Windykacja masowe - Usluger.pl

Prowadzenie firmy jest procesem trudnym i wymagającym na wszystkich płaszczyznach środowiska biznesowego. Firmy świadczące usługi, zdecydowanie zbyt często mają kłopoty z odzyskaniem wierzytelności od klienta. Jeżeli masz problemy z zaległościami finansowymi, w tym katalogu znajdziesz oferty firm, które specjalizują się w zarządzaniu wierzytelnościami. Windykacje masowe charakteryzują się wysoką skutecznością w odzyskiwaniu należności o małych nominałach, a z takimi płatnościami są najczęstsze problemy. Znajdziesz tu również oprogramowanie ułatwiające kontrolę nad dłużnikami.

Masowa windykacja należności

Wykonawca: Vindicat Sp. z o.o.

Nowoczesny system informatyczny pozwala nam na profesjonalne i kompleksowe zarządzanie masowymi wierzytelnościami naszych klientów. Nasze usługi obejmują kompleksowe działania mające na celu szybkie i efektywne odzyskiwanie należności. Pozwala to na zminimalizowanie kosztów związanych z odzyskiwaniem należności.

Główne cechy masowej windykacji wierzytelności to:

•Profesjonalizm – nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy są doskonale zorientowani w obsłudze wierzytelności korporacyjnych

•Bezpieczeństwo – za pomocą najwyższych standardów oraz systemów ochronny danych zapewniamy wysoki poziom bezpieczeństwa

•Monitorowanie – kontrahent otrzymuje raporty dotyczące stanu windykacji w ustalonym czasie

•Indywidualne scenariusze działań – posiadamy szereg rozwiązań skierowanych do określonych podmiotów takich jak operatorzy sieci telefonicznych, telewizji kablowych, zakładów energetycznych, instytucji finansowych, przedsiębiorstw komunikacyjnych, które umożliwiają efektywne odzyskanie należności.

Nasza Oferta jest dedykowana dla:
•Instytucji finansowych - pośredników kredytowych, firm ubezpieczeniowych, kas oszczędnościowo-kredytowych, firm leasingowych.
•Banków
•Operatorów sieci telefonicznych i telewizji kablowych
•Przedsiębiorstw komunikacyjnych
•Spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych
•Zakładów energetycznych i gazowych
•i innych firm

Windykacja Należności

Wykonawca: Nadzór Ruchu Sp. z o.o.

Chciałbyś odzyskać swoje pieniądze, ale nie możesz zlokalizować Dłużnika? Kontrahent nagle zniknął i nie zostawił żadnych wskazówek, dzięki którym można go "namierzyć"? Jego majątek rozpłynął się w powietrzu?

Nadzór Ruchu Spółka z o.o. Centrum Obsługi Windykacyjnej specjalizuje się w "namierzaniu" Dłużników którzy ukrywają się przez Wierzycielem, Sądem czy Komornikiem.

Spółka dzięki skutecznej pracy działu Skip Tracing, potrafi ustalić bezpośredni kontakt z Dłużnikiem, a jeśli nie będzie on możliwy to pośredni do rodziny i znajomych, którzy pozostają z nim w jakimś kontakcie.

Uciekający przed spłatą należności ludzie bardzo często mają przekonanie (zwłaszcza w dużych miastach), że są anonimowi i nikt ich nie może znaleźć. Takie myślenie jest zgubne. Rozwój technologii oraz wytrwałość pracowników COW pozwalają utrzymać procent skutecznie ukrywających się Dłużników na bardzo niskim poziomie.

Ustalamy aktualne telefony bezpośrednie, pośrednie i grzecznościowe do Dłużników.
Namierzamy aktualne adresy Dłużników, zarówno na terenie RP jak i UE.

Windykacja Należności

Windykacja należności i długów

Wykonawca: Adwokat Berendowicz Kancelaria Zabrze

Świadczymy usługi dochodzenia wierzytelności i zaległych należności od dłużników, w tym podmiotów gospodarczych i osób fizycznych na drodze postępowania sądowego oraz egzekucyjnego.
Obsługa klienta obejmuje całość procesu windykacji począwszy od zlecenia dochodzenia długu, uzyskania tytułu wykonawczego, aż po jego skuteczną windykację.

Windykacja należności i długów

Prawna windykacja należności

Wykonawca: Kancelaria Adwokacka Katarzyna Radwanska

Oferujemy pomoc w prawnej i skutecznej windykacji należności dostępnej w ramach obowiązujących w Polsce przepisów.

Dług

Wykonawca: Welron Finanse

Let's start cooperation...

tel. kom.: 519-473-791
mail: welron@welronfinanse.pl

przekonaj się...

dług

Outsourcing windykacyjny

Wykonawca: WRF Biznes Partner Sp. z o.o.

Jeśli prowadzisz firmę zatrudniając kilku, kilkunastu a nawet kilkudziesięciu pracowników i skontaktujesz się z nami bądź pewien, że zadamy fundamentalne pytanie: "... po co marnować czas pracowników - handlowców, kierowców, księgowych i innych - na działania, które w gruncie rzeczy nie powinny wynikać z zakresu ich obowiązków?

Kapitał poświęcony na wewnątrz-firmowe działania windykacyjne to koszt, który można skutecznie ograniczyć podnosząc przy tym efektywność jego wykorzystania!

Outsourcing windykacyjny

Windykacja

Wykonawca: Centrum Prawa Gospodarczego i Podatkowego "Euromecenas" Sp. z o.o.

