Wdrażanie oprogramowania - Usluger.pl

Aby firma funkcjonowała sprawnie i wydajnie, najważniejszą kwestią jest prawidłowa i płynna praca zainstalowanego oprogramowania. Zazwyczaj każda firma, ma już wprowadzone swoje rozwiązania w zakresie oprogramowania i każda jego zmiana wymaga dokładnego dostosowania i wyjaśnienia. Wdrażanie oprogramowania jest ostatnią częścią tworzonego programu, aplikacji czy rozwiązania systemowego. Do jego wykonania konieczna jest dokładna dokumentacja techniczna. Wdrażanie może być cząstkowe lub całościowe lub równoległe. Jeżeli szukasz specjalistów z zakresu wdrażania oprogramowania, odnajdziesz ich w tym katalogu.

Wdrożenie oprogramowania medycznego Aurero

Wykonawca: Medily Sp. z o.o.

Wdrażamy oprogramowanie medyczne Aurero wraz z pełną konfiguracją oraz przeprowadzeniem profesjonalnego szkolenia z jego obsługi.

Programowanie w przemyśle

Wykonawca: DD1Studio Zaawansowane programowanie

Zaawansowane programowanie robotów przemysłowych. Tworzymy programy do obsługi urządzeń produkcyjnych i innych...

Oprogramowanie dla branży opon

Wykonawca: Tires - Oprogramowanie dla branży opon

Oferujemy system do zarządzania sprzedażą opon felg i kół w wielu kanałach sprzedażowych ( w tym także sprzedaż opon dropshipping ). Za pomocą naszego oprogramowania można w łatwy sposób zarządzać setkami produktów, a dzięki wielu integracjom z hurtowniami, dystrybutorami i producentami opon zdecydowanie zwiększyć swój zasięg.

Programy Księgowe, System enova

Wykonawca: DrIT - systemy ERP dla produkcji

Firma DrIt zajmuję się produkcją profesjonalnego oprogramowania dla księgowości, Enova365. Dzięki temu oprogramowaniu każda firma może prowadzić profesjonalną księgowość.

HRnest

Wykonawca: HRnest

System HRnest umożliwia wystawienie wszystkich najpopularniejszych typów wniosków urlopowych, tworzenie i kontrolowanie planów urlopowych pracowników, wystawienie polecenia wyjazdu służbowego, rozliczenie delegacji, rejestracja czasu pracy, czy tworzenie harmonogramów pracy. Wszystko to w czytelnej i przejrzystej formie, dostępne całą dobę, z każdego miejsca na świecie, a ponadto w pełni bezpieczne.

Oprogramowanie dedykowane

Wykonawca: IMOBIT spółka z o.o.

Specjalizujemy się w tworzeniu oprogramowania dopasowanego do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Zapewniamy kompleksową obsługę począwszy od analizy i wyceny, poprzez programowanie, wdrażanie i szkolenia użytkowników, skończywszy na serwisie gwarancyjnym i rozbudowie gotowego produktu.

Projektowanie / wdrażanie systemów RFID

Wykonawca: SAI

Projektowanie / wdrażanie / integracja systemów automatycznej identyfikacji i lokalizacji obiektów / osób w oparciu o standardowe technologię kodu kreskowego jak i zaawansowane technologie RFID - radiowej identyfikacji.

Wdrażanie oprogramowania fakturującego

Wykonawca: Exergy Group Sp. z o.o.

Moduł systemu dedykowanego do zarządzania fakturami w firmie.

Najważniejsze cechy systemu:

 • Ergonomiczny i nowoczesny interfejs
 • Nieograniczona ilość dokumentów księgowych
 • Nieograniczona ilość kontrahentów, produktów
 • Nieograniczona ilość kont użytkowników
 • Obsługa faktur, faktur walutowych, korekt i faktur zbiorczych
 • Możliwość drukowania faktur w języku obcym
 • Możliwość zarządzania numeracją dokumentów
 • Pobieranie danych kontrahentów po numerze NIP
 • Pobieranie kursów wymiany walut z NBP
 • Możliwość integracji z magazynami
 • Możliwość edytowania danych słownikowych takich jak: stawi VAT, PKWiU, waluty, terminy płatności etc…
 • Możliwość dodawania notatek i ostrzeżeń w całym systemie
 • Możliwość personalizacji przez tworzenie własnych motywów graficznych
 • Możliwość zmian funkcji systemu na żądanie

Systemy CRM i ERP Berberis. Programy handlowo-magazynowe.

