Sprzątanie mieszkań - Usluger.pl

Sprzątnie mieszkania to czynność wykonywana przez nas każdego dnia. Coraz częściej nie mamy na to czasu, lub jeżeli mamy wolną chwilę, to wolimy ten czas spędzić z rodziną, relaksując się czy robiąc cokolwiek dla siebie. Niekoniecznie jest to odkurzanie czy mycie okien. Większość z nas aby zaoszczędzić swój czas oraz zdrowie, w tym szczególnie osoby starsze, decydują się na wynajęcie osoby do sprzątania mieszkania. Może to być studentka lub inna osoba, która w taki sposób zarabia. Wynajęta osoba, posprząta nam w ciągu kilku godzin całe mieszkanie, umyje okna lub też wypierze dywan. Wszystko zależy od naszych potrzeb oraz ceny za godzinę sprzątania. Oferty sprzątania mieszkań odnajdziesz w tym katalogu.

Podstawowe, gruntowne, poremontowe, pobudowlane sprzatanie

Wykonawca: ''Timtem''firma sprzątająca

Wykonujemy kompleksowe usługi porządkowe mające na celu stałe utrzymanie w czystości pomieszczeń biurowych, hal produkcyjnych, powierzchni magazynowych, sklepów i supermarketów, kompleksów rekreacyjnych oraz placówek służby zdrowia, siedziby urzędów, instytucji i zakładów pracy. Otaczamy profesjonalną opieką obiekty firmowe.
Zakres naszych usług jest szeroki i poza typowym sprzątaniem obejmuje też sprzątanie pobudowane oraz dezynfekcję. Dobieramy odpowiednie środki czystości oraz sugerujemy zakres i harmonogram usług odpowiadających indywidualnym potrzebom Klienta.
W zależności od potrzeb Państwa firmy i jej reprezentacyjności oferujemy odpowiednie programy, które można zastosować indywidualnie, mając na względzie charakter firmy. Dopasujemy termin do Państwa potrzeb. Więcej na stronie https://timtem.eu/oferta-firmy-sprzatajacej-w-najlepszych-cenach/

Sprzątanie domów, mieszkań, biur, mycie okien, pranie tapicerki

Wykonawca: Fabryka Czystości Adrianna Kucińska

Fabryka Czystości świadczy kompleksową obsługę w zakresie profesjonalnego utrzymania czystości w Łodzi i województwie Łódzkim.

Nie trać czasu na sprzątanie, my zrobimy to za Ciebie.

Usługi sprzątania jednorazowego lub na stałe. Sprzątanie podstawowe, gruntowne lub okolicznościowe.

http://fabrykaczystoscilodz.pl/

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Sprzątanie mieszkań

Wykonawca: Pani Gienia

Dla mieszkania do 50 m2 rekomendujemy min. 3 godziny sprzątania.
mycie podłóg
odkurzanie dywanów
ścieranie kurzy
sprzątanie i dezynfekcja toalet

Cena: 40 zł

Sprzątanie mieszkań i domów

Wykonawca: Firma sprzątająca PURITAS Monika Buczko

Oferujemy profesjonalne i kompleksowe sprzątanie domów, przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu. Sprzątanie mieszkania może obejmować m.in. - prasowanie, wieszanie firan, porządkowanie ubrań w szafkach i półkach, mycie lodówki wewnątrz, mycie okien, jak również mycie wewnątrz szafek kuchennych czy pranie dywanów.

Usługi porządkowo czystościowe

Wykonawca: EwelClean Profesjonalna Firma Sprzątająca

Doczyszczanie hali produkcyjnej, zabezpieczenie-akryl.

Wyróżniamy się dużą wiedzą opartą na doświadczeniach, szkoleniach w zastosowaniu środków chemicznych, Usługi wykonywane są poprzez użycie bardzo dobrej chemii firmy Johnson Diversey. Dysponujemy najlepszym sprzętem firmy Taski

Sprzatanie mieszkań i domów

Wykonawca: BikoSys Sp. z o.o.

Zrealizujemy zlecenia sprzątania mieszkań i domów

Generalne porządki w domu/ mieszkaniu

Wykonawca: Helping Hand

GENERALKI - czyli porządek totalny. Generalne sprzątanie przeprowadzamy w domu lub mieszkaniu maksymalnie dwa razy w roku. W skrócie chodzi o gruntowne posprzątanie wszystkich pomieszczeń, o wyczyszczenie zakamarków, omiecenie miejsc trudno dostępnych, a także tych, których nie sprzątamy przy okazji codziennych porządków.

Zakres sprzątania generalnego zależy w dużej mierze od potrzeb klienta, zapraszamy do kontaktu, wycena naszych usług jest bezpłatna!

Sprzątanie po remoncie

Wykonawca: Helping Hand

Nowy lokal, czy odrestaurowany obiekt - przed oddaniem do użytku końcowego dokładnie posprzątamy każde pomieszczenie! Zajmujemy się profesjonalnym sprzątaniem po remoncie w Kłodzku i okolicach do 50km. Myjemy okna, podłogi, meble i inne powierzchnie.

