Tworzenie stron internetowych - Usluger.pl

Chcesz rozpocząć swój własny biznes w Internecie? Masz pomysł na biznes, masz wybraną nazwę oraz kupiony towar ale nie wiesz jak zacząć sprzedawać? Podstawowym elementem, jest wykonanie strony, na której klienci i użytkownicy Internetu odnajdą Twoje produkty lub usługi. Najpopularniejszy sposób na budowę strony internetowej to wykorzystanie systemu CMS. Jest to system zarządzania treścią, który ma ułatwić stworzenie strony www. Odbywa się to za pomocą prostych i intuicyjnych w obsłudze interfejsów. Poza systemem CMS niezbędna jest także pasująca grafika. Jeżeli potrzebujesz strony Internetowej, odnajdziesz oferty jej wykonania w tym katalogu.

Sklepy internetowe na Prestashop

Wykonawca: WIDI ART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

PrestaShop należy do najchętniej stosowanych otwartych systemów, które stworzono z myślą o sprzedaży internetowej. Za jego pomocą można uruchomić dobrze rozbudowany, w pełni funkcjonalny i profesjonalny sklep www z niemal nieograniczonymi możliwościami technicznymi. PrestaShop to silny instrument dedykowany branży e-commerce, dobrze sprawujący się przy wielu produktach, kategoriach czy walutach. Pozwala na sprzedaż towarów i usług w różnych językach oraz skuteczne prowadzenie działań marketingowych.

PrestaShop od lat cieszy się ogromną popularnością – z systemu skorzystało już ponad ćwierć miliona przedsiębiorców na całym świecie. Warto dodać, że na polskim rynku oprogramowanie to jest zdecydowanym numerem 1 wśród e-sprzedawców, znacznie wyprzedzającym konkurencję – na jego bazie powstało aż 35% rodzimych sklepów online. Ponieważ aplikacja pozwala na wprowadzanie dowolnych zmian, sklep można udoskonalać, rozwijać, powiększać, by korzystanie z niego było w maksymalnym stopniu wygodne zarówno dla osób zarządzających, jak i klientów.

Tysiące dostępnych funkcjonalności i opcji integrowania PrestaShop z zewnętrznymi systemami usprawnia e-biznes, dostosowując go do potrzeb użytkowników oraz obowiązujących standardów i wymogów rynku.

Sklepy internetowe na Woocommerce

Wykonawca: WIDI ART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Nasza oferta programistyczna dopasowywana jest do potrzeb rynku, dlatego też nie mogło zabraknąć w niej jednej z najpopularniejszych wtyczek do sprzedaży internetowej w CMS WordPress, jaką jest sklep WooCommerce. Główną zaletą wtyczki sklepowej jest pełna funkcjonalność – oferuje ona perfekcyjne zintegrowanie z prowadzoną stroną WordPress, jak i wykorzystywanym systemem zarządzania treścią. Jako wtyczka, gwarantuje on znakomite rozwiązanie i narzędzie pracy dla firm i przedsiębiorstw, które prowadzą zaawansowaną kampanię marketingową w sieci. Niezwykle ważną zaletę sklepu na wtyczce WooCommerce stanowi bezpieczeństwo, które jednocześnie gwarantuje komfort i wygodę zakupów. Dodatkowym atutem rozwiązań opartych o ten system jest łatwość w obsłudze oraz niska cena. System ten rekomendowany jest przede wszystkim dla początkujących sprzedawców online, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z WooCommerce. Łatwo go stworzyć oraz obsługiwać. Niewątpliwym atutem jest również szybkość działania.

Tworzenie stron internetowych

Wykonawca: WIDI ART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Zajmujemy się tworzeniem funkcjonalnych oraz atrakcyjnych pod względem wizualnym witryn www dla firm, instytucji oraz osób prywatnych. Projektując strony internetowe, działamy szybko, tanio i profesjonalnie. Naszą specjalnością są m.in. serwisy bazujące na najpopularniejszym i najbardziej wszechstronnym systemie zarządzania treścią CMS czyli tzw. strona na WordPress. Przy projektowaniu I realizacji witryn szczególny nacisk kładziemy na:
— Mobilność – nasze serwisy są responsywne, gwarantując poprawne działanie zarówno na tabletach, jak i na monitorach wysokiej rozdzielczości,
— Indywidualność – witryny tworzymy zgodnie z preferencjami i zaleceniami klientów,
— Funkcjonalność – projektowane przez nas portale posiadają rozbudowaną strukturę, a co więcej, zawsze można je dodatkowo rozszerzać o nowe moduły i łączyć z już istniejącymi.

Profesjonalny sklep internetowy

Wykonawca: 468 Adam Kałakuka

Wdrożyliśmy profesjonalny sklep internetowym, na profesjonalnym oprogramowaniu wykupionym na własność przez klienta. Grafika w jakości premium, unikalne teksty, wysokiej jakości zdjęcia.

Sklep internetowy

Wykonawca: XYBRYZT - tworzenie stron www, pozycjonowanie

Sklep internetowy w oparciu o system Wordrpess - Woocommerce

Cena: 1797 zł

Projektowanie stron internetowych

Wykonawca: Szaflarski Agency Grzegorz Szaflarski

Zajmujemy się tworzeniem stron internetowych. Proponujemy proste wizytówki, jak również serwisy oparte o system zarządzania treścią.

