Catering dietetyczny - Usluger.pl

Każdy z nas chciałby odżywiać się zdrowo, smacznie ale przede wszystkim dietetycznie, żeby zachować dobrą figurę i kondycję. Niestety nie każdy z nas potrafi przygotować posiłki, które sprostają tym wymaganiom. Jeżeli masz problem z utrzymaniem diety, skorzystaj z adresów firm zawartych w tym katalogu, oferujących catering dietetyczny z dostawą do domu bądź do firmy. Z ofert cateringu dietetycznego korzystają szpitale, domy opieki oraz przedszkola. Dietetyczne pożywienie jest niezbędnym elementem, gwarantującym powrót do zdrowia dzięki diecie oszczędzającej nasze narządy wewnętrzne.

Zdrowa żywność z dostawą do domu

Wykonawca: Lightdiet.pl

Lightdiet.pl - catering dietetyczny to zestaw pięciu zdrowych posiłków, przygotowanych ze świeżych produktów, które świetnie smakują oraz korzystnie wpływają na sylwetkę i samopoczucie. Wystarczy wybrać dietę ze strony https://www.lightdiet.pl/ i wypełnić formularz kontaktowy. Lightdiet.pl o dogodnej dla Ciebie godzinie dostarczy gotowe posiłki do domu lub pracy.

Zdrowe jedzenie na telefon

Wykonawca: Na Zdrowie

Przygotowujemy diety "szyte na miarę", wystarczy zadzwonić, porozmawiać z dietetykiem i wspólnie dopasować najlepszą opcję posiłków, z uwzględnieniem preferencji żywieniowych i trybu życia. Jeśli często wyjeżdżasz - przygotujemy zestawy "na drogę", jeśli masz intensywny okres pracy umysłowej - wzbogacimy posiłki w tzw. super food, jeśli przyjeżdżają do Ciebie goście - przygotujemy posiłki również dla nich lub wstrzymamy Twoje dostawy.

zdrowe jedzenie na telefon

Catering dietetyczny

Wykonawca: Hotel Oriza

Catering dietetyczny, dieta Fit to 5 posiłków (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) dowożonych do klienta. Nad przygotowaniem posiłków dietetycznych czuwa doświadczony dietetyk, przez co posiłki w każdej kategorii kalorycznej (1200, 1500, 2000, 2500 oraz 3000 kcal) zawierają właściwe proporcje białek, tłuszczów i węglowodanów oraz niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania minerałów i witamin. Posiłki sporządzane są z produktów najwyższej jakości, często pochodzących z lokalnych gospodarstw ekologicznych. Wśród Fit Menu trafiają się prawdziwe rarytasy jak np. ptasie mleczko z chia, ciasto dyniowe na mące konopnej z zarodkami pszenicznymi i bakaliami, czy dorada na młodym szpinaku z makaronem pełnoziarnistym z pieczarkami.

Catering dietetyczny

Dieta sport

Wykonawca: OptiDieta catering

Dieta Sportowa gwarantuje Twojemu organizmowi dostarczenie odpowiednich materiałów regeneracyjnych i budulcowych. Jej zadanie to zabezpieczenie zwiększonego zapotrzebowania energetycznego. Dopasowana do Twojej płci, wieku, jak i uprawianej przez Ciebie dyscypliny sportu. Dzięki temu zapewnia rozłożenie najlepszego planu treningowego na każdy dzień.

Szczególnie polecana jest dla osób aktywnych sportowo i ćwiczących,zarówno regularnie, jak i rekreacyjnie. Główne założenie tej diety sportowej to spalenie nadmiaru tkanki tłuszczowej, wraz z przyrostem masy mięśniowej. Widać więc w niej odpowiednią ilość węglowodanów i białka a jej zgodność z normami żywienia sprawia, że nie wywołuje uszczerbku na zdrowiu i kondycji. Dieta sportowa dostarczy Ci najlepsze paliwo do Twojej dalszej aktywności fizycznej.

Dieta sport

Dieta bezglutenowa

Wykonawca: OptiDieta catering

Dieta Bezglutenowaopiera się na wyeliminowaniu wszelkich produktów zawierających gluten. Dzięki temu jest ona pozbawiona zboża, czyli: pszenicy, żyta, owsa i jęczmienia.

