Tłumaczenia specjalistyczne - Usluger.pl

Tłumaczenia specjalistyczne z reguły wykonuje się na zlecenie firm i instytucji państwowych. Charakteryzuje je stopień trudności przekładu, związany ze specjalistycznym, skomplikowanym słownictwem. Niekiedy do wykonania takiego tłumaczenia, niezbędna jest pomoc konsultanta merytorycznego, który potwierdzi sens przekładu oraz udzieli pomocy w prawidłowym przetłumaczeniu szczegółów technicznych. Tego rodzaju tłumaczenia, wykonuje się z reguły dla branży medycznej, finansowej, naukowej, marketingowej, dla branży IT, firm produkcyjnych, które tłumaczą stosowane przez siebie technologie.

Korekta tekstów native speakera

Wykonawca: CENTRUM JĘZYKÓW OBCYCH I BIURO TŁUMACZEŃ "ALLTERA" HENRYIETA MANIONAK

Wykonujemy usługi korekty językowej oraz adaptacji tekstów przez native speakerów. Native speaker to tłumacz, dla którego dany język obcy jest językiem ojczystym. Celem tego rodzaju korekty jest zredagowanie tekstu w taki sposób, aby brzmiał on całkowicie naturalnie i płynnie w danym języku docelowym. Współpracujemy z native speakerami, którzy posiadają specjalistyczną wiedzę z określonych dziedzin.

ATT Interwers – biuro tłumaczeń

Wykonawca: ATT INTERWERS Agencja Tłumaczeń Technicznych

Wiele firm zleca nam tłumaczenia już od wielu lat. Dołącz do grona naszych klientów, zadowolonych z usług, terminowości i naszych atrakcyjnych cen! Zapewniamy wysokiej jakości tłumaczenia, także teksty specjalistyczne, techniczne i prawnicze nie stanowią dla nas najmniejszego problemu. Z naszych usług korzystają osoby, które stawiają na wysoką jakość tłumaczenia. Oferujemy dobre ceny, przygotowujemy także, według życzenia klienta, opracowanie graficzne, więc nie trzeba szukać dodatkowego wykonawcy.

Lokalizacja oprogramowania i witryn internetowych

Wykonawca: Lingua - usługi tłumaczeniowe

W ramach usług zajmujemy się lokalizacją stron www i oprogramowania. Naszym zadaniem jest dostosowywanie produktu do potrzeb (zwłaszcza językowych i kulturowych) danego miejsca lub rynku. Działamy na terenie całej Polski. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Tłumaczenia dla branży ICT

Wykonawca: Lingua - usługi tłumaczeniowe

Wykonujemy tłumaczenia dla branży ICT. Naszą specjalnością są tłumaczenia techniczne i informatyczne. Przyjmujemy teksty do edycji, sprawdzamy poprawność tłumaczenia, korekty błędów, dopasowania stylistycznego.

Tłumaczenia ustne

Wykonawca: Biuro Tłumaczeń RADMAL

Biuro Tłumaczeń RADMAL oferuje tłumaczenia ustne podczas spotkań biznesowych, konferencji czy negocjacji handlowych. Nasza oferta obejmuje: tłumaczenia konsekutywne, tłumaczenia symultaniczne, tłumaczenia szeptane. Wykonujemy także tłumaczenia ustne przysięgłe m.in. z podpisywania umów z zagranicznymi kontrahentami, rozpraw sądowych oraz międzynarodowych spotkań wspólników i zarządu. Gwarantujemy komfort oraz wysoką jakość naszych tłumaczeń. Zapraszamy do współpracy!

Tłumacz medyczny, tłumaczenia medyczne

Wykonawca: TŁUMACZENIA EXPRESS - tłumaczenia techniczne, tłumacz przysiegły

Tłumaczenia Medyczne
Tłumaczenia medyczne od zawsze były najbardziej wymagającym rodzajem. To od ich treści zależy zdrowie czy życie pacjenta. Nic więc dziwnego, że do tego typu tłumaczeń, jest potrzebna dobra znajomość słownictwa medycznego. Nasze biuro współpracuje z specjalistami w tej dziedzinie, którzy chętnie dzielą się z nami swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Cały proces pracy tłumaczenia państwa dokumentów, jest objęty tajemnica zawodową.
Dla kogo wykonujemy tłumaczenia medyczne?
Obsługujemy przede wszystkim pacjentów leczących się za granicą bądź dopiero takim leczeniem zainteresowanych, lekarzy chcących rozwijać swoją karierę w innych krajach czy też firmy medyczne i farmaceutyczne. Z naszych usług korzystają również przychodnie, szpitale jak i ośrodki zdrowia.