Wykonawca: WAY-IT Łukasz Kufel

Nasza firma zajmuje się sprzedażą, wdrażaniem i szkoleniem z zakresu systemów CRM i ERP Berberis, oraz oprogramowania handlowo-magazynowego i fakturowego. Przeprowadzamy kompleksowe wdrożenia, poprzedzone analizą przedsprzedażową i określeniem potrzeb klienta, a także późniejsze szkolenia z zakresu obsługi systemu. Zapewniamy wsparcie IT we wdrożonych u Państwa systemach.

Wdrażanie rozwiązań open source

Wykonawca: Interfeo Sp. z o.o

Zajmujemy się również wdrażaniem i adaptacją gotowych rozwiązań, dostosowując je do wymagań i potrzeb Klienta

Comarch ERP Optima

Wykonawca: Paweł Duchcik Usługi Informatyczne

Jako autoryzowany partner Comarch S.A. prowadzę sprzedaż, wdrożenia i serwis posprzedażny systemu Comarch ERP Optima w zakresie logistyki, handlu, handlu internetowego, księgowości, kadr, płac w przedsiębiorstwach oraz w biurach rachunkowych.

Wprowadzamy oprogramowanie

Wykonawca: COMPUTER-BIS Dobrosław Wolanowski

kompleksowo wprowadzamy nowe aplikacje i oprogramowanie oraz systemy informatyczne

Wdrożenia oprogramowania w firmie

Wykonawca: Programydlafirm.eu

Zajmujemy się kompleksowym dostarczaniem, poradą oraz modyfikacjami zintegrowanego systemu zarządzania firmą. Proponujemy rozwiązania renomowanych firm na polskim rynku. Jesteśmy wdrożeniowcami oprogramowania Streamsoft, CDN Optima, Enova, Firmtec. Pomagamy rozwijać Państwa aplikacje o nowe możliwości aby obsługa firmy stała się łatwiejsza. Dostarczamy rozwiązania łączące handel elektroniczny z dostępnym system magazynowym, aby przepływ informacji handlowych był szybszy i skuteczniejszy a klient szybciej otrzymywał zamówiony towar.

Comarch ERP Altum

Wykonawca: ERP Serwis

COMARCH ERP ALTUM to nowoczesna, inteligentna platforma ERP, stworzona w celu wsparcia kluczowych procesów biznesowych w przedsiębiorstwie. Dedykowana dla średnich i dużych przedsiębiorstw, które chcą uporządkować obieg informacji, ulepszyć kontrolę nad kosztami i działaniami operacyjnymi firmy oraz całkowicie lub częściowo zautomatyzować wiele działań. Doskonale sprawdzi się w sieciach sprzedaży detalicznej, sieciach franczyzowych, firmach jednooddziałowych i o rozproszonej strukturze oraz w organizacjach holdingowych czy przedsiębiorstwach zarządzających wieloma firmami. Comarch ERP Altum wyróżnia wielofirmowość, czyli możliwość prowadzenia wielu przedsiębiorstw w jednym systemie.

Comarch ERP XL

Wykonawca: ERP Serwis

Comarch ERP XL to rozbudowany funkcjonalnie system klasy ERP, który charakteryzuje się elastyczną budową modułową. Funkcjonalności systemu zgrupowane są w kilkunastu współpracujących z sobą obszarach. Dojrzałość i uniwersalność tego systemu oraz zaawansowane rozwiązania w dziedzinie planowania i rozliczania produkcji są jego wyróżnikami w rodzinie Comarch ERP.