Prewencja - Usluger.pl

Każdy z nas kojarzy określenie prewencji z działaniami policji. Tymczasem może się ona także wiązać z działaniami windykacyjnymi. Windykacja to działania, mające na celu odzyskanie zaległych świadczeń i środków pieniężnych. Prewencja to sposób na zapobieganie pewnym wydarzeniom oraz informowanie ludzi o możliwych konsekwencjach ich działań. Prewencja windykacyjna to rodzaj pieczęci, którą przystawia się na korespondencji z informacją, że dany kontrahent współpracuje z firmą windykacyjną. W przypadku ograniczonych środków finansowych, pieczątka prewencyjna sugeruje dla klienta, które zobowiązanie powinien opłacić w pierwszej kolejności.

Prezent

Wykonawca: Centrum Finansowo Ubezpieczeniowo Prawne OMEGA

Odbierz swój prezent!
Bezpłatny e-book, w którym przedstawiamy Ci jak wyjść z długów.
W Poradniku:
co należy robić i czego nie należy robić gdy masz długi,
znajdziesz praktyczne porady,
dowiesz się jak funkcjonują firmy windykacyjne,
i co możesz zrobić, żeby przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę,
poznasz odpowiedzi na takie pytania jak:
„Czy komornik może przeszukać mój portfel?”
„Czy windykator może wejść do mojego domu?”
Pobierz e-booka zupełnie ZA DARMO
Podaj swój adres e-mail i pobierz Poradnik Dłużnika
https://stopwindykacji.prawnik20.pl/d8aTj6

Prezent

Pieczęć prewencyjna

Wykonawca: C.T. Consulting Tomasz Czemerda

Usługa prewencyjna pozwalająca klientowi na minimalizację kosztów, poprawę płynności finansowej oraz budowanie wizerunku przedsiębiorstwa dbającego o terminowość rozliczeń.

Pieczęć prewencyjna

Monitoring płatności

Wykonawca: PERFEKT INKASO skuteczna windykacja długów

Monitoring płatności to bardzo skuteczne oraz najtańsze narzędzie, które gwarantuje terminową spłatę należności.
Nasi pracownicy na zlecenie Klienta systematycznie kontrolują (od daty wystawienia do daty zapłaty) terminowość płatności faktur.
W ramach usług proponujemy: potwierdzenie zasadności faktury, informowanie odbiorcy o zbliżającym się terminie płatności, uzyskanie potwierdzenia zapłaty, analiza oraz bieżące raporty.

Monitoring płatności

Windykacja należności

Wykonawca: LEX VERBIS Kancelaria Prawna Daniel Kierpiec

- windykacji wierzytelności (postępowanie przedsądowe, prowadzenie rozmów ugodowych i zawierania umów pozasądowych, postępowanie nakazowe, upominawcze, egzekucyjne, przed komornikiem),

Monitoring płatności

Wykonawca: E-Multi Inkaso Sp. z o.o.

Aby zapobiec skutkom znacznego przeterminowania płatności, realizujemy zlecenia monitorujące potencjalnych dłużników, tak aby nie dopuścić do zachwiania płynnością finansową po stronie naszych klientów.

Egzekwowanie należności

Wykonawca: Komornik Sądowy przy Sadzie Rejonowym w Wodzisławiu Śląskim Marek Dyrbuś

Zajmujemy się egzekwowaniem należności na podstawie złożonych adekwatnych dokumentów.

Egzekwowanie należności

Windykacja

Wykonawca: GREDAN 2 s.c. Adam Zawisza, Grzegorz Czebotar

Profesjonalna windykacja:
- należności
- miękka
- twarda
- terenowa
- pojazdów

Weryfikacja dłużników

Wykonawca: Detektyw Leszek Suchecki firma "Ro-man"

Wykonamy dla Państwa:
Wykaz stanu majątkowego dłużnika,
Sprawdzamy możliwy zakres windykacji,
Weryfikacja ukrytych składników majątku...