Przeznaczona jest dla osób walczących z celiakią oraz nietolerancją pokarmową na gluten. Dieta ta stanowi więc skuteczną formę leczenia celiakii i jej wszelkich objawów, jak: wzdęcia, zaparcia, biegunki, bóle brzucha. Gwarantuje wyeliminowanie wszelkich niedoborów odżywczych. Dodatkowo jest zalecana w wypadku wielu innych chorób autoimmunologicznych. Jeśli więc poszukujesz diety bezglutenowej, to ten program żywieniowy jest przeznaczony właśnie dla Ciebie. Znajdują się w nim produkty pozbawione glutenu, ale również bogate w niezbędne węglowodany i minerały typu: cynk, żelazo, błonnik i foliany.

Dieta bezglutenowa

Dieta wegetariańska

Wykonawca: OptiDieta catering

Dieta Wegetariańska to gwarancja zdrowego odżywiania. Widać w niej zbilansowaną ilość białka, tłuszczów i węglowodanów. Dobraliśmy do niej wysokiej jakości warzywa i owoce, zarówno w okresie letnim, jak i zimowym.

Przygotowana została dla osób pragnących zrezygnować ze spożywania mięsa i szukających wyjątkowego jadłospisu wegetariańskiego. U nas jest on dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb żywieniowych, nad czym czuwa nasz profesjonalny Dietetyk. Nasza Dieta Wegetariańska pozwoli Ci więc otworzyć się na najlepsze składniki odżywcze, jak i nowe smaki, cennych warzyw i owoców. Ta dieta roślinna pozytywnie wpłynie na stan Twojego zdrowia!

Dieta wegetariańska

Dieta standard

Wykonawca: OptiDieta catering

Dieta Standardto zbilansowana dieta, zalecana dla osób pragnących zdrowo się odżywiać, schudnąć, jak i utrzymać odpowiednią sylwetkę ciała. Nie wymaga głodzenia, lecz opiera się na obliczeniu indywidualnego zapotrzebowania energetycznego oraz doboru najlepszych składników odżywczych, takich jak: białka, tłuszcze oraz węglowodany. Jest bogata w węglowodany złożone, rośliny strączkowe i tłuszcze typu: oliwa, olej kokosowy, orzechy i ryby morskie. Pozbawiona jest węglowodanów prostych, takich jak: cukier, słodycze, ciastka i białe pieczywo.

Dieta Standard pomoże Ci zachować całkowitą równowagę kwasowo-zasadową, więc warzywa i owoce dominują w niej nad nabiałem i mięsem. Pozwoli Ci również zwiększyć codzienne spożycie błonnika oraz ograniczyć sól. Co ważne, jest dostępna w postaci smacznych i różnorodnych posiłków.

Cena: 392 zł

Dieta standard

Catering Dietetyczny przyjaznadieta

Wykonawca: Catering Dietetyczny Przyjazna-Dieta,

Dieta z dostawą do domu całodzienne wyżywienie ze zdrowych i zbilansowanych posiłków gwarantujemy dobrą jakoś produktów Catering dietetyczny zawsze świeżę produkty piękna sylwetka rabaty promocje dobra jakość gwarantowana precyzja zdrowa dietka

Cena: 37 zł

Catering Dietetyczny przyjaznadieta

Catering dietetyczny 2000 kcal - sportowcy

Wykonawca: Porcja Zdrowia poradnia dietetyk, psycholog i catering dietetyczny

Zestaw 5 zdrowych posiłków dziennie, przeliczonych kalorycznie oraz zbilansowanych pod względem odżywczym przez dietetyka, wprost pod Twoje drzwi. Możliwość zwiększenia dodatkowo ilości białka sportowcom.

Idealny dla osób aktywnych fizycznie i jako po prostu zdrowa zbilansowana dieta dla osób nie wymagających redukcji masy ciała.

Zapytaj o szczegóły lub zamów przez formularz kontaktowy strony, podając w treści wiadomości:

imię i nazwisko:
tel kontaktowy:
adres dostawy:
preferowany 60 min przedział godzinowy dostawy:
kaloryczność zestawów:
czas realizacji zamówienia (daty od - do):
weekendy: (tak / nie / tylko soboty / tylko niedziele):
dodatkowe uwagi:

Odeślemy wycenę zamówienia oraz dane do przelewu/kwotę do płatności gotówką przy pierwszej dostawie.

 • Bez nudy, rutyny, ze zdrowymi deserami,
 • Bez smażenia i tłustych potraw,
 • Bez zbędnych dodatków i sztucznych mieszanek przyprawowych,
 • Tylko świeże produkty i bogactwo ziół!

