Windykacja terenowe - Usluger.pl

Jeżeli masz dłużnika, który nie płaci zobowiązań, które ma zaciągnięte wobec Ciebie, należy zmusić go do tego wszelkimi możliwymi sposobami. Działania te, najlepiej zlecić dla firmy windykacyjnej. Stosuje ona różnego rodzaju procesy aby dłużnik się z nami rozliczył. Początkowo są to telefony oraz listy a jeżeli nie ma na nie odzewu, należy podjąć inne działania. Noszą one nazwę windykacji terenowej. Są jej dwa rodzaje. Pierwszy z nich występuje wtedy, kiedy windykator jedzie do dłużnika w celu wykonania wizji lokalnej, zbadania wartości jego domu, firmy, maszyn oraz samochodów. Drugi rodzaj jest najtrudniejszy, ponieważ są to częste wizyty u dłużnika, które mają zmotywować go do zapłaty. Jeżeli szukasz windykacji terenowej, odnajdziesz ją w tym katalogu.

Windykacja należności | Bezzaliczkowa | Doświadczenie | Eksperc

Wykonawca: DEPTOR-WINDYKACJE

Specjalizujemy się w odzyskiwaniu długów trudnych.

W odróżnieniu od większości firm windykacyjnych, zajmujemy się głównie windykacją bezpośrednią, która ze względu na osobisty i autentyczny kontakt naszych negocjatorów z dłużnikiem, jak pokazuje nasze długoletnie doświadczenie, jest najskuteczniejszym narzędziem w odzyskiwaniu należności od nierzetelnych kontrahentów.

Podejmujemy się zleceń na każdym etapie realizacji, również tych po nieskutecznej egzekucji komorniczej.

Ponadto pomożemy w zredagowaniu odpowiednich pism procesowych oraz zapewnimy szeroko pojętą opiekę nad przebiegiem sprawy sądowej.

Wierzymy, że każda sprawa jest inna, specyficzna, a zatem musi być rozpatrywana całkowicie indywidualnie.
Nie podejmujemy działań schematycznych, a każda sprawa jest analizowana osobno, dzięki czemu mamy możliwość doboru odpowiednich narzędzi oraz technik negocjacji.

Naszym wynagrodzeniem jest procent od realnie odzyskanej kwoty.
Jeśli nasze działalności windykacyjne nie zostaną zakończone sukcesem, nie poniesiesz żadnych kosztów.
Co więcej - pomożemy uzyskać od dłużnika rekompensatę za koszty dochodzenia roszczenia finansowego!

Odwiedź naszą stronę internetowa: https://deptor.pl/
Skontaktuj się z nami mailowo: biuro@deptor.pl

Windykacja należności | Bezzaliczkowa | Doświadczenie | Eksperc

Egzekucja sądowa

Wykonawca: Paweł Kempinski Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym

W celu wszczęcia postępowania egzekucyjnego należy złożyć w Kancelarii Komornika tytuł wykonawczy oraz prawidłowo wypełniony wniosek egzekucyjny.

Egzekucja komornicza

Wykonawca: Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Opolu - Bartosz Ciszak

Egzekucja komornicza wykonywana na terenie Opola, całej Opolszczyzny, jak i całego kraju (tylko na wniosek wierzyciela).

Windykacja bezpośrednia

Wykonawca: C.T. Consulting Tomasz Czemerda

Nasi pracownicy kontaktują się z dłużnikiem bezpośrednio w miejscu prowadzenia działaności gospodarczej bądź miejscu zamieszkania.
Jest to jedna z najskuteczniejszych form windykacji należności.

Windykacja bezpośrednia

Zabezpieczanie spłat należności - porady

Wykonawca: FIKS-INKASO - WINDYKACJA

Oferujemy udzielanie porad dotyczących zabezpieczania spłat należności od dłużników. Dzięki takim czynnościom zwiększa się znacznie prawdopodobieństwo uzyskania ich całkowitej zapłaty.

Zabezpieczanie spłat należności - porady

Odzyskiwanie wierzytelności

Wykonawca: FIKS-INKASO - WINDYKACJA

Oferujemy naszym klientom windykację bezpośrednią na terenie całej Polski, jak również całej Europy. Pomagamy kompleksowo w odzyskiwaniu zaległych wierzytelności od dłużników. Udzielamy także profesjonalnych porad prawnych w tym zakresie.

