Strony internetowe

Wykonawca: tahoNET

Nasza oferta obejmuje tworzenie zarówno prostych stron (tzw. wizytówek firmy), jak również rozbudowanych stron wspomagających system zarządzania treścią (CMS). Wszystkie projekty dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klientów. Serwis WWW jest miejscem, gdzie można przedstawić szczegółowe informacje o swojej firmie, produktach lub usługach.

O skuteczności przekazu informacji w dużym stopniu decyduje szata graficzna, struktura witryny oraz jej przejrzystość. Dlatego też każde zlecenie rozpoczynamy od szczegółowego określenia tych parametrów. Po zatwierdzeniu projektu wykonanego przez naszych grafików następuje etap „wcielenia w życie”, czyli implementowanie funkcjonalności witryny.

Korzystamy z wielu technologii, zależnie od poziomu skomplikowania strony, jej zastosowania oraz od indywidualnych potrzeb klienta.

Jeżeli posiadasz już stronę internetową swojej firmy, a istnieje potrzeba jej kompletnego przebudowania lub zmiany wyglądu, chętnie podejmiemy się modernizacji.

Strony internetowe

Tworzenie serwisów internetowych

Wykonawca: Intesys Tomasz Łukaszyk Bartłomiej Książkiewicz s.c.

Zajmujemy się tworzeniem zarówno stron internetowych jak i interaktywnych serwisów internetowych używanych do zaawansowanego gromadzenia i przetwarzanie informacji. Jeśli potrzebujesz systemu CRM, CMS lub innego profesjonalnego narzędzia do budowania wizerunku Twojej firmy w internecie, wdrożymy odpowiednie rozwiązanie lub przygotujemy całkowicie nowy projekt zgodny z potrzebami i oczekiwaniami .

Tworzenie serwisów internetowych

Strony WWW

Wykonawca: Rysie

Tworzenie stron WWW

Strony internetowe

Wykonawca: Inter Promotion Tomasz Górecki

• strony typu wizytówka, firmowe, korporacyjne oraz portale internetowe
• sklepy internetowe
• wybór i zakup najlepszej domeny internetowej
• usługi hostingowe
• opieka nad serwisem i jego aktualizacje
• wirtualne wycieczki (virtual tour)

Tworzenie stron www dla firm

Wykonawca: NovaPoint

Pomożemy Ci zaistnieć w internecie, dzięki profesjonalnie wykonanej stronie internetowej.
Jeśli posiadasz już swoją stronę, pomożemy ci w jej rozbudowie lub całkowitej przebudowie, tak aby docierała do większej ilości klientów

Tworzenie stron WWW

Wykonawca: INTERVISIO Wojciech Adamczyk

Podczas tworzenia stron WWW stosujemy najnowsze technologie i standardy.

Skupiamy się na tym, aby strona jak najlepiej spełniała oczekiwania, a nawet wyrastała ponad nie, przy zachowaniu maksymalnej czytelności i użyteczności dla odwiedzających, połączonych z atrakcyjnym graficznie wyglądem i układem.

Co jest dla nas ważne?

  • sprawdzone technologie
  • dobry projekt funkcjonalny
  • wysoka jakość, przejawiająca się w najdrobniejszych szczegółach
  • nowoczesny wygląd
  • skuteczna prezentacja treści

Jak pracujemy?
1. Kontakt (najlepiej osobisty) i określenie potrzeb Klienta
2. Stworzenie wstępnej koncepcji funkcjonalnej
3. Prezentacja koncepcji Klientowi, dyskusja, wprowadzenie poprawek
4. Stworzenie wstępnej wersji projektu
5. Dyskusja i wprowadzanie poprawek
6. Akceptacja projektu i przekazanie go Klientowi
7. ...dalsza współpraca?

Dostosowujemy naszą ofertę do konkretnej specyfikacji projektu. Zainteresowany? Powiemy więcej! Zapraszamy do kontaktu.

Nasza oferta

Wykonawca: Boost It Andrzej Dziekoński

Jeśli interesują Cię świeże i ciekawe rozwiązania w dziedzinie stron WWW, to trafiłeś w idealne miejsce. Każde zlecenie traktujemy jako wyzwanie połączenia oryginalnej formy wizualnej i profesjonalnego dostarczenia interesującej Cię funkcjonalności. Cechami które wyróżniają nas z szeregu innych firm z branży są dbałość o detale, które sprawiają że nasze projekty są tak bardzo unikatowe.

Nasza oferta

Strony internetowe CMS, sklepy e-commerce

Wykonawca: VESPA studio graficzne Łukasz Tomkowiak

Internet to bardzo szybki i tani sposób na dotarcie do swoich Klientów. Dzięki stronie WWW Twoi Klienci będą mieli dostęp do zawsze aktualnych danych.

