Sklep odzieżowy KATRIN

Wykonawca: Karol Dunst Sp. z o.o. Sp.kom

Sklep odzieżowy "Katrin" proponuje odzież damską i młodzieżową w korzystnych cenach.

Zapraszamy.

Sklep z odzieżą używaną QUPSE

Wykonawca: Karol Dunst Sp. z o.o. Sp.kom

Sklep z odzieżą używana QUPSE zaprasza na zakupy z nowych dostaw.

Zapraszamy.

Sklep AMELIA

Wykonawca: Karol Dunst Sp. z o.o. Sp.kom

Sklep "Amelia" oferuje firany, zasłony oraz dodatki do nich.

Zapraszamy.

Outlet RTV i AGD

Wykonawca: Karol Dunst Sp. z o.o. Sp.kom

Outlet RTV i AGD zaprasza na zakupy chemii gospodarczej niemieckiej , słodyczy
oraz sprzętu do rekreacji i artykułów RTV.

Zapraszamy.

Karty Mieszkań

Wykonawca: Karty Mieszkań

Naszą ofertę, kierujemy głównie do deweloperów, właścicieli nieruchomości, hoteli i biur chcących sprzedać lub wynająć mieszkanie. Dysponujemy ogromną bazą mebli, dywanów, innych akcesoriów niezbędnych do urządzenia mieszkania. Wszystkie niezbędne elementy stworzyliśmy w naszym studiu, dzięki czemu gwarantujemy, że nasze karty mieszkania będą oryginalne i niepowtarzalne. Tworzymy karty w różnym stylu, dzięki czemu dopasujemy się do klimatu Twojego osiedla czy potencjalnych klientów.
Na stronie www.kartymieszkan.pl wykonujemy również inne materiały, potrzebne do stworzenia profesjonalnej oferty deweloperom. Wykonujemy mapy osiedli w różnej skali.
Jeżeli jesteś zainteresowany/na kartami mieszkań lub mapami osiedli wejdź na stronę www.kartymieszkan.pl i zapoznaj sie z naszą ofertą. Jeżeli chcesz zobaczyć więcej grafik jakie wykonujemy oraz klientów z którymi współpracowaliśmy, wejdź na stronę www.okabe.pl i zapoznaj się z naszym pełnym portfolio.

Doradztwo nieruchomości

Wykonawca: Kancelaria Obsługi Nieruchomości WESTA Sp. z o.o.

Firma prowadzi usługi doradcze w zakresie obsługi rynku nieruchomości głównie w obszarze:
- adaptacji poddaszy od przeprowadzenia procedury uzyskania zgody na adaptację, wykonania projektu, przez otrzymanie pozwolenia na budowę po wyodrębnienie lokalu i przeniesienie jego własności,
- przekształcania lokali mieszkalnych na użytkowe jak również użytkowe na mieszkalne. W ramach usługi oferujemy przeprowadzenie procedury krok po kroku od uzyskania zgody organu nadzoru budowlanego po zaświadczenie o samodzielności lokalu,
- przygotowania i kompletowania dokumentów niezbędnych do przeprowadzenia podziału, opracowaniu koncepcji podziału, wyboru i współpracy z uprawnionym geodetą, wypełniania i składania wniosków o podział nieruchomości do otrzymania decyzji podziałowej.

Home staging

Wykonawca: Anna Berner Paluch New Design - Biuro projektowe - projektowanie wnętrz

Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży, podniesienie wartosci rynkowej, zwiększenie atrakcyjności oferty. Stosując sprawdzone metody prezentacji można zachecić potencjalnego nabywcę do podjecia decyzji o kupnie. Home staging pozwala na szybką i rentowną sprzedaż przy niewielkich nakładach inwestycyjnych.

Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami

Wykonawca: PACTA Nieruchomości

Firma PACTA Nieruchomości świadczy usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.
Do zakresu usługi sprzedaży należy między innymi: weryfikacja stanu prawnego nieruchomości, zorganizowanie reklamy i promocji oferty, podjęcie czynności organizacyjnych mających na celu sfinalizowanie transakcji oraz uczestniczenie podczas jej realizacji.
Do zakresu usługi kupna należy między innymi: wyszukanie nieruchomości, która spełni wskazane przez Klienta kryteria,weryfikacja jej stanu prawnego, bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu i załatwienie za Klienta wszystkich formalności w urzędach i u dostawców mediów.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie: www.pacta.org.pl

Doradztwo prawne

Wykonawca: PACTA Nieruchomości

Poznanie i analiza stanu faktycznego w jakiej znalazł się klient. Weryfikacja dokumentów. Przedstawienie propozycji rozwiązania problemu.
Przygotowanie niezbędnej dokumentacji.
Ewentualne reprezentowanie klienta przed urzędami, organami - w zakresie udzielonego pełnomocnictwa.

Sprzedam piekną posiadłość nad wodą (stawem rybackim) z działką 15h

Wykonawca: Gospodarstwo Rolno Rybackie

Nowy Komfortowy Dom; 485m2 z dwoma niezależnymi wejściami: 8 pokoi, 2 kuchnie, 4 łazienki. Salon 63m2. Duży garaż na dwa samochody 55m2. Dwa tarasy widokowe po 84m2. Oraz; Nowy niezależny domek ogrodnika 43 m2. pokój, kuchnia, łazienka. Z domu i tarasów urocze widoki na stawy i las. Do Posiadłości droga dojazdowa asfaltowa - 400 metrów szutrowa.
Malownicze krajobrazy. Pełna rekreacja. W okolicy wiele jezior pojezierza myśliborskiego. Wraz z domem działka 15hektarów - 150 000 m2.

Cena: 3500000 zł

Wykonywanie Certyfikatów Energetycznych

Wykonawca: Nettdom Nieruchomości

Na życzenie klienta wykonujemy certyfikaty energetyczne.Certyfikat energetyczny budynku określa wartość energii zużywanej rzeczywiście lub szacowanej do spełnienia różnych potrzeb związanych z znormalizowanym użytkowaniem budynku.
Uwaga!!Obowiązek sporządzenia świadectw charakterystyki energetycznej budynków wynika z przepisów dyrektywy 2002/91WE Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia
16 grudnia 2002r.

Wspólnoty mieszkaniowe

Wykonawca: SM Fazena

Wspólnoty mieszkaniowe

Zarządzanie nieruchomościami

Wykonawca: Biuro Nieruchomości Michał Chabałowski

Ofertę kieruję do firm i wspólnot mieszkaniowych. Zajmuję się zarządzaniem nieruchomościami. Zakres obsługi ustalany jest indywidualnie.

Nieruchomości

Wykonawca: CERTHOUSE - Badania termowizyjne - Świadectwa Energetyczne - Nieruchomości

W zakresie doradztwa prawnego i inwestycyjnego wykonywana jest:

1. Analiza możliwości zabudowy na działce poprzez wskazanie możliwości dojazdu, infrastruktury technicznej (warunki przyłączenia), a także warunków technicznych usytuowania budynku oraz możliwości podziału działki.

2. Weryfikację dokumentacji dot. nieruchomości m.in.: ksiąg wieczystych (własność lub inne formy dysponowania nieruchomością), wypisów z rejestru gruntów, a także map ewidencyjnych, zasadniczych i do celów projektowych, jak i również miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego oraz warunków zabudowy.

3. Analizę dokumentacji technicznej m.in. projektu budowlanego oraz wskazanie propozycji ulepszeń na etapie projektowania i wykonawstwa budynku

4. Doradztwo energetyczne (analiza racjonalnego zużycia energii w budynku).

Pozwolenia na budowę

Wykonawca: PoL BaS

DECYZJA O POZWOLENIU NA BUDOWĘ
DECYZJA O WARUNKACH ZABUDOWY
WARUNKI TECHNICZNE: PRĄD, GAZ, WODA, KANALIZACJA
MAPY DO CELÓW PROJEKTOWYCH