Windykacja twarda - Usluger.pl

Termin windykacja przyprawia niejednego z nas o gęsią skórkę. Jeżeli prowadzisz własny biznes, wystawiasz faktury i oczekujesz zapłaty, to zawsze może trafić się niewypłacalny kontrahent czy nieuczciwy klient. Jeżeli próbowałeś samodzielnie różnych sposobów na odzyskanie gotówki, wysyłałeś pisma oraz dzwoniłeś, to czas przestać i oddać sprawę ściągnięcia długu w ręce profesjonalisty. W takich przypadkach, kiedy klient wie, że jest ścigany za długi a mimo to ich nie płaci wykorzystywana jest windykacja twarda. Polega ona na zastosowaniu surowych środków, które mają nakłonić do uregulowania długu. Są to najczęściej sankcje prawne, postępowania sądowe, egzekucyjne a nawet karne. W tym katalogu odnajdziesz usługi specjalistów z zakresu windykacji twardej.

Windykacja należności

Wykonawca: Kancelaria Prawna Lex Legis Group sp. z o.o.

Windykacja polubowna | Kancelaria Prawna Lex Legis Group
Negocjacje
Windykacja polubowna (przedsądowa) jest kluczowym elementem odzyskiwania wierzytelności. Na tym etapie najbardziej istotny jest bezpośredni kontakt z dłużnikiem i negocjacja sposobu i terminu zapłaty długu. Naszym celem jest nakłonienie dłużnika do podpisania ugody. W dalszym etapie prowadzony jest stały nadzór nad realizacją warunków w niej zawartych.
W naszej ocenie polubowne zakończenie konfliktu o zapłatę powinno leżeć w interesie każdej firmy. Średni czas oczekiwania na płatności w Polsce to 59 dni, w Unii Europejskiej – 17 dni. Dzięki naszym działaniom czas oczekiwania ulega znacznej redukcji.
Narzędzia motywujące dłużników do zapłaty
• wezwania do zapłaty
• mediacje telefoniczne
• ustalanie harmonogramu spłat
• pisma upominawcze
• wizyty w miejscu zamieszkania, przebywania lub pracy dłużnika
• publikacja w biurach informacji gospodarczej
• monitoring telefoniczny
• windykacja terenowa
• publikacja zadłużenia na giełdach wierzytelności
• pozycjonowanie informacji o zadłużeniu w wyszukiwarce Google
• eliminacja dłużnika z obrotu gospodarczego (wniosek o upadłość)
Liczy się czas
Analizy pokazują, że prowadzenie działan windykacyjnych na wczesnym etapie powstania zadłużenia wykazuje się największą skutecznością. Stanowcze negocjacje z dłużnikiem umożliwiają odzyskanie wierzytelności w całości lub w większej ich części, bez konieczności kierowania sprawy do sądu.
Skip tracking
Skip tracking to poszukiwanie dłużnika, który nie spłacił zobowiązania, kontakt z nim jest utrudniony, a miejsce pobytu trudne do ustalenia.
Dzięki doświadczeniu naszych Pracowników i wykorzystywanym rozbudowanym narzędziom wywiadu gospodarczego identyfikacja podmiotów gospodarczych i osób powiązanych z dłużnikiem nie stanowi większego problem. Tym samym jego odszukanie i nawiązanie z nim kontaktu jest możliwe w stosunkowo niedługim czasie.
Windykacja terenowa
Windykacja terenowa to bezpośredni kontakt z dłużnikiem, wykazujący dużo większą skuteczność od windykacji telefonicznej.
Często już poczas pierwszej wizyty udaje się podpisać uznanie długu i harmonogramu spłat z dłużnikiem.
Spotkania z dłużnikiem polegają na rzeczowych i konstruktywnych rozmowach, znalezieniu najlepszego z możliwych rozwiązań, zgodnie z zasadami etyki branży windykacyjnej.
Nasze doświadczenia pokazują, że większość ustaleń dokonanych podczas bezpośrednich spotkań dłużnika z windykatorem terenowym jest dotrzymywana.
Najważniejsze korzyści

Windykacja terenowa, windykacja długów

Wykonawca: L-inkaso windykacja należności, skup długów

Jeżeli chcesz odzyskać dług i skutecznie ściągnąć należność od swojego dłużnika, to dobrze trafiłeś!Windykacja długów, dochodzenie należności trudnych, ustalanie majątku, wywiad gospodarczy, doradztwo w zakresie zarządzania należnościami trudnymi, proces cywilny, nadzór nad egzekucją komorniczą to wszystko masz w jednym miejscu.

