Tworzenie stron internetowych - Usluger.pl

Chcesz rozpocząć swój własny biznes w Internecie? Masz pomysł na biznes, masz wybraną nazwę oraz kupiony towar ale nie wiesz jak zacząć sprzedawać? Podstawowym elementem, jest wykonanie strony, na której klienci i użytkownicy Internetu odnajdą Twoje produkty lub usługi. Najpopularniejszy sposób na budowę strony internetowej to wykorzystanie systemu CMS. Jest to system zarządzania treścią, który ma ułatwić stworzenie strony www. Odbywa się to za pomocą prostych i intuicyjnych w obsłudze interfejsów. Poza systemem CMS niezbędna jest także pasująca grafika. Jeżeli potrzebujesz strony Internetowej, odnajdziesz oferty jej wykonania w tym katalogu.

Profesjonalny sklep internetowy

Wykonawca: 468 Adam Kałakuka

Wdrożyliśmy profesjonalny sklep internetowym, na profesjonalnym oprogramowaniu wykupionym na własność przez klienta. Grafika w jakości premium, unikalne teksty, wysokiej jakości zdjęcia.

Profesjonalny sklep internetowy

Sklep internetowy

Wykonawca: XYBRYZT - tworzenie stron www, pozycjonowanie

Sklep internetowy w oparciu o system Wordrpess - Woocommerce

Cena: 1797 zł

Projektowanie stron internetowych

Wykonawca: Szaflarski Agency Grzegorz Szaflarski

Zajmujemy się tworzeniem stron internetowych. Proponujemy proste wizytówki, jak również serwisy oparte o system zarządzania treścią.

Projektowanie stron internetowych

Tworzenie stron internetowych

Wykonawca: SEO Website Agencja Interaktywna

Projektujemy strony www czyli grafikę, logo, kodujemy tak aby strona/sklep wyświetlała się poprawnie na wszystkich urządzeniach (RWD), wdrażamy własny system zarządzania treścią (CMS), optymalizujemy pod wyszukiwarki internetowe. Zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem firm w promocji w Internecie poprzez różnego rodzaju źródeł. Posiadam własne unikalne skrypty, aplikacje. Każda promocja i pozycjonowanie jest potwierdzone raportami, które otrzymuje klient na początku oraz na końcu wykonania usługi (w trakcie, na życzenie klienta).

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi działaniami, napisz lub zadzwoń 690 002 250, kontakt@seowebsite.pl

Tworzenie stron internetowych

Strony internetowe

Wykonawca: Dajnet Usługi Informatyczne Damian Typiński

Oferta obejmuje:

 • tworzenie stron www do prezentacji oferty
 • strony internetowe typu one page
 • responsywne strony internetowe, dostosowane do przeglądania na urządzeniach mobilnych
 • blogi internetowe
 • tworzenie sklepów online
 • strony dynamiczne z systemem zarządzania treścią CMS
 • strony statyczne.

Strony internetowe

PROSTA STRONA INTERNETOWA WWW + HOSTING, DOMENA, SSL, SEO, RWD

Wykonawca: ULWORKS Sp. z o.o.

Cześć :-) Nazywam się Mariusz Batorowicz. Tworzeniem stron www zajmuję się od ponad 15 lat.

Wierzę, że małe i średnie firmy, nie wymagają drogich i skomplikowanych stron www. Strona internetowa powinna być ładna, prosta i czytelna, tak aby Twój potencjalny klient od razu wiedział czym się zajmujesz i jak się z Tobą skontaktować.


CO OTRZYMUJESZ?


⚡ PROSTĄ STRONĘ INTERNETOWĄ

Do wyboru masz stronę internetowa typu One-Page lub klasyczną stronę www (Multi-Page).

Strona typu One-Page zbudowana jest wyłącznie na jednej stronie głównej – nie zawiera podstron.

Jest to bardzo popularne rozwiązanie, które sprawdza się świetnie w przypadku prostych stron wizytówek, gdzie treści jest niewiele i nie warto rozbijać ich na kilka podstron.

