Bary mleczne - Usluger.pl

Bar mleczny to wspomnienie dzieciństwa naszych rodziców oraz dziadków. Pierwszy z nich powstał w Warszawie w roku 1896. Wiele osób wspomina z sentymentem okres międzywojenny i powojenny, kiedy to bary mleczne, cieszyły się dużą popularnością oraz były miejscem spotkań lokalnej społeczności. Bar mleczny to bar szybkiej obsługi, gdzie większość serwowanych dań ugotowana jest z produktów mlecznych. W barach mlecznych można było zjeść różnego rodzaju pierogi, naleśniki oraz zupy. Głównym celem barów było sprzedanie domowych, sycących posiłków w niskiej cenie. W dzisiejszych czasach bary mleczne wracają do łask i pojawia się ich coraz więcej. Jeżeli chciałbyś odnaleźć ich adresy, skorzystaj z tego katalogu.

Obiady domowe

Wykonawca: Bar Przekąskowy SYRENKA Obiady domowe

Bar SYRENKA zaprasza na pyszne obiady domowe. Serwujemy zawsze świeże i smaczne potrawy kuchni polskiej. Organizujemy imprezy okolicznościowe, małe przyjęcia jak chrzciny czy komunie.

Domowe obiady Sznurki, Chmielno, Górna

Wykonawca: Dorobek Danuta - Sklep Spożywczo - Przemysłowy

Domowe obiady Sznurki, Chmielno, Kartuzy, Brodnica Górna Tani Bar obiadowy

OBIADY DOMOWE

Wykonawca: Usługi Gastronomiczne Bar Kalinka Dorota Ledwosińska

Świadczymy usługi w zakresie dowozu posiłków na teren budowy lub innych zakładów pracy. Menu, cena i wielkość posiłków jest regulowana zależnie od życzenia i potrzeb klienta. Posiłki dowożone są w termosach lub opakowaniach jednorazowych. Zakład nasz posiada duże doświadczenie w organizacji żywienia zbiorowego pracowników firm . Współpracujemy z wieloma zakładami

Cena: 12 zł

Gastronomia

Wykonawca: restauracja

smaczne posiłki

Cena: 5 zł