Wdrażanie oprogramowania - Usluger.pl

Aby firma funkcjonowała sprawnie i wydajnie, najważniejszą kwestią jest prawidłowa i płynna praca zainstalowanego oprogramowania. Zazwyczaj każda firma, ma już wprowadzone swoje rozwiązania w zakresie oprogramowania i każda jego zmiana wymaga dokładnego dostosowania i wyjaśnienia. Wdrażanie oprogramowania jest ostatnią częścią tworzonego programu, aplikacji czy rozwiązania systemowego. Do jego wykonania konieczna jest dokładna dokumentacja techniczna. Wdrażanie może być cząstkowe lub całościowe lub równoległe. Jeżeli szukasz specjalistów z zakresu wdrażania oprogramowania, odnajdziesz ich w tym katalogu.

Oprogramowanie dla branży opon

Wykonawca: Tires - Oprogramowanie dla branży opon

Oferujemy system do zarządzania sprzedażą opon felg i kół w wielu kanałach sprzedażowych ( w tym także sprzedaż opon dropshipping ). Za pomocą naszego oprogramowania można w łatwy sposób zarządzać setkami produktów, a dzięki wielu integracjom z hurtowniami, dystrybutorami i producentami opon zdecydowanie zwiększyć swój zasięg.

Oprogramowanie dla branży opon

Programy Księgowe, System enova

Wykonawca: DrIT - systemy ERP dla produkcji

Firma DrIt zajmuję się produkcją profesjonalnego oprogramowania dla księgowości, Enova365. Dzięki temu oprogramowaniu każda firma może prowadzić profesjonalną księgowość.

HRnest

Wykonawca: HRnest

System HRnest umożliwia wystawienie wszystkich najpopularniejszych typów wniosków urlopowych, tworzenie i kontrolowanie planów urlopowych pracowników, wystawienie polecenia wyjazdu służbowego, rozliczenie delegacji, rejestracja czasu pracy, czy tworzenie harmonogramów pracy. Wszystko to w czytelnej i przejrzystej formie, dostępne całą dobę, z każdego miejsca na świecie, a ponadto w pełni bezpieczne.

HRnest

Oprogramowanie dedykowane

Wykonawca: IMOBIT spółka z o.o.

Specjalizujemy się w tworzeniu oprogramowania dopasowanego do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Zapewniamy kompleksową obsługę począwszy od analizy i wyceny, poprzez programowanie, wdrażanie i szkolenia użytkowników, skończywszy na serwisie gwarancyjnym i rozbudowie gotowego produktu.

Oprogramowanie dedykowane

Projektowanie / wdrażanie systemów RFID

Wykonawca: SAI

Projektowanie / wdrażanie / integracja systemów automatycznej identyfikacji i lokalizacji obiektów / osób w oparciu o standardowe technologię kodu kreskowego jak i zaawansowane technologie RFID - radiowej identyfikacji.

Projektowanie / wdrażanie systemów RFID

Wdrażanie oprogramowania fakturującego

Wykonawca: Exergy Group Sp. z o.o.

Moduł systemu dedykowanego do zarządzania fakturami w firmie.

Najważniejsze cechy systemu:

 • Ergonomiczny i nowoczesny interfejs
 • Nieograniczona ilość dokumentów księgowych
 • Nieograniczona ilość kontrahentów, produktów
 • Nieograniczona ilość kont użytkowników
 • Obsługa faktur, faktur walutowych, korekt i faktur zbiorczych
 • Możliwość drukowania faktur w języku obcym
 • Możliwość zarządzania numeracją dokumentów
 • Pobieranie danych kontrahentów po numerze NIP
 • Pobieranie kursów wymiany walut z NBP
 • Możliwość integracji z magazynami
 • Możliwość edytowania danych słownikowych takich jak: stawi VAT, PKWiU, waluty, terminy płatności etc…
 • Możliwość dodawania notatek i ostrzeżeń w całym systemie
 • Możliwość personalizacji przez tworzenie własnych motywów graficznych
 • Możliwość zmian funkcji systemu na żądanie

Wdrażanie oprogramowania fakturującego

Sklep internetowy PrestaShop 1.7

Wykonawca: Samodulski Group Marcin Samodulski | Strony internetowe

Oferta obejmuje:

Instalacja i konfiguracja oprogramowania Prestashop na serwerze.
Stworzenie indywidualnego szablonu graficznego, strona główna, widok karty produktu widok kategorii + koszyk ajax.
Dodanie kategorii i przykładowych produktów + instrukcja dodawania.
Płatności PayU, PayPal, tpay itd.
Optymalizacja pod SEO.
Google Search Console + Google Analytics.