Natomiast klasyczna strona www (Multi-Page) z podziałem na zakładki, sprawdzi się lepiej w przypadku bardziej rozbudowanych stron.⚡ RESPONSYWNOŚĆ - Twoja strona będzie dostosowana do urządzeń mobilnych

Co bardzo ważne, Twoja strona internetowa będzie responsywna. Oznacza to, że będzie dostosowana do wyświetlania na urządzeniach mobilnych. Jest to ważne ponieważ obecnie większość internautów korzysta z internetu właśnie przez urządzenia mobilne takie jak smartfony.⚡ CERTYFIKAT SSL

Otrzymasz darmowy certyfikat SSL

 • , który odpowiada za bezpieczeństwo przesyłania danych między Twoją stroną a użytkownikami.

SSL ma pozytywny wpływ na pozycję Twojej strony w wyszukiwarce Google. Ponadto Google oznacza jako niebezpieczne strony bez tego certyfikatu i ostrzega przed nimi odwiedzających.

Obecność certyfikatu SSL można rozpoznać po ikonce zamkniętej kłódeczki obok adresu strony www w przeglądarce.

Twoja strona będzie dużo bardziej wiarygodna zarówno w oczach klientów jak i Google.

 • Darmowy certyfikat SSL dostępny tylko przy instalacji strony na gratisowym hostingu, który otrzymujesz w pakiecie (więcej info poniżej)⚡ DODANIE DO GOOGLE

Stworzenie strony www to dopiero połowa sukcesu. Aby docierać do nowych klientów, należy pojawiać się tam gdzie oni szukają. A gdzie szuka większość ludzi na świecie? Oczywiście w Google. Właśnie tam należy zaistnieć.

Pomogę Ci w tym procesie postawić pierwszy krok, zgłaszając Twoją stronę do tej najpopularniejszej wyszukiwarki na świecie. Dzięki temu Twoi potencjalni klienci będą mogli znaleźć Twoją firmę wpisując np. jej nazwę.⚡ MOŻLIWOŚĆ SAMODZIELNEJ EDYCJI

Twoja strona www będzie stworzona na najpopularniejszym systemie zarządzania treścią – WordPressie. Dla Ciebie oznacza to, że będziesz miał dostęp do prostego i intuicyjnego panelu sterowania stroną.⚡ HOSTING I DOMENA .PL NA ROK

Aby Twoja strona www i poczta email mogły istnieć w internecie niezbędny jest hosting i domena. W pakiecie wraz ze stroną internetową otrzymujesz hosting 2 GB i domenę z końcówką .PL na pierwszy rok
 • .

Dodatkowo tylko w opcji z tym hostingiem otrzymujesz darmowy certyfikat SSL.

 • Po tym czasie koszt przedłużenia tych usług na kolejny rok wynos

Cena: 299 zł

PROSTA STRONA INTERNETOWA WWW + HOSTING, DOMENA, SSL, SEO, RWD

Responsywne strony internetowe

Wykonawca: Double Prism Daria Gil

Pracę nad stroną internetową zawsze rozpoczynamy od gruntownej analizy grupy docelowej, czyli odbiorców strony oraz wyznaczamy cele, które strona internetowa ma realizować. Następnie przystępujemy do projektowania zarysu systemu nawigacji. Wszystko po to, aby strona pracowała dla Ciebie skutecznie przez najbliższe lata.

Kolejnym etapem jest przygotowanie projektu graficznego strony. Dopiero po jego pełnej akceptacji przystępujemy do prac nad stroną. Projekt obejmuje zarówno stronę główną, jak również wszystkie kluczowe podstrony, które mają powstać. Otrzymasz od nas przejrzysty projekt graficzny wraz ze szczegółowym opisem funkcjonowania strony.

Dopiero na tym etapie przechodzimy do budowania responsywnej strony internetowej. Co to oznacza? Strona będzie prawidłowo wyświetlała się na każdym mobilnym urządzeniu. Ponadto tworzymy strony w oparciu o bardzo intuicyjny system zarządzania treścią- WordPress, dzięki czemu do dokonania drobnych zmian na stronie, bądź jej samodzielnego późniejszego prowadzenia nie będziesz potrzebował wsparcia informatycznego. Oczywiście po ukończonym zadaniu wszystko wyjaśnimy.

