Dostawcy internetu i cyfrowej telewizji kablowej i telefonii - usługi telekomunikacyjne

Usługi telekomunikacyjne obejmują szeroki zakres czynności związanych z zapewnieniem i utrzymaniem przesyłu informacji. Żyjemy w czasach, gdy informacja jest najcenniejsza i nikt z nas nie wyobraża sobie życia bez urządzeń takich jak telefon komórkowy czy telewizor. Wśród firm ogłaszających się w tym dziale znajdziesz takie, których działanie nastawione jest na rynek biznesowy, jak i przedsiębiorstwa obsługujące klientów indywidualnych (np. telewizja kablowa). Z zamieszczonych tu danych kontaktowych wybierzesz także namiar do fachowców, którzy zapewnią Ci dostęp do internetu.

Montaż serwis

Wykonawca: ZETA-NET-COM Dariusz Nicpoń

Monitoringi firm BCS ,alarmy SATEL ,domofony LASKOMEX ,aytomatyka bram firmy BFT instalacje odgromowe

Transmisja danych dostęp do Internetu

Wykonawca: KOINTECH S.J.

Dzierżawa ciemnych włókien, przyłącza ostatniej mili, wykonawstwo sieci w budynkach, outsorcing, kolokacje.

Projektowanie sieci światłowodowych

Wykonawca: DeeRtel Sp. z o.o.

Zespół wykwalifikowanych projektantów firmy DeeRtel Sp. z o.o. projektuje systemy telekomunikacyjne zgodnie z wymaganiami naszych klientów. Zapewniamy odpowiednie koszty i doradztwo projektowe. Nasz odpowiedzialny i doświadczony zespół zapewnia klientom najlepszą możliwą obsługę.

Projektujemy następujące elementy:
- Kanały kablowe
- Linie napowietrzne
- Sieci światłowodowe i koncentryczne

Firma DeeRtel Sp. z o.o. świadczy usługi geodezyjne, projektowe i budowlane. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu pracowników, firma posiada pełne kwalifikacje, oferuje najnowszą technologię geodezyjną oraz korzysta ze specjalistycznego sprzętu i oprogramowania.

Instalacja i pomiary linii światłowodowych

Wykonawca: DeeRtel Sp. z o.o.

W zakresie instalacji i pomiarów linii światłowodowych, firma świadczy m.in. nastepujące usługi:
- Wewnętrzne pomiary strat optycznych (ILM)
- Optyczna utrata powrotu
- Dyspersja chromatyczna
- Analiza pomiarów
- Dokumentacja wyników testów optycznych
- Konserwacja sieci
- Projekt sieci optycznej

Instalacja, pomiary i testowanie szerokiej gamy infrastruktury sieciowej odbywa się przy użyciu najnowszego sprzętu do OTDR (Optical Time Domain Reflectometer).

Premium Mobile - Najtańszy abonament na telefony komórkowe

Wykonawca: KAR-MEN Telefony komórkowe - skup, sprzedaż, serwis

Premium Mobile - Najtańszy abonament na telefony komórkowe.
19,90zł brutto - połączenia na komórki i smsy bez limitu , 10gb internetu, umowa na ile chcesz !!!!!!!

Cena: 19.9 zł

Obsługa kościołów

Wykonawca: Neto-Sfera

Czas trwania jest zróżnicowany • wycena indywidualna

Oferujemy: – nagłośnienie – przenośne zestawy – wyświetlacze tekstów – dzwony elektroniczne – kuranty – instalacja – konserwacja

Obsługa szkół

Wykonawca: Neto-Sfera

Czas trwania jest zróżnicowany • wycena indywidualna

Zajmujemy się obsługą techniczną szkół. Montaż, serwis, naprawy. W naszej ofercie: – pracownie informatyczne – tablice multimedialne – projektory – nagłośnienie - kamery

Monitoring wizyjny

Wykonawca: Neto-Sfera

Czas trwania jest zróżnicowany • Wycena

Instalujemy systemy telewizji przemysłowej w domu, mieszkaniu, firmie, szkole, kościele. Oferujemy: – monitoring IP – monitoring analogowy HD-CVI – montaż – modernizacja – konserwacja

Wirtualny Faks

Wykonawca: VNCS s.c. Call Center, Telefonia Voip, Wirtualne Centrale IP-PBX

Faks2mail – pozwala na odbieranie faksów. Usługa jest włączana na wybranym numerze i definiowaną skrzynkę mailowa na którą ma być wysłany faks. Numer faksu może być przydzielony z dowolnej strefy numeracyjnej.
Otrzymany faks będzie w formacie .pdf jako załącznik do wiadomości.

