Pozycjonowanie

Wykonawca: 4 Your Business Damian Węglarz

Pozycjonowanie
U nas płacą Państwo wyłącznie za efekty, od momentu, gdy Państwa strona znajdzie się w pierwszej dziesiątce, czyli na pierwszej stronie google po podaniu danej frazy. Według nas jest to skuteczny i uczciwy system rozliczania, ponieważ płacą Państwo tylko za zwiększony ruch na stronie.

Cennik:
TOP 10 (Fraza między 10 a 6 pozycją w google) - 40 zł/Frazę
TOP 5 (Fraza między 5 a 4 pozycją w google) - 45 zł/Frazę
TOP 3 (Fraza między 3 a 2 pozycją w google) - 55 zł/Frazę
TOP 1 (Na 1 pozycji w google) - 70 zł/Frazę

Pozycjonowanie stron WWW

Wykonawca: Inmedium.Pl Agencja Interaktywna

Postaramy się, aby Twoja strona WWW zajmowała jak najwyższe miejsce w wyszukiwarkach internetowych (Google!) w tzw. naturalnym (organicznym) wyniku wyszukiwania.

Pozycjonowanie strony www

Wykonawca: Grafimax

Skuteczna reklama internetowa obejmująca działania mające na celu to, by Twoja firma na daną frazę lub frazy wyskakiwała najlepiej na pierwszym miejscu w wyszukiwarce. Zaistniej w internecie i zdobądź klientów dzięki seo marketingowi.

Pozycjonowanie stron www

Wykonawca: Smart Net Solutions Jakub Gadomski

Istnieje możliwość podpisania umowy dotyczącej pozycjonowania serwisu na określone frazy, w przypadku której to umowy klient ją podpisujący zapłacić będzie musiał tylko za uzyskane rezultaty. W większości przypadków absolutnym minimum jest uzyskanie pierwszej 10 wyników wyszukiwania. Firma zajmująca się pozycjonowaniem określa ile czasu potrzebuje na uzyskanie określonego rezultatu. Jeśli wynik nie zostanie osiągnięty, klient nie musi płacić za podjęte przez daną firmę pozycjonerską działania, co jednak nie oznacza, że nie poniesie on ukrytych kosztów. Otóż jako koszty potraktować można straty, wynikające z faktu, iż promowana strona, pomimo wysiłków pozycjonerów nie znajdzie się na odpowiedniej pozycji. Oznaczać będzie to mniejszy ruch na stronie oraz oczywiście też zysk, dlatego w przypadku formy płatności za efekty warto korzystać z usług firm, które mają już na swoim koncie sukcesy. Szansa powodzenia, czyli szybkiego uzyskania zamierzonego efektu.

Pozycjonowanie stron WWW

Wykonawca: Onepro.pl

Etapy naszej pracy:

1. Analiza konkurencji:
Podstawą pozycjonowania jest sprawdzenie popularności słowa kluczowego a także konkurencyjnych stron o danej tematyce. Słowa kluczowe mogą być wybrane przez klienta jak również przygotowane przez nas na podstawie przeprowadzonej analizy. Dzięki temu możemy idealnie dopasować słowa kluczowe, które zapewnią wymierne efekty podczas pozycjonowania.

2. Optymalizacja kodu źródłowego strony:
Optymalizacja ma na celu sprawdzenie a także wprowadzenie ewentualnych poprawek związanych ze strukturą strony, danymi meta tag oraz występowaniem słów kluczowych na stronie. Wszelkie zmiany mogą zostać wykonane za naszym pośrednictwem lub przez administratora danej strony. Dzięki całemu zabiegowi strona zyska możliwość szybszego wypozycjonowania oraz zwiększy jakość dla wyszukiwarki Google.

3. Przygotowanie kampanii pozycjonowania dla danej strony:
Każda strona wymaga innego procesu oraz czasu pozycjonowania. Składa się na to wiele czynników. W tym celu kluc

Pozycjonowanie stron

Wykonawca: Agencja Reklamowa VIZION STUDIO

Doświadczenie jakim dysponujemy w pozycjonowaniu stron internetowych daje gwarancje zadowolenia z efektów. Dzięki naszej firmie już nie będziesz musiał szukać klientów – to oni znajdą Ciebie.
Każdy nasz Klient otrzymuję pomoc w doborze odpowiednich fraz kluczowych, oraz dokonujemy optymalizację strony internetowej - bezpłatnie.

Pozycjonowanie przeciętnej frazy zajmuje nam od kilku tygodni do kilku miesięcy.


Aby pozycjonowanie było skuteczne i trwałe, należy pozycjonować konsekwentnie i w sposób ciągły. Potrzebne są codzienne działania, które mają na celu poprawę pozycji w związku z czym pobieramy opłaty miesięczne.

Efekty pozycjonowania zależne są od obecnych pozycjii, od jakości strony i jej stażu; od konkurencji i od efektywnego pozycjonowania. Jeśli masz wątpliwości co do swojej strony -skorzystaj z bezpłatnej wyceny

Pozycjonowanie stron

Wykonawca: Seo Power Sp. z o.o.

