Administracja serwisów internetowych - Usluger.pl

Wymyślenie chwytliwej nazwy serwisu internetowego, przygotowanie atrakcyjnej szaty graficznej i wprowadzenie wartościowych treści, nie jest jedynym zadaniem, które stoi przed każdym posiadaczem strony internetowej. Równie istotne jest, aktualne i poprawne administrowanie serwisami internetowymi. Poza bieżącą opieką nad stroną, administracja oznacza zapewnienie poprawnego funkcjonowania serwisu, aktualizację danych oraz tworzenie w razie awarii kopii zapasowej, za pomocą której odzyskamy utracone informacje. Jeżeli szukasz specjalistów, którzy zrobią porządek z Twoją stroną internetową, odnajdziesz ich dane w tym katalogu.

Administracja stronami WWW

Wykonawca: Pixello WIesława Kłos

W ramach naszej oferty, skorzystać mogą Państwo z usługi dokonywania zarówno cyklicznych jak i jednorazowych zmian na stronach internetowych. Zajmujemy się m.in. wprowadzaniem i zmianą treści na stronie, tworzeniem i aktualizacją galerii. Problemu nie stanowi również edycja układu strony (tworzenie/ usuwanie podstron). Służymy pomocą również w zakresie obsługi sklepów internetowych. Oferujemy Państwu dodawanie i edycję produktów, oraz wprowadzanie innych zmian, również o charakterze generalnym.

Strona internetowa

Wykonawca: Sebastian Marcinkowski Usługi Informatyczne SEBprojekt

W dzisiejszych czasach modernizacja stron internetowych jest czynnością obowiązkową. Stronę internetową należy modernizować mniej więcej co 3-4 lata, aby utrzymać ciągle zmieniające się trendy. Odnowienie strony internetowej wpłynie pozytywnie na wizerunek działalności firmy, oczywiście wszystko odbywa się bez przerywania jej działania w internecie.
Przebudowa istniejącej strony internetowych polega na wykorzystaniu elementów starej strony internetowej do stworzenia nowego wyglądu. Może to być całkowita zmiana szaty graficznej, tj. kolorów, dodanie menu nawigacji, dodatkowych podstron. Ważnym elementem modernizacji strony internetowej jest zadbanie o poprawny kod strony internetowej, daje to gwarancję że redesing poprawi także widoczność strony internetowej w wyszukiwarkach internetowych.

strona internetowa

Aplikacje, strony i sklepy internetowe

Wykonawca: APS spółka z o.o.

W dzisiejszych czasach posiadanie aplikacji internetowej to wręcz konieczność. Dobrze zaprojektowana aplikacja, strona, sklep internetowa potrafi wzbudzić u odbiorcy pozytywne odczucia co przekłada się na wizerunek firmy.

Aplikacje, strony i sklepy internetowe

Przebudowa istniejących stron

Wykonawca: Web-Art

Nadanie starej stronie nowego designu. Przebudowa pod kontem responsywności strony.

Sklep internetowy

Wykonawca: Web-Art

Zaprojektowanie, utworzenie i konfiguracja sklepu internetowego

Cena: 3000 zł

Tworzenie stron WWW

Wykonawca: Web-Art

Projektowanie i tworzenie nowoczesnych stron WWW dostosowanych do wszystkich urządzeń dla małych i dużych firm a także osób fizycznych

Opieka serwisowa

Wykonawca: ILPS Sp. z o.o.

Zakup domeny internetowej i stworzenie strony internetowej to nie wszystko. Należy zadbać o jej aktualizację, nie tylko pod względem treści, ale także użytego oprogramowania, skryptów itp. Aktualizowanie na bieżąco zwiększy bezpieczeństwo klientów odwiedzających stronę i przyczyni się do poprawy wizerunku Twojej firmy.
Równie ważne jest wykonywanie regularnej archiwizacji strony internetowej, aby w przypadku awarii można było szybko przywrócić ją do działania.
Z przyjemnością o to wszystko zadbamy!