Weryfikacja dłużników

Pieczęć prewencyjna, wezwania, monitoring

Wykonawca: NEOKHAN Sp. z o.o.

W ramach działań prewencyjnych proponujemy Państwu dwie formy współpracy:


Działania prewencyjne:

1.Współpraca doraźna, obejmująca konkretne działania, w ramach, której Klient korzysta jedynie z części oferowanych usług, zaś wynagrodzenie ustalane jest każdorazowo, np. pieczęć prewencyjna, sporządzanie projektów dokumentacji (wzory umów, regulaminów, wezwań).

2.Współpraca stała, w ramach, której ustalane jest z Klientem wynagrodzenie miesięczne ryczałtowe, która obejmuje kompleksową obsługę przedsiębiorstwa.

Pieczęć prewencyjna, wezwania, monitoring

Windykacja

Wykonawca: Kancelaria Radcy Prawnego Michał Pastwa

Proponuje Państwu swoje usługi w zakresie windykacji. Zajmuję się windykacją na różnych etapach: postępowania polubownego, sadowego oraz egzekucyjnego.

Windykacja

Zabezpieczenie należności

Wykonawca: Monitus Krajowa Windykacja Długów s.c.

Doradzimy, uzyskamy a później wyegzekwujemy zabezpieczenie płatności z umowy, ugody jak również zabezpieczenie w trakcie postępowania upadłościowego dłużnika.
Nasi specjaliści doradzą jaka forma zabezpieczenia do konkretnej umowy będzie najbardziej skuteczna, tak aby za świadczoną usługę lub sprzedany towar nasz klient otrzymał zapłatę, również w tedy kiedy dłużnik zostanie postawiony w stan upadłości.

ZADZWOŃ DO NAS!!! POZNAJ NASZE MOŻLIWOŚCI...

Zabezpieczenie należności

Wywiad gospodarczy

Wykonawca: Vindicatus Sp. z o.o.

Zajmujemy się zdobywaniem oraz potwierdzaniem informacji na temat podmiotów gospodarczych. Uzyskujemy informacje na temat sytuacji prawnej oraz finansowej. Wywiad gospodarczy przeprowadzany jest dyskretnie i anonimowo. Współpracujemy w biurem detektywistycznym.

Wywiad gospodarczy

Monitoring płatności

Wykonawca: Vindicatus Sp. z o.o.

Proponujemy usługę kluczową dla zarządzania wierzytelnościami jaką jest Monitoring płatności Nadzorujemy płatności zarówno za produkty, towary, jak i usługi świadczone przez naszego Klienta. W pakiecie monitoringu płatności oferujemy możliwość korzystania z pieczęci prewencyjnej, która nie tylko dyscyplinuje kontrahenta do terminowego wywiązywania się z zobowiązań, ale również kreuje pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa w oczach klientów i kontrahentów.

Monitoring płatności

Pieczęć prewencyjna

Wykonawca: Volenti Kancelarie Prawne i Finansowe Sp. z o.o.

Pieczęć prewencyjna informuje Państwa klientów o współpracy z profesjonalnym podmiotem zajmującym się windykacją należności, który w przypadku opóźnienia w płatności szybko podejmie działania windykacyjne.

Wywiad gospodarczy

Wykonawca: Volenti Kancelarie Prawne i Finansowe Sp. z o.o.

Informacje do wywiadu gospodarczego zdobywamy z źródeł: m. in. z czynności oględzin w terenie, z analizy danych dostępnych w publicznych rejestrach oraz z analizy danych uzyskanych z wybranych instytucji publicznych.

Usługa wywiadu gospodarczego może się okazać pomocna w sytuacji, kiedy trzeba podjąć decyzję co do wydatkowania środków finansowych na potrzeby procesu sądowego przeciwko dłużnikowi czy też decyzję co do zawarcia ewentualnej ugody z dłużnikiem.

W oparciu o uzyskane w drodze wywiadu informacje przygotowujemy dla Państwa raport w wersji podstawowej albo rozszerzonej.