej podstawie wdrażamy najlepsze rozwiązania, które przełożą się na sukces marki, a w efekcie na zyskowność platformy e-commerce. Strategia rozwoju i wykorzystanie najnowszych technologii pozwolą na osiągnięcie sukcesu w branży, a oferowany pakiet złoty stanowi doskonałą podstawę do budowy brandu.

Twój e-biznes pod kontrolą.

Oferowane rozwiązanie posiada pełen zakres narzędzi do wspomagania sprzedaży internetowej. Dzięki temu proces zarządzania sklepem staje się maksymalnie prosty i zautomatyzowany. Ponad 150 rozbudowanych modułów pozwoli na zarządzanie reklamą, integrację z social mediami, obsługę płatności, czy wysyłek. Dwukierunkowa integracja z znanymi portalami aukcyjnym pozwoli na rozpropagowanie oferty, a narzędzia marketingowe wspomogą działania SEO. Szeroka gama rozwiązań pozwoli na stworzenie sklepu Twoich marzeń.

Nowoczesne rozwiązania sprzedaży internetowej.

Profesjonalny sklep internetowy wyróżnia się trzema cechami - nowoczesnością, elastycznością i łatwością w obsłudze. To wszystko w połączeniu z możliwością wyświetlania na każdym urządzeniu - komputerze, tablecie i smartfonie - pomaga w dotarciu do ogromnej rzeszy odbiorców i przełoży się na rozpoznawalność brandu.

Profesjonalny sklep internetowy

Robienie stron internetowych

Wykonawca: Michał Skaskiewicz Działalność handlowo usługowa "nomnizone"

Robię strony w znanych programach CMS takich haj Joomla, Drupal, Batflat, QuickCMS, Typo3.
Udostępniam hosting do 200MB gratis, firmowe konto pocztowe,
Oferuję pozycjonowanie SEO w przystępnych cenach.
(UWAGA Efekt pozycjonowania jest widoczny dopiero po czasie około pół roku).

cena brutto

Cena: 430.5 zł

Robienie stron internetowych

Pełni zarządzanego IT do intranetu, CRM, platform członkowskich

Wykonawca: Core Technology Systems (Poland) Sp. z o.o.

Jako zaufany Złoty Partner Microsoft, Core oferuje innowacyjne rozwiązania techniczne dostosowane do Twoich celów biznesowych i specjalizuje się we wdrażaniu najnowszych systemów, zarówno lokalnych, jak i w chmurze.

Jesteśmy dumni z naszej bogatej historii osiągnięć technicznych, sięgającej 2001 roku, kiedy to wdrożyliśmy pierwszy w Wielkiej Brytanii system Microsoft SharePoint. Od tego czasu Core był zaangażowany w jedne z największych takich projektów Microsoft.

Przez lata Core nabył kilka firm, aby zwiększyć kwalifikacje i rozszerzyć zespół o nowych ekspertów. W 2012 r. przejęliśmy system Centric, aby rozwinąć nasze możliwości w zakresie Managed Services. Następnie firmę Parative w 2013 r., aby zwiększyć doświadczenie w zakresie Cloud and Migration. W 2014 r. przejęliśmy Excitation, w skład którego wchodzili najwyższej rangi eksperci z zakresu CRM, włącznie z jednym MVP (Most Valuable Professional) Microsoft dla CRM!

Dążymy do zapewnienia najlepszych możliwych rozwiązań dla Twojej organizacji i pewności, że pracujesz tylko z najwyższej klasy ekspertami w tej dziedzinie. By to osiągnąć, współpracujemy z wieloma profesjonalnymi partnerami, aby twoje cele były realizowane na najwyższym poziomie. Oprócz statusu Złotego Partnera Microsoft współpracujemy również z SonicWall, Quest, K2 i wieloma innymi.
Innowacyjne i skuteczne rozwiązania Core odpowiadają zarówno na potrzeby technologiczne, jak i biznesowe, a my mamy udokumentowane doświadczenie w dostarczaniu rozwiązań w różnych branżach, takich jak:

Rząd: bezpieczna i zgodna z wymaganiami technologia dla władz lokalnych i centralnych

Członkostwa: wszechstronna technologia, która zwiększa wartość dla członków i udziałowców

Usługi finansowe: modernizacja technologii i integracja starszych systemów dla usług ubezpieczeniowych i finansowych

Handel detaliczny: technologia mająca na celu poprawę doświadczeń klientów i zaangażowanie pracowników w sektorze detalicznym

Sprzedaż laptopów

Wykonawca: F.H.U. Przemysław Skrzypiec

Firma IT Rybnik oferuje sprzedaż sprzętu komputerowego w tym laptopów takich firm jak Dell, Lenovo, Asus, Acer, Apple, Samsung, HP, MSI. Oferujemy pomoc w zakresie doboru parametrów do indywidualnych potrzeb klienta. Zapraszamy do kontaktu

Sprzedaż laptopów

Call Center Software

Wykonawca: CrazyCall Sp. z o.o.

