Usługi hostingowe - Usluger.pl

Każda strona internetowa, żeby zostać opublikowana w Internecie, musi mieć w nim swoje miejsce. Możliwość taką zapewnia usługa hostingowa, która jest jedynym sposobem na to, aby użytkownicy mogli odnaleźć w sieci, zawarte przez nas na stronach www informacje. Hosting to nic innego, jak udostępnienie wolnej przestrzeni na wirtualnym dysku w celu umieszczenia tam strony. Istnieje wiele serwisów hostingowych oferujących swoje usługi bezpłatnie, jednakże wiąże się to z wieloma ograniczeniami. Jeżeli chciałbyś opublikować swoją stronę w Internecie, to w tym katalogu odnajdziesz oferty firm proponujące usługi hostingowe.

Hosting Medium

Wykonawca: ILPS Sp. z o.o.

Parametry hostingu:

 • pojemność 10GB
 • bez limitu transferu
 • automatyczna archiwizacja danych
 • bezpieczny dostęp do plików przez SFTP
 • 10 kont e-mail
 • 10 baz danych
 • 10 domen i subdomen

Podana cena netto za 1 rok.

Cena: 180 zł

Hosting Medium

Hosting Basic

Wykonawca: ILPS Sp. z o.o.

Parametry hostingu:

 • pojemność 1GB
 • brak limitów transferu
 • automatyczna archiwizacja danych
 • bezpieczny dostęp do plików przez SFTP
 • 1 konto e-mail
 • 2 bazy danych
 • 5 domen i subdomen

Podana cena netto za 1 rok.

Cena: 60 zł

Hosting Basic

Usługi hostingowe

Wykonawca: Web-Art

Firma Web-Art oferuje usługi hostingowe w technologii SSD.

Hosting SEO SSD

Wykonawca: HEXCOM NETWORKS sp. z o.o.

HEXSEO.NET to wysokiej klasy hosting SEO SSD. Serwery wyposażone w dyski SSD, dostępność ponad 300 adresów IP z kilkudziesięciu DC na całym świecie, czyni z tej oferty jedną z najtańszych a zarazem najbardziej zróżnicowanej w zakresie adresacji z dostępnych na rynku. Szukasz hostingu, który zapewnia wiele adresów IP? Sprawdź naszą ofertę na https://www.hexseo.net

Cena: 10 zł

Hosting SEO SSD

Hosting SSD w Polsce

Wykonawca: HEXCOM NETWORKS sp. z o.o.

HEXCORE.PL to oferta serwerów wirtualnych SSD oraz serwerów reseller SSD, które są fizycznie zlokalizowane w Polsce. Nasza oferta obejmuje serwery umieszczone w Gdańsku, Warszawie oraz Olsztynie. Dodatkowo możesz skorzystać z oferty serwerów dedykowanych zarządzanych oraz niezarządzanych. Szukasz hostingu w Polsce? Sprawdź naszą ofertę na https://www.hexcore.pl

Cena: 35 zł

Hosting SSD w Polsce

Hosting SSD/NVMe

Wykonawca: HEXCOM NETWORKS sp. z o.o.

HEXCOM.PL to oferta skierowana do najbardziej wymagających klientów. Wysokiej klasy serwery wyposażone w dyski SSD/NVMe zlokalizowane w najlepszych DC w Europie a do tego profesjonalna pomoc techniczna. Szukasz profesjonalnego hostingu dla swojej strony? Sprawdź naszą ofertę na https://www.hexcom.pl

Cena: 90 zł

Hosting SSD/NVMe

Hostingi

Wykonawca: GRAFIKA • INTERNET • KOMPUTERY pawgaw.pl Paweł Gawlik

Każda strona internetowa musi mieć swoje miejsce. Większość firm tworzących strony internetowe ni informuje o tym koszcie.

Zamawiając projekt strony internetowej w pawgaw.pl otrzymujesz pomoc w wyborze hostingu lub sam hosting przez pierwszy rok gratis.
Płacisz tylko za adres strony internetowej - ale i to nie zawsze! Zapytaj, czy są darmowe adresy internetowe lub promocyjne adresy internetowe!

Hosting

Wykonawca: Interfeo Sp. z o.o

Świadczymy również usługi hostingowe - 200 zł rocznie. Po więcej informacji skontaktuj się z nami.

Cena: 200 zł

Certyfikat SSL

Wykonawca: GLOBNETX Artur Pasikowski

Tani certyfikat SSL rozpoznawalnym poprawnie w większości przeglądarek internetowych oraz wybranych urządzeniach mobilnych. Zabezpiecza strony internetowe obsługujące transakcje o niskiej i średniej wartości. Jest to idealny wybór dla sklepów i stron WWW zawierających formularze zamówienia, czy rejestracyjne. Pozwala również na zapewnienie poufności transmisji danych dla wiadomości e-mail wychodzących z Twojej poczty. Posiada ubezpieczenie/gwarancję wystawcy na 10tys.$

Cena: 75 zł

Hosting

Wykonawca: smart-NT

Oferujemy hosting tworzonych przez nas stron internetowych i aplikacji. Ofertę indywidualnie dostosowujemy do potrzeb klienta, a przede wszystkim zapotrzebowania danej aplikacji. Zapraszamy do współpracy!

Hosting

Hosting interenetowy

Wykonawca: LinkBOX

Wszystkie informacje odnośnie naszych usług znajdziesz na naszej stronie.
https://linkbox.space

Cena: 80 zł

Projektowanie, tworzenie i hosting stron www

Wykonawca: tomipasuje design Tomasz Gajewski

Tworzymy strony internetowe oparte na niezawodnym silniku Wordpress®. System zarządzania treścią WP® pozwala na łatwą modyfikację strony przez dowolną osobę. Ponadto pozwala na instalację ponad milion różnych wtyczek co daje nieskończone możliwości.
W trosce o kompleksowość usług oferujemy również naszym Klientom hosting stron www. Wszystko po to by Klient miał poczucie "zamówienia wszystkiego w jednym miejscu".

Zakup serwera

Wykonawca: Amja | Strony internetowe - Identyfikacja wizualna

Oferujemy możliwość zakupu serwera dopasowanego do Państwa potrzeb i jego konfiguracji dzięki współpracy z firmą turbohost.

Zakup serwera

Hosting stron i poczty

Wykonawca: ulotki.net sp. z o.o.

Potrzebujesz miejsca pod swoją stronę internetową oraz skrzynkę pocztową - zadbamy o to.

Hosting stron i poczty

API do pobierania danych z KRS, CEIDG, REGON

Wykonawca: PK-EKSPERT Piotr Kaźmierski

Oferujemy usługę pozwalającą na pobranie danych z rejestrów KRS, CEIDG i REGON zarówno w postaci sparsowanych danych jak i w postaci pliku pdf.