Tłumaczenie specjalistyczne

Wykonawca: Fado Translations Marek Witkowski

Oferujemy tłumaczenia specjalistyczne m.in. "z" oraz "na" język: niemiecki, angielski, francuski, belgijski, holenderski, szwedzki, niderlandzki, flamandzki, rosyjski, włoski i inne.

Tłumaczenia techniczne

Wykonawca: Biuro Tłumaczeń S.W.P. Sp. z o.o.

Oferujemy tłumaczenia techniczne niemal z każdej dziedziny. Wykonujemy tłumaczenia informatyczne, elektrotechniczne, architektoniczne, budownicze, inżynieryjne, z zakresu robotyki, chemii, fizyki, farmaceutyki, materiałoznawstwa, motoryzacji i innych nauk. W naszym biurze tłumaczeń istnieje możliwość konsultacji przed przystąpieniem do przekładu, aby np. ujednolicić fachową terminologię. Wykonujemy tłumaczenia techniczne w 35 językach.

Tłumaczenia techniczne

Wykonawca: Vitax Waldemar Witczak

Specjalizujemy się w tłumaczeniach technicznych maszyn i urządzeń z Włoch.
Proponujemy pomoc techniczną już w fazie projektowej. Doposażenia do istniejących budynków oraz hal w budowie. Dla każdego znajdziemy odpowiednie rozwiązanie.
Nasz zespół świadczy usługi w dwóch językach włoskim oraz angielskim.

Tłumaczenia techniczne język angielski

Wykonawca: Lingua - usługi tłumaczeniowe

W ramach usług wykonuję tłumaczenia techniczne i informatyczne. Specjalizuję się w tłumaczeniach z dziedzin: automatyka, mechanika, pneumatyka, elektrotechnika, maszyny i procesy przemysłowe. W ramach usług wykonuję także tłumaczenia wniosków patentowych. Posiadam wieloletnie doświadczenie w branży. Zapraszam do współpracy!

Tłumaczenia przysięgłe

Wykonawca: Przetłumaczymy.com

Tłumaczenia wymagające znajomości języka branżowego, wykonujemy tłumaczenia z wielu dziedzin, m.in. tłumaczenia medyczne, prawnicze, budowlane, specyfikacje techniczne i wiele innych. Zamawiając tłumaczenie w naszym biurze masz pewność, że Twoje tłumaczenie wykona tłumacz - specjalista w Twojej dziedzinie.

Tłumaczenia techniczne

Wykonawca: TooMuch - Pogotowie Językowe

Jesteśmy ogólnopolską firmą językową. Działalność naszej firmy opiera się na zapewnianiu profesjonalnego wsparcia językowego. Dążymy do tego, aby nasi Klienci byli w pełni zadowoleni z naszych usług, dlatego współpracujemy tylko z kompetentnymi tłumaczami, będącymi specjalistami w swoich branżach oraz lektorami, którzy w przyjazny sposób przekazują swoją wiedzę.

Tłumaczenia specjalistyczne

Wykonawca: Biuro Tłumaczeń WELT

Nasze biuro tłumaczeń oferuje wysokiej jakości tłumaczenia specjalistyczne, które wymagają znajomości danej dziedziny.
Dziedziny tłumaczeń:
• tłumaczenia medyczne
• tłumaczenia techniczne
• tłumaczenia prawnicze
• tłumaczenia marketingowe
• tłumaczenia ekonomiczne
• tłumaczenia handlowe
• tłumaczenia dokumentów samochodowych
Nasz zespół tworzą wykwalifikowani tłumacze będący ekspertami w danej dziedzinie
Zapraszamy do kontaktu

Tłumaczenia dokumentów - język angielski

Wykonawca: Egreria - Biuro Tłumaczeń i Nauki

Biuro Tłumaczeń Egreria wykonuje tłumaczenia specjalistyczne, tłumaczenia dokumentów. Nasza oferta obejmuje: opinie prawne, teksty prawnicze i techniczne, testamenty, akty zgonu, bilanse, dyplomy, świadectwa, faktury, zaświadczenia oraz wnioski. Zapewniamy terminowość realizacji zleceń oraz pełną poufność powierzonych nam materiałów. Wystawiamy faktury VAT.

Tłumaczenia tekstów specjalistycznych

Wykonawca: Joanna Caban Tłumacz przysięgły języka angielskiego

Tłumaczenie tekstów specjalistycznych z zakresu prawa, medycyny, biznesu, ekonomii.