Tłumaczenia ekspresowe - Usluger.pl

Tłumaczenia ekspresowe oferuje w dzisiejszych czasach większość firm tłumaczeniowych. Tempo życia i rozwoju biznesu, konieczność dotrzymywania terminów urzędowych powoduje, że tłumaczenia ekspresowe są bardzo popularne. Procedura w zależności od firmy, wygląda różnie. Zazwyczaj przesyła się tłumaczenie do wstępnej analizy i wyceny. Rodzaje tłumaczeń ekspresowe są różne. Może to być praca nocna tłumacza, może to być przetłumaczenie określonej liczby stron w ciągu powiedzmy czterech godzin czy też tłumaczenie natychmiastowe, oznaczone największym priorytetem. Czas, którego wymaga tłumacz jest bardzo cenny, im szybciej musi pracować i w większym skupieniu, tym cena usługi rośnie.

Tłumaczenia ekspresowe z każdego języka

Wykonawca: Biuro Tłumaczeń Meridium

Potrzebujesz szybkiego i bezbłędnego przetłumaczenia ważnych dla Ciebie dokumentów? Dobrze trafiłeś!
W naszym biurze możemy zaoferować ci tłumaczenia zwykłe, przysięgłe oraz tłumaczenia specjalistyczne dla firm z różnych branż. Ekspresowo, rzetelnie i dopasowane do Twoich wymagań.
W ramach tłumaczenia zwykłego wykonujemy także korektę prac dyplomowych, tłumaczymy artykuły naukowe, teksty użytkowe.
Reprezentujemy biuro, które wykonuje rozległy zakres usług. Podstawowym obszarem działań są tłumaczenia dla firm i osób prywatnych. Każdy pracujący z nami tłumacz może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży, co daje gwarancję najwyższej jakości usług.
http://www.meridium-tlumaczenia.com.pl/

Cena: 1 zł

Tłumaczenie ekspresowe

Wykonawca: Fado Translations Marek Witkowski

W dzisiejszych czasach czas to pieniądz, z kolei ekspresowe tłumaczenie to nasza specjalność. Przetłumaczymy w trybie ekspresowym: dokumenty samochodowe, dokumenty urzędowe, biznesowe, prawnicze i inne.

Tłumaczenie dokumentów język angielski

Wykonawca: Biuro Tłumaczeń Języka Angielskiego Tłumacz Przysięgły Zbigniew Hryculak

Wykonujemy ekspresowe tłumaczenia dokumentów na język angielski i z angielskiego na polski. Nasza oferta obejmuje tłumaczenia dokumentów bez pieczęci, które nie wymagają uwierzytelnienia oraz tłumaczenia przysięgłe dokumentów.

Ekspresowe tłumaczenia - język angielski

Wykonawca: Biuro Tłumaczeń Języka Angielskiego Tłumacz Przysięgły Zbigniew Hryculak

Wykonujemy ekspresowe tłumaczenia pisemne. Nasza oferta obejmuje, zarówno tłumaczenia przysięgłe uwierzytelnione pieczęcią, jak i tłumaczenia zwykłe dokumentów nie wymagających poświadczenia. Oferujemy również sprawdzenie
i uwierzytelnienie tłumaczeń wykonanych przez inną osobę.

Tłumaczenie zwykłe już od 20 zł za stronę!

Tłumaczenia przysięgłe, zwykłe i specjalistyczne

Wykonawca: Bożena Layer Tłumacz Przysięgły Języka Niemieckiego

profesjonalne tłumaczenia dokumentów - przysięgłe, zwykłe i specjalistyczne
tłumaczenia pisemne i ustne

BITurbo szybkość i Jakość od Native Speaker (a)

Wykonawca: LinguaHelp.eu

Wykonanie projektów pisemnych (tłumaczeń, korekt, edycji, etc.) jest możliwe w trybie bardzo pilnym, praktycznie „na wczoraj”.
Zapraszamy 24/7!

TŁUMACZENIA DOWODÓW REJESTRACYJNYCH

Wykonawca: Biuro Tłumaczeń Językowych SAS

po przesłaniu lub doręczeniu dokumenty do godz. 12.00 tłumaczenie jest gotowe tego samego dnia do godz. 18.00
RABATY DLA STAŁYCH KLIENTÓW I POWYŻEJ 3 SZT PRZY JEDNYM ZLECENIU

koszty tłumaczeń dowodów rejestracyjnych:
z francuskiego ( Francja, Szwajcaria, Kanada) - 50 zł
z niemieckiego - 100 zł ( z kartą pojazdu)
z angielskiego - 76 - 120 zł
z włoskiego - 100 zł
z holenderskiego ( Holandia, Belgia ) - 80 zł za jedną część
z szwedzkiego - 250 zł
z duńskiego - 150 - 200 zł