Windykacją zajmujemy się w 3 etapach.
Etap 1-windykacja telefoniczna, bezpośrednie spotkania, negocjacje,
Etap 2-pisma, wezwania do zapłaty, tworzenie dokumentacji pisemnej i kierowanie sprawy na drogę sądową.
Etap 3 po prawomocnym nakazie zapłaty kierowanie sprawy do komornika i nadzór nad realizacją przez komornika prawomocnego wyroku sądu.
Dbamy o to by odzyskać Państwa pieniądze jak najszybciej i w całości.
Zapraszamy do kontaktu z nami telefonicznie lub e-mailem.

Windykacja

Windykacja należności

Wykonawca: Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Kusik

Świadczymy usługi w zakresie windykacji należności poczynając od etapu przedsądowego ( wezwanie do zapłaty, badanie sytuacji finansowej dłużnika itp.), sądowego ( uzyskiwanie nakazów zapłaty, reprezenatacja przed sądem), egzekucja komornicza.

WINDYKACJA NALEŻNOŚCI

Wykonawca: GILDIA

SKUTECZNA WINDYKACJA NALEŻNOŚCI NA ZLECENIE KLIENTÓW.

Windykacja należności

Wykonawca: PRESTIGE-INCASSO Sp. z o.o.

Zajmujemy się szeroko rozumianą windykacją należności od przedsiębiorców oraz osób nie prowadzących działalności gospodarczej. Oferujemy kompleksową usługę obejmującą negocjacje z dłużnikiem, windykacją przesądową, windykację sądową, komorniczą oraz czynności podejmowane po bezskutecznej egzekucji komorniczej. Nasze działania podejmujemy zarówno na terenie Kraju jak i za granicą. Dzięki różnorodnym i sprawdzonym metodom, współpracą z różnymi instytucjami, pochwalić się możemy wysoką skutecznością ściągania wierzytelności.

Poza odzyskiwaniem Państwa pieniędzy proponujemy doradztwo finansowo - prawne, zarządzanie i obrót wierzytelnościami oraz pomoc w uzyskiwaniu odszkodowań. Nasza wiedza pozwoli szybko i skutecznie odzyskać Państwa pieniądze.

Windykacja należności

WINDYKACJA

Wykonawca: Tadeusz Mażewski Radca Prawny

- odzyskiwanie należności z tytułu zawartych umów na drodze przedsądowej jak i sądowej oraz reprezentacja Klientów na etapie postępowania egzekucyjnego.

WINDYKACJA

Pozwy masowe w EPU

Wykonawca: Lubelskie Kancelarie - Aleksander Kunicki Kancelaria Radcy Prawnego

Kancelaria procesowa oferuję przedsiębiorcom i klientom indywidualnym posiadającym potrzebę kierowania dużej liczby pozwów usługi prawne w zakresie zgłaszania pozwów w Elektronicznym Postępowaniu Upominawczym. Forma ta pozwala na szybkie uzyskanie tytułu wykonawczego koniecznego dla skierowania sprawy do komornika, opłaty sądowe również są niższe niż w przypadku tradycyjnego pozwu. Nasi prawnicy posiadają duże doświadczenie w zakresie poruszania się w systemie EPU i formułowania skutecznych pozwów. Przy masowej skali pozwów zasadą są stawki ryczałtowe.

Cena: 30 zł

Pozwy masowe w EPU

Windykacja wierzytelności trudnych

Wykonawca: Europejska Grupa Finansowa

Dzięki KGW i jego otwartej formule dane dłużników są udostępnione użytkownikom Internetu oraz telefonii komórkowej. Umożliwiamy każdemu dostęp do bazy w celu sprawdzenia wiarygodności finansowej kontrahentów !!!
Wiedza o aktualnej sytuacji kontrahenta to podstawa bezpiecznych interesów. Ma to zastosowanie np. w  badaniu wiarygodności przy kredytach, leasingu i przetargach. Zanim podpiszesz umowę, czy wystawisz fakturę sprawdź z kim masz do czynienia!!!

Cena: 270 zł

Windykacja

Wykonawca: Tokea Finanse Sp. z o.o.

Nasz serwis internetowy stworzyliśmy z myślą o przedsiębiorcach – wierzycielach i dłużnikach. Tym pierwszym proponujemy profesjonalne usługi odzyskiwania wierzytelności – również trudnych, usługi optymalizacji podatkowej portfela wierzytelności i outsourcing windykacji. Ta ostatnia usługa obejmuje między innymi stałą kontrolę nad płynnością finansową, dbanie o poprawność dokumentacji, monitorowanie stosunków z kontrahentami, dbanie o jakość wierzytelności. Wszystkie te działania prowadzą do zdyscyplinowania kontrahentów – na skutek czego dochodzi do znacznej poprawy ściągalności długów.

Dłużnikom oferujemy usługę oddłużania i restrukturyzacji zobowiązań, a we współpracy z renomowaną kancelarią prawną oferujemy pomoc w układaniu się z wierzycielami.

Wszystkim – zarówno wierzycielom jak i dłużnikom oddajemy do dyspozycji nasz serwis – znajdziecie tu zawsze nowe artykuły i poradniki. Ich lektura spowoduje, że proces zarządzania wierzytelnościami nie będzie miał dla Was tajemnic.

Windykacja należności

Wykonawca: EURO-INKASO Sp. z o.o.

.