Oferuję zarówno proste (i tanie) wizytówki internetowe, szablony aukcji Allegro, oraz bardziej zaawansowane strony z systemem zarządzania treścią CMS (najczęściej Drupal), czy nowoczesne sklepy internetowe e-commerce.

Strony, które wykonuję dobrze się pozycjonują, są widoczne w Google, przechodzą pomyślnie wszelkie walidatory poprawności składni.

Projektowanie stron internetowych

Wykonawca: Isterio - Mateusz Kudej

Zapewnimy Państwu profesionalnie wykonane strony internetowe, oparte o CMS (content management system) - czyli system zarządzania treścią.
Naszym autorskim system jest EasyWeb. Jak sama nazwa wskazuje jest bardzo intuicyjny i pozwala na łatwe zarządzanie stroną www. Nasz system umożliwia prace każdej osobie, nawet tej, która nigdy nie zajmowała się stronami www.

Wszystkie projekty które tworzymy, są unikalne, oraz tworzone od początku. Gwarantujemy, że Państwa witryna będzie unikatowa, oraz zaprojektowana z uwzględnieniem najnowszych standardów. Dokładamy wszelkich starań aby strony wyświetlały się poprawnie w każdej przeglądarce.

Firmowe strony internetowe

Wykonawca: Kamil Wojciechowski Szkolenia komputerowe

Jeżeli chcą Państwo uruchomić firmową stronę internetową zapraszamy do kontaktu z Nami. Oferujemy strony od wizytówek po serwisy z systemami zarządzania i sklepy internetowe. Ofertę dostosowujemy dla każdego klienta. Mówimy zrozumiałym językiem, minimalizujemy koszty.

Firmowe strony internetowe

Projektowanie stron www

Wykonawca: SILIUS Zbigniew Niełacny

Strony internetowe dziś stają sie nieodłącznym elementem każdej liczącej się firmy. Wszyscy obserwujemy, że świat marketingu zmienia się w błyskawicznym tempie. Dzisiejsze realia zmuszają firmy do zrozumienia zachowań klientów także w rzeczywistości wirtualnej, dlatego tak ważne jest odpowiednie zadbanie o tą powiększająca się grupę potencjalnych nabywców. Jesteśmy w stanie stworzyć Państwa wizerunek odpowiadający Waszym oczekiwaniom, według obowiązujących trendów oraz zgodnie z wszelkimi standardami jakościowymi w Internecie. Naszym najwyższym celem jest stworzenie Państwu strony, która przyciągnie maksymalną ilość potencjalnych klientów oraz zadba o niepowtarzalny wizerunek firmy wykorzystując przy tym wszelkie narzędzia oraz doświadczenie.

Projektowanie stron www

Profesjonalny sklep internetowy

Wykonawca: Agencja Reklamowa Groteam

Profesjonalne oprogramowanie do prowadzenia sprzedaży on-line. Tworzone przez nas sklepy internetowe to połączenie funkcjonalności, nowoczesności z niezawodnoścą, dające poczucie wygody a przede wszystkim bezpieczeństwa zakupów. Integracja z systemami płatności on-line pozwala na sprawne zarządzanie transakcjami.

Profesjonalny sklep internetowy

Profesjonalne tworzenie stron www

Wykonawca: Studio Reklamy MediaGraf Piotr Urbanek

Zajmujemy się tworzeniem od podstaw stron internetowych WWW, jak również sklepów internetowych. Wdrażamy systemy administracji i zarządzania CMS. Utrzymujemy domeny

Profesjonalne tworzenie stron www

Tworzenie stron www

Wykonawca: Offnet Projektowanie Stron Internetowych

Tworzymy strony internetowe zgodnie z wymaganiami klienta, nie stosujemy rozwiązań "pudełkowych". Jesteśmy w stanie spełnić większość wymagań stawianych przed nami.
Chętnie podejmujemy wyzwania gdy słyszymy "proszę zrobić tak aby było dobrze", pracujemy już od ponad siedmiu lat i wiemy co trzeba zrobić aby osiągnąć cel w internecie.

Tworzenie stron www

FORCA WEBSITE

Wykonawca: FORCA

W ramach usługi realizujemy między innymi:

  • Projektowanie stron internetowych.
  • Projektowanie sklepów internetowych.
  • Projektowanie aplikacji internetowych.
  • Hostowanie stron, sklepów i aplikacji internetowych.
  • Modernizacja funkcjonujących stron internetowych.

FORCA WEBSITE