Ekstrakcyjne pranie tapicerek

Wykonawca: Helping Hand

Czyszczenie ekstrakcyjne to metoda dogłębnego prania tapicerki meblowej, wykładzin czy dywanów. Ta metoda bywa nazywana również czyszczeniem natryskowo-ssącym. W odróżnieniu od innych metod (np. szamponowania) przy ekstrakcji stosuje się środki niskopieniące, które nie pozostawiają na tapicerce osadu. Dzięki temu materiał nie ulega szybszemu zabrudzeniu po jego upraniu.
Dlaczego pierzemy lepiej niż pozostałe firmy sprzątające? Bo wykorzystujemy profesjonalny sprzęt i najwyższej jakości środki. Co ważne, czyszczenie dywanu zawsze przeprowadzamy w czterech etapach:

  • Gruntowne trzepanie i odkurzenie
  • Odplamianie i szczotkowanie materiału
  • Rozpuszczenie brudu presprayem – czyszczenie wstępne
  • Pranie właściwe: czyszczenie, płukanie ekstrakcyjne, suszenie


Pranie ekstrakcyjne w przełożeniu na długofalowe efekty jest tańsze niż pozostałe metody. Przede wszystkim nasza tapicerka meblowa zostaje gruntownie oczyszczona z wszelkich plam, dzięki czemu odświeżamy wygląd i przedłużamy życie naszych mebli. Zostają usunięte zarówno zabrudzenia sypkie (kurz, resztki jedzenia, błoto itp.) jak i tłuste plamy.

Po praniu ekstrakcyjnym od razu widać efekty: brud, który został wydobyty z wnętrza dywanu, wykładziny czy tapicerki jest widoczny w zbiorniku maszyny ekstrakcyjnej. Jak na dłoni widać zatem, co do tej pory tkwiło w tkaninie. Niebywale ważny jest też sam sprzęt którym wykonuje się usługę czyszczenia.

Zalety prania ekstrakcyjnego:

  • Bardzo duża skuteczność prania nawet mocno zabrudzonych narożników, sof, foteli, krzeseł, wykładzin, dywanów
  • Tapicerka wygląda jak nowa
  • Brak osadu po środkach chemicznych
  • Brak konieczności odkurzania na sucho po czyszczeniu
  • Nie osłabia struktury materiału

Do prania metodą ekstrakcyjną używamy profesjonalnych środków piorących oraz sprzętu marki Karcher.

Parowe czyszczenie materacy

Wykonawca: Helping Hand

Dlaczego warto skorzystać z parowego czyszczenia materacy?
Parowe czyszczenie materacy to jedyna akceptowalna metoda konserwacji, ponieważ standardowe preparaty i środki dezynfekujące w płynie działają głównie na powierzchni.
Oznacza to, że bakterie i roztocza mogą przeżyć na porowatych powierzchniach i skutecznie się rozwijać.Takie metody są mało efektywne i sprzyjają zaleganiu brudu we wgłębieniach i trudno dostępnych miejscach. Parownica natomiast dezynfekuje, czyści, odkaża i odświeża każdą powierzchnię bez użycia żadnych środków chemicznych

Dezynfekcja parą wodną

Wykonawca: Helping Hand

Gorąca, sprężona para o temperaturze 155° C działa dezynfekująco i bakteriobójczo. Jest to najskuteczniejszy sposób eliminacji drobnoustrojów, roztoczy i mikroorganizmów z materacy, dywanów mebli i innych powierzchni. Co ważne czyszczenie parą jest przyjazne dla środowiska, bo nie wymaga stosowania środków chemicznych. Już od 10PLN/m2!

Usługi sprzatające

Wykonawca: Clean-Master - Pranie Dywanów

Zajmujemy się kompleksowym sprzątaniem oraz czyszczeniem mieszkań, domów, biur oraz hal produkcyjnych i handlowych. Zapraszamy do kontaktu osoby prywatne oraz firmy z całego Śląska oraz Zagłębia.
Sprzątanie mieszkań, sprzątanie domów, sprzątanie biur to nie są przyjemne prace, dlatego warto skorzystać z usług firmy, która sprząta już od wielu lat. Nasze doświadczenie w sprzątaniu to Twój spokój!
Usługę sprzątania oferujemy w miastach: Katowice, Gliwice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Knurów, Mikołów, Żory, Rybnik, Ruda Śląska, Bytom, Piekary Śląskie, Jaworzno, Będzin.

Pranie dywanów i wykładzin

Wykonawca: Paromyjka.pl - pranie dywanów, wykładzin, mebli tapicerowanych

Dywany pierzemy metodą ekstrakcyjną - przy pomocy odkurzacza piorącego. Jednak przez zasadnicznym praniem dywan jest dokładnie odkurzany przy pomocy odkurzacza przemysłowego o dużej mocy oraz turboszczotki - unosi ona włosie dywanu, jednocześnie wyczesując wszelkie zabrudzenia, łącznie z włosami i sierścią.

Następnie na powierzchnię dywanu nanoszona jest odpowiednia chemia, tzn. prespray - jest to środek, który ma za zadanie rozpuszczenie nawet najbardziej uporczywych zabrudzeń. Dokładnie wtarcie środka w dywan potęguje efekt.

W końcowym etapie dywan jest płukany przy pomocy urządzenia ekstrakcyjnego - zbieramy w ten sposób rozpuszczony brud, a większość wilgoci jest jednocześnie odsysana.

Ekstrakcyjne pranie dywanów

Wykonawca: Helping Hand

Pranie ekstrakcyjne eliminuje roztocza i alergeny. Czyścimy metodą ekstrakcyjną, która polega na jednoczesnym spryskiwaniu i odsysaniu roztworu wody i detergentu rozpylanego na powierzchni czyszczonego dywanu.


Zalety prania dywanów:

Bardzo duża skuteczność prania nawet mocno zabrudzonych materiałów
Brak osadu po czyszczeniu
Brak konieczności odkurzania na sucho po czyszczeniu
Umiarkowany czas schnięcia oraz brak osłabienia struktury materiału

Impregnacja przeciwpożarowa tkanin

Wykonawca: ANJAR - Czyszczenie wnętrz

Wykonujemy impregnacje PPOŻ wyczyszczonych powierzchni tj. dywanów, tapicerek meblowych i samochodowych. Stosujemy ekologiczne środki do impregnacji ognioochronnej.