Odzyskiwanie wierzytelności

Windykacja należności

Wykonawca: FIKS-INKASO - WINDYKACJA

W zakresie oferowanych przez nas usług jest m.in odzyskiwanie długów na terenie całej Europy. Zapewniamy m.in bezpośredni kontakt z dłużnikiem, który działa niezwykle mobilizująco. Staramy się także dojść do porozumienia w ustaleniu terminu oraz sposobu zapłaty długu.

Windykacja należności

Odzyskiwanie długów

Wykonawca: FIKS-INKASO - WINDYKACJA

Zajmujemy się kompleksową windykacją na terenie całej Europy, skupiamy się przede wszystkim na prowadzeniu windykacji bezpośredniej, gdyż jest to jedyna forma rzetelnej oceny każdego zlecenia co do możliwości i skuteczności jego realizacji. Jako firma windykacyjna zwracamy szczególną uwagę na Państwa kontrahentów strategicznych dobierając taką formę windykacji, która w przyszłości pozwoli Państwu na dalszą współpracę z klientem.

Odzyskiwanie długów

Windykacja długów

Wykonawca: Agencja Detektywistyczna Krzysztof Mika

Zajmujemy się ochroną wierzycieli i dochodzeniem roszczeń finansowych. Prowadzimy negocjacje oraz aktywne działania, mające na celu skłonienie dłużnika do dobrowolnej spłaty długu w krótkim terminie lub określenie sposobu i terminu spłaty zobowiązania. Ponadto nadzorujemy terminowość spłaty, w tym również spłat poszczególnych rat ustalonych pomiędzy dłużnikiem, a wierzycielem.

Windykacja długów

Terenowe czynności komornicze

Wykonawca: Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Brzegu Elwira Krupa

Terenowe czynności egzekucyjne dokonywane przez komornika sądowego zazwyczaj polegają na odnalezieniu, zajęciu i odebraniu od dłużnika ruchomości.
Najczęściej zajmowane podczas czynności terenowych są samochody, maszyny, urządzenia czy komputery.

Windykacja należności

Wykonawca: Biuro Detektywistyczne "Delta"

Proponowane przez nas usługi windykacyjne świadczymy w miejscowości Toruń, jak i w całej Polsce, według indywidualnego zamówienia. Realizację zlecenia dopasowujemy kompleksowo pod katem oczekiwań i wymagań klienta.

Windykacja należności

Windykacja należności

Wykonawca: Detective Consulting

Oferujemy usługi windykacyjne. Detektyw jest w stanie dotrzeć do dłużnika i odzyskać należności dla wierzyciela w bardzo krótkim czasie.

Windykacja należności

Windykacja - solidnie, szybko i w rozsądnej cenie

Wykonawca: LUPUS

windykacja - solidnie, szybko i w rozsądnej cenie

Naszym celem jest zaspokojenie potrzeb przedsiębiorców poprzez szybkie i skuteczne dochodzenie należnych im roszczeń finansowych. Dlatego nasza firma specjalizuje się w sprawach windykacyjnych, zależy nam na osiągnięciu jak najwyższej skuteczności na każdym etapie postępowania.

Jeżeli z przedstawionych dokumentów wynika zasadność roszczenia to podejmujemy się przeprowadzenia sprawy. Dla skutecznego wyegzekwowania roszczenia istotna jest szybkość podjętych procedur windykacyjnych w celu odzyskania wierzytelności naszych Klientów.


Gwarantujemy rozsądną cenę, do tego płatność następuje z wyegzekwowanych należności. Działamy na terenie całej Polski.

Zadzwoń już teraz, nie czekaj, pieniądze tego nie lubią,
dlatego już teraz zgłoś swoją wierzytelność i odzyskaj swoje pieniądze,

dzwoń: tel. 506 80 27 33

Polecamy również profesjonalne usługi prawne świadczone przez radców prawnych posiadających doświadczenie procesowe.abonament 3h=250z

windykacja - solidnie, szybko i w rozsądnej cenie

Postępowania windykacyjne

Wykonawca: Kancelaria Prawno-Windykacyjna LEX CONSULTING Sp. z o.o.

Szybko, skutecznie i legalnie odzyskamy Twoje pieniądze. Działamy we współpracy z kancelariami komorniczymi i agencjami detektywistycznymi.

Mediacje w sporach gospodarczych

Wykonawca: WRF Biznes Partner