Robienie zakupów - Usluger.pl

Wiele osób, szczególnie tych w starszym wieku, ma problem z robieniem codziennych zakupów. Jeżeli nie mamy możliwości i szans na pomoc w tym zakresie ze strony rodziny lub sąsiadów, możemy odnaleźć w tym katalogu oferty i usługi związane z robieniem zakupów. Nie tylko osoby starsze potrzebują takiej pomocy, ale też te po urazach kończyn uniemożliwiających chodzenie. Powstało wiele małych działalności gospodarczych, które oferują pomoc przy sprzątaniu w domu, gotują, wyprowadzają zwierzęta oraz robią zakupy. Jeżeli nie chcemy wiązać żadną umową, warto poszukać zaufanej osoby, która za drobną opłatą przy okazji swoich zakupów, zrobi je także dla nas.

Wędliny z Polski

Wykonawca: Papu24 Internetowy Sklep Spożywczy

Wędliny z Polski wysyłamy na teren całej Unii Europejskiej. Paczka 30kg - wysyłka do Niemiec już za 13 euro !! Pełen cennik kosztów wysyłki na stronie papu24. Oferujemy świeże produkty kluczowych producentów polskich np. Sokołów, Balcerzak, Morliny i wielu innych.

Dostarczanie wędlin

Wykonawca: Papu24 Internetowy Sklep Spożywczy

Wysłka wędlin na teren całego kraju i całej Unii Europejskiej.W ofercie produkty czołowych producentów wędlin: Olewnik, Tarczyński, Sokołów, Netter, Hermar, Balcerzak, Duda, Łuków, Peklimar, Marko, Łukosz, Kaminiarz, Indykpol, Bielisz, Animex, Polskie Przysmaki, Masarnia Krzyś,Polonus, Krakus, Madej.

Robienie zakupów/gotowanie

Wykonawca: Timesupport - Firma Sprzątająca

Zmawiając wizytę naszego asystenta domowego możesz zlecić mu zakupy w wyznaczonym przez Ciebie czasie. Jeśli będziesz potrzebował to odrazu ugotujemy, przygotujemy kanapki, ciasto lub wspomożemy Cię w innych obowiązkach domowych. To Ty decydujesz w czym możemy Ci pomóc po to abyś mógł mieć ten czas przeznaczyć dla siebie.

Cena: 27.9 zł

Zakupy domowe Jaworze Jasienica

Wykonawca: Firma Sprzątająca Czyścik

Jeśli ktoś ma mało czasu na sprzątanie i zakupy zapraszam do współpracy.
Wszystkie informacje dostępne są pod podanym numerem telefonu.