Obsługa informatyczna

Wykonawca: Retis One

Utrzymanie własnego działu IT wiąże się z wydatkami na rekrutację, utrzymanie stanowiska pracy, ubezpieczenia oraz na inne świadczenia pracownicze - co jest często bardzo kosztowne i nie gwarantuje odpowiedniego poziomu świadczonych usług. Dzięki outsourcingowi organizacja może zrezygnować z drugorzędnych zadań i skupić się na swojej działalności, powierzając funkcję nadzoru nad systemem komputerowym w ręce fachowców, co znacznie obniży koszty oraz zapewni w pełni profesjonalną obsługę.

Informatyczna obsługa firm.

Wykonawca: Florek Piotr

Outsourcing IT dla firm:
- tworzenie zewnętrznych działów IT,
- administracja serwerów MS Windows, Linux,
- Help Desk dla pracowników,
- wdrożenia i administracja serwerów Windows
- wdrożenia i administracja serwerów pocztowych
- wdrożenia i administracja serwerów plików
- konfiguracja Active Directory
- administracja baz danych
- wirtualizacja serwerów
- serwis komputerowy
- projektowanie sieci
- konserwacja i administracja sieciami WAN, LAN, WiFi
- serwis stacji roboczych
- ochrona i zabezpieczenie danych
- zdalna opieka nad sprzętem komputerowym i oprogramowaniem

Obsługa i serwis IT

Wykonawca: 7L Technologie Informatyczne

Outsourcing IT to gwarancja profesjonalnego poziomu usług oraz zaangażowania w wykonywaną pracę. Poniżej przedstawiamy zakres usług obejmujących obsługę informatyczną firm:

- instalację, konfigurację i administrację systemów Windows Server oraz Linux
- instalację, konfigurację i administrację stanowisk PC i terminali bezdyskowych
- audyt oprogramowania i sprzętu IT
- wirtualizację infrastruktury IT (optymalizacja kosztów i elastyczności systemów)
- wdrożenie polityki bezpieczeństwa danych i kopii zapasowych (lokalne i zdalne)
- wdrożenie scentralizowanej polityki ochrony antywirusowej
- projektowanie, konfigurację i wykonanie sieci LAN, WAN, VPN
- projektowanie serwisów internetowych oraz hosting usług sieciowych
- dedykowaną pomoc zdalną i telefoniczną Help Desk
- konsulting informatyczny

Jeżeli nasza oferta spotkała się z zainteresowaniem z Państwa strony prosimy o kontakt telefoniczny, poprzez e-mail lub zapraszamy do naszego biura.

Outsourcing IT

Wykonawca: Softelnet S.A. Sp. k.

Oferujemy swoja wiedzę i doświadczenie przy realizacji projektów informatycznych. W ramach usługi nasi specjaliści mogą uczestniczyć we wszystkich lub wybranych etapach: analizie, projektowaniu, implementacji, testowaniu, tworzeniu dokumentacji, wdrażaniu, integracji i rozbudowie systemów. Zapewniamy 24-godzinne wsparcie serwisowe. Nabyta wiedza pozwala nam na podejmowanie coraz większych wyzwań i jest gwarancją sukcesu przedsięwzięcia.

HelpDesk - opieka informatyczna dla firm

Wykonawca: Intesys Tomasz Łukaszyk Bartłomiej Książkiewicz s.c.

Naszym klientom oferujemy usługi administracji i serwisu dla komputerów, serwerów oraz urządzeń sieciowych. Gwarantujemy profesjonalną obsługę i krótki czas reakcji.

Zarządzanie infrastrukturą IT

Wykonawca: CRYSTALCOMP Mateusz Pokorski

Kompleksowa opieka nad sprzętem informatycznym (komputery, serwery, switche, routery itp). Wsparcie merytoryczne dla wykorzystwanego w firmie oprogramowania. Obsługa awarii oraz niezgodności w pracy infrastruktury sprzętowo-programowej. Pomoc przy doborze odpowiedniego sprzętu i oprogramowania dopasowanego do faktycznych potrzeb i możliwości finansowych firmy.

Minicloud.pl

Wykonawca: Emerge Systems & Studio

Wirtualna serwerownia „Minicloud” eliminuje potrzebę zakupu serwerów fizycznych, dodatkowego sprzętu serwerowego, a także systemu operacyjnego i oprogramowania. W naszym przypadku bazujemy na sprawdzonych rozwiązaniach Open Source z powodzeniem wykorzystywanych w przedsiębiorstwach i instytucjach na całym świecie. W sytuacji gdy Klient dysponuje już odpowiednim sprzętem, środowisko wirtualne „Minicloud” lub jego pojedyncze elementy możemy zainstalować lokalnie u Klienta lub na dowolnym, innym serwerze fizycznych wskazanym przez Klienta, spełniającym wymagania platformy. Do tej pory utrzymanie kilku serwerów z kilkudziesięcioma pracującymi usługami związane było z zatrudnieniem doświadczonej kadry specjalistów IT. Korzystając z naszej usługi, Klient nie musi więc martwić się o zatrudnianie administratorów systemów oraz dbanie o stałe podnoszenie ich kompetencji. Prezentujemy zupełnie odmienne podejście do delegowania prac związanych z administracją i utrzymaniem systemów.