Wysoka skuteczność windykacji należności wynika z indywidualnego podejścia do każdej spraw.

Przejęcie i prowadzenie windykacji wierzytelności realizujemy już na podstawie umowy zlecenia, która wyręcza Państwa z bezpośredniego angażowania się w cały proces windykacji.

Jedynym elementem weryfikującym możliwość przejęcia przez naszą firmę sprawy jest bezsporność i wymagalność danej wierzytelności.

Nie pobieramy opłat za przyjęcie i prowadzenie sprawy, prowizja należna nam jest tylko za skuteczne odzyskanie należności, również ją egzekwujemy od dłużnika łącznie z kosztami procesu i odsetkami ustawowymi.

Po przyjęcie sprawy dłużnik jest weryfikowany, sprawdzamy jego stan majątkowy, wpisujemy w rejestr dłużników i bankowy, upubliczniamy, wystawiamy na sprzedaż.

Dochodzimy należności nawet gdy istnieje sama umowa ustna lub faktura, należność jest przedawniona i nie jest znane miejsce pobytu dłużnika!

Dochodzimy należności w przypadku gdy dłużnik wyzbył się majątku np. przepisał na osobę trzecią lub celowo zbył, gdyż posiadamy szersze możliwości niż komornik – możemy zlokalizować majątek dowolnej osoby w ciągu 24h i osób które nabyły do 5 lat wstecz.

Nie są Państwo angażowani w proces przedsądowy i sądowy, nie stawiają się Państwo w sądzie, reprezentuje Państwa pełnomocnik.

Na etapie egzekucyjnym nasz komornik sprawnie przeprowadza egzekucję oraz wyjawienie majątku nawet dla spraw gdzie orzeczono bezskuteczność.
l-inkaso.pl
501 160 285

Windykacja terenowa, windykacja długów

Windykacja Polska Unia Europejska - Adwokat - Prawnik

Wykonawca: Kancelaria Adwokacka adwokat Ewa Wąsowicz

Służymy pomocą w dochodzeniu należności na wszystkich etapach postępowania – polubownego, sądowego, egzekucyjnego, na teranie kraju jak i poza jego granicami. W ramach działań windykacyjnych współpracujemy również z Kancelarią Prawną W.S.I. Polska. Zakres naszego działania obejmuje:

wezwanie dłużnika do dobrowolnej zapłaty należności, próby polubownego rozstrzygnięcia sporu,
wszczęcie oraz prowadzenie postępowania sądowego,
wszczęcie oraz monitorowanie przebiegu postępowania egzekucyjnego,
sporządzanie wniosków dłużnika o wszczęcie postępowań: układowego oraz upadłościowego,
zgłaszanie dłużników do biur informacji gospodarczej, rejestru dłużników niewypłacalnych.

Windykacja Polska Unia Europejska - Adwokat - Prawnik

Spec Windykacja

Wykonawca: Guards Military

Firma Guards Military oferuje usługi z zakresu windykacji twardej. Działamy na terenie całej polski. Interweniujemy tam gdzie braknie sił zwykłym urzędom windykacyjnym.

Windykacja należności

Wykonawca: Doradztwo Prawne Przemysław Babiarz

Jedną z wielu naszych specjalności jest profesjonalna windykacja należności od dłużników. Oferujemy klientom kompleksową obsługę od etapu przed sądowego. W przypadku braku skuteczności kierujemy sprawę na drogę sądową. Pomagamy również na etapie egzekucji komorniczej.

Windykacja należności

Windykacja należności na każdym etapie postępowania

Wykonawca: C.T. Consulting Tomasz Czemerda

Działania obejmują:
- postępowanie polubowne
- postępowanie przed sądami
- postępowanie przedegzekucyjne
- postępowanie egzekucyjne

Windykacja należności na każdym etapie postępowania

Windykacja należności

Wykonawca: Kancelaria Radcy Prawnego Michalina Ciszewska

Nasza kancelaria zajmuje się także dochodzeniem należności na drodze postępowania sądowego, przygotowywaniem wezwań do zapłaty, wezwań do próby ugodowej. Prowadzona przez nas windykacja należności prowadzona jest według schematu - jeśli kontrahent nie zapłacił w terminie wynagrodzenia przysługującego Państwu z łączącej strony umowy, wtedy przygotowujemy pisma - wezwania do zapłaty, ostateczne przedsądowe wezwania do zapłaty, pozwy o zapłatę, wnioski o wszczęcie egzekucji oraz reprezentację przed sądami oraz innymi organami w w/w sprawach.

