Wdrażanie oprogramowania - Usluger.pl

Aby firma funkcjonowała sprawnie i wydajnie, najważniejszą kwestią jest prawidłowa i płynna praca zainstalowanego oprogramowania. Zazwyczaj każda firma, ma już wprowadzone swoje rozwiązania w zakresie oprogramowania i każda jego zmiana wymaga dokładnego dostosowania i wyjaśnienia. Wdrażanie oprogramowania jest ostatnią częścią tworzonego programu, aplikacji czy rozwiązania systemowego. Do jego wykonania konieczna jest dokładna dokumentacja techniczna. Wdrażanie może być cząstkowe lub całościowe lub równoległe. Jeżeli szukasz specjalistów z zakresu wdrażania oprogramowania, odnajdziesz ich w tym katalogu.

Projektowanie / wdrażanie systemów RFID

Wykonawca: SAI

Projektowanie / wdrażanie / integracja systemów automatycznej identyfikacji i lokalizacji obiektów / osób w oparciu o standardowe technologię kodu kreskowego jak i zaawansowane technologie RFID - radiowej identyfikacji.

Projektowanie / wdrażanie systemów RFID

Wdrażanie oprogramowania fakturującego

Wykonawca: Exergy Group Sp. z o.o.

Moduł systemu dedykowanego do zarządzania fakturami w firmie.

Najważniejsze cechy systemu:

 • Ergonomiczny i nowoczesny interfejs
 • Nieograniczona ilość dokumentów księgowych
 • Nieograniczona ilość kontrahentów, produktów
 • Nieograniczona ilość kont użytkowników
 • Obsługa faktur, faktur walutowych, korekt i faktur zbiorczych
 • Możliwość drukowania faktur w języku obcym
 • Możliwość zarządzania numeracją dokumentów
 • Pobieranie danych kontrahentów po numerze NIP
 • Pobieranie kursów wymiany walut z NBP
 • Możliwość integracji z magazynami
 • Możliwość edytowania danych słownikowych takich jak: stawi VAT, PKWiU, waluty, terminy płatności etc…
 • Możliwość dodawania notatek i ostrzeżeń w całym systemie
 • Możliwość personalizacji przez tworzenie własnych motywów graficznych
 • Możliwość zmian funkcji systemu na żądanie

Wdrażanie oprogramowania fakturującego

Sklep internetowy PrestaShop 1.7

Wykonawca: Samodulski Group Marcin Samodulski | Strony internetowe

Oferta obejmuje:

Instalacja i konfiguracja oprogramowania Prestashop na serwerze.
Stworzenie indywidualnego szablonu graficznego, strona główna, widok karty produktu widok kategorii + koszyk ajax.
Dodanie kategorii i przykładowych produktów + instrukcja dodawania.
Płatności PayU, PayPal, tpay itd.
Optymalizacja pod SEO.
Google Search Console + Google Analytics.

Cena: 2999 zł

Sklep internetowy PrestaShop 1.7

Systemy CRM i ERP Berberis. Programy handlowo-magazynowe.

Wykonawca: WAY-IT Łukasz Kufel

Nasza firma zajmuje się sprzedażą, wdrażaniem i szkoleniem z zakresu systemów CRM i ERP Berberis, oraz oprogramowania handlowo-magazynowego i fakturowego. Przeprowadzamy kompleksowe wdrożenia, poprzedzone analizą przedsprzedażową i określeniem potrzeb klienta, a także późniejsze szkolenia z zakresu obsługi systemu. Zapewniamy wsparcie IT we wdrożonych u Państwa systemach.

Systemy CRM i ERP Berberis. Programy handlowo-magazynowe.

Wdrażanie rozwiązań open source

Wykonawca: Interfeo Sp. z o.o

Zajmujemy się również wdrażaniem i adaptacją gotowych rozwiązań, dostosowując je do wymagań i potrzeb Klienta

Comarch ERP Optima

Wykonawca: Paweł Duchcik Usługi Informatyczne

Jako autoryzowany partner Comarch S.A. prowadzę sprzedaż, wdrożenia i serwis posprzedażny systemu Comarch ERP Optima w zakresie logistyki, handlu, handlu internetowego, księgowości, kadr, płac w przedsiębiorstwach oraz w biurach rachunkowych.

Wprowadzamy oprogramowanie

Wykonawca: COMPUTER-BIS Dobrosław Wolanowski

kompleksowo wprowadzamy nowe aplikacje i oprogramowanie oraz systemy informatyczne

Wprowadzamy oprogramowanie

Wdrożenia oprogramowania w firmie

Wykonawca: Programydlafirm.eu

Zajmujemy się kompleksowym dostarczaniem, poradą oraz modyfikacjami zintegrowanego systemu zarządzania firmą. Proponujemy rozwiązania renomowanych firm na polskim rynku. Jesteśmy wdrożeniowcami oprogramowania Streamsoft, CDN Optima, Enova, Firmtec. Pomagamy rozwijać Państwa aplikacje o nowe możliwości aby obsługa firmy stała się łatwiejsza. Dostarczamy rozwiązania łączące handel elektroniczny z dostępnym system magazynowym, aby przepływ informacji handlowych był szybszy i skuteczniejszy a klient szybciej otrzymywał zamówiony towar.

