Administracja serwisów internetowych - Usluger.pl

Wymyślenie chwytliwej nazwy serwisu internetowego, przygotowanie atrakcyjnej szaty graficznej i wprowadzenie wartościowych treści, nie jest jedynym zadaniem, które stoi przed każdym posiadaczem strony internetowej. Równie istotne jest, aktualne i poprawne administrowanie serwisami internetowymi. Poza bieżącą opieką nad stroną, administracja oznacza zapewnienie poprawnego funkcjonowania serwisu, aktualizację danych oraz tworzenie w razie awarii kopii zapasowej, za pomocą której odzyskamy utracone informacje. Jeżeli szukasz specjalistów, którzy zrobią porządek z Twoją stroną internetową, odnajdziesz ich dane w tym katalogu.

Audyt SEO strony internetowej

Wykonawca: Best ID

Niekiedy bywa, że w czasie budowy strony internetowej celowo lub na wskutek zaniedbań lekceważy się podstawowe segmenty związane z SEO. Nasz audyt SEO sprawdzi Twoją stronę internetową czy jest prawidłowo dopasowana do aktualnych wymagań wyszukiwarki Google. SEO jest podstawą niezbędną do poprawy widoczności Twojej firmy w wynikach wyszukiwania Google.

Tworzenie oraz pozycjonowanie stron internetowych www

Wykonawca: Best ID

Specjalizujemy się w usłudze tworzenia i pozycjonowania stron internetowych. Większość naszych projektów realizujemy zdalnie dlatego naszą usługę kierujemy dla firm i osób prywatnych na terenie całego kraju.

Strona internetowa w pełni funkcjonalna

Wykonawca: Iguanamobis | Tworzenie stron www

Strona będzie zawierać, galerię zdjęć, ofertę, opis działalności, w pełni funkcjonalną zakładkę kontakt, w której to będzie formularz kontaktowy, mapki Google. Wszystko pod Państwa nadzorem, zanim zostanie upubliczniona, będą mieli Państwo wgląd oraz pewność, zmian jakie tylko zechcecie.

Cena: 600 zł

Strona www oparta na CMS WordPress

Wykonawca: Iguanamobis | Tworzenie stron www

CMS z angielskiego (content management system), w przekładzie na polski to: system zarządzania treścią. Teoretycznie może go obsługiwać każdy, natomiast wdrożenie oraz administracja, tak aby był szybki, w sensie się szybko ładował, oraz aby nie został zawirusowany, wymaga stałej administracji.

Cena: 1600 zł

Wykonanie strony www

Wykonawca: Iguanamobis | Tworzenie stron www

Wykonam, osadzę na serwerze, dobierzemy nazwę domeny na Google-Friendly, tak aby była sama w sobie reklamą.

Administracja stronami WWW

Wykonawca: Pixello WIesława Kłos

W ramach naszej oferty, skorzystać mogą Państwo z usługi dokonywania zarówno cyklicznych jak i jednorazowych zmian na stronach internetowych. Zajmujemy się m.in. wprowadzaniem i zmianą treści na stronie, tworzeniem i aktualizacją galerii. Problemu nie stanowi również edycja układu strony (tworzenie/ usuwanie podstron). Służymy pomocą również w zakresie obsługi sklepów internetowych. Oferujemy Państwu dodawanie i edycję produktów, oraz wprowadzanie innych zmian, również o charakterze generalnym.

Strona internetowa

Wykonawca: Sebastian Marcinkowski Usługi Informatyczne SEBprojekt

W dzisiejszych czasach modernizacja stron internetowych jest czynnością obowiązkową. Stronę internetową należy modernizować mniej więcej co 3-4 lata, aby utrzymać ciągle zmieniające się trendy. Odnowienie strony internetowej wpłynie pozytywnie na wizerunek działalności firmy, oczywiście wszystko odbywa się bez przerywania jej działania w internecie.
Przebudowa istniejącej strony internetowych polega na wykorzystaniu elementów starej strony internetowej do stworzenia nowego wyglądu. Może to być całkowita zmiana szaty graficznej, tj. kolorów, dodanie menu nawigacji, dodatkowych podstron. Ważnym elementem modernizacji strony internetowej jest zadbanie o poprawny kod strony internetowej, daje to gwarancję że redesing poprawi także widoczność strony internetowej w wyszukiwarkach internetowych.

Aplikacje, strony i sklepy internetowe

Wykonawca: APS spółka z o.o.

W dzisiejszych czasach posiadanie aplikacji internetowej to wręcz konieczność. Dobrze zaprojektowana aplikacja, strona, sklep internetowa potrafi wzbudzić u odbiorcy pozytywne odczucia co przekłada się na wizerunek firmy.

Przebudowa istniejących stron

Wykonawca: Web-Art

Nadanie starej stronie nowego designu. Przebudowa pod kontem responsywności strony.

Sklep internetowy

Wykonawca: Web-Art

Zaprojektowanie, utworzenie i konfiguracja sklepu internetowego

Cena: 3000 zł

Tworzenie stron WWW

Wykonawca: Web-Art

Projektowanie i tworzenie nowoczesnych stron WWW dostosowanych do wszystkich urządzeń dla małych i dużych firm a także osób fizycznych

Opieka serwisowa

Wykonawca: ILPS Sp. z o.o.

Zakup domeny internetowej i stworzenie strony internetowej to nie wszystko. Należy zadbać o jej aktualizację, nie tylko pod względem treści, ale także użytego oprogramowania, skryptów itp. Aktualizowanie na bieżąco zwiększy bezpieczeństwo klientów odwiedzających stronę i przyczyni się do poprawy wizerunku Twojej firmy.
Równie ważne jest wykonywanie regularnej archiwizacji strony internetowej, aby w przypadku awarii można było szybko przywrócić ją do działania.
Z przyjemnością o to wszystko zadbamy!

Tworzenie stron internetowych

Wykonawca: F.H.U. Przemysław Skrzypiec

Potrzebujesz prostej i szybkiej strony internetowej ? Oferujemy projektowanie stron internetowych, tworzenie i administrację oraz szkolenia z zakresu obsługi stron. Zapraszamy do kontaktu

Administracja stron WWW na WordPress

Wykonawca: VIP Map Marta Ostaszewska

Usługa obejmuje:

  • aktualizację motywu oraz wtyczek
  • monitoring strony w Google Search Console
  • wprowadzanie nowych treści oraz aktualizacja starych danych
  • dodatkowe zmiany na stronie

Cena: od 97 zł miesięcznie

Cena: 97 zł

Zabezpieczanie stron WordPressa

Wykonawca: MAQ Enterprise Paweł Makulski

Czy Twoja strona zawiera kopie bezpieczeństwa? Czy kiedykolwiek sprawdzałeś, czy Twoja strona nie zawiera złośliwego oprogramowania? Czy monitorujesz logowanie i przeciwdziałasz atakom na Twoją stronę? Jeśli jeszcze nie posiadasz certyfikatu SSL, to skontaktuj się z MAQ ENTERPRISE.