Catering na bankiety - Usluger.pl

Bankiet to spotkanie grupy ludzi w różnych celach. Powodem może być uczczenie jakiegoś wydarzenia, jubileusz, spotkanie charytatywne czy też może być to sposób na zakończenie dnia po konferencjach i obradach. Organizowanie jedzenia na tego typu wydarzenia, byłoby bardzo czasochłonne, gdyż najczęściej przygotowuje się na takie spotkania drobne przekąski. Jeżeli masz do zorganizowania bankiet, skorzystaj z ofert firm, które zajmują się cateringiem na bankiety. Zaoszczędzi to Twój czas a catering zagwarantuje Ci różnorodność i smak, którego sam nie byłbyś w stanie zapewnić

Catering dla firm

Wykonawca: EMKA CATERING Emilia Muszyńska

EMKA CATERING zajmuje się obsługą gastronomiczną imprez firmowych. Proponujemy usługi cateringowe dla Instytutu, firm wynajmujących sale konferencyjne, firm zewnętrznych i osób prywatnych. Kompleksowo obsługujemy także imprezy, przyjęcia, czy bankiet w miejscu wskazanym przez klienta. Każdorazowo uzgadniamy indywidualne menu oraz zakres naszych usług. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Catering dla firm

Catering Obieżyświat

Wykonawca: GRUPA OBIEŻYŚWIAT

Nasz dział Catering Obieżyświat we wskazanym przez Ciebie miejscu zorganizuje bankiet, przyjęcie lub przerwę kawową wraz z obsługą, sprzętem gastronomicznym i dekoracją stołów. Nasze dotychczasowe doświadczenie obejmuje obsługę cateringową kilkudniowych konferencji liczących ponad 2200 osób.
Nasze doświadczenie obejmuje świadczenie usług cateringowych za granicą m.in w Wiedniu i Berlinie.

Catering Obieżyświat

Organizacja przyjęć i bankietów

Wykonawca: MONTE-CARLO Restauracja

Zajmujemy się organizacją przyjęć i bankietów dla firm. Z naszych usług korzystają największe firmy w regionie takie jak: Urząd Marszałkowski, Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach, Cementownia Lafarge Polska, Targi Kielce. Naszym stałym klientem jest również firma SOLARIS BUS & COACH, wiodący producent autobusów w Polsce.
Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Organizacja przyjęć i bankietów

Catering z dowozem

Wykonawca: MONTE-CARLO Restauracja

Świadczymy usługi cateringowe. Dostarczamy obiady i inne zamówione posiłki, zarówno dla pojedynczych osób, jak i całych firm.

Catering z dowozem

Catering dla firm

Wykonawca: MONTE-CARLO Restauracja

Obsługujemy imprezy dla firm, zarówno te kameralne na kilka osób, jak i duże na 1000 i więcej ludzi. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że możecie Państwo zaufać naszemu profesjonalizmowi. Z naszych usług korzystają największe firmy w regionie!

Catering dla firm

Catering na bankiet

Wykonawca: Modny Catering

Bankiet

Catering na bankiet

Pokazy barmańskie

Wykonawca: Flair Company

Rozwijająca się firma w branży eventowej świadcząca profesjonalne usługi barmańskie.

Naszą specjalnością jest oprawa cateringowa zaplecza barowego na różnego typu eventach.
Team tworzą osoby dla których priorytetem jest profesjonalna obsługa imprez. Pokazy barmańskie będą doskonałym urozmaiceniem Twojego eventu. Każde zlecenie traktowane jest przez nas indywidualnie.

Barmani którzy nas reprezentują mogą pochwalić się ogromnym doświadczeniem oraz niesamowitym podejściem do klienta.
Organizujemy również szkolenia na których poznasz tajniki FLAIR jak również sekrety z ciekawego świata miksologii.

Pokazy barmańskie

Catering-Eventy-Wesela

Wykonawca: Catering66 Gastro-Group

Dzięki profesjonalnemu zapleczu jesteśmy w stanie sprostać największemu wyzwaniu organizując imprezy
Nadajemy imprezom niepowtarzalny charakter poprzez tworzenie indywidualnego scenariusza imprezy. Własny transport, hala namiotowa, grille, stoły, krzesła i zastawa stołowa pozwala na wyczarowanie wyjątkowej imprezy niemal w każdym, wskazanym przez klienta miejscu lub zaproponujemy miejsce spełniające Państwa oczekiwania.

