Telewizja internetowa - Usluger.pl

Kilkanaście lat temu, nikt nie wyobrażał sobie życia bez telewizora. Dziś, coraz częściej pełni on rodzaj niepotrzebnego mebla. Tradycyjne telewizory powoli zastępuje telewizja internetowa, która jest dostępna dla wszystkich osób posiadających dostęp do Internetu. Możemy oglądać wszystkie dostępne stacje telewizyjne, które emitują program w Polsce i zagranicą. Powstało wiele portali oferujących oglądnie telewizji na żywo, jak również oglądanie archiwalnych programów i filmów z limitem oraz bez limitu, wykorzystując odpowiedni pakiet. Jest to doskonałe wyjście dla osób, które mają mało czasu na oglądanie ulubionych programów.

Transmisje na żywo

Wykonawca: E-TRANSMISJE

Organizatorzy imprez masowych zgodnie twierdzą, że transmisje online są atrakcyjnym i niezwykle skutecznym sposobem dotarcia do szerokiej publiczności. Podnoszą rangę imprez oraz wzmacniają prestiż organizatorów.

Transmisje telewizyjne do internetu

Wykonawca: Mu Interactive Media Sp. z o.o.

transmisje telewizyjne do internetu, doradztwo internetowe

Transmisja internetowa LIVE

Wykonawca: mard STUDIO

Mamy przyjemność zaproszenia Państwa do współpracy w zakresie realizacji transmisji telewizji internetowej. Nasz firma specjalizuje się w profesjonalnych przekazach „na żywo” realizowanych w sieci. Ofertę naszą kierujemy do organizatorów i producentów wydarzeń, kulturalnych, sportowych i rekreacyjnych, zarówno plenerowych jak i organizowanych w pomieszczeniach zamkniętych, którym zależy na profesjonalnej obsłudze i niekonwencjonalnej promocji.

Spoty reklamowe Kedzierzyn Koźle

Wykonawca: HIPIXEL - Usługi Filmowe

Wideo w internecie to marketing, który osiąga swoje najwyższe spełnienie, staje się reklamą wolną od reklam.HiPixel specjalizuje się w produkcji filmów przeznaczonych do udostępniania w sieci. Wiemy jaką formę musi przyjąć materiał po to by z przyjemnością był oglądany przez internatów i niósł ze sobą istotne dla Państwa treści.