Responsywne strony internetowe

Firmowa strona internetowa. Optymalizacja i pozycjonowanie dla biznesu

Wykonawca: Prestigi Agencja Reklamowa

Firmowa strona internetowa. Optymalizacja i pozycjonowanie dla biznesu

Codziennie docieraj ze swoją ofertą do nowych klientów! Wykorzystaj możliwości szybkiej i skutecznej sprzedaży, dzięki dobrze zoptymalizowanej firmowej stronie internetowej. Przedstaw swoją firmę w profesjonalny sposób i zyskaj zaufanie klientów.

Od Ciebie zależy jak zaprezentujesz się klientowi. Od pierwszego wrażenie będzie zależało, czy klient zostawi u Ciebie pieniądze. Od teraz możesz sprawić, że proces pozyskania klienta będzie jeszcze prostszy.

Wykorzystaj w pełni potencjał biznesowy jaki niesie ze sobą posiadania profesjonalnej firmowej strony internetowej!

Sprzedawaj więcej, dzięki swojej profesjonalnej firmowej stornie internetowej. Zyskuj klientów i docieraj ze swoją ofertą dalej niż dotychczas. Przedstaw swoją ofertę w atrakcyjny sposób tak, by klient wiedział, że ma do czynienia z wiarygodną i profesjonalną firmą. Od Ciebie zależy jak klient będzie postrzegał Twoją firmę.

Klienci non stop szukają – daj się znaleźć. Codziennie docieraj do nowych klientów i buduj zaufanie swoim wizerunkiem.

Sprawimy by wszystko stało się prostsze!

733-144-500
kontakt@prestigi.pl
https://prestigi.pl

Sprawdź!

Cena: 495 zł

Firmowa strona internetowa. Optymalizacja i pozycjonowanie dla biznesu

Sklepy internetowe

Wykonawca: Arkonsoft Sp. z o. o.

W ramach projektu gwarantujemy analizę marketingową oraz funkcjonalną. Wszystkie rozwiązania dostosowujemy do indywidualnych wymagań branży i klienta. Roczna gwarancja.

Sklepy internetowe

Tworzenie stron www

Wykonawca: Oprogramuj.pl

Kompleksowe usługi związane z tworzeniem stron internetowych oraz sklepów internetowych.

Tworzenie stron www

Bonus dla stron www | program afiliacyjny!

Wykonawca: Iguanamobis | Tworzenie stron www

Bonus na nasze usługi; poleć znajomemu tudzież osobie, którą znasz otrzymasz 19% zwrotu za wykonanie Twojej strony, gdy dojdzie do finalizacji transakcji z Twoim znajomym.
Zapraszam do kontaktu poprzez formularz na stronie www w zakładce program afiliacyjny
Telefon: 724512370
i mail ze strony www.

Bonus dla stron www | program afiliacyjny!

Internetowa strona dla małej firmy

Wykonawca: Iguanamobis | Tworzenie stron www

Strona wizytówka
Dedykowana dla bardzo małych firm i instytucji. Będzie ona zawierała stronę główną, na której będę w stanie umieścić formularz kontaktowy i mapkę. Zachęcam małe i mikro firmy do współpracy, wszystko do uzgodnienia telefonicznie: 724512370

Cena: 150 zł

Internetowa strona dla małej firmy

Wykonam stronę internetową dla Waszej firmy

Wykonawca: Iguanamobis | Tworzenie stron www

Strony internetowe
Wykonam pieczołowicie, pod Waszym nadzorem stronę internetową, która będzie spełniała standardy, obecnie przyjęte. Osoby potrzebujące pokazać się w szerokim świecie internetu są bardzo mile widziane.

Cena: 300 zł

Wykonam stronę internetową dla Waszej firmy

Tworzenie stron internetowych

Wykonawca: Interactive Technology

Tworzenie i projektowanie nowoczesnych stron internetowych.

Aplikacje webowe i strony www

Wykonawca: Tworzenie Stron Internetowych

Oferuję kompleksową obsługę, czyli:
- projekt graficzny + logo
- galerie, formularze, kalkulatory
- responsywność strony
- utrzymanie strony na serwerze
- wykupienie domeny
- panel do edycji treści

Aplikacje webowe i strony www