Nawet najlepsza i najpiękniejsza witryna internetowa jest bezużyteczna, jeśli nikt o niej nie wie i nikt jej nie odwiedza. Badania internetowego ruchu pokazują, iż 80-90% wizyt na danej stronie pochodzi z wyszukiwarek internetowych. Dlatego w trosce o Twój biznes pomożemy Ci znaleźć się na szczycie wyszukiwarki Google. jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży SEO zajmujemy się pozycjonowaniem stron internetowych oraz planowaniem kampanii reklamowych w wyszukiwarkach (np. Google Adwords). Jesteśmy też właścicielem serwisu http://linkolo.pl/

Giełda linków tekstowych Linkolo.pl

Wykonawca: Seo Power Sp. z o.o.

Giełda linków Linkolo to sposób na zautomatyzowane kupno lub sprzedaż linków w treści stron internetowych. Sam wybierasz frazy i serwisy, w których umieszczasz swoje linki i... czekasz na efekty. Pozycjonowanie jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Dzięki Giełdzie linków Linkolo pozycja Twojej firmy poszybuje w wynikach wyszukiwania, a Ty zyskasz więcej klientów.

Linkolo, to miejsce, w którym rynek dyktuje ceny. Są one ustalane przez wydawców i w żaden sposób nie są weryfikowane przez właścicieli portalu, dzięki czemu poznajesz rzeczywistą wartość usługi, którą kupujesz.

Pierwsza Dziesiątka

Wykonawca: Memtor Marketing

Usługa pozycjonowania stron pod kątem wyszukiwarek rozliczana jest za osiągnięte pozycje na pierwszej stronie naturalnych wyników wyszukiwania. Nie jest pobierana opłata jeśli witryna nie osiągnie ustalonych pozycji w wyszukiwarkach. Koszt usługi zależy od ilości i konkurencyjności słów kluczowych. W ramach usługi dokonujemy optymalizacji treści i kodu witryny, przeprowadzamy analizę słów kluczowych, dodajemy witrynę do katalogów i organizujemy proces linkowania. Instalujemy i konfigurujemy również usługi Google Analytics oraz Google Maps.

Firmacja.pl

Wykonawca: STUDIO ACORD

Serwis Firmacja.pl to innowacyjna baza informacji o firmach, produktach i usługach. Jesteśmy przekonani o przewadze naszej oferty nad najbardziej popularnymi serwisami tego typu. Od tradycyjnych, branżowych katalogów firm, nasz serwis wyróżnia się rozbudowanymi możliwościami ekspozycji i wyszukiwania. Nasza baza zawiera zbiór danych firm i instytucji, który jest dostępnych 24h na dobę.

Pozycjonowanie stron internetowych

Wykonawca: Sirino

Profesjonalne pozycjonowanie stron poprawi Twoją pozycję w wyszukiwarkach

Pozycjonowanie

Wykonawca: Agencja Reklamowa REKLAMATIC Robert Łętocha

Pozycjonowanie zwiększa liczbę potencjalnych klientów odwiedzających
Państwa stronę internetową. Jest to jedna z najbardziej efektywnych form reklamy,dostępną dla firmy która chce zaistnieć w internecie. Badania ruchu internetowego wykazują,że klienci podświadomie uznają iż wyższą wartość mają oferty firm, które znajdują się na czołowych pozycjach w Google

Reklama

Wykonawca: Crystal Media - Agencja Reklamowa

Reklama Jasło, tworzenie stron www, poligrafia, ulotki, plakaty

Pozycjonowanie stron www z gwarancją top10

Wykonawca: Fishconnect.pl

Często zastanawiasz się, dlaczego Twoja strona www nie przynosi namacalnych korzyści? A może masz wrażenie, że tak, jakby nikt nie wiedział o jej istnieniu? Przecież oferujesz dobrej jakości produkty lub usługi, a wygląd strony sprawia odczucie wiarygodności. Znamy tego przyczynę - Twoja strona potrzebuje zaistnienia w wynikach wyszukiwarki Google. Pomyśl, przecież głównie w Google szukasz czegokolwiek w Internecie. Tak samo robią Twoi Klienci - pokaż im się i zacznij czerpać dochody dzięki ogromnym możliwością Internetu! Zobacz swoją stronę w pierwszych 10-ciu wynikach Google - w przeciwnym wypadku nie płać ani złotówki zgodnie z naszą zasadą - brak wyników = brak opłat.

Wyślij nam adres swojej strony www a wyślemy do Ciebie bezpłatną wycenę pozycjonowania z gwarancją pierwszej strony wyników w Google.

Wejdź na naszą stronę www.fishconnect.pl i skorzystaj z formularza kontaktowego.

Katalogowanie firmy

Wykonawca: Pozycjonowanie Firmy Mariusz Zakrzewski

Katalogowanie firmy

  • Całkowicie ręczne dodanie strony do 50 płatnych,wyselekcjonowanych, najmocniejszych katalogów w Polsce
  • Koszt samych SMS przy dodawaniu wpisów to prawie 300zł
  • 50 unikalnych opisów firmy w katalogach
  • dostęp do konta pokazującego pozycje słowa kluczowych
  • raport z linkami do wpisów
  • w pakiecie długoletnie katalogi zwiększające zaufanie Twojej witryny
  • w pakiecie najlepsze katalogi w Polsce: katalog.onet.pl katalog.wp.pl katalog.gazeta.pl i inne
  • skład Page Rank: PR6 - 3 katalogi, PR5 - 11 katalogów, PR4 - 36 katalogów
  • W przypadku wcześniejszego zaistnienia wpisu, dokonamy zmiany na inny, oznaczając to w raporcie
CENA: 399 PLN

Cena: 399 zł