Administracja sieci komputerowych

Wykonawca: Inprox sp. zo.o.

Firma Inprox oferuje obsługę i wdrożenie złożonych konfiguracji serwerów różnych producentów w redundantnym i zwirtualizowanym środowisku opartym o VMware, Citrix Xen i innych. Posiadamy również rozległą wiedzę na temat działania urządzeń do przechowywania danych począwszy od systemów NAS klasy SOHO po rozbudowane macierze dyskowe.

Posiadamy specjalistów od sieci komputerowych świadczących każdego dnia obsługę złożonych konfiguracji opartych o urządzenia firmy CISCO, HP, Ubiquiti, Planet przy wykorzystaniu mechanizmów takich jak BGP, MPLS, IPSEC, OSPF.

Realizujemy również sieci WiFi do kilkuset użytkowników w oparciu na najlepsze standardy i sprzęt.

Projektowanie i budowa sieci światłowodowych

Wykonawca: BMJ Sp. J

Dobrze zaprojektowana sieć powinna zapewnić wysoką wydajność i zmniejszenie kosztów eksploatacji. Projektujemy sieci światłowodowe od najmniejszych do bardzo rozległych. Pomożemy dobrać najlepszy sprzęt i urządzenia.

Spawanie światłowodów

Wykonawca: BMJ Sp. J

Posiadamy doskonale wyszkoloną kadrę spawaczy światłowodów oraz najbardziej precyzyjne narzędzia, w tym spawarkę firmy Fujikura. Połączenie tych dwóch czynników gwarantuje wykonanie prac na najwyższym poziomie.

Projektowanie systemów monitoringu

Wykonawca: Prolab It Consulting Paweł Matyja

Od 10 lat nasz firma zajmuje się projektowaniem, montażem i serwisem systemów monitoringu. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Sieci komputerowe

Wykonawca: Hobbit Grzegorz Kardaś Usługi Informatyczne

Prowadzimy administracje sieciami komputerowymi, które są oparte o systemy Novell Netware, MS Windows 2000 Server. Wykonujemy także sieci komputerowe dla małych oraz średnich przedsiębiorstw. Zapewniamy także serwis oraz szkolenia z zakresu bezpieczeństwa współużytkowania sieci. Zapraszamy do skorzystania z oferty!

Budowa sieci komputerowych

Wykonawca: RESET Bogusław Skrzydeł, Komputery, CCTV & CB

  • Budowa sieci komputerowych
- Ethernet (LAN), przewodowych
- Wi-Fi (WLAN), bezprzewodowych
- Powerline (dLAN), sieć z gniazdka elektrycznego

Naprawa zalanego laptopa

Wykonawca: TYMON-IT

profesjonalne usługi z zakresy serwisu laptopów i komputerów

Serwis central i sieci teleinformatycznych

Wykonawca: TEL-PRO Andrzej Dubrowski

Zajmujemy się modernizacją i serwisem systemów telefonicznych oraz central telefonicznych takich firm jak: Siemens, Platan, Panasonic, Slican, Mikrotel. W ofercie posiadamy: telefony analogowe, systemowe, cyfrowe, bezprzewodowe, fax. Wykonujemy także prace związane z położeniem okablowania telefonicznego i informatycznego.

Sieci LAN i WAN

Wykonawca: mw4it Systemy informatyczne

Projektowanie instalacji teletechnicznych,
Montaż okablowania strukturalnego,
Pomiary dynamiczne, certyfikacja sieci LAN,

Okablowanie strukturalne ma zapewnić dostęp z każdego punktu abonenckiego do sieci komputerowej, usług telefonicznych, systemów sygnalizacji (np. p.poż., antywłamaniowych), systemów telewizji i wideo. Okablowanie strukturalne jest niezbędnym elementem systemu IT - służy do przenoszenia sygnałów transmisji danych pomiędzy komputerami, serwerami oraz innymi urządzeniami sieciowymi, oraz głosu, w postaci sygnałów analogowych lub telefonii cyfrowej ISDN. Coraz częściej, okablowanie strukturalne jest wykorzystywane również do transmisji treści multimedialnych, takich jak telefonia IP, wideokonferencje, czy CCTV IP (sygnał wideo tzw. Video over IP – VVoIP) oraz transmisji niskonapięciowych sygnałów sterujących budynkiem związanych z systemem BMS (Building Management System).

Sieci światłowodowe

Wykonawca: ISBM - Systemy i Sieci Komputerowe oraz Usługi Inżynierskie

Poza budową i naprawami (w tym spawaniem) sieci światłowodowych oferujemy elementy niezbędne do budowy jak również do codziennej eksploatacji sieci światłowodowych: kable połączeniowe (patchcordy), konwertery mediów, sprzęt aktywny (przełączniki).
Oferujemy również usługi w zakresie pomiarów reflektometrycznych i pomiarów przepustowości w zakresie do 1Gb.

Projektowanie i wykonywanie sieci komputerowych

Wykonawca: ATABIT - Kamil Doering

Zaprojektujemy i wykonamy sieć skrojoną pod Twoje potrzeby. Zaproponujemy rozwiązania, które zabezpieczą Twoje dane, komputery i zapewnią spokojny sen. Zaufaj profesjonalistom!

Odpowiadając na potrzeby naszych Klientów zajmujemy się także małymi, kilkustanowiskowymi infrastrukturami.

Dodatkowo zaproponujemy rozwiązania, które pozwolą rozszerzyć sieć o dodatkowe moduły takie jak np. monitoring IP czy centrala telefoniczna VoIP.

Odpowiednio zaprojektowana sieć pozwala zminimalizować zagrożenia wszechobecne w dzisiejszym internecie. Instalacja wykonana przez profesjonalistów daje gwarancje zarówno wysokiej wydajności jak i bezawaryjności.

Sieci komputerowe

Wykonawca: NETStudio

Zajmujemy się inwentaryzacjami, budową i administracją sieci komputerowych przewodowych i bezprzewodowych

Lokalne sieci

Wykonawca: COMP Service - Usługi informatyczne

W naszej ofercie również znajdziecie profesjonalne usługi budowania sieci lokalnych dla firm jak i również osób prywatnych.


  • Administracja sieciami komputerowymi

  • Montaż i instalacja urządzeń sieciowych

  • Projektowanie sieci lokalnych

Sieci komputerowe

Wykonawca: THORNET sklep komputerowy i serwis laptopów

Oferujemy kompleksowe wykonanie instalacji okablowania strukturalnego - sieci elektrycznych, komputerowych i internetowych.

Budowa sieci przewodowej LAN

Wykonawca: CIGNUM Paweł Piotrowski

W pełni profesjonalna budowa sieci przewodowej LAN jest wykonywana solidnie i rzetelnie. Na co dzień wykonujemy przewodowe sieci komputerowe LAN w oparciu o komponenty renomowanych firm takich jak:

  • Telegartner,
  • GFex,
  • Madex,
  • Reichle & De-Massari.