Opieka nad dziećmi - Usluger.pl

Dzieci są naszym największym skarbem. Opieka nad nimi w wieku dorastania jest naszym obowiązkiem. Po urodzeniu, kobieta ma zapewniony ustawowo wolny czas na opiekowanie się swoim dzieckiem. Kiedy ten czas się kończy i musi wrócić do pracy, ma kilka możliwych opcji, zapewnienia opieki dla swojego dziecka. Może być to oddanie go do żłobka lub zatrudnienie niani. Powstaje coraz więcej prywatnych punktów opieki dziennej nad dziećmi w wieku od roczku do kilku lat. Najczęściej jednak kobiety decydują się na wynajęcie niani, aby dziecko mogło rozwijać się we własnym domu. Jeżeli szukasz najlepszej opcji do opieki nad dzieckiem, skorzystaj z adresów zawartych w tym katalogu.

Opieka dla dziecka

Wykonawca: mamBIURO Katarzyna Rokicka-Müller

Oferujemy profesjonalną opiekę wykwalifikowanych niań nad dzieckiem, podczas gdy Ty będziesz pracować w biurze obok. Dla dzieci są organizowane raz w tygodniu zajęcia umuzykalniające metodą Gordona oraz na co dzień warsztaty "mały architekt" dla najmłodszych.

Dorywcza opieka nad dziećmi

Wykonawca: Timesupport - Firma Sprzątająca

Jeśli potrzebujesz dorywczej opieki nad dziećmi w każdej chwili możesz wybrać pracownika oraz czas usługi. Kilka kliknięć i wszystko załatwione. Timesupport to profesjonalna firma zatrudniająca tylko sprawdzone osoby.

Cena: 27.9 zł

Opiekunka dla dziecka

Wykonawca: HOMEhelper

Anglojęzyczne i hiszpańskojęzyczne opiekunki do dzieci z zakwaterowanie lub bez.

Opieka dla Twojego dziecka i ciągły kontakt z językiem obcym. W wygodnym dla Państwa wymiarze godzinowym. Nasi pracownicy pochodzą z krajów, gdzie największą wartością jest dom i rodzina, co gwarantuje usługi na najwyższym poziomie. Przy ciągłym kontakcie z językiem obcym postępy Twojego dziecka zadziwią nawet Ciebie!

Opieka nad dziećmi do lat trzech

Wykonawca: Klub Malucha Zajączek

Oferujemy:

- regularną opiekę w ramach czesnego- opieka nad Dzieckiem w dni robocze, w godzinach pracy klubu w ramach wykupionego wcześniej pakietu ( abonamentu);
- Opiekę kilkugodzinową – możliwość pozostawienia Dziecka pod opieką w klubie na określona liczbę godzin; wieczory, opieka nocna , weekendy do uzgodnienia


Zapewniamy :

- dogodne godziny otwarcia od 7:00 - 17:00 (istnieje możliwość pozostawienia dziecka od 06:30)
- opiekę stałą oraz godzinową nad dziećmi od 12 miesięcy do 3 lat
- zajęcia edukacyjne dostosowane do wieku Malucha
- zajęcia muzyce, zajęcia rytmiczne
- zajęcia plastyczne dostosowane do możliwości dziecka
- czytanie bajek, słuchowiska.

Opieka nad dziećmi

Wykonawca: Agencja Niań Ciocianiania

Agencja niań CiociaNiania to profesjonalna agencja niań we Wrocławiu stworzona z pasji i miłości do maluchów. Zajmujemy się pośrednictwem w znalezieniu opiekunki/opiekuna do dzieci w różnym wieku. Nasze nianie przechodzą kilkuetapową rekrutację w celu wyszukania tych najlepszych pod względem kwalifikacji i doświadczenia. Dbamy również o to, aby były to osoby, dla których praca z dziećmi to przyjemność a nie przymus czy rutyna.

Jako matki doskonale zdajemy sobie sprawę jak trudno jest zostawić swoją pociechę z kimś obcym, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby dzieci, nianie, rodzice byli usatysfakcjonowani i zadowoleni z naszych usług.

Serdecznie zapraszamy do naszej strony w celu zapoznania się ze szczegółową ofertą.

Z góry dziękujemy za Państwa zainteresowanie
Zespół Agencji niań CiociaNiania we Wrocławiu

Niania lub opiekunka

Wykonawca: Dziecioopieka - Niania i Opiekunka

Niania lub opiekunka z naszej agencji może świadczyć dodatkowe usługi w zależności od potrzeb np:

  • gotowanie

  • sprzątanie

  • prasowanie

Dodatkowo od niani, opiekunki można oczekiwać prawa jazdy, referencji czy znajomości języków obcych.

Pośrednictwo pracy

Wykonawca: Agencja AMPARO Alicja Zimna

Opiekunka na stałe
Nasza rola polega na pośrednictwie w znalezieniu dla Państwa odpowiedniej kandydatki. Z przyjemnością wykorzystamy nasze doświadczenie i wiedzę, aby znaleźć osobę, która odpowiada Państwa oczekiwaniom.

