Modyfikacje i rozbudowa oprogramowania - Usluger.pl

Osoby prowadzące działalność gospodarczą, polegającą na sprzedaży produktów i usług w Internecie, aby móc prowadzić tego typu czynność, musiało wprowadzić do użycia różnego rodzaju oprogramowanie. Dzięki niemu procesy zachodzące w firmie mogły być kontrolowane na bieżąco a większość prac została zautomatyzowana. Dzisiejszy, coraz szybszy rozwój wszystkich dziedzin życia powoduje, że rozwiązania stworzone przez programistów kilka lat temu przestały być wystarczające. Należy je zmodyfikować bądź rozbudować. Nie jest to procedura prosta do wykonania, ponieważ wymaga dużych umiejętności i sprawności aby zmiany, nie naraziły nas na przestój w prowadzeniu biznesu.

Sprzedaż i serwis oprogramowania dla gastronomii i hoteli

Wykonawca: S4H Sp. z o.o.

Świadczymy usługi kompleksowe, które poza produkcją i serwisem oprogramowania obejmują sprzedaż sprzętu komputerowego i fiskalnego.
Umów się na prezentację i poznaj oprogramowanie S4H. Zadawaj pytania, a my chętnie podzielimy się naszą wiedzą.

Integracja i optymalizacja w przemyśle

Wykonawca: IMOBIT spółka z o.o.

Integrujemy systemy produkcyjne i optymalizujemy procesy przemysłowe projektując i dostarczając dopasowane rozwiązania informatyczne współpracujące z infrastrukturą sprzętową (maszyny, automatyka i elektronika przemysłowa) oraz różnymi systemami informatycznymi klasy ERP/MRP (IFS, SAP itp.).

Nasze rozwiązania umożliwiają m.in. centralizację zarządzania, optymalizację kosztów, redukcję strat, zwiększanie zysków, kotrolę procesów produkcji na wielu poziomach.

Programowanie Laravel

Wykonawca: Usługi Informatyczne DRAGON s.c.

Wykonujemy projekty we frameworku Laravel. Zarówno według szczegółowych wytycznych klienta, jak również realizując cały projekt od analizy, poprzez projekt, programowanie na wdrożeniu i wsparciu powdrożeniowym kończąc.

Pisanie programów na zamówienie

Wykonawca: HNS SERVICE Tomasz Piątkowski

Piszę programy w języku C#.NET oparte o bazy danych (głównie MSSQL). Są to m.in. aplikacje do zarządzania bazą klientów i kontaktami z nimi, obsługi zamównień, wystawiania faktur i wiele innych.

Marketing dla robotów – optymalizacja stron i aplikacji

Wykonawca: Matsuu sp. z o.o.

Dzisiaj za co najmniej 50% widoczności w wyszukiwarce odpowiada warstwa programistyczna strony czy aplikacji webowej. Google promuje przede wszystkim strony szybkie, przyjazne dla urządzeń mobilnych, napisane poprawnie i zgodnie ze standardami, szyfrowane – i pełne wartościowych treści.

Dzisiaj nastał czas zupełnie nowego SEO. Czas na marketing dla robotów, w którym same sztuczki z linkami i słowami kluczowymi niewiele pomogą. Liczy się jakość techniczna stron, możliwa do osiągnięcia tylko dzięki wysokim kompetencjom programistycznym i designerskim.

Zajmiejmy się więc zwiększeniem wydajności kodu, optymalizacją przetwarzania zasobów, usprawnieniem bazy danych, usunięciem wszelkich zbędnych spowalniających elementów, wdrożeniem responsywnego designu dla urządzeń mobilnych, wdrożeniem warstwy buforowania (cache) dla dynamicznych witryn,
zastosowaniem szyfrowania HTTPS poprzez certyfikat SSL, oraz oczywiście
opisaniem wszystkich podstron witryny odpowiednimi metadanymi i znacznikami semantycznymi dla wyszukiwarki.

Poprawimy też treści pod kątem jakości tekstu i właściwej częstotliwości występowania słów kluczowych, ulepszymy konfigurację hostingu, ewentualnie zasugerujemy przeniesienie hostingu do lepszego dostawcy.