Windykacja należności

Windykacja należności

Wykonawca: Biuro Odzyskiwania Należności BON Sp. z o.o.

Windykacja, brak opłat wstępnych, windykacja na etapie przedsądowym, windykacja na etapie posądowym, monitoring płatności, weryfikacja kontrahentów, wyszukiwanie majątku dłużnika, pieczęć prewencyjna, wspomaganie komornika podczas czynności, eksmisje dłużników. Współpracujemy na stałe z radcą prawnym. Indywidualne podejście do każdej sprawy. Wysoka skuteczność dzięki windykacji bezpośredniej i kadrze profesjonalnych pracowników. Zapraszamy do współpracy

Windykacja należności

Windykacja

Wykonawca: Adam Zwierzycki Windykacja

Kancelaria powstała z potrzeby innego spojrzenia na windykację, a jakość oferowanych przez nas usług wyróznia sie spośród tych oferowanych na rynku. Wieloletnie doświadczenia nabyte w trakcie współpracy z firmami o różnym profilu działalności, borykającymi się z odmiennymi kłopotami w różnych częściach kraju, skłoniły nas do wypracowania nowatorskich metod współpracy opartych na indywidualnym, elastycznym i niekonwencjonalnym podejściu do każdej zlecanej nam sprawy.

Windykacja należności

Wykonawca: Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym w Żaganiu Stanisława Klaja-Zarychta

Szybka i skuteczna egzekucja należności. OGNIVO, EPU, XML, CEPiK

Pojedyncze zlecenia windykacji

Wykonawca: WRF Biznes Partner Sp. z o.o.

Profesjonalna windykacja jest często najlepszą decyzją, jaką podejmujesz w razie problemów z zapłatą na rzecz Twojej firmy!

Doradzamy Przedsiębiorcom aby, nie zmagali się samotnie z dłużnikami, czekając w nieskończoność na „kolejną obiecaną wpłatę”, gdyż czas ucieka, a z czasem rośnie przekonanie dłużnika, iż uda mu się całkowicie uniknąć zapłaty i swobodnie kredytować Twoim kosztem.

Nasze działania zaczynamy od oceny możliwości. Zapoznajemy się z sytuacją w jakiej funkcjonujesz Ty oraz Twój dłużnik. Musimy wiedzieć z czym na co dzień się zmagacie, aby skutecznie odzyskać utracone środki finansowe i płynące z nich korzyści.

Tak opracowujemy najlepsze i bezpieczne działania, które wcielamy w życie!

Pojedyncze zlecenia windykacji

Windykacja należności

Wykonawca: Adwokat Katarzyna Kazimierczak-Raj Kancelaria Adwokacka

Wezwania do zapłaty, skierowanie sprawy na drogę sądową, wnioski o wpis do rejestru prowadzonego przez biuro informacji gospodarczej

Dochodzenie roszczeń

Wykonawca: Krajowa Agencja Windykacyjna Partner

Naszym głównym celem jest odzyskanie należności przy minimalnym zaangażowaniu Twojego czasu i pieniędzy. Wysoka skuteczność windykacji w naszej firmie wynika z indywidualnego podejścia do każdego zlecenia oraz ze specyfikacji organizacji windykacji terenowej. W ramach zlecenia prowadzimy działania zmierzające do odzyskania należności zarówno poprzez negocjacje z dłużnikami, jak i na drodze postępowania sądowego.

Cerus Centrum Egzekucji Należności

Wykonawca: Cerus Centrum Egzekucji Należności Krzysztof Chmielowiec

Windykacja polubowna
Windykacja Sądowa
Postępowanie Egzekucyjne
Wywiad Gospodarczy
Odszkodowania
Pełna Obsługa Prawna

Windykacja, obsługa wierzytelności

Wykonawca: SG Consulting

SG Consulting specjalizuje się w windykacji wierzytelności z obrotu gospodarczego. Każde postępowanie poprzedzamy solidnym wywiadem gospodarczym. Posiadamy wiedzę i skuteczne narzędzia na każdym z etapów postępowania, dlatego nie ma dla nas spraw nie do załatwienia. Stała współpraca z adwokatem, radcą prawnym, detektywem i grupą interwencyjną pozwala nam być dla naszych klientów partnerem niemal w każdej sprawie