Coctail Bary - Usluger.pl

Coctail Bary to miejsca, w których możemy spróbować różnego rodzaju coctaili. Coctail to mieszanka różnych składników, mająca dać wyrazisty i oryginalny smak. Najpopularniejsze w dzisiejszych czasach są Coctail Bary, w których napijemy się drinków alkoholowych oraz bezalkoholowych wszelkiego smaku i rodzaju. Takie miejsca, są doskonałym pomysłem na spędzenie wolnego czasu z przyjaciółmi. Dla miłośników zdrowego żywienia, powstają Coctail Bary oferujące świeże soki z owoców i warzyw oraz coctaile mleczne. W tym katalogu odnajdziesz adresy Coctail Barów w Twojej okolicy.

Catering barmański

Wykonawca: BIFROST Łukasz Lindert

Oferujemy profesjonalną obsługę barmańską imprez okolicznościowych i firmowych na własnych barach mobilnych i własnym szkle.

Mobilne usługi barmańskie

Wykonawca: F.U.IRCO Drink & Cocktail Bar

Mobilne usługi barmańskie, barmani na wesela

Pokaz Barmański Usługi Barmańskie

Wykonawca: Creative Flair Bar

Agencja barmańska Creative Flair Bar- to dynamicznie rozwijająca się firma działająca na rynku gastronomicznym i eventowym .Nasz team tworzą czołowi barmani i baryści odpowiednio przeszkoleni w swoim fachu .Nasza firma zajmuje się kompleksową organizacją usług barmańskich (bar events, wedding bar, pokazy barmańskie ,szkolenia).Na potrzeby Państwa imprezy nasz firma zapewnia mobilne bary wraz z całym potrzebnym sprzętem, fachową obsługę oraz wiele widowiskowych atrakcji O jakości naszych u

Napoje alkoholowe

Wykonawca: Giraffe Hostel i Bar

Bar oferuje szeroki wybór alkoholi i koktajli, jak również wysmienitą kawę włoską z ekspresu.

Cena: 4 zł

Pokazy Barmańskie

Wykonawca: SPEEDBAR Krzysztof Drabik

Pokaz Barmański to jeden z nielicznych najbardziej widowiskowych show na rynku,który zachwyca i trzyma w napięciu do samego końca widowiska.

Pokazy barmańskie

Wykonawca: Impresive Flair Bar

Zajmujemy się profesjonalną organizacją oraz kompleksową obsługą różnego typu imprez, niezależnie od ich wielkości i lokalizacji. Oferujemy zapierające dech w piersi pokazy barmańskie, a także profesjonalne, interaktywne prezentacje dla dowolnej liczby osób.