Cena: 45 zł

Catering dietetyczny 1500 kcal

Wykonawca: Porcja Zdrowia poradnia dietetyk, psycholog i catering dietetyczny

Całodobowa dieta - 5 posiłków
(śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja)
o łącznej kaloryczności 1500 kcal

Idealny dla kobiet z umiarkowaną aktywnością fizyczną, oraz panów którzy chcą zrzucić zbędne kilogramy!


Zapytaj o szczegóły lub zamów przez formularz kontaktowy strony, podając w treści wiadomości:

imię i nazwisko:
tel kontaktowy:
adres dostawy:
preferowany 60 min przedział godzinowy dostawy:
kaloryczność zestawów:
czas realizacji zamówienia (daty od - do):
weekendy: (tak / nie / tylko soboty / tylko niedziele):
dodatkowe uwagi:

Odeślemy wycenę zamówienia oraz dane do przelewu/kwotę do płatności gotówką przy pierwszej dostawie.

BILANSUJEMY -> GOTUJEMY -> DOSTARCZAMY!

 • Unikamy sztucznych sosów, tłustych majonezów i śmietany.
 • Mocno ograniczamy wieprzowinę!
 • Pieczenie, grillowanie - tylko beztłuszczowe!

Zawsze świeżo, pachnąco i bez zbędnej chemii!
Zamów, sprawdź i przekonaj się sam!

Cena: 40 zł

Diety wegetariańskie

Wykonawca: DIATTA Catering Dietetyczny

Każda przygotowywana przez nas dieta wegetariańska jest ściśle kontrolowana pod kątem zawartości pełnowartościowego białka,witamin i składników mineralnych. Dzięki temu nasze posiłki zapewniają pokrycie indywidualnego zapotrzebowania na wszystkie składniki odżywcze.

Diety wegetariańskie

Diety dla aktywnych

Wykonawca: DIATTA Catering Dietetyczny

Pokrycie dobowego zapotrzebowania na kalorię, składniki odżywcze i płyny oraz prawidłowe funkcjonowanie organizmu zapewni specjalnie skomponowana dieta. Właściwa, pokrywająca zapotrzebowanie na wszystkie składniki odżywcze dieta, zwiększa wydolność fizyczną, zmniejsza spadek koncentracji i zmęczenia podczas treningu, a także maksymalizuje proces adaptacji wysiłkowej, poprawia wyniki w sporcie, estetykę sylwetki, oraz stan zdrowia. Ustalając odpowiednią dietę dla osób aktywnych należy uwzględnić wiek, płeć, rodzaj uprawianego sportu, czas trwania i intensywność treningów.

Diety dla aktywnych

Diety lecznicze

Wykonawca: DIATTA Catering Dietetyczny

W cateringu dietetycznym oferujemy m.in:

 • Diety w chorobach przewodu pokarmowego,

 • Diety w chorobach układu krążenia,

 • Diety w chorobach trzustki,

 • Diety w chorobach wątroby,

 • Diety w chorobach nerek,

 • Diety dla osób z dną moczanową,

 • Diety w chorobie nowotworowej,

 • Diety w osteoporozie,

 • Diety w alergiach pokarmowych,

 • Diety w celiakii

Diety lecznicze

Diety niskokaloryczne

Wykonawca: DIATTA Catering Dietetyczny

Dieta niskokaloryczna dostarcza dla organizmu wszystkich niezbędnych składników odżywczych przy maksymalnym oszczędzaniu przewodu pokarmowego oraz poprawia stan zdrowia przez zapewnienie jak najlepszego trawienia i wchłaniania.
Znajduje zastosowanie w wielu schorzeniach, takich jak:
choroba wrzodowa żołądka i dwunastnicy
choroby i stany zapalne przewodu pokarmowego
choroba refluksowa
choroby nerek i dróg moczowych
nowotwory jelita grubego
oraz w okresach rekonwalescencji.

Diety niskokaloryczne

Planowanie żywienia zbiorowego

Wykonawca: Poradnia Dietetyki Medycznej Patrycja Fijał

Planowanie jadłospisów pod kontem żywienia zbiorowego w przedszkolach, szkołach, szpitalach, innych placówkach medycznych. Z uwzględnieniem specyfiki danej grupy, kosztów surowców, możliwości logistycznych itd.

Planowanie żywienia zbiorowego