Projektowanie i wdrażanie skutecznych stron internetowych

Wykonawca: Sas Design

W dobie Internetu własna strona internetowa jest niezbędnym narzędziem dla każdej firmy. Badania wskazują, iż około 81% respondentów sprawdza wiarygodność firmy korzystając z zasobów internetowych. Nie bez przyczyny mówi się: „jeśli nie ma Cię w internecie to nie istniejesz”. Dotyczy to każdej firmy, bez względu na branżę. Dzięki nam zyskasz łatwe w użyciu i efektywne narzędzie do pracy w Internecie. Z łatwością zaprezentujesz swoją firmę na wysokim poziomie.
W naszej ofercie znajdziesz:
- strony wizytówki - czyli najprostszą formę strony internetowej, jest to opcja skierowana do małych i średnich firm, które nie potrzebują częstych zmian na stronie lub/i mają mały budżet na to przedsięwzięcie
- strony z systemem zarządzania treścią. Strona idealna dla dynamicznej firmy.Dzięki takiej stronie Ty lub Twój personel samodzielnie będziecie zarządzać stroną - dodawać nowe podstrony, teksty, zdjęcia itd. Jest to bardzo dobre narzędzie narzędzie marketingowe.
- i inne.Zapraszamy do współpracy

Tworzenie stron internetowych

Wykonawca: LYNX Internet Solutions

Zajmujemy się tworzeniem stron internetowych, sklepów internetowych oraz reklamą w internecie.

Tworzenie stron internetowych

Wykonawca: Creative Arts Inspirations s.c.

Standardowe witryny:

  • Wizytówki internetowe
  • Strony statyczne na podstawie spersonalizowanego szablonu (bez panelu cms) - do 5 podstron

Strony zaawansowane:

  • Strony z wbudowanym panelem cms (system zarządzania treścią) - dowolna ilość podstron
  • Sklepy internetowe
  • Portale internetowe
  • Fora internetowe

Strony internetowe Łódź

Wykonawca: Feel The Web Marcin Daszkiewicz - Strony Internetowe

Feel The Web oferuje:

  • strony internetowe (projekt, wdrożenie, uzupełnienie)
  • sklepy internetowe (projekt graficzny, instalacja, dodawanie funkcjonalności, zarządzanie)
  • pozycjonowanie stron www i sklepów internetowych
  • hosting (utrzymywanie stron i sklepów www)

Zajmujemy się profesjonalnym tworzeniem projektów, ich cięciem oraz osadzaniem w kodzie źródłowym.

Oferowane przez firmę usługi to atrakcyjny i nowoczesny design, ale także projekty programistyczne o solidnych fundamentach, czyli dobrze oprogramowane i zgodne z rozmaitymi standardami jakie obowiązują w świecie Internetu.

Zawsze dbamy o poprawność napisanego kodu, po to aby mieć pewność, że strona będzie poprawnie wyświetlana przez przeglądarki.

Nasze realizacje możecie Państwo obejrzeć na stronie internetowej www.feeltheweb.pl

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu: Łódź, ul. Przewodnia 11, tel: 42 209-34-76

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Tworzenie stron internetowych

Wykonawca: Alchemia Studio Reklamy - Strony Internetowe

Jeżeli poszukują Państwo firmy zajmującej się profesjonalnym przygotowaniem stron WWW, wraz z pełną wizualizacją graficzną oraz wsparciem technicznym - służymy naszą ofertą. Zajmujemy się projektowaniem stron internetowych, kompleksową obsługą firm w sektorze informatycznym, a także przygotowywaniem materiałów graficznych.

Projektowanie stron www

Wykonawca: Nanoformy

Strona www jest narzędziem, które ma za zadanie zainteresować odwiedzającego, sprawić, aby chciał pozostać na twojej witrynie i tym samym zainteresował się ofertą twojej firmy. Jeśli zależy nam na dobrym odbiorze przez klientów to strona powinna być ciekawa, przejrzysta, elegancka. Kiedy strona internetowa wzbudza zainteresowanie i wzrasta jej odwiedzalność dla nas będzie to znaczyło że zrobiliśmy coś dobrego.