Opieka serwisowa

Tworzenie stron internetowych

Wykonawca: F.H.U. Przemysław Skrzypiec

Potrzebujesz prostej i szybkiej strony internetowej ? Oferujemy projektowanie stron internetowych, tworzenie i administrację oraz szkolenia z zakresu obsługi stron. Zapraszamy do kontaktu

Tworzenie stron internetowych

Administracja stron WWW na WordPress

Wykonawca: VIP Map Marta Ostaszewska

Usługa obejmuje:

  • aktualizację motywu oraz wtyczek
  • monitoring strony w Google Search Console
  • wprowadzanie nowych treści oraz aktualizacja starych danych
  • dodatkowe zmiany na stronie

Cena: od 97 zł miesięcznie

Cena: 97 zł

Zabezpieczanie stron WordPressa

Wykonawca: MAQ Enterprise Paweł Makulski

Czy Twoja strona zawiera kopie bezpieczeństwa? Czy kiedykolwiek sprawdzałeś, czy Twoja strona nie zawiera złośliwego oprogramowania? Czy monitorujesz logowanie i przeciwdziałasz atakom na Twoją stronę? Jeśli jeszcze nie posiadasz certyfikatu SSL, to skontaktuj się z MAQ ENTERPRISE.

Strony www

Wykonawca: Wsparcie24 Usługi Informatyczne

Nie bądź anonimowy w sieci.

Zdobądź więcej klientów oraz popraw wizerunek swojej firmy.

Jeśli masz już stronę, zadbaj o jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach i katalogach stron www.

Gdy klienci szukają Twoich produktów powinni bez trudu znaleźć je w Internecie.

Skontaktuj się z mną, a wspólnie przygotujemy kampanię reklamową, która sprawi że Twoja strona pojawi się w wynikach wyszukiwania organicznego.

Stworzymy kampanię reklamową, wspólnie dobierzemy odpowiednie słowa kluczowe, a ja wykorzystam moją wiedzę i doświadczenie by pojawiła się na samej górze w wyszukiwarkach.

Przy tworzeniu strony internetowej weź pod uwagę statystyki oglądalności. Ponad 70% odwiedzin ma miejsce z urządzeń mobilnych.

Strona www musi być responsywna, czyli dostosowywać się do rozdzielczości ekranu komputera, tabletu czy smartfona.

Dołącz do grona tych którzy mi zaufali, a przez to cieszą większą sprzedażą i prestiżem.

Cena: 50 zł

Strony www

Strona internetowa firmy / Osoby

Wykonawca: FoxRed Marcin Gregorczyk

W dobie internetu, telefonów i wszechogarniającej technologii - prowadzenie firmy bez własnej strony naraża ją na dużo mniejsze zyski, ograniczony kontakt z Klientami, dużo większe koszty prowadzenia firmy oraz dużo wolniejsze pozyskiwanie nowych Klientów. Dobrze stworzona strona internetowa nie dość, że się zwraca, to przynosi zyski.

Strona internetowa firmy / Osoby

Pozycjonowanie stron SEO

Wykonawca: Mixwell Mariusz Struzik

Pozycjonowanie - zwane także SEO - to długotrwały proces, który owocuje podwyższeniem rankingu strony internetowej w wynikach wyszukiwania, co z kolei przekłada się na wielokrotne zwiększenie liczby odwiedzin (a więc i potencjalnych klientów) witryny.

Pozycjonowanie stron SEO

FoxPlatinium

Wykonawca: FoxRed Marcin Gregorczyk

Najlepszy pakiet w pełni zoptymalizowany i dobrze pozycjonowany. Pakiet dla wymagających

Cena: 1500 zł

FoxPlatinium

FoxLight

Wykonawca: FoxRed Marcin Gregorczyk

Lekka strona internetową dla chcących zaistnieć w internecie. tanio, szybko i sprawnie

Cena: 610 zł

FoxLight