Catering biurowy - Usluger.pl

Spędzamy w pracy tak wiele czasu w ciągu doby, że aby prawidłowo funkcjonować, powinniśmy w tym czasie spożywać od dwóch do trzech posiłków dziennie. Nie każdy ma czas i możliwość przygotowania w domu posiłków, które zje w pracy. Wyjściem z tej sytuacji jest catering biurowy, który można zamówić do firmy. Powstał wiele małych podmiotów gospodarczych, mających w swojej ofercie przekąski i dania idealnie dopasowane formą, kalorycznością i wielkością do wymagań pracy biurowej. Możemy skorzystać z oferty przedstawiające wszelkiego rodzaju kanapki i sałatki. Niektóre firmy sezonowo dostarczają świeże soki, owoce i koktajle. Odnajdziesz ich oferty w tym katalogu.

Catering dla firm

Wykonawca: OREKA SP. Z O.O.

Oferujemy usługi cateringowe dla firm i instytucji szkoleniowych z terenu Wrocławia i Dolnego Slaska

Owoce dla biura

Wykonawca: Warzywa&owoce ,,U ADIKA"

ŚWIEŻE OWOCE DLA TWOJEGO BIURA
Owoce i Warzywa dostarczamy naszym Klientom w eleganckich wiklinowych koszach, które są specjalnie zaprojektowane, aby mogły znajdować się w każdym nowoczesnym biurze. Skrzynki drewniane są wymienne i bezpłatne.

Owoce dla biura

Catering dla Firm

Wykonawca: Czerwona Cebula - Bar & Restauracja

W atrakcyjnych cenach przygotujemy i dostarczymy wybrane dania obiadowe bądź też zimne przekąski na imprezy okolicznościowe bądź plenerowe odbywające się na terenie Wrocławia bądź bliskich okolic.
W celu zamówienia oraz zapoznania się z naszym menu zachęcamy do kontaktu telefonicznego po nr.:501-778-784 lub odwiedzenia nas w restauracji przy ulicy Marcian Kromera 2

Kosze owoców dla firm w wiklinie

Wykonawca: Warzywa&owoce ,,U ADIKA"

Zawsze świeże ładne i zdrowe owoce w koszach wiklinowych dla firm

Catering dla firm

Wykonawca: Mirek Jan Usługi Gastronomiczne

W ramach usług gastronomicznych proponujemy catering dla firm. Zapewniamy dowóz posiłków profilaktycznych i regeneracyjnych do zakładów pracy. Zapraszamy do współpracy!

Catering dla firm

Domowe obiady

Wykonawca: Młyńskie Danie - Catering

Smaczne, domowe jedzenie w lokalu oraz w dostawie do klienta.

Dowóz śniadań na telefon

Wykonawca: Twoje Śniadanie

Dostarczamy świeże i pachnące śniadania, koktajle, przekąski, soki i napoje. Zamówienia można składać telefonicznie lub mailowo oraz za pomocą aplikacji online.

Dowóz śniadań na telefon

Organizacja imprez firmowych

Wykonawca: Restauracja Pod Słońcem

Posiadamy trzy ładnie i stylowo urządzonych sale przystosowane do organizacji imprez, oferujemy bogaty barek i elegancko urządzony ogródek restauracyjny, który znajduje się tuż przed wejściem. Na terenie całej restauracji funkcjonuje internet wi-fi, zatem sprawdzenie ważnej informacji, czy odebranie elektronicznej poczty to żaden problem. Organizacja imprez firmowych jest naszą specjalnością - zapraszamy do współpracy.

Organizacja imprez firmowych

Catering dla firm

Wykonawca: Restauracja Pod Słońcem

Jedną z naszych specjalności jest profesjonalny a co najważniejsze smaczny catering dla firm, ale nie tylko. Swoje usługi polecamy wszystkim, którzy szukają cateringu na najwyższym poziomie w dobrej cenie. Oferujemy dania kuchni polskiej, jak również kuchni europejskiej, które dopasujemy do indywidualnych potrzeb.

Catering dla firm

Posiłki pracownicze

Wykonawca: Karczma Austeria

W zakresie oferowanych przez nas usług są także posiłki pracownicze z dowozem. Nasze posiłki są przygotowywane starannie i z najwyższej jakości produktów.

Posiłki pracownicze

Mazowszak Catering

Wykonawca: Mazowszak Catering

Mazowszak Catering Warszawa to topowa firma cateringowa - wykonujemy cateringi dla firm oraz instytucji. W ofercie znajdą Państwo przede wszystkim catering na posiłek w porze południowej, bankiety, spotkania biznesowe, rocznice firmową, a także dla osób prywatnych na urodziny, komunie, chrzciny itp. Każde zlecenie jest szyte na miarę - znaczy to że do każdego zamówienia podchodzimy szczególnie dopracowujemy dekoracje, sposób podania i zakres obsługi a nawet rozrywkę dla gości. Podany lunch jest zawsze świeży i dokładnie przygotowany przez fachowy zespół wykwalifikowanych kucharzy i dietetyków korzystających z najnowszego sprzętu. Starannie dobrani dostawcy surowców i wdrożony system HACCP gwarantują usługi na najwyższym poziomie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu - CATERING ZE SMAKIEM - RAZEM Z MAZOWSZAKIEM

Dostarczanie posiłków, garmazerki, pieczenie ciast

Wykonawca: PERFECT CATERING Fabryka Kanapek Marta Pawlak

Perfect Catering to firma cateringowa zajmująca się obsługą firm , indywidualnych klientów. Dostarczamy pyszne domowe obiady, pieczemy domowe ciasta

dostarczanie posiłków, garmazerki, pieczenie ciast

Catering biurowy

Wykonawca: F.P.H.U. Ewa Kruczek

Oferujemy państwu pełną obsługę cateringową, ale też organizujemy w środku przyjęcia, chrzciny, komunie, imprezy okolicznościowe, przygotowujemy catering dla szkół i firm, oferując możliwość jego dowozu we wskazane miejsce.

Dorsz grillowany

Wykonawca: PROLETARIAT

Wykonywanie bukietów sałatkowych z do wyboru tuńczyk, kurczak, szynka lub feta

Cena: 12 zł

Dorsz grillowany

Obiady dla firm - catering dla firm

Wykonawca: Agroturystyka-Catering MAJA

Firma cateringowa Maja oferuje catering dla firm oraz obsługę gastronomiczną imprez. Organizujemy catering na imprezy firmowe, wesela, imprezy okolicznościowe. menu ustalamy indywidualnie.

Obiady dla firm - catering dla firm