Tworzenie aplikacji - Usluger.pl

Aplikacja nazywana jest inaczej programem użytkowym. W codziennej pracy na komputerach lub innym sprzęcie informatycznym, wykorzystujemy różnego rodzaju aplikacje. Kto jednak je tworzy? Kto dostosowuje je pod wymagania i potrzeby różnych użytkowników? Tego typu zadaniami, zajmują się specjaliści z zakresu tworzenia aplikacji. Aplikacja jest programem lub częścią pakietu oprogramowania ale nie zalicza się do oprogramowania systemu. Funkcjonuje samodzielnie. W dzisiejszych czasach najpopularniejsze są aplikacje mobilne. Jeżeli szukasz programistów, którzy wykonują aplikacje, odnajdziesz ich w tym katalogu.

Aplikacja internetowe

Wykonawca: Jan-Mat Usługi Programistyczne

Prosta aplikacja internetowa, w skład której wchodzi logowanie, rejestracja i tabela danych z możliwością dodawania, usuwania i edytowania.

Cena: 2000 zł

Tworzenie, utrzymanie i rozwój oprogramowania

Wykonawca: SCMGU

Nasi programiści tworzą aplikacje pod Klienta, tak aby w pełni sprostać oczekiwaniom. Zajmujemy się również utrzymaniem i rozwojem oprogramowania do sterowania elementami automatyki, które funkcjonują w firmach lub zakładach produkcyjnych.

ECommerce

Wykonawca: BINAREST eCommerce Agency

eCommerce jest niewątpliwie gałęzią gospodarki, która z roku na rok rozwija się niezwykle dynamicznie i proponuje użytkownikom coraz to nowsze oraz bardziej funkcjonalne narzędzia do robienia zakupów przez internet. Najróżniejsze ograniczenia związane z pandemią, możliwość dokonania zakupu bez wychodzenia z domu, perspektywa dotarcia do Klientów z nawet najmniejszych miejscowości – wszystko to sprawia, że świat e-commerce zmienia się dosłownie
z dnia na dzień i niełatwym zadaniem jest nadążać za wszystkimi pojawiającymi się trendami.

Prowadzisz swój własny biznes i chcesz wejść z nim do sieci? A może działasz już w branży
eCommerce, ale Twoje wyniki nie są zadowalające? Pozwól, że Binarest przyłoży do tego rękę
i pomoże Ci stać się gwiazdą internetowego handlu!

Co możemy zrobić dla Twojej firmy?

  • Zaprojektujemy oraz zakodujemy od podstaw Twój sklep, w którym znajdą się najpotrzebniejsze i najskuteczniejsze narzędzia oraz funkcjonalności.
  • Skonfigurujemy Twój sklep na platformie SaaS (Software as a Service), czyli w modelu udostępniania oprogramowania w chmurze.
  • Przejmiemy zarządzanie Twoim sklepem, jeżeli już taki posiadasz – odpowiednio go usprawnimy, wprowadzimy w nim niezbędne poprawki i zajmiemy się jego administrowaniem, aby działał zgodnie z oczekiwaniami.
  • Zajmiemy się zarządzaniem produktami w Twoim sklepie.
  • Zaprojektujemy dla Ciebie profesjonalne podstrony w systemie CMS oraz zaawansowane landing page, które skutecznie zatrzymają Klientów w witrynie sklepu na dłużej.

3D modele mieszkań z opcją spaceru

Wykonawca: VRNET.IO

Więcej informacji: https://youtu.be/0KTKmkGLaEs

Interaktywna makieta inwestycji mieszkaniowej

Wykonawca: VRNET.IO

Więcej informacji: https://site.vrnet.io/pl/product-1

Tworzenie oprogramowania dedykowanego

Wykonawca: Datamomentum

Tworzymy dedykowane oprogramowanie wspierające firmy z sektora prywatnego, uniwersytety i instytucje publiczne. Każde oprogramowanie tworzymy pod indywidualne wymogi klienta.

