Sprzątanie mieszkań

Wykonawca: Timesupport - Firma Sprzątająca

Czy Ty też nie lubisz sprzątać? Czy warto marnować czas wolny na mycie łazienki? Twój czas jest równie ważny jak osób, które już dawno odkryły Timesupport i dziś nie wyobrażają sobie spędzania soboty na odkurzaniu czy szorowaniu umywalki.
Z Timesupport możesz zamówić sprzątanie mieszkań w rozliczeniu godzinowym lub w abonamencie. Dzięki systemowi rezerwacji online rezerwujesz ulubionego pracownika i odpowiedni dla Ciebie czas rozpoczęcia usługi.
Możesz wybrać usługę realizowaną na Twoich środkach czystości lub Timesupport.

Posiadamy ubezpieczenie OC.
W czasie pierwszej wizyty - gwarancja.

Cena: 27.9 zł

Ozonowanie , Tanie Sprzątanie

Wykonawca: Polisy Na Życie, Ubezpieczenia, Ofe

Dzięki ozonowaniu pozbędą się Państwo nieprzyjemnych zapachów wszelkiego rodzaju (dym tytoniowy, zapachy odzwierzęce itp.), bakterii, roztoczy, wirusów, zarodników grzybów.

W zastosowaniu domowym w szczególności polecane przy alergii wziewnej, osobom mieszkającym w zagrzybionych mieszkaniach, posiadaczom zwierząt domowych, palaczom papierosów. Osobom, które kupiły mieszkanie i pragną je odświeżyć.

W każdej gałęzi biznesu, gdzie zależy nam na czystości, pozbyciu się nieprzyjemnych zapachów i przede wszystkim przy utrzymaniu odpowiednich norm sanitarnych.

Samochody.

Zabieg ozonowania umożliwi usunięcie każdego rodzaju nieprzyjemnych zapachów z wnętrza samochodu. Ozonowanie odgrzybia i dezynfekuje klimatyzację. Metoda ta pozwala na całkowite usunięcie przyczyn zapachów powstałych na skutek m.in. palenia tytoniu, przewożenia zwierząt, zaniedbań w serwisowaniu klimatyzacji itp.

Cena: 180 zł

GISO Pranie dywanów i tapicerki

Wykonawca: GISO Pranie i Czyszczenie. Wynajem i usługi zwyżką

Pranie wykładzin, dywanów, mebli, tapicerek samochodowych.
Dezynfekcja i impregnacja powierzchni tekstylnych.
Czyszczenie i konserwowanie powierzchni skórzanych.

Wynajem sprzętu myjącego

Wykonawca: ROBER Robert Woźniak

Wypożyczalnia myjek i odkurzaczy piorących.
Zapraszamy: www.dirtcontrol.pl

Mycie okien

Wykonawca: ANJAR - Czyszczenie wnętrz

Firma ANJAR w ramach usług zajmuje się myciem okien. Stosujemy środki nabłyszczające dla wzmocnienia efektu czystych okien. Posiadamy specjalny odkurzacz, który nie pozostawia smug. Działamy na terenie Bydgoszczy i okolic. Zapraszamy do współpracy!

Pranie dywanów, wykładzin oraz tapicerki

Wykonawca: Przedsiębiorstwo Usługowe Kamyjka Kamila Wilk

Specjalizujemy się w praniu i czyszczeniu dywanów, wykładzin oraz tapicerki na obszarze - Wrocław i okolice. Doświadczeni pracownicy zapewnią skuteczne czyszczenie oraz odplamianie przy zastosowaniu zaawansowanych urządzeń i profesjonalnych środków.

Sprzątanie domków letniskowych

Wykonawca: Przediębiorstwo Usługowo-Handlowe

Oferujemy kompleksowe usługi sprzątające domków letniskowych, pensjonatów.
Dla nas sprzątanie to czysta przyjemność! Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług. Polecamy się dziś, jutro i zawsze.. Potrafimy wydobywać prawdziwy błysk.

Cena: 30 zł

Profesjonalne sprzątanie

Wykonawca: Cleaning System

W naszej ofercie profesjonalne sprzątanie pomieszczeń – biur, przedsiębiorstw, szkół, hal magazynowych, placówek medycznych, a także domów i mieszkań prywatnych
Dodatkowo firma Cleaning System może zająć się myciem okien, koszeniem trawy, czyszczeniem wykładzin itd

Sprzątanie domów

Wykonawca: Firma sprzątająca DOMFLOR

Zakres usług naszej firmy sprzątającej naszej firmy obejmuje profesjonalne usługi sprzątające, w tym sprzątanie domów i mieszkań, a także biur. Oferujemy mycie okien, sprzątanie podług oraz pranie tapicerki.

Pranie tapicerki biurowej

Wykonawca: Firma sprzątająca DOMFLOR

Nasza firma sprzątająca oferuje solidne i terminowe pranie tapicerki biurowej, czyścimy m.in.: dywany, wykładziny, a także kanapy i krzesła.

Sprzątanie pobudowlane

Wykonawca: ŁAM Halina Białek

Czyszczenie poremontowe i pobudowlane. Może to być również sprzątanie bieżące w trakcie prac remontowo-budowlanych. Mycie garaży, porządkowanie strychów. Usuwamy ślady farb, gipsu z podłogi, myjemy glazurę. Dokładny zakres ustalamy ze zleceniodawcą.

Pranie, czyszczenie dywanów i tapicerek

Wykonawca: Firma sprzątająca QUICK SERVICE Tomasz Opuchlik

Firma sprzątająca QUICK SERVICE świadczy usługi porządkowe, sprzątanie domów, mieszkań, biur. Oferujemy również pranie, czyszczenie dywanów i tapicerek na Śląsku. Niskie ceny, solidne wykonanie ! Zadzwoń i umów się z nami - 664 330 337 lub 668 015 010.

Pranie dywanów

Wykonawca: Firma Usługowa "EMI"

Firma "EMI" oferuje:
-Profesjonalne sprzątanie mieszkań, domów, biur, pensjonatów...
-Pranie i czyszczenie dywanów, wykładzin, mebli tapicerowanych...
-Doczyszczanie po remontach...
-Mycie okien
-Pranie tapicerki samochodowej

Sprzątanie domów, mieszkań, biur

Wykonawca: Błysk-Service Usługi Sprzątające

Polecamy kompleksowe sprzątanie
-domów
-mieszkań
-biur

Mycie: Dachów, Elewacji, Kostki Brukowej

Wykonawca: BRODA Michał Rumiński

Zajmujemy się specjalistycznym wysokociśnieniowym gorącowodnym myciem Państwa domów. Realizujemy kompleksowe usługi na najwyższym poziomie dla najbardziej wymagających klientów. Myjemy kominy, dachy, czyścimy, udrażniamy rynny, kanalizację deszczową. Myjemy elewację, kostkę brukową, ogrodzenie.

Po naszej wizycie Państwa dom wygląda jak nowy. Do wyżej wymienionych czynności używamy myjek wysokociśnieniowych gorącowodnych spalinowych dzięki którym jesteśmy niezależni od sieci elektrycznej, a Państwo spokojni o wysokie rachunki za energię elektryczną.

Do uciążliwych zabrudzeń używamy skutecznych, renomowanych środków dobieranych indywidualnie do Państwa potrzeb. Aby końcowy efekt cieszył jeszcze dłużej proponujemy impregnację powierzchni czyszczonych.

Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.myciedomow.pl