CrazyCall to prosta w użyciu, oparta o chmurę aplikacja w niezwykle przystępnej cenie, która umożliwia wykonywanie i odbieranie połączeń telefonicznych bezpośrednio z przeglądarki internetowej, bez potrzeby instalowania dodatkowego oprogramowania. By zacząć dzwonić do klientów wystarczy, że zarejestrujesz się i wybierzesz swój lokalny numer spośród ponad 75 krajów z całego świata. Dodatkowo CrazyCall pomaga zarządzać i organizować procesy sprzedaży i obsługi klienta. Dzięki funkcji Auto Dialer możliwa jest pełna automatyzacja procesu wykonywania połączeń.

Cena: 42 zł

Tworzenie stron www

Wykonawca: itaplus Adam Osiejewski

Stworzenie strony www zgodnie z potrzebami klienta.

Chatbot

Wykonawca: Onlinetools Pl Piotr Marcinkiewicz

Chatbot to inteligentny towarzysz Twojego klienta, który jest zawsze do dyspozycji na jego pytania. Za pomocą panelu klienta możesz samodzielnie dostosować jego wygląd i bazę wiedzy, tak aby wiedział wszystko co istotne na temat Twojej oferty i mógł wskazać gdzie szukać potrzebnej informacji.

Jest również nieoceniony w obsłudze klienta i może być pierwszą linią kontaktu, przekazując trudniejsze zapytania do Twoich pracowników.

Jeśli posiadasz dużą bazę produktów lub innych informacji w swojej bazie danych, możliwy jest również ich zautomatyzowany import do wiedzy chatbota.

Więcej informacji na stronie https://chatbot.pl

Certyfikaty SSL

Wykonawca: HEXCOM NETWORKS sp. z o.o.

W naszej ofercie znajdziesz ponad 60 certyfikatów SSL od 5 wydawców. Nasza oferta obejmuje certyfikaty SSL wystawiane przez Comodo, GeoTrust, Thawte, RapidSSL, Symantec. Dodatkowo oferujemy certyfikaty SSL z walidacją DV, OV oraz EV (zielony pasek). Nasze certyfikaty SSL to certyfikaty SSL Wildcard, certyfikaty SSL CodeSigning, certyfikaty SSL Multi-Domain oraz certyfikaty do szyfrowania i podpisywania wiadomości e-mail oraz dokumentów MS Office, OpenOffice.

Cena: 18.53 zł

Certyfikaty SSL

Pozycjonowanie

Wykonawca: Ideo Force Sp. z o.o.

Firma dąży do zapewnienia swoim klientom dużej rozpoznawalności w sieci. Wykorzystuje w tym celu szereg profesjonalnych analiz oraz optymalizację.

Strony Internetowe w Abonamencie

Wykonawca: Mixwell Mariusz Struzik

Proponujemy państwu nową usługę: "Strona w Abonamencie". Zlecając nam stworzenie dla Państwa witryny internetowej nie musicie ponosić od razu wszystkich kosztów jej wykonania, zakupu domeny i hostingu. Opłaty za stronę wnoszone są miesięcznie po otrzymaniu od nas faktury za dany okres rozliczeniowy. Opłata jest zryczałtowana i wynosi od 60 zł/brutto za miesiąc rozliczeniowy, w zależności od złożoności stworzonego serwisu. Płatności są naliczane "z wyprzedzeniem", to znaczy za okres rozliczeniowy następujący po wystawieniu faktury. Za dzień zapłaty pierwszej faktury rozumie się datę uruchomienia gotowej witryny. Warunkiem uruchomienia witryny jest opłacenie pierwszej faktury. Umowa pomiędzy providerem, czyli przedsiębiorstwem Mixwell a abonentem zawierana jest na 12 miesięcy. Po tym okresie jeżeli klient nie zrezygnuje z usługi jest ona przedłużana na kolejne 12 miesięcy. W wypadku rezygnacji z usługi "Strona w Abonamencie" lub braku zapłaty przez kolejne 2 okresy rozliczeniowe serwis zostanie wyłączony. Szczegółowy regulamin usługi znajduje się na naszej stronie internetowej: http://mixwell.pl. Witryny w Abonamencie nie różnią się niczym od stron wykonanych za opłatą jednorazową. Posiadają te same elementy i funkcjonalność.
Zapraszamy do zakupu i sprawdzenia usługi.