Już po miesiącu zauważycie korzystne skutki przeprowadzonej przez nas optymalizacji. Ten marketing może jest dla robotów, ale sprzedaż Państwa produktów i usług jest jak najbardziej dla ludzi.

Oprogramowanie na zamówienie

Wykonawca: Altkom Software & Consulting

Strona www: http://asc.altkom.pl/

Programowanie Excel/VBA

Wykonawca: Usługi Informatyczne DRAGON s.c.

Na podstawie konsultacji z klientem przygotowujemy gotowe arkusze, które ułatwiają codzienną pracę, pozwalają automatyzować często powtarzane schematy lub też pozwalają w krótkim czasie realizować dotychczas czasochłonne zadania.

Budowa systemów informatycznych

Wykonawca: COMPUTER EXPERTS Sp. z o.o.

POSIADANE DOŚWIADCZENIA:


 • PLANOWANIE PRODUKCJI

 • RAPORTOWANIE KOSZTÓW PRODUKCJI

 • SYSTEM WSPIERAJĄCY ZARZĄDZANIEPROCESAMI INWESTYCYJNYMI

 • KONTROLA JAKOŚCI

 • PLANOWANIE ORAZ KONTROLA
WYKONANIA BUDŻETU WYNAGRODZEŃ

 • ORGANIZACJA SZKOLEŃ I CERTYFIKACJI

 • CENTRUM OBSŁUGI SERWISOWEJ

 • ARCHIWIZACJA ORAZ OBIEG DOKUMENTÓW

 • MONITOROWANIE PRZEMIESZCZANIA PRACOWNIKÓW NA LINIACH PRODUKCYJNYCH

 • ELEKTRONICZNY OBIEG FAKTUR

 • SYSTEM RAPORTOWANIA /KOSZTÓW/ PRODUKCJI

i inne. Więcej na stronie: http://www.computerexperts.pl/

INTEGRACJE PROGRAMOWANIE

Wykonawca: COMPUTER-BIS Dobrosław Wolanowski

komputerowych

Instalacja i konfiguracja systemu Windows

Wykonawca: MKM Serwis Komputerowy

Zajmujemy się instalacją, aktualizacją i konfiguracją systemów Windows oraz pakietu podstawowych programów. Zapewniamy także optymalizację systemu.

Cena: 70 zł

Rozbudowa i integracje COMARCH ERP CDN XL

Wykonawca: Tecado SOFTWARE

Wykorzystaj w pełni możliwości rozbudowy i automatyzacji swojego XL.
Wykorzystanie kolektorów danych oraz identyfikacji kodami kreskowymi, rozwiązań wspomagających pracę i wydajność w procesach magazynowych i logistyce.

Modyfikacja i rozbudowa oprogramowania

Wykonawca: Przemysław Pająk FEARLESS SPIDER

Oferujemy wprowadzenia zmian, aktualizację oraz naprawę oprogramowania i stron internetowych. Likwidujemy błędy w oprogramowaniu i na stronach internetowych. Przyspieszamy strony internetowe.

Tworzenie i wdrażanie sklepów.

Wykonawca: OneLifeCreative Łukasz Schab Projektowanie Stron i Aplikacji

KLEPY DEDYKOWANE, PLATFORMY (SHOOPIFY, SHOPLO, PRESTASHOP). Wdrażamy sklepy internetowe w istniejące systemy Open Source jak i w płatne platformy w modelu SaaS. Modyfikujemy sklepy i dostosowujemy do potrzeb naszych klientów.

Utrzymanie

Wykonawca: Leanle Sp. z o.o.

Przejmujemy projekt od innej firmy, nawet jeśli nie działa tak, jak powinien. Optymalizujemy jego działanie i naprawiamy, jeśli jest to potrzebna, a także rozbudowujemy o nowe funkcjonalności.

Rozbudowa oprogramowania

Wykonawca: Briisk Sp. z o.o.

Jeśli masz już swoje MVP i chcesz stworzyć na jego bazie pełny produkt, możesz na nas liczyć!
Rozbudujemy aplikację o dodatkowe moduły bądź napiszemy ją optymalnie dopasowując do rosnących wymagań.
W ten sposób otrzymasz skalowalny, uporządkowany i elegancki produkt, który Twoi klienci pokochają.