Usługi hotelingowe - Usluger.pl

Masz swoje serwery, na których trzymasz wszystkie dane ale nie posiadasz bezpiecznego i odpowiedniego miejsca, w którym mógłbyś je przechowywać? Receptą na ten problem są firmy oferujące usługi hotelingowe, zwane inaczej usługą kolokacji. Kolokacja polega na udostępnieniu dla przedsiębiorstwa miejsca w serwerowni, zgodnej z wszelkimi normami dotyczącymi zachowania bezpieczeństwa i temperatury w pomieszczeniu. Poza serwerami można w miejscach kolokacji przechowywać też inne sprzęty. Jeżeli szukasz bezpiecznego miejsca dla swoich serwerów, to w tym katalogu odnajdziesz wiele firm proponujących usługi hotelingowe.

Spacer z psem

Wykonawca: Pethomer

Tyle słońca w naszym mieście, a Twój przyjaciel siedzi sam w domu. Daj czworonogowi szansę na toaletę, rozwijające wąchanie świata oraz kontakty socjalne w ciągu dnia! Zaufany opiekun przyjdzie po Twojego pupila i wspólnie powędrują w park!

Umówisz się z Pethomerem na konkretną godzinę, a sposób otwarcia drzwi do twojego mieszkania uzgodnicie między sobą.

Psi hotel

Wykonawca: Pethomer

Wszędzie dobrze, ale u czułego opiekuna najlepiej! Gdy musisz wyjechać, zostaw swojego pupila pod opieką zweryfikowanego przez nas miłośnika zwierząt. Twój ulubieniec zostanie otoczony opieką, a w razie smutku, będzie podrapany za uszkiem i po brzuszku.

Pupil przez cały czas zostaje w domu Pethomera. Zalecamy, abyś zawiózł ulubieńca w uzgodnionym terminie do domu opiekuna, jednak szczegóły możecie uzgodnić między sobą. Zachęcamy również, abyście wcześniej spotkali się i upewnili, że opiekun i psiak zostaną kumplami

Wynajem serwerów wirtualnych

Wykonawca: Safe Center Sp. z o.o.

Świadczymy usługi w modelu chmurowym. Proponujemy wynajem serwerów wirtualnych oraz wynajem powierzchni dyskowych.

Usługi Data Center

Wykonawca: Safe Center Sp. z o.o.

Świadczymy usługi Data Center w oparciu o zaawansowane technologiczne centra przetwarzania danych. Proponujemy wynajem powierzchni w serwerowni. Zapewniamy profesjonalną obsługę serwerów.

Kolokacja serwerów

Wykonawca: Safe Center Sp. z o.o.

Proponujemy wynajem miejsca w serwerowni (tzw. kolokacja) na potrzeby zainstalowania sprzętu Klienta i zapewnienie optymalnych warunków jego pracy. Kolokacja zapewnia bezpieczeństwo, oszczędność i wygodę.