Dostawcy internetu i cyfrowej telewizji kablowej i telefonii - usługi telekomunikacyjne

Usługi telekomunikacyjne obejmują szeroki zakres czynności związanych z zapewnieniem i utrzymaniem przesyłu informacji. Żyjemy w czasach, gdy informacja jest najcenniejsza i nikt z nas nie wyobraża sobie życia bez urządzeń takich jak telefon komórkowy czy telewizor. Wśród firm ogłaszających się w tym dziale znajdziesz takie, których działanie nastawione jest na rynek biznesowy, jak i przedsiębiorstwa obsługujące klientów indywidualnych (np. telewizja kablowa). Z zamieszczonych tu danych kontaktowych wybierzesz także namiar do fachowców, którzy zapewnią Ci dostęp do internetu.

Infolinia,voip api,callcenter,crm dla call center,wysyłka sms

Wykonawca: Ifon

Ifon wysyłka sms
Nasza firma specjalizuje się w wdrożeniu usług telekomunikacyjnych, które dotyczą systemów call center. Nasze rozwiązania zapewniamy między innymi małym organizacjom, które mogą uformować systemy działające zarówno efektywnie a także swoiście dopasowany do potrzeb w instytucjach naszych klientów.
Pojedyncze opcje dostępne w naszym systemie umożliwiają na dogodne użytkowanie, co pozwala na zapewnienie profesjonalnego działania, które gwarantuje centrala telefoniczna.
Nasz system to dodatkowo wirtualna centrala, która pozwala na zapewnienie sprawnego obsługiwania poszczególnych użytkowników.
Zarazem nasz system call center to ponadto innowacyjne technologie, które przekładają się na nader nowoczesne opcje oraz funkcje zaimplementowane w ramach naszych systemów.
Nasze systemy pozwalają na zapewnienie między innymi takich rozwiązań jak operatorzy voip. Za jednym zamachem rozwiązania dostarczane w naszej firmie pozwalają na dodatek na zagwarantowanie w małych firmach indywidualne dopasowanie poszczególnych systemów do oczekiwań odbiorców firmowych, co umożliwia na zapewnienie systemów, które pozwalają na sprawne realizowanie obsługiwania klientów przez konsultantów. Systemy gwarantują również funkcjonalne dystrybuowanie poszczególnych rozmów.
Nasze technologiczne rozwiązania to dodatkowo system sms, co pozwala umożliwianie w dodatku wygodnego sposobu kontaktowania się z poszczególnymi klientami.
Jednocześnie w naszej firmie świadczony jest crm dla call center, który umożliwia na zapewnienie skuteczności działania a także oferujemy oprócz tego systemy posiadające funkcje, które są w pełni dostrojone do oczekiwań użytkowników.
Dowolne usługi w naszej firmie umożliwiają na zapewnienie również, że callcenter będzie współczesne, czyli oparte na najnowszych rozwiązaniach informatycznych, co umożliwia na niezwykle użytkowe użytkowanie naszych systemów.
W naszej firmie umożliwiamy między innymi takie funkcje jak voip api. Na wszelkim poziomie obsługiwania naszych użytkowników umożliwiamy również wykonanie usług, które umożliwiają na zorganizowanie systemów, które są do tego wygodne w użytkowaniu. Pozwala to na zagwarantowanie funkcjonalnego obsługiwania klientów, co umożliwia na zapewnienie do tego zbudowania znacznie bardziej rozbudowanej obsługi klientów innowacyjnymi metodami.
Nasza spółka posiada doświadczenie na rynku, które umożliwia na zagwarantowanie zastosowania najwyższego standardu rozwiązań, które pozwalają korzystać z rozwiązań wykorzystywanych w ramach takich funkcji w firmach jak infolinia.
Równolegle w naszej firmie jesteśmy w stanie zastrzec wykonanie indywidualnych usług dla naszych konsumentów zarówno skutecznie a także terminowo na każdym etapie współpracy z naszymi nabywcami. Gdzie oferujemy naszym klientom wypróbowane w działaniu oraz przystosowane rozwiązania dla naszych klientów, gdzie świadczymy także systemy posiadające bardzo poszerzone funkcje,które równolegle mogą być indywidualnie dostosowane do oczekiwań

infolinia,voip api,callcenter,crm dla call center,wysyłka sms

Sprzedaż kas fiskalnych

Wykonawca: Sprzedaż, Naprawa Wag i Kas Fiskalnych Bodwag

Sprzedaż kas fiskalnych

NAPRAWA TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH

Wykonawca: ADI-KOM Firma

Zajmujemy się od 17 lat naprawą wszystkich marek telefonów komórkowych ;

IPHONE ,SAMSUNG ,SONY ,LG , HTC , NOKIA . itd.

