Pranie i prasowanie - Usluger.pl

Pranie i prasowanie to czynności wykonywane w domach od zawsze. Każdemu z nas chociaż raz zdarzyło się prac oraz prasować. O ile w domach nie powoduje to aż takiego problemu, to w miejscach takich jak hotele, motele oraz restauracje jest to zadanie generujące ogrom prac. Wszędzie tam, gdzie znajdują się skupiska ludzkie, powstaje codziennie bardzo dużo prania. Powstało wiele firm oferujących pranie i prasowanie w bardzo szybkim czasie. W hotelach powstały własne pralnie aby wykonywać te czynności. Nawet w domach, coraz częściej korzysta się z usług zewnętrznych w zakresie prania i prasowania. Oddajemy rzeczy przeznaczone do odświeżenia i już kolejnego dnia mamy je wyprane i wyprasowane w naszych szafach. Jeżeli nie masz czasu się tym zająć, skorzystaj z usług firm zawartych w tym katalogu.

Prasowanie bielizny pościelowej i stołowej

Wykonawca: KIKOKI Katarzyna Gałuszko

Zajmujemy się prasowaniem bielizny pościelowej i stołowej.

Pranie odzieży

Wykonawca: KIKOKI Katarzyna Gałuszko

Zajmujemy się praniem i czyszczenie wszystkich rodzajów odzieży. Usługa wykonywana jest za pomocą urządzeń mechanicznych. Posiadamy specjalistyczne środki piorące. Zapewniamy odbiór zabrudzonej odzieży od klientów i dostarczenie odzieży upranej. Zapraszamy do współpracy!

Pranie obrusów, zasłon, firan

Wykonawca: KIKOKI Katarzyna Gałuszko

W ramach usług proponujemy pranie zasłon, firan, koców, obrusów. Stosujemy specjalistyczne środków do prania, dzięki którym firany i zasłony odzyskają blask. Zapewniamy odbiór od klienta.

Prasowanie odzieży

Wykonawca: KIKOKI Katarzyna Gałuszko

W ramach usług wykonujemy prasowanie odzieży. Nasza oferta obejmuje: t-shirty, koszule, spodnie, sukienki czy spódnice letnie. Prasujemy na profesjonalnych stołach wyposażonych w profesjonalne żelazka.

Usługi pralnicze

Wykonawca: P.P.H.U.EKO-TRANS J.H.Frencel POMOC DROGOWA

W naszej Pralni Ekologicznej wykonujemy czyszczenie chemiczne, jak i wodnego. Wykonujemy czyszczenie, farbowanie i renowację skór sposobem (suchym) jak również drobne usługi krawieckie (skracanie, wszywanie zamków, wstawek).

Pranie i prasowanie firan

Wykonawca: STUDIO FIRAN. Firanki Sol-Decor

Zajmujemy się praniem i prasowaniem firan i zasłon. Świadczone przez nas usługi są ekologiczne, ekonomiczne, bezpieczne dla tkanin oraz dają długotrwały efekt odświeżenia. Nasza oferta obejmuje firany oraz zasłony:

  • z delikatnym tkanin (organza, tiul, woal),
  • z tkanin cięższych (aksamit, tafta, perkal),
  • przeznaczone do prania w niskich temperaturach,
  • nieodpowiednie do suszenia w suszarkach bębnowych.

Pranie dywanów

Wykonawca: MORISCLEAN

.

Cena: 6 zł

Usługi u Klienta-Pranie i Czyszczenie

Wykonawca: Pranie i Czyszczenie Tapicerki,Sam,Meb,Dywanów.Myjnia Reczna.Auto-Perfekt

Oferujemy panstwu;
Profesjonalne Pranie i Czyszczenie; Tapicereki,Samochodowej,Meblowej,Dywanów,Łóżek,Wersalek,Rogówek,Narożników,Sof,Kanap,Wózków Dziećięcych,Fotelików,Puf,Krzeseł.Obic, Wszystkich Mebli Tapicerowanych, Skórzanych.we Własnym Domu,Garazu,Potrzebny
Tylko Prąd w Gniazdku
-Pranie Dywanów i Wykładzin we Własnym ,Domu. Bez ,Przemaczania ,Dojazd Całkowicie Gratis.Cena ,-10 zl metr
-Profesjonalne Pranie Tapicereki,Samochodowej,Czyli calego ,Wnetrza,Pojazdu,[Podsufitka.Fotele.Bagaznik,Boczki,Kokpit,Podloga] z Dojazdem do Klienta,do Domu,Pracy,Garażu,Wystarczy tylko Prad w Gniazku.Dojazd do 30km od,Wadowic, calkiem gratis.
Cena-Sam,Osobowy-150 zł,Rogówki,Nrożniki-70zl,Krzesla,20zl,Inne,do,Uzgodnienia.
-Kompleksowe Przygotowanie Samochodu do,Sprzedaży
- Dzialamy na Terenie;Andrychoów,Kęty,,Wadowie.Kalwaria Zebrzydowska,Sucha Beskidzka.Zator,Skawina,Spytkowice i ,oraz Okolice do 4o km od Wadowic
Szybkie terminy Kontakt Telefonicznie lub SMS Tel--797230448 krzysiek
Zapraszam na Moja strone
http://pranie-tapicerki-samochodowejdywanow.business.site
FB
https://www.facebook.com/praniedywanow.pranietapicerek.3?ref=bookmarks
film-na czym polega pranie tapicerek
https://www.youtube.com/watch?v=_hmMfrK74fg
Firmy net
http://okazje.firmy.net/wadowice/150-zl-zamiast-300-zl-na-pranie-tapicerki-u,QP78.html

Cena: 100 zł

CZYSZCZENIE POWIERZCHNI

Wykonawca: Power Clean Natalia Kocowicz

Stosujemy odkurzacze i chemię firmy Karcher.

Pranie i prasowanie odzieży

Wykonawca: Arida Sp. z o.o.

Zapraszamy do skorzystania z usług pralni ekologicznej w KRAKOWIE.
www.arida.com.pl

Usługi pralnicze dla hoteli

Wykonawca: "Ich Dwoje" s.c.

Świadczymy usługi pralnicze dla hoteli, ośrodków szkoleniowych, moteli i zajazdów. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Odbieramy pranie i dostarczamy do zleceniodawcy. Ceny usług ustalane są na podstawie indywidualnych negocjacji. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Pranie obrusów restauracyjnych

Wykonawca: "Ich Dwoje" s.c.

Oferta naszej pralni skierowana jest do lokali gastronomicznych, hoteli, ośrodków szkoleniowych, moteli, zajazdów. Zajmujemy się praniem obrusów restauracyjnych oraz pościeli. Zapraszamy do współpracy!

Pranie i prasowanie koszul

Wykonawca: "Ich Dwoje" s.c.

Nasz Zakład Pralniczy zajmuje się praniem i prasowaniem koszul męskich i damskich. Nasze usługi świadczymy z wykorzystaniem prania wodnego. Stosujemy wyłącznie środki piorące i wybielające najwyższej jakości.

Pranie i pracowanie

Wykonawca: Ukrainian Services

Damy rade poprac i poprasowac panstwa rzeczy.

Usługi pralnicze dla hoteli

Wykonawca: Ekologiczna Pralnia Chemiczna

Profesjonalne usługi pralnicze dla firm, hoteli, pensjonatów. Zajmujemy się praniem odzieży, pościeli, zasłon, firan. Współpracę z naszą pralnią można podjąć na zasadzie jednorazowego zlecenia lub stałej współpracy. Zapewniamy atrakcyjne ceny!