Tworzenie stron internetowych

Wykonawca: WEB-LABOR Arkadiusz Skubala

Oferta obejmuje:

- rejestrację domeny,
- hosting,
- projekt graficzny,
- pozycjonowanie i optymalizację strony,
- możliwość zarządzania treścią strony,
- nielimitowaną liczbę kont pocztowych.

Tworzenie firmowych stron internetowych

Wykonawca: Golden Code Mateusz Kachel

Chcą mieć Państwo oryginalną i nowoczesną stronę internetową, która będzie żywą wizytówką firmy i zachętą dla potencjalnych klientów? Zapraszamy do kontaktu!
Firma Golden Code zajmuje się projektowaniem oraz tworzeniem zarówno prostych, firmowych stron WWW jak i dużych korporacyjnych serwisów internetowych. Zapewniamy kompleksową obsługę poczynając od procesu projektowania a na hostingu kończąc.

Projekt prostej strony internetowej

Wykonawca: Net Activum

Wykonam stronę internetową w kodzie HTML/XHTML, CSS i stworzę grafikę w Photoshop. Przykład podobnej strony dostępny w Portfolio na mojej stronie: http://www.netactivum.pl/Coffee/index.html

Projektowanie interaktywnych stron z CMS

Wykonawca: Net Activum

Wybierz stronę zaprojektowaną przy użyciu opensource'owego narzędzia Joomla! Wzbogaconą o funkcje, które uznasz za przydatne w Twoim biznesie.

Projekt strony rodzinnej

Wykonawca: Net Activum

Strona internetowa może być elektronicznym multimedialnym albumem zdjęciowym, co więcej kroniką, w której możemy zawrzeć najważniejsze lub najzabawniejsze wydarzenia rodzinne. Strona może zawierać panel do logowania i dla najbliższych osób, po zalogowaniu, strona będzie oferować dostęp do elementów bardziej osobistych np. zdjęcia z wakacji, podróży, urodzin, laurki dzieci skierowane do dziadków, kuzynów itp.

Tworzenie stron www

Wykonawca: Studio Graficzne Black Griffin Konrad Czernecki

1. Analiza wymagań klienta

Zebrane informacje od klienta na temat jego własnych wymagań i wizji strony służą do opracowania docelowej struktury, układu i funkcjonalności strony wraz z jej kolorystyką (jeśli nie jest opracowywana na podstawie istniejącej lub tworzonej identyfikacji wizualnej)
2. Analiza konkurencji

Często zdarza się, że klient w czasie precyzowania swoich wymagań stwierdza: "Chciałbym aby to funkcjonowało tak jak na tej stronie". Im lepiej potrafisz sprecyzować swoje wymagania

PROJEKTOWANIE STRON INTERNETOWYCH

Wykonawca: SQLSOFT Usługi Informatyczne

Zajmujemy się projektowaniem stron WWW, wizytówek oraz rozbudowanych portali dla małych i dużych firm oraz osób prywatnych. Nasze doświadczenie pozwala na szybką pracę dlatego czas realizacji projektu wynosi tylko 3 - 14 dni.
Do tworzenia stron używamy następujących technologii: HTML, CSS, PHP, JavaScript, AJAX, XML, MySQL, SQLite.
Pomagamy również w doborze czy zakupie serwera i domeny internetowej.

Tworzenie stron internetowych

Wykonawca: Piksel Fabryka Stron

Tworzymy strony internetowe,wykonujemy profesjonalne zdjęcia produktów do galerii i folderów reklamowych, logotypy, ulotki, wizytówki...
Cechuje nas terminowość, lojalność, dokładność i przystępne ceny.
Pomożemy Ci realnie zaistnieć w sieci! Stworzymy Twój wizerunek.Twoja firma będzie zyskiwała kolejnych kontrahentów i rozwijała się w automatyczny sposób. Strona w Internecie to Twój osobisty handlowiec

Tworzenie stron internetowych

Wykonawca: Adello System Tomasz Węsierski

W dzisiejszych czasach internet jest jedną z bardziej rozwijających się form reklamy. Pozwala na komunikację między Klientem a firmami oferującymi swoje usługi. Chcąc trafić właśnie do tych Klientów powinniśmy założyć firmową stronę internetową. Dzięki dobrze wykonanej stronie www można osiągać wysokie rezultaty w prowadzeniu działalności.