Obsługa informatyczna firm

Wykonawca: more4all.pl

Zarządzanie siecią w firmie, stacjami roboczymi, serwerami. Doradztwo informatyczne.

OBSŁUGA INFORMATYCZNA

Wykonawca: PROFERIS s.c.

Oferujemy kompleksową obsługę informatyczną obejmującą wdrożenia i serwis oprogramowania, dostarczanie i serwis urządzeń zewnętrznych, jak np. komputery, drukarki i czytniki. Projektujemy aplikacje na indywidualne zamówienie i prowadzimy szkolenia.
Nasze usługi skierowane są do firm różnej wielkości i charakteru prowadzonej działalności oraz mogą być wykorzystywane jako zarządzanie infrastrukturą informatyczna, jak i wsparcie posiadanego działu IT.

Systemy i sieci komputerowe

Wykonawca: K4 Service s.c.

Oferujemy:
tworzenie projektu informatyzacji firmy,
informatyzację Państwa firmy od podstaw ,
rozbudowę istniejącej infrastruktury informatycznej,
serwis gwarancyjny i pogwarancyjny,
nieprzerwaną opiekę nad Państwa firmą,
pełne wsparcie serwisowe 24h,
fachowe doradztwo informatyczne,
administracje i utrzymanie sieci komputerowych.

FORCA OUTSOURCING

Wykonawca: FORCA

W ramach usługi realizujemy między innymi:

  • Zarządzanie sieciami komputerowymi.
  • Zarządzanie serwerami i stacjami roboczymi.
  • Administracja systemami i usługami.
  • Doradztwo i konsulting informatyczny.
  • Kompleksowa opieka informatyczna.

Stała opieka informatyczna

Wykonawca: POWER-SERVICE

Nasza firma oferuje stałą obsługę informatyczną dla małych, średnich i dużych firm. Posiadamy szeroki wachlarz usług. Podejmiemy się opieki nad wydzieloną, bądź całą infrastrukturą informatyczną w Państwa firmie. Służymy pomocą przez telefon oraz udzielamy konsultacji. Wykonujemy projekty i wdrażamy sieci informatyczne oraz bazy danych. Oprócz tego wdrażamy systemy operacyjne.
Oferujemy pakiety usług, które pozwalają na ułatwienie współpracy między nami, a naszymi klientami. Jesteśmy elastyczni więc proponujemy pakiet Individual, który może być w dowolny sposób modelowany i dobierany przez naszych klientów.
Do każdego pakietu dodajemy zniżkę na wykonanie strony internetowej. Zapewniamy miłą i profesjonalna obsługę.Działamy głównie na terenie Wrocławia i okolic. Wejdź na naszą stronę internetową.
htt://power-service.com.pl/outsourcing-it/

Usługi Informatyczne

Wykonawca: EDM-IT Daniel Łoś

Nasza firma oferuje opiekę informatyczną na podstawie pakietów, które gwarantują stałe opłaty w formie miesięcznego ryczałtu, co oznacza że niezależnie od spędzonego czasu podczas interwencji w Państwa firmie, płacą Państwo zawsze taką samą kwotę.

Ponieważ każdego klienta traktujemy indywidualnie, powyższe pakiety są pakietami przykładowymi, co oznacza, że oferta jest również przygotowywana zgodnie z Państwa potrzebami.

Nie ma konieczności wykupywania pakietów, aby możliwe było świadczenie usług informatycznych przez naszą firmę dla Państwa firmy - pobieramy wówczas opłatę za konkretną wykonaną usługę - świadczymy usługi w tzw. trybie awaryjnym (pogotowie komputerowe).

Wynajem notebooków

Wykonawca: Deal Dariusz Grześ

Oferujemy wynajem nowoczesnych notebooków.

Jeżeli organizują Państwo konferencję, spotkanie biznesowe lub projekcję poza biurem i nie posiadają Państwo dostępnych komputerów, to wynajem w Deal jest najlepszym rozwiązaniem.

Projekty urządzeń elektronicznych

Wykonawca: Cezary Bęben 'pilot Design

projekty urządzeń elektronicznych:
pomiarowych
automatyki
monitoringu
transmisji
dedykowanych