Tworzenie stron internetowych

Wykonawca: SEO Website Agencja Interaktywna

Projektujemy strony www czyli grafikę, logo, kodujemy tak aby strona/sklep wyświetlała się poprawnie na wszystkich urządzeniach (RWD), wdrażamy własny system zarządzania treścią (CMS), optymalizujemy pod wyszukiwarki internetowe. Zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem firm w promocji w Internecie poprzez różnego rodzaju źródeł. Posiadam własne unikalne skrypty, aplikacje. Każda promocja i pozycjonowanie jest potwierdzone raportami, które otrzymuje klient na początku oraz na końcu wykonania usługi (w trakcie, na życzenie klienta).

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi działaniami, napisz lub zadzwoń 690 002 250, kontakt@seowebsite.pl

Strony internetowe

Wykonawca: Dajnet Usługi Informatyczne Damian Typiński

Oferta obejmuje:

  • tworzenie stron www do prezentacji oferty
  • strony internetowe typu one page
  • responsywne strony internetowe, dostosowane do przeglądania na urządzeniach mobilnych
  • blogi internetowe
  • tworzenie sklepów online
  • strony dynamiczne z systemem zarządzania treścią CMS
  • strony statyczne.

Responsywne strony internetowe

Wykonawca: Double Prism Daria Gil

Pracę nad stroną internetową zawsze rozpoczynamy od gruntownej analizy grupy docelowej, czyli odbiorców strony oraz wyznaczamy cele, które strona internetowa ma realizować. Następnie przystępujemy do projektowania zarysu systemu nawigacji. Wszystko po to, aby strona pracowała dla Ciebie skutecznie przez najbliższe lata.

Kolejnym etapem jest przygotowanie projektu graficznego strony. Dopiero po jego pełnej akceptacji przystępujemy do prac nad stroną. Projekt obejmuje zarówno stronę główną, jak również wszystkie kluczowe podstrony, które mają powstać. Otrzymasz od nas przejrzysty projekt graficzny wraz ze szczegółowym opisem funkcjonowania strony.

Dopiero na tym etapie przechodzimy do budowania responsywnej strony internetowej. Co to oznacza? Strona będzie prawidłowo wyświetlała się na każdym mobilnym urządzeniu. Ponadto tworzymy strony w oparciu o bardzo intuicyjny system zarządzania treścią- WordPress, dzięki czemu do dokonania drobnych zmian na stronie, bądź jej samodzielnego późniejszego prowadzenia nie będziesz potrzebował wsparcia informatycznego. Oczywiście po ukończonym zadaniu wszystko wyjaśnimy.

Firmowa strona internetowa. Optymalizacja i pozycjonowanie dla biznesu

Wykonawca: Prestigi Agencja Reklamowa

Firmowa strona internetowa. Optymalizacja i pozycjonowanie dla biznesu

Codziennie docieraj ze swoją ofertą do nowych klientów! Wykorzystaj możliwości szybkiej i skutecznej sprzedaży, dzięki dobrze zoptymalizowanej firmowej stronie internetowej. Przedstaw swoją firmę w profesjonalny sposób i zyskaj zaufanie klientów.

Od Ciebie zależy jak zaprezentujesz się klientowi. Od pierwszego wrażenie będzie zależało, czy klient zostawi u Ciebie pieniądze. Od teraz możesz sprawić, że proces pozyskania klienta będzie jeszcze prostszy.

Wykorzystaj w pełni potencjał biznesowy jaki niesie ze sobą posiadania profesjonalnej firmowej strony internetowej!

Sprzedawaj więcej, dzięki swojej profesjonalnej firmowej stornie internetowej. Zyskuj klientów i docieraj ze swoją ofertą dalej niż dotychczas. Przedstaw swoją ofertę w atrakcyjny sposób tak, by klient wiedział, że ma do czynienia z wiarygodną i profesjonalną firmą. Od Ciebie zależy jak klient będzie postrzegał Twoją firmę.

Klienci non stop szukają – daj się znaleźć. Codziennie docieraj do nowych klientów i buduj zaufanie swoim wizerunkiem.

Sprawimy by wszystko stało się prostsze!

733-144-500
kontakt@prestigi.pl
https://prestigi.pl

Sprawdź!

Cena: 495 zł

Sklepy internetowe

Wykonawca: Arkonsoft Sp. z o. o.

W ramach projektu gwarantujemy analizę marketingową oraz funkcjonalną. Wszystkie rozwiązania dostosowujemy do indywidualnych wymagań branży i klienta. Roczna gwarancja.

Tworzenie stron www

Wykonawca: Oprogramuj.pl

Kompleksowe usługi związane z tworzeniem stron internetowych oraz sklepów internetowych.

Bonus dla stron www | program afiliacyjny!

Wykonawca: Iguanamobis | Tworzenie stron www

Bonus na nasze usługi; poleć znajomemu tudzież osobie, którą znasz otrzymasz 19% zwrotu za wykonanie Twojej strony, gdy dojdzie do finalizacji transakcji z Twoim znajomym.
Zapraszam do kontaktu poprzez formularz na stronie www w zakładce program afiliacyjny
Telefon: 724512370
i mail ze strony www.

Internetowa strona dla małej firmy

Wykonawca: Iguanamobis | Tworzenie stron www

Strona wizytówka
Dedykowana dla bardzo małych firm i instytucji. Będzie ona zawierała stronę główną, na której będę w stanie umieścić formularz kontaktowy i mapkę. Zachęcam małe i mikro firmy do współpracy, wszystko do uzgodnienia telefonicznie: 724512370

Cena: 150 zł

Wykonam stronę internetową dla Waszej firmy

Wykonawca: Iguanamobis | Tworzenie stron www

Strony internetowe
Wykonam pieczołowicie, pod Waszym nadzorem stronę internetową, która będzie spełniała standardy, obecnie przyjęte. Osoby potrzebujące pokazać się w szerokim świecie internetu są bardzo mile widziane.

Cena: 300 zł