Web2fax – pozwala na wysyłanie faksu przez wirtualne urządzenie faksowe. Po zalogowaniu do panelu dołączamy dokument w formacie PDF wpisujemy numer, na który ma zostać wysłany, i klikając w określoną ikonę wysyłamy załączony dokument.

Połączenia telekonferencyjne

Wykonawca: VNCS s.c. Call Center, Telefonia Voip, Wirtualne Centrale IP-PBX

Telemeeting nie ogranicza firmy do jednego czy dwóch pokojów telekonferencyjnych. Na swoim koncie, klient może zestawić dowolną liczbę telekonferencji w tym samym czasie. Dbałość o bezpieczeństwo zapewnia nadawany losowo PIN każdej telekonferencji. Możliwość nieograniczonego przedłużania telekonferencji pozwoli na prowadzenie negocjacji bez obawy, że skończą się wraz z upływem określonego czasu.
Wystarczy wykonać zwykłe połączenie do jednej z osób, a w trakcie jego trwania wybrać kolejny numer. W ten sam sposób można dodawać kolejne osoby do rozmowy.

DDI - usługa

Wykonawca: VNCS s.c. Call Center, Telefonia Voip, Wirtualne Centrale IP-PBX

Usługa ma na celu celu umożliwienie przypisania odrębnych numerów różnym pracownikom firmy, bez konieczności wykupienia dla nich osobnych linii telefonicznych. W ten sposób można lepiej podzielić i zarządzać ruchem telefonicznym redukując koszty usług telefonicznych.
Wykonując połączenie telefoniczne dzwonimy bezpośrednio do abonenta wewnętrznego.
Firma, która działa na rynkach zagranicznych może przyjmować rozmowy telefoniczne po atrakcyjnych cenach – jako kosz połączenia lokalnego.
obsługa numerów DDI (każdy numer wewnętrzny może mieć bezpośredni numer zewnętrzny, pozwala to także na odbieranie bezpośrednich połączeń bez pośrednictwa sekretariatu. Można wtedy zamieścić na stronie internetowej numery telefonów bezpośrednio do działów lub pracowników),

IVR

Wykonawca: VNCS s.c. Call Center, Telefonia Voip, Wirtualne Centrale IP-PBX

IVR – wielopoziomowa zapowiedź głosowa (centrala przy odebraniu połączenia może przełączać do wybranego działu, a w dziale do pracownika. Przykładowa zapowiedź: „Proszę wybrać nr wewnętrzny lub poczekać na zgłoszenie się operatora: Sekretariat 21, Księgowość 29, Dział Serwisu 22”. Jeżeli dzwoniący nic nie wybierze, odezwie się telefon wewnętrzny w sekretariacie. Po wybraniu 22 może pojawić się kolejna zapowiedź, np. „Dział Oprogramowania 23, Dział Sprzętu 24”. Pozwala to na zautomatyzowanie symulacji sekretariatu bez obciążania pracowników przełączaniem rozmów).

Progresywny system Call Center

Wykonawca: VNCS s.c. Call Center, Telefonia Voip, Wirtualne Centrale IP-PBX

Korzystając z systemu zdecydowanie efektywniej wykorzystujemy czas pracy ­ wybieranie numeru, oczekiwanie na połączenie, nie odebrany telefon to czas bezproduktywny. W rozwiązaniu NOTOS CC­8 to nie Agent, a system będzie wybierał numery i łączył rozmowy.W tym trybie system wykonuje jedno połączenie na jednego konsultanta. W przypadku połączenia odebranego jest ono przekazywane do dowolnego konsultanta, który nie prowadzi w tym czasie rozmowy. Konsultant dostaje dowolne kontakty.