Cena: 50 zł

Tłumaczenia przysięgłe z/na język angielski

Wykonawca: Biuro Tłumaczeń Lex & Public

WYKONUJEMY TŁUMACZENIA:

przysięgłe – certyfikaty, akty stanu cywilnego takie jak: odpisy aktów urodzenia, małżeństwa, zgonu, NIP, REGON, KRS, dokumenty tożsamości, dokumenty niezbędne do rejestracji pojazdu, umowy kupna-sprzedaży, licencje, świadectwa szkolne, dyplomy, suplementy, indeksy, CV, listy motywacyjne,

prawnicze – umowy cywilno-prawne, akty notarialne, protokoły, pozwy, orzeczenia, opinie prawne, ekspertyzy, pisma procesowe, pełnomocnictwa, upoważnienia, decyzje, testamenty, rozporządzenia, uchwały, wyciągi z rejestrów,

medyczne – karty informacyjne, wyniki i opisy badań, recepty, skierowania, karty szczepień, zaświadczenia lekarskie, publikacje medyczne,

techniczne – instrukcje obsługi, specyfikacje techniczne, katalogi produktów, normy, świadectwa zgodności, atesty, projekty inżynieryjne, dokumentacje wykonawcze,

informatyczne – strony internetowe, treści IT,

finansowe – sprawozdania finansowe, bilanse, dokumenty księgowe, umowy kredytowe, umowy leasingowe, raporty z audytów, dokumenty ubezpieczeniowe, opinie, analizy, regulaminy,

biznesowe – umowy, wnioski o dotacje z UE, dokumentacje przetargowe, materiały szkoleniowe i konferencyjne, dokumenty rejestracyjne firmy, certyfikaty, prezentacje multimedialne, protokoły z posiedzeń zarządów i rad nadzorczych,

marketingowe – ulotki, broszury reklamowe, prospekty, foldery, katalogi, prezentacje multimedialne, materiały promocyjne, informatory, materiały prasowe,

ustne poświadczone (przysięgłe) – tłumaczenia ceremonii ślubnych, tłumaczenia przebiegu walnych zgromadzeń zarządu i rady nadzorczej spółek, tłumaczenia podczas sporządzania aktów notarialnych, obsługa spotkań biznesowych, konferencji.

Tłumaczenia pisemne z języka niemieckiego

Wykonawca: Master Corner - Bajkał - Szkoła Języków Obcych

Profesjonalne tłumaczenia pisemne z języka niemieckiego wykonywane są przez tłumaczy z wieloletnim doświadczeniem w branży. Nasza firma zapewniamy klientom wysoką jakość świadczonych usług oraz terminowość zleceń.

Tłumaczenia ekspresowe

Wykonawca: Multitranslations

Na indywidualne zamówienia wykonujemy tłumaczenia w trybie ekspresowym. Jeśli zależy Państwu na fachowym oraz szybkim tłumaczeniu angielskojęzycznym, hiszpańskojęzycznym to zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

Biuro tłumaczeń

Wykonawca: LINCOLN CENTER Szkoła Językowa, Tłumacz Przysięgły Języka Angielskiego

Nasze nowe biuro znajduje się na osiedlu lotniczym na ulicy P. Bartoszcze 22. Po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym tłumaczenia wykonujemy od ręki.

Tłumaczenia "Na Cito"

Wykonawca: Tłumacz Przysięgły Języka Angielskiego mgr Jan Konieczny

Potrzebne pilne tłumaczenie? Nie ma problemu z nami można dogadać naprawdę ekspresowe terminy.

Zamówienie Usługi Tłumaczeniowej

Wykonawca: MILA-LINGUA Anna Mrowiec-Zygmunt

1. Bezpłatna wycena + niezobowiązująca oferta na tłumaczenie
Do każdego zapytania opracowujemy ofertę, stricte dopasowaną do oczekiwań Klienta.
Strona rozliczeniowa Tłumaczenia Zwykłego to 1800 znaków ze spacjami
Strona rozliczeniowa Tłumaczenia Przysięgłego to 1125 znaków ze spacjami
2. Forma przekazania materiałów do wyceny
Dokumenty do tłumaczenia można dostarczyć drogą: mailową, faxem, za pośrednictwem poczty, kuriera lub osobiście.
3. Sposób dokonywania wyceny
Korzystamy z nowoczesnego oprogramowania CAT, które w sposób automatyczny zlicza strony internetowe, formatuje pliki. W rezultacie wycenie podlega mniejsza ilość znaków.
4. Akceptacja oferty oraz przyjęcie zlecenia
Po akceptacji wyceny, przedstawiamy Klientowi tłumacza, który będzie zajmował się przekładem zlecenia. Ustalamy również termin realizacji zlecenia.
5. Praca nad przekładem materiałów
6. Forma odbioru tłumaczenia
7. Forma płatności za usługę tłumaczeniową


Zapraszamy!

Profesjonalne Tłumaczenia Polsko Niemieckie

Wykonawca: GM.Service

Firma GM.Service świadczy profesjonalne usługi tłumaczeniowe z języka niemieckiego i na język niemiecki. Do współpracy zapraszamy firmy, instytucje,osoby prywatne.

Niemcy - nasz zachodni sąsiad - są największym i najpoważniejszym partnerem biznesowym naszego kraju, a Polsko- Niemiecka wymiana handlowa przynosi obu stronom wymierne korzyści.

GM.Service specjalizuje się w pisemnych tłumaczeniach nieprzysięgłych z języka niemieckiego, szeroki wachlarz tematyczny tłumaczeń z języka niemieckiego i na język niemiecki.

e-mail gm.service81@gmail.com
tel. 503961663

Tłumaczenia przyspieszone

Wykonawca: Biuro Tłumaczeń ARCANA

Biuro tłumaczeń ARCANA oferuje wykonanie tłumaczeń w trybie przyspieszonym i ekspresowym. Tłumaczenia przyspieszone to do 8 stron rozliczeniowych dziennie, natomiast ekspresowe do 10 stron rozliczeniowych dziennie. Strona rozliczeniowa zawiera 1800 znaków razem ze spacjami.