Tworzenie aplikacji internetowych

Wykonawca: ExLan Paweł Andrzejewski

Analizujemy Państwa zapotrzebowanie, projektujemy i wykonujemy aplikacje internetowe.

Pisanie aplikacji Windows

Wykonawca: Software Security License

Do takich aplikacji należą programy narzędziowe jak również programy edukacyjne, aż po bardziej zaawansowane projekty własnego autorstwa.

Aplikacje mobilne

Wykonawca: RADEAL Sp. z o.o.

Tworzymy aplikacje mobilne Android, iOS

Aplikacje mobilne

Wykonawca: CodeAgency.pl Sp. z o.o.

Tworzymy aplikacje mobilne na platformy iOS i Android.

Tworzenie aplikacji moblinych

Wykonawca: KoboSystem sp. z o.o.

Jeżeli potrzebujesz aplikacji mobilnej dla twojego serwisu sprawdź naszą ofertę! Zprojektujemy i wdrożymy dla Ciebie najnowocześniejsze rozwiązania!

Tworzenie aplikacji mobilnych

Wykonawca: ARITMA SOFT SP. Z O.O.

Naszą specjalnością zaraz obok aplikacji internetowych jest projektowanie i programowanie aplikacji mobilnych. Takie aplikacje wymagają instalacji na smartfonie, w zamian dają jednak znacznie więcej możliwości niż aplikacje internetowe uruchamiane z przeglądarki www.

Zapewniamy kompleksową obsługę Klienta – od koncepcji, projektowania aplikacji, przygotowania specyfikacji, prac programistycznych, przygotowania infrastruktury, testów oprogramowania, aż po finalne uruchomienie systemu.

Tworzenie aplikacji internetowych (www)

Wykonawca: ARITMA SOFT SP. Z O.O.

Naszą specjalnością jest projektowanie i programowanie aplikacji internetowych, czyli aplikacji komunikujących się z użytkownikiem za pośrednictwem języka HTML. Takie programy uruchamiane są za pośrednictwem przeglądarki internetowej, co powoduje, że działają na każdym komputerze bez konieczności ich instalowania.

Aplikacje www dają największe możliwości dotarcia do użytkownika końcowego i największą prostotę skorzystania z oprogramowania.

Zapewniamy kompleksową obsługę Klienta – od koncepcji, projektowania aplikacji, przygotowania specyfikacji, prac programistycznych, przygotowania infrastruktury, testów oprogramowania, aż po finalne uruchomienie systemu.

Projektowanie i tworzenie oprogramowania

Wykonawca: Info EXPERT Biuro Usług Komputerowych Mariusz Chrzczonowicz

Oprogramowanie dedykowane pod klienta charakteryzuje się dużą prostotą obsługi i zdecydowanie większą wydajnością niż wszelkie systemy uniwersalne. Może też wykonywać zadanie niedostępne w innych systemach.

Tworzenie aplikacji mobilnych i na komputer

Wykonawca: eFactor Sp. z o.o.

Tworzy i projektujemy duże projekty międzynarodowe oparte o technologiach korporacyjnych i architekturze dużych projektów, jak i mniejsze projekty oparte na technologiach cross-platformowych. Skupiamy się na szeroko pojętym spectrum .NET’u od technologii serwerowych, po technologie wyświetlania oparte na JavaScripcie. Firma eFactor posiada wieloletnie doświadczenie, od dawna tworząc i projektując aplikacje mobilne, i różnego rodzaju gry. Zrealizowaliśmy interesujące projekty wykorzystujące technologie wirtualnej rzeczywistości (VR) i rozszerzonej rzeczywistości (AR) oraz gry oparte na silniku Unity3d.

Tworzymy:
• Aplikacje webowe,
• Systemy informatyczne,
• Gry rozrywkowe,
• Gry marketingowe,
• Gry szkoleniowe
• Gry edukacyjne
• Aplikacje okazjonalne, eventowe,
• Aplikacje szkoleniowe, rekrutacyjne,
• Aplikacje reklamowe,
• Aplikacje firmowe, systemowe