Predyktywny system Call Center

Wykonawca: VNCS s.c. Call Center, Telefonia Voip, Wirtualne Centrale IP-PBX

Korzystając z predyktywnego systemu zdecydowanie efektywniej wykorzystujemy czas pracy ­ wybieranie numeru, oczekiwanie na połączenie, nie odebrany telefon to czas bezproduktywny. W rozwiązaniu NOTOS CC­8 to nie Agent, a system będzie wybierał numery i łączył rozmowy.

Infolinia,voip api,callcenter,crm dla call center,wysyłka sms

Wykonawca: Ifon

Ifon wysyłka sms
Nasza firma specjalizuje się w wdrożeniu usług telekomunikacyjnych, które dotyczą systemów call center. Nasze rozwiązania zapewniamy między innymi małym organizacjom, które mogą uformować systemy działające zarówno efektywnie a także swoiście dopasowany do potrzeb w instytucjach naszych klientów.
Pojedyncze opcje dostępne w naszym systemie umożliwiają na dogodne użytkowanie, co pozwala na zapewnienie profesjonalnego działania, które gwarantuje centrala telefoniczna.
Nasz system to dodatkowo wirtualna centrala, która pozwala na zapewnienie sprawnego obsługiwania poszczególnych użytkowników.
Zarazem nasz system call center to ponadto innowacyjne technologie, które przekładają się na nader nowoczesne opcje oraz funkcje zaimplementowane w ramach naszych systemów.
Nasze systemy pozwalają na zapewnienie między innymi takich rozwiązań jak operatorzy voip. Za jednym zamachem rozwiązania dostarczane w naszej firmie pozwalają na dodatek na zagwarantowanie w małych firmach indywidualne dopasowanie poszczególnych systemów do oczekiwań odbiorców firmowych, co umożliwia na zapewnienie systemów, które pozwalają na sprawne realizowanie obsługiwania klientów przez konsultantów. Systemy gwarantują również funkcjonalne dystrybuowanie poszczególnych rozmów.
Nasze technologiczne rozwiązania to dodatkowo system sms, co pozwala umożliwianie w dodatku wygodnego sposobu kontaktowania się z poszczególnymi klientami.
Jednocześnie w naszej firmie świadczony jest crm dla call center, który umożliwia na zapewnienie skuteczności działania a także oferujemy oprócz tego systemy posiadające funkcje, które są w pełni dostrojone do oczekiwań użytkowników.
Dowolne usługi w naszej firmie umożliwiają na zapewnienie również, że callcenter będzie współczesne, czyli oparte na najnowszych rozwiązaniach informatycznych, co umożliwia na niezwykle użytkowe użytkowanie naszych systemów.
W naszej firmie umożliwiamy między innymi takie funkcje jak voip api. Na wszelkim poziomie obsługiwania naszych użytkowników umożliwiamy również wykonanie usług, które umożliwiają na zorganizowanie systemów, które są do tego wygodne w użytkowaniu. Pozwala to na zagwarantowanie funkcjonalnego obsługiwania klientów, co umożliwia na zapewnienie do tego zbudowania znacznie bardziej rozbudowanej obsługi klientów innowacyjnymi metodami.
Nasza spółka posiada doświadczenie na rynku, które umożliwia na zagwarantowanie zastosowania najwyższego standardu rozwiązań, które pozwalają korzystać z rozwiązań wykorzystywanych w ramach takich funkcji w firmach jak infolinia.
Równolegle w naszej firmie jesteśmy w stanie zastrzec wykonanie indywidualnych usług dla naszych konsumentów zarówno skutecznie a także terminowo na każdym etapie współpracy z naszymi nabywcami. Gdzie oferujemy naszym klientom wypróbowane w działaniu oraz przystosowane rozwiązania dla naszych klientów, gdzie świadczymy także systemy posiadające bardzo poszerzone funkcje,które równolegle mogą być indywidualnie dostosowane do oczekiwań