Cena: 2999 zł

Sklep internetowy PrestaShop 1.7

Systemy CRM i ERP Berberis. Programy handlowo-magazynowe.

Wykonawca: WAY-IT Łukasz Kufel

Nasza firma zajmuje się sprzedażą, wdrażaniem i szkoleniem z zakresu systemów CRM i ERP Berberis, oraz oprogramowania handlowo-magazynowego i fakturowego. Przeprowadzamy kompleksowe wdrożenia, poprzedzone analizą przedsprzedażową i określeniem potrzeb klienta, a także późniejsze szkolenia z zakresu obsługi systemu. Zapewniamy wsparcie IT we wdrożonych u Państwa systemach.

Systemy CRM i ERP Berberis. Programy handlowo-magazynowe.

Wdrażanie rozwiązań open source

Wykonawca: Interfeo Sp. z o.o

Zajmujemy się również wdrażaniem i adaptacją gotowych rozwiązań, dostosowując je do wymagań i potrzeb Klienta

Comarch ERP Optima

Wykonawca: Paweł Duchcik Usługi Informatyczne

Jako autoryzowany partner Comarch S.A. prowadzę sprzedaż, wdrożenia i serwis posprzedażny systemu Comarch ERP Optima w zakresie logistyki, handlu, handlu internetowego, księgowości, kadr, płac w przedsiębiorstwach oraz w biurach rachunkowych.

Wprowadzamy oprogramowanie

Wykonawca: COMPUTER-BIS Dobrosław Wolanowski

kompleksowo wprowadzamy nowe aplikacje i oprogramowanie oraz systemy informatyczne

Wprowadzamy oprogramowanie

Wdrożenia oprogramowania w firmie

Wykonawca: Programydlafirm.eu

Zajmujemy się kompleksowym dostarczaniem, poradą oraz modyfikacjami zintegrowanego systemu zarządzania firmą. Proponujemy rozwiązania renomowanych firm na polskim rynku. Jesteśmy wdrożeniowcami oprogramowania Streamsoft, CDN Optima, Enova, Firmtec. Pomagamy rozwijać Państwa aplikacje o nowe możliwości aby obsługa firmy stała się łatwiejsza. Dostarczamy rozwiązania łączące handel elektroniczny z dostępnym system magazynowym, aby przepływ informacji handlowych był szybszy i skuteczniejszy a klient szybciej otrzymywał zamówiony towar.

Comarch ERP Altum

Wykonawca: ERP Serwis

COMARCH ERP ALTUM to nowoczesna, inteligentna platforma ERP, stworzona w celu wsparcia kluczowych procesów biznesowych w przedsiębiorstwie. Dedykowana dla średnich i dużych przedsiębiorstw, które chcą uporządkować obieg informacji, ulepszyć kontrolę nad kosztami i działaniami operacyjnymi firmy oraz całkowicie lub częściowo zautomatyzować wiele działań. Doskonale sprawdzi się w sieciach sprzedaży detalicznej, sieciach franczyzowych, firmach jednooddziałowych i o rozproszonej strukturze oraz w organizacjach holdingowych czy przedsiębiorstwach zarządzających wieloma firmami. Comarch ERP Altum wyróżnia wielofirmowość, czyli możliwość prowadzenia wielu przedsiębiorstw w jednym systemie.

Comarch ERP Altum

Comarch ERP XL

Wykonawca: ERP Serwis

Comarch ERP XL to rozbudowany funkcjonalnie system klasy ERP, który charakteryzuje się elastyczną budową modułową. Funkcjonalności systemu zgrupowane są w kilkunastu współpracujących z sobą obszarach. Dojrzałość i uniwersalność tego systemu oraz zaawansowane rozwiązania w dziedzinie planowania i rozliczania produkcji są jego wyróżnikami w rodzinie Comarch ERP.

Comarch ERP XL

Comarch ERP Optima

Wykonawca: ERP Serwis

Comarch ERP Optima to program składający się ze zintegrowanych modułów, obsługujących różne obszary działalności przedsiębiorstwa. Daje to możliwość rozbudowy oraz dostosowania programu do oczekiwań Klienta. Comarch ERP Optima to również cała rodzina gotowych rozwiązań Comarch ERP 2.0

Comarch ERP Optima