Strony Internetowe w Abonamencie

Wizytówki internetowe

Wykonawca: Mixwell Mariusz Struzik

Statyczna jednopoziomowa strona internetowa obrazująca profil i ofertę firmy

Cena: 400 zł

Wizytówki internetowe

Linki sponsorowane Google AdWords

Wykonawca: Sunrise System sp. z o.o. sp. k.

Sprawdź jak łatwo zareklamować swoje przedsiębiorstwo w sieci - wybierz najkorzystniejszą ofertę, przygotowaną przez naszą firmę! Przeprowadzamy kampanie Google AdWords, pomagamy dobierać wyrażenia kluczowe oraz stawiamy na najwyższą jakość przeprowadzania promocji. Linki sponsorowane zdobyły już ogromną popularność na rynku - są skuteczną formą promocji witryny internetowej w wynikach wyszukiwania. Zapraszamy do odwiedzenia naszej oficjalnej witryny, aby przekonać się, że to opłacalna inwestycja!

O firmie
Sunrise System sp. z o.o. sp. k. to agencja interaktywna powstała w 2003 roku jako firma rodzinna. Popularność i skuteczność oferowanych usług SEO i SEM zagwarantowała szybki rozwój i status jednej z największych firm w branży e-marketingu.
Od 2013 roku spółka jest częścią międzynarodowego koncernu wydawniczo-medialnego Bauer Media Group, do którego w Polsce należą również takie marki jak RMF, Grupa Interia. Sunrise System wyróżnia status Premier Google Partner , zasięg działania i duża liczba zatrudnionych specjalistów. Doświadczenie i wiedza pracowników Sunrise System pozwalają elastycznie dopasować ofertę do oczekiwań tak małych i średnich przedsiębiorstw, jak i globalnych przedsiębiorstw.

Dane rejestrowe
Sunrise System sp. z o.o. sp. k.
Plac Andersa 3,
61-894 Poznań
https://www.sunrisesystem.pl
KRS: 0000489705, Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu VIII Wydział Gospodarczy KRS ul. Grochowe Łąki 6, 61-752 Poznań; NIP: 783-17-07-183; REGON: 302598908

Linki sponsorowane Google AdWords

Pozycjonowanie stron internetowych - SEO

Wykonawca: Sunrise System sp. z o.o. sp. k.

Zastanawiasz się czym jest pozycjonowanie stron internetowych, na czym polega oraz jak osiągnąć zadowalające wyniki? Na te i inne pytania związane z branżą SEO odpowiedzi udzielą nasi specjaliści. Sunrise System to zespół wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, chętnych do współpracy na najwyższym poziomie. Wyróżnikami, które charakteryzują naszą firmę, są przede wszystkim: profesjonalizm w działaniu, skuteczność w osiąganiu zamierzonych celów i najwyższa jakość świadczonych usług. Sprawdź sam już dziś!

O firmie
Sunrise System sp. z o.o. sp. k. to agencja interaktywna powstała w 2003 roku jako firma rodzinna. Popularność i skuteczność oferowanych usług SEO i SEM zagwarantowała szybki rozwój i status jednej z największych firm w branży e-marketingu.
Od 2013 roku spółka jest częścią międzynarodowego koncernu wydawniczo-medialnego Bauer Media Group, do którego w Polsce należą również takie marki jak RMF, Grupa Interia. Sunrise System wyróżnia status Premier Google Partner , zasięg działania i duża liczba zatrudnionych specjalistów. Doświadczenie i wiedza pracowników Sunrise System pozwalają elastycznie dopasować ofertę do oczekiwań tak małych i średnich przedsiębiorstw, jak i globalnych przedsiębiorstw.

Dane rejestrowe
Sunrise System sp. z o.o. sp. k.
Plac Andersa 3,
61-894 Poznań
KRS: 0000489705, Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu VIII Wydział Gospodarczy KRS ul. Grochowe Łąki 6, 61-752 Poznań; NIP: 783-17-07-183; REGON: 30259890

Pozycjonowanie stron internetowych - SEO