Menu – styl kulinarny dobieramy zgodnie z Państwa oczekiwaniami właściwie wkomponowanymi w charakter przyjęcia.

W każdym wybranym przez Państwa miejscu przygotujemy coś co na długo zostanie pozytywnie zapisane w pamięci Państwa gości.

Menu jest każdorazowo kreowane według życzeń i potrzeb klienta.

Z wyczuciem i delikatnością w działaniu łączymy polskie tradycyjne smaki z kuchnią świata.

Catering-Eventy-Wesela

Teatr Capitol 'Rat Pack', catering, Party Service, usługi cateringowe

Wykonawca: Aneth Party SERVICE

Wyjątkowa premiera wymaga wyjątkowej oprawy. My postaraliśmy się o to by Goście premiery spektaklu 'Rat Pack' poczuli atmosferę i smak amerykańskich lokali rozrywkowych lat 60'. Strawberries Romanoff, sałatka Waldorf czy filet mignon to tylko kilka z kultowych potraw tamtych czasów. Czerń smokingów, biel koszul i błysk spinek w manietach, przenieśliśmy na dekorację bufetów. Szyku dodały subtelne kalie uwięzione w szklanych naczyniach...

Teatr Capitol 'Rat Pack', catering, Party Service, usługi cateringowe

'kuchnia afrykańska' Capitol, catering, Party Service

Wykonawca: Aneth Party SERVICE

Historia oparta na prawdziwych wydarzeniach w Rwandzie. My dodaliśmy do tego, budzącego niezwykłe emocje, spektaklu smaki i zapachy Afryki. Więcej o UMWUKA: http://www.teatr-capitol.pl/pl/umwuka

'kuchnia afrykańska' Capitol, catering, Party Service

Bufet na 36 PPA, catering, Party Service, usługi cateringowe

Wykonawca: Aneth Party SERVICE

Jedną z naszych oryginalnych stylizacji jest bufet przygotowany dla uczestników konferencji prasowej 'ujawniającej' program 36 Przeglądu Piosenki Aktorskiej. Tło dla potraw w kolorach czerni, ziemi i piasku, stanowi, przycięty w nieregularne kształty, papier pakowy. Naturalne soki w swojej mętnej barwie doskonae wtapiają się w jego strukturę. Nad całością unosi się kompozycja kwiatowa, swoim kształtem i kolorystką nawiązują do postaci 'ptaka' z plakatu PPA 2015. Można go zobaczyć tutaj: http://ppa.wroclaw.pl/

bufet na 36 PPA, catering, Party Service, usługi cateringowe

Catering dla firm

Wykonawca: PENTAGOS

Dostarczamy catering na stoiska targowe, na bankiety, eventy firmowe i szkolenia. W naszej ofercie znajdą Państwo: kanapki, tartinki, koreczki, bułki, sandwiche, piwo. Zorganizujemy bankiet, zapewnimy poczęstunek uczestnikom konferencji, zastawimy weselny stół.

Catering dla firm

Catering na wesela

Wykonawca: Bar 107

W Kotlinie posiadamy 2 duże sale bankietowe, w których organizujemy przyjęcia okolicznościowe oraz wesela. Zapewniamy pełną obsługę oraz catering.
Zapraszamy od organizacji wesel.

Catering do firmy

Wykonawca: BAR LOTOS s.c. W. Chebdowska & M. Chebdowski

Na Państwa życzenie nasza firma kompleksowo przygotuje catering do Waszej firmy. Zajmiemy się każdym aspektem, począwszy od wyśmienitego jedzenia podanego we właściwej formie, a skończywszy na obsłudze kelnerskiej i sprzątaniu po przyjęciu. Jesteśmy elastycznie w wyborze menu, więc każdy znajdzie coś dla siebie! Nasi pracownicy pomogą i doradzą w wyborze, zapraszamy!

Catering do firmy

Organizacja imprez okolicznościowych

Wykonawca: Kosmiczna - Restauracja - Dancingi, przyjęcia okolicznościowe

Naszą specjalnością jest organizacja imprez takich jak: komunie, wesele, bankietów. Wyróżnia nas przede wszystkim doskonała regionalna kuchnia, stylowa klimatyzowana sala na 130 osób oraz lokalizacją w centrum Kudowy z tarasem pod zabytkowym jesionem.

Organizacja imprez okolicznościowych