Opieka na godziny
Jeżeli potrzebują Państwo opiekunki, która pracowałaby w nieregularnych godzinach np. w weekendy, raz na tydzień, z miłą chęcią podejmiemy się znalezienia odpowiedniej kandydatki.

Pogotowie opiekunek
Pogotowie opiekunek to usługa skierowana do rodziców, którzy potrzebują pomocy opiekunki w nagłej sytuacji lub planują jednorazowe wyjście, nie mając z kim zostawić swojej pociechy. Praca naszej agencji, w tym przypadku, polega na wysłaniu do Państwa jednej z niań na stałe związanych z naszą agencją. Opłata pobierana jest za każdą godzinę usługi i zawiera wynagrodzenie dla opiekunki oraz prowizję agencji.

Opieka i rozwój

Wykonawca: Akademia Zosi Samosi

Oferujemy profesjonalną opiekę oraz całą gamę zajęć zapewniających kompleksowy rozwój każdej dziedziny życia małego człowieka (psychoruchowy,emocjonalny,społeczny)-np.zabawy plastyczne-rozwiną m.in. zmysł estetyczny,nauczą koncentracji,zabawy konstrukcyjne-rozwiną koordynację wzrokowo-ruchową,zabawy ruchowe-wspomogą rozwój równowagi,pomogą poznać zasady współdziałania w grupie.Dzięki doświadczeniu naszych współpracowników,maluchy będą czuły się bezpieczne,akceptowane i szczęśliwe mogąc spędzać czas z rówieśnikami wśród mnóstwa zabawek,w przyjaznej atmosferze,z uśmiechniętymi "ciociami".Rodzice zaś zyskają pewność,że ich skarby są pod dobrą opieką.

Obcojęzyczna opieka nad dzieckiem

Wykonawca: HOMEhelper

Anglojęzyczne i hiszpańskojęzyczne opiekunki do dzieci z zakwaterowanie lub bez.

Opieka dla Twojego dziecka i ciągły kontakt z językiem obcym. W wygodnym dla Państwa wymiarze godzinowym. Nasi pracownicy pochodzą z krajów, gdzie największą wartością jest dom i rodzina, co gwarantuje usługi na najwyższym poziomie. Przy ciągłym kontakcie z językiem obcym postępy Twojego dziecka zadziwią nawet Ciebie!

Niania na telefon

Wykonawca: Spółdzielnia Socjalna Geneza

Niania na telefon Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Mikołów, Knurów

Opiekunka dla dziecka/osoby starszej/pomoc domowa

Wykonawca: dla Rodziny Agencja Opiekunek i Animatorów Monika Graboń

Agencja Opiekunek i Animatorów DLA RODZINY

To profesjonalna firma pośrednictwa pracy specjalizująca się w rekrutacji personelu domowego.
Pomagamy również w znalezieniu pracy osobom pragnącym pracować w wyżej wymienionych zawodach i mającym ku temu predyspozycje.

Jako agencja pośrednictwa pracy działamy legalnie i posiadamy Certyfikat wpisu do Krajowej Rady Agencji Zatrudnienia Nr 8500 wydany przez Marszałka Województwa Małopolskiego

Agencja Opiekunek i Animatorów DLA RODZINY powstała z myślą o osobach, które:

poszukują dla swoich dzieci sprawdzonej, kompetentnej, ciepłej i godnej zaufania opiekunki-niani
chcą zapewnić swoim najbliższym, często starszym i chorym rodzicom, dobrą opiekę
są w jesieni życia i czują, że potrzebują pomocy w codziennych czynnościach lub po prostu chcą z kimś porozmawiać i miło spędzić czas
potrzebują jakiejkolwiek pomocy domowej
pragną pracować w charakterze niani

Żłobki Bialany Wrocławskie

Wykonawca: Klub Malucha Rybka

Zapraszamy wszystkich do skorzystania z usług naszego Klubu Malucha Rybka.

Prywatne przedszkole Bielany Wrocławskie

Wykonawca: Klub Malucha Rybka

Zapraszam wszystkich rodziców do zapoznania się z ofertą naszego Klubu Malucha Rybka.

Żłobek Police

Wykonawca: Klub dzieciecy Skarb Malucha Katarzyna Wojcinska

Skarb Malucha to niepubliczny Klub Dziecięcy, który prowadzi działalność opiekuńczo- pielęgnacyjną i wychowawczą. Powstał w myśl ustawy o opiece nad dziećmi do lat 3.

Nasza placówka spełnia wymogi bezpieczeństwa i higieny, co potwierdziła pozytywna opinia Sanepidu i Powiatowej Straży Pożarnej.

Od 16.01.2012 jesteśmy wpisani do rejestru Gminnych Żłobków i Klubów Dziecięcych, a nad bezpieczeństwem Państwa pociech czuwa profesjonalna, kochająca kadra, dla której szczęście dziecka jest najważniejsze.

Opieka nad dziećmi Police

Wykonawca: Klub dzieciecy Skarb Malucha Katarzyna Wojcinska

Zapraszamy do kontaktu. Profesjonalna opieka nad dziećmi zagwarantowana.