Naprawy . Płyt głównych , wymiany wyświetlaczy ,szyb, ekranów dotykowych,

gniazd ładowania , czytników kart sim (kart pamięci) , głośników , mikrofonów .

OPROGRAMOWANIA , SIMLOCK ,KODY TELEFONÓW

NAPRAWA TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH

Serwis GSM

Wykonawca: Perfect GSM

serwis gsm, naprawa telefonów komórkowych, smartfonów, tabletów, nawigacji

Montaż anten satelitarnych

Wykonawca: Digital MAX Michał Borkowski

Wykonujemy montaż anten oraz serwis instalacji antenowych. Ustawienia, wstrojenia anten satelitarnych.

Montaż anten satelitarnych

Pomiary promieniowania elektromagnetycznego

Wykonawca: Emilab Gonet i Spółka, Sp.j.

Specjalizujemy się w pomiarach promieniowania niejonizującego (PEM) dla celów BHP i Ochrony Środowiska. Wykonujemy pomiary na obiektach radiodyfuzyjnych, na obiektach telefonii komórkowej, dla operatorów łączności ruchomej, transmisji danych oraz dla urządzeń wykorzystywanych w przemyśle czy w medycynie.

Pomiary promieniowania elektromagnetycznego

Wykonywanie sieci telefonicznych

Wykonawca: CENTRAL-NET Piotr Rusek

Zajmujemy się montażem central telefonicznych , alarmów ,monitoringiem CCTV ,oraz wykonujemy sieci telefoniczne

wykonywanie sieci telefonicznych

Systemy Telekomunikacyjne

Wykonawca: TELNET Systemy Teleinformatyczne Sp. z o.o.

Firma nasza zajmuje się opracowywaniem koncepcji, sprzedażą i instalacją systemów telekomunikacyjnych w tym również systemów call center.
Świadczymy usługi serwisowe systemów, jak również przeprowadzamy ich modernizacje i upgrade. Główne technologie: Siemens, Panasonic, Astra, Unify.

Ustawianie anteny satelitarnej

Wykonawca: ROKTEL Systemy Telekomunikacyjne Robert Kalisz

Ustawianie anteny satelitarnej regulacja wizowanie strojenie anteny satelitarnej

Ustawianie anteny satelitarnej

Modernizacja instalacji komputerowych

Wykonawca: ROKTEL Systemy Telekomunikacyjne Robert Kalisz

Modernizacja instalacji komputerowych Modernizacja instalacji komputerowych

Modernizacja instalacji komputerowych

Sieci kablowe

Wykonawca: ROKTEL Systemy Telekomunikacyjne Robert Kalisz

Realizacja sieci kablowych komputerowych, transmisyjnych

Sieci kablowe

Instalacja anteny sateliternej

Wykonawca: ROKTEL Systemy Telekomunikacyjne Robert Kalisz

Instalacja anteny sateliternejMontaż anteny sateliternej

Instalacja anteny sateliternej

Instalacja anten

Wykonawca: ROKTEL Systemy Telekomunikacyjne Robert Kalisz

Instalacja anten montaż anten ustawianie anten do odbioru programów radiowych i telewizyjnych

Instalacja anten

Anteny TV i radiowe

Wykonawca: ROKTEL Systemy Telekomunikacyjne Robert Kalisz

Anteny telewizyjne VHF/UHF naziemna telewizja cyfrowa DVB-T Anteny radiowe UKF DAB+

Anteny TV i radiowe

Naprawy i przebudowy linni telekomunikacyjnych miedzianych

Wykonawca: ALKEV profersjonalne usługi teleinformatyczne

dziedzina techniki i nauki, zajmująca się transmisją informacji na odległość przy użyciu środków łączności. Legalna definicja zawarta w polskim prawie telekomunikacyjnym określa telekomunikację jako „nadawanie, odbiór lub transmisję informacji, niezależnie od ich rodzaju, za pomocą przewodów, fal radiowych bądź optycznych lub innych środków wykorzystujących energię elektromagnetyczną”

Naprawy i przebudowy linni telekomunikacyjnych miedzianych