Comarch ERP Altum

Wykonawca: ERP Serwis

COMARCH ERP ALTUM to nowoczesna, inteligentna platforma ERP, stworzona w celu wsparcia kluczowych procesów biznesowych w przedsiębiorstwie. Dedykowana dla średnich i dużych przedsiębiorstw, które chcą uporządkować obieg informacji, ulepszyć kontrolę nad kosztami i działaniami operacyjnymi firmy oraz całkowicie lub częściowo zautomatyzować wiele działań. Doskonale sprawdzi się w sieciach sprzedaży detalicznej, sieciach franczyzowych, firmach jednooddziałowych i o rozproszonej strukturze oraz w organizacjach holdingowych czy przedsiębiorstwach zarządzających wieloma firmami. Comarch ERP Altum wyróżnia wielofirmowość, czyli możliwość prowadzenia wielu przedsiębiorstw w jednym systemie.

Comarch ERP Altum

Comarch ERP XL

Wykonawca: ERP Serwis

Comarch ERP XL to rozbudowany funkcjonalnie system klasy ERP, który charakteryzuje się elastyczną budową modułową. Funkcjonalności systemu zgrupowane są w kilkunastu współpracujących z sobą obszarach. Dojrzałość i uniwersalność tego systemu oraz zaawansowane rozwiązania w dziedzinie planowania i rozliczania produkcji są jego wyróżnikami w rodzinie Comarch ERP.

Comarch ERP XL

Comarch ERP Optima

Wykonawca: ERP Serwis

Comarch ERP Optima to program składający się ze zintegrowanych modułów, obsługujących różne obszary działalności przedsiębiorstwa. Daje to możliwość rozbudowy oraz dostosowania programu do oczekiwań Klienta. Comarch ERP Optima to również cała rodzina gotowych rozwiązań Comarch ERP 2.0

Comarch ERP Optima

Programowanie instalacji elektrycznych

Wykonawca: Zakład Usług Elektronicznych TRAXTEL

Programowanie instalacji elektrycznych jest również w obszarze oferowanych przez nas usług. Wszystkie instalacje wykonujemy w oparciu o wieloletnie doświadczenie i niezbędną wiedze.

Programowanie instalacji elektrycznych

Wdrażanie oprogramowania do systemów informatycznych

Wykonawca: Arteneo

Nasi programiści z pasją podchodzą do powierzonych im zadań. Zawsze dają z siebie wszystko co widać w końcowym etapie realizacji projektu. Nasze aplikacje i strony internetowe nie tylko są zoptymalizowane z wymaganiami naszych klientów ale są też dla nich czytelne i intuicyjne w obsłudze. Przekonaj się sam. Zostań naszym partnerem biznesowym.

http://arteneo.pl/aplikacje-dedykowane-i-sklepy-internetowe

Wdrażanie oprogramowania do systemów informatycznych

Dobór programu komputerowego dla Twojej firmy

Wykonawca: Jeden IT

Firma Jeden IT zajmuje się kompleksowym doradztwem w dziedzinie oprogramowania komputerowego, a naszym celem jest optymalizacja kosztów związanych z informatyzacją Twojej firmy i dobór odpowiedniego programu komputerowego niezbędnego przy prowadzeniu działalności.

Dobór programu komputerowego dla Twojej firmy

Grywalizacja

Wykonawca: Arteneo

Dzięki zastosowaniu gamifikacji w biznesie możemy odnieść ogromne korzyści. Gamifikacja jest najnowszą, najbardziej rozwijającą się oraz przynoszącą największe korzyści w stosunku do poniesionych kosztów innowacją w działaniach marketingowych i sprzedażowych. W 2014 roku większość kampanii sprzedażowych i reklamowych zawierała co najmniej jeden aspekt gamifikacji.

Nasza firma Arteneo jest związana z rynkiem grywalizacyjnym od 2008 roku. Budujemy mechanizmy i systemy, które wykorzystują grywalizację w osiąganiu założonych celów biznesowych naszych klientów. Robimy to realizując ich cele sprzedażowe, marketingowe i promocyjne, lub też wewnętrzne takie jak zwiększenie motywacji i wiedzy pracowników.

Skontaktuj się z nami, a z radością pokażemy Ci jak współpraca z nami przybliży Cię do Twoich celów.

http://arteneo.pl/gamifikacja

Grywalizacja