Projektowanie stron www

Wykonawca: Venarti - Agencja Reklamowa & Foto Studio

Piękna grafika
Wiemy, jak ważne jest pierwsze wrażenie i natychmiastowe zainteresowanie Klienta, dlatego projektujemy strony internetowe, które przykuwają uwagę Klientów.

Nieszablonowe pomysły
Zapewniamy, że dostaniesz stronę internetową, która ma przemyślany każdy element, uwzględniając grafikę, użyteczność, dostępność, optymalizację oraz kolor.

Perfekcyjna kontrola treści
System zarządzania treścia (CMS) pozwoli Ci zarządzać treścią na stronie www, dzięki czemu odwiedzający zawsze będą mieć najświeższą i interesującą treść.

Tworzenie tanich stron www

Wykonawca: Pracownia Reklamy E-PIXELSTUDIO.PL Dominik Ziobro

Tworzenie tanich stron www Strzyżów, Przemyśl, Stalowa Wola

Strony internetowe

Wykonawca: MinisterstwoReklamy.pl Sp. z o.o.

Nowoczesna, świerza i funkcjonalna strona to klucz do sukcesu!

Przebieg produkcji strony internetowej:
- Analiza potrzeb klienta
- Projekt graficzny strony
- Wprowadzanie ewentualnych poprawek
- Projekt funkcjonalny
- Implementacja na serwerze i uruchomienie strony

Ceny od 1299 zł

Strony internetowe

Wykonawca: Perspektiw

Stworzymy serwis internetowy zgodnie z Twoimi wytycznymi. Od projektu strony, wykonanie po hosting i administrację. Zadbamy o to abyś zawsze był rozpoznawalny w internecie, na folderze i reklamie zewnętrznej

Tworzenie stron WWW

Wykonawca: Agencja Reklamowa On-Line Multipromotion

Codziennie miliony ludzi wykorzystuje Internet w poszukiwaniu potrzebnych im towarów bądź usług. Czynność ta stała się już standardem, Internet jest bowiem najkrótszą drogą w kontaktach klient - sprzedawca, czy producent - kooperant.
Tworzymy strony, grafiki dopasowane do Twojej działalności czy potrzeb.
Masz ograniczony budżet? To świetnie! My go napewno nie nadwyrężymy.

Tworzenie strony firmowej

Wykonawca: NOVAHOST Maciej Tubek

Tworzenie standardowej strony firmowej czyli do 5 podstron w tym o firmie, oferta, kontakt wraz z mapą dojazdu. Czas wykonania ok 7 dni. Koszty w zależności od zaawansowania projektu, wykorzystanych technik i dodatków (np. galeria, cms).

Tworzenie stron WWW oraz pozycjonowanie

Wykonawca: AGILE4SOFTWARE Krzysztof Krawiec

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie projektowania oraz tworzenia stron internetowych różnych typów i wielkości. Począwszy od najprostszych witryn, poprzez wizytówki elektroniczne, portale internetowe, wortale biznesowe do serwisów społecznościowych i gier reklamowych.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i małych, średnich i dużych przedsiębiorstw oraz instytucji. Strony tworzone przez nasz zespół są przejrzyste, funkcjonalne i zaawansowane technologicznie, a także zgodne ze standardami oraz nowymi trendami. Zajmujemy się promocją i efektywnym pozycjonowaniem stron w internecie, zarówno tych utworzonych przez nas, jak i już istniejących.

Jesteśmy młodym, pełnym pasji zespołem profesjonalistów. Lubimy oryginalność, ale doceniamy także klasyczne rozwiązania. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom.

Projektowanie stron www

Wykonawca: Nestia Media Group

W ramach proponowanej przez nas usługi tworzenia stron zapewniamy :
-stworzenie projektu funkcjonalnego oraz przeprowadzenie badania użyteczności, które stanowią fundament projektowania lub wprowadzania modyfikacji w obrębie witryny internetowej
-projekt layout'u, na bazie analizy kolorystycznej, dopasowanej do specyfiki i koncepcji firmy, w oparciu o wnikliwe analizy ; grupy docelowej, konkurencji, rynku i branży Klienta, -pomoc w założeniu i konfiguracji domeny, serwera WWW i kont pocztowych u wybranego dostawcy
-dodanie stworzonej strony do najpopularniejszych wyszukiwarek internetowych
-instalacja i przetestowanie serwisu i baz danych na serwerze WWW

W pracy wykorzystujemy przede wszystkim technologie: HTML, XHTML, PHP, JavaScript, AJAX, oraz bazy danych i inne. Analizujemy potrzeby Klienta i tworzymy dokładnie taką stronę jakiej Państwa firma potrzebuje. Analiza rynku, zapotrzebowanie i ciągłe śledzenie rozwoju wielkich oraz małych firm pozwala nam idealnie dostosować się do ocze

Tworzenie stron www

Wykonawca: Mwproject Agencja Interaktywna

Satysfakcja Klientów, to nasz główny priorytet
Nieodzownym warunkiem istnienia w szerokim świecie biznesu, jest profesjonalna strona internetowa. Internet to medium, z którego korzysta obecnie największe grono odbiorców. To w Sieci zdobywamy wszelkie informacje, to poprzez nią kontaktujemy się ze znajomymi, załatwiamy sprawy biznesowe. Tam też musisz zaistnieć, a wyróżniająca się strona to klucz do sukcesu. Jak się wyróżnić spośród miliona stron www? Postaw na nasze umiejętności i wiedzę, podparte gruntownym doświadczeniem.

Realizujemy Waszą wizję i stawiamy na jak najlepszą kreację
Wizerunek naszych Klientów budujemy od podstaw. Obce nam są wszelkie szablony, bo stawiamy na niepowtarzalność, oryginalność. Nasz zespół to przede wszystkim profesjonalizm, połączony z niesamowitymi pomysłami, które nigdy się nie kończą. Przeprowadzimy analizę potrzeb Klienta, dopasujemy stronę do grupy odbiorczej pod względem treści i designu.

Pozycjonowanie

Wykonawca: Usługi internetowe

Podniesie pozycji strony w wyszukiwarce google i zwiększenie liczby osób oglądających stronę.

Strony internetowe

Wykonawca: Nexus Interactive s.c.

Serwisy internetowe tworzone przez naszą Agencję cechuje unikatowość, dokładność wykonania i dbałość o szczegóły. Każdym projektem zajmujemy się indywidualnie, nie stosujemy szablonowych rozwiązań.

Projektowanie stron internetowych

Wykonawca: IDEARE Krzysztof Sieradzki

Doradztwo,projektowanie stron internetowych od początku do końca a także obsługa posprzedażna to tylko niektóre z Naszych atutów. Stworzymy serwis w oparciu o zwykła technologię, a także technologię z możliwością wprowadzania i zmieniania samodzielnie treści na stronie online oraz strona w oparciu o animację flash. Zapraszamy do Nas! www.ideare.pl

Wizytówki WWW

Wykonawca: PERFEKT Rafał Rzymski

Jest to idealne rozwiązanie dla małych firm chcących zaistnieć w internecie. Jest to w tej chwili najlepsze źródło dające możliwość przedstawienia swojej oferty i pozyskania większej ilości klientów. Wizytówka WWW składa się z max. 3 podstron i zawiera najważniejsze informacje dotyczące firmy, takie jak : nazwa, branża, oferta, kontakt, mapka dojazdu, itd. W tej kategorii mieszczą się również wszelkie szablony wykorzystywane w serwisach społecznościowych czy aukcyjnych.

Strony WWW

Wykonawca: PERFEKT Rafał Rzymski

Jest to bardziej rozbudowana forma strony, zawierająca więcej podstron, gwarantująca przekazanie zdecydowanie większej ilości informacji, np: galerie zdjęć, szczegółowe opisy produktów i usług, formularze kontaktowe, formularze zamówienia itd. Oferta ta jest skierowana do Tych z Państwa, którzy oprócz samego umieszczenia informacji o sobie i swojej firmie, chcą bardziej szczegółowej prezentacji i większych możliwości dotarcia i kontaktu z klientem.

Strony WWW + CMS

Wykonawca: PERFEKT Rafał Rzymski

Jest to strona WWW która jednocześnie może być wizytówką, blogiem, wortalem tematycznym czy forum. CMS, czyli System Zarządzania Treścią, daje klientowi możliwość samodzielnego zarządzania własną witryną, aktualizowania znajdujących się na niej informacjami, czy zdjęć w prosty i przejrzysty sposób.