Poczta elektroniczna - Usluger.pl

E-mail został w 1965 roku wymyślony przez Louisa Pouzina, Glenda Schroedera i Pata Crismana. Z całą pewnością, nikt nie domyślał się, że zdobędzie on tak wielką popularność. Poczta elektroniczna lub e-poczta, to internetowa usługa, polegająca na przesyłaniu danych w formie wiadomości tekstowych drogą elektroniczną. Wiele istniejących portali informacyjnych, takich jak Wirtualna Polska czy Onet, oferują darmowe założenie poczty elektronicznej, z której możemy korzystać bez ograniczeń. Poza dostępem do poczty za pomocą przeglądarki, możemy odbierać e-maile za pomocą takich programów jak Microsoft Outlook czy Mozilla Thunderbird.

Wysyłanie dokumentów mailem

Wykonawca: Rozkręceni

Wysyłanie dokumentów mailem.
Skanowanie dokumentów.

Cena: 2.5 zł

E-mail marketing

Wykonawca: Agencja Interaktywna SUN GROUP

Korzystając z SunMaila masz pewność bezpieczeństwa i dostarczalności. Zespół wykwalifikowanych pracowników zapewni przygotowanie odpowiedniej kreacji wizualnej wiadomości, następnie zajmie się odpowiednią segmentacją i wysyłką Twojego mailingu. Sprawdzimy skuteczność przed wysyłką, jaki tytuł i nadawca powoduje większą liczbę otwarć, a która kreacja więcej klików. Dodatkowo zapewniamy pomoc prawną przy rejestracji i obsłudze baz danych.

Konfiguracja klientów poczty

Wykonawca: DK-NET Kamil Kusiak

Konfiguracja klientów poczty

Zarządzanie i tworzenie kont poczty elektronicznej

Wykonawca: ImpressPro | Agency 360°

Opis zarządzania i tworzenia kont poczty elektronicznej jest w trakcie realizacji...

Przogotowanie i wysyłka newsletterów

Wykonawca: Profesjonalny i Skuteczny System do E-Mail Marketingu

Mailzone ułatwia tworzenie i wysyłanie wyjątkowych kampanii marketingowych, zarządzanie bazą subskrybentów oraz mierzenie efektywności kampanii.

Strony internetowe

Wykonawca: Bieszczadersi.pl

Profesjonalne, skuteczne strony internetowe dla branży turystycznej, obsługa i zarządzanie stronami wraz z pełnym pakietem pomocowym w dalszym rozwoju strony.

Poczta elektroniczna - skrzynki e-mail

Wykonawca: LANMAX Systemy Cyfrowe Artur Korneusz

Oferuję utrzymanie skrzynek e-mail w dowolnej domenie wraz z możliwością zaparkowania bądź transferu domeny. W wersji standardowej oferowana jest skrzynka 2GB w cenie 40zł netto za rok. Inne formy do uzgodnienia. Skrzynki zawierają ochronę antywirusową, filtr antyspamowy, autoresponder, dostęp przez www i pop3. Przy większych zamówieniach rabaty.

Cena: 40 zł

LucidMailer

Wykonawca: Spacja.com

LucidMailer to oprogramowanie do e-mail marketingu dzięki któremu wyślesz newsletter / biuletyn do swoich klientów i przeprowadzisz skuteczną kampanię mailingową. Pomoże Ci w tworzeniu, wysyłce maili, sprawdzi efektywność kampanii, przedstawi raporty z działania i udostępni narzędzia do analizy uzyskanych informacji.

Funkcjonalność:

 • Edytowanie i import szablonów wiadomości w postaci HTML
 • Profilowanie bazy klientów
 • Wysyłka kampanii mailingowych
 • Pomiar ilości otworzonych i odbitych maili, wyliczanie wskaźników typu Open Rate i CTR (Click-Through Rate)
 • Współpraca z Google Analytics
 • Statystyki, raporty i analiza

Korzyści:
 • Prostota i intuicyjność obsługi
 • Statystyki, raporty, analiza skuteczności wysyłki każdego maila
 • Brak długotrwałych umów – płatność od ilości wysłanych maili z doliczanym rabatem wraz z wielkością wysyłki; 1000 wiadomości do wysłania gratis
 • Możliwość dostosowania do potrzeb klienta
 • System zintegrowany z aplikacjami z LucidOffice

Cena: 15 zł

E-mail

Wykonawca: Ecenter S.A.

Załóż profesjonalne konto mailowe.

Poczta internetowa

Wykonawca: Usługi Infomatyczne Kopsow.Net

Oferujemy profesjonalne skrzynki pocztowe dla firm z wybraną nazwą.

Konfiguracja darmowej poczty Gmail

Wykonawca: mamfirme.pl

Możesz mieć do 10 darmowych kont pocztowych (Gmail) na Twojej domenie np. jan.kowalski@nazwafirmey.pl, lub biuro@nazwafirmy.pl).

Marketing internetowy Brzeźnica Łódź

Wykonawca: SEB-NET Sebastian Pluta

W razie zamówienia proszę o kontakt telefoniczny. Czekam na zlecenia od Państwa. Zajmuję się: obsługą informatyczną firm, optymalizacją witryn pod wyszukiwarki, itp.

UpMail

Wykonawca: Host Up Sp. z o.o.

upMail od Host Up pozwala mniejszym firmom, o ograniczonych budżetach IT, korzystać z tych samych technologii Exchange 2010 Microsoftu, z których korzystają największe korporacje.

Jak to możliwe? To proste – zamiast wykładać pieniądze na serwery, administratorów, oprogramowanie, łącza internetowe i szkolenia, Twoja firma może wydać je na inwestycje związane z jej podstawową działalnością, korzystając przy tym ze sprawdzonych technologii komunikacyjnych, które dostarcza Host Up.

Konta e-mail

Wykonawca: FILANET Marcin Fila

Oferujemy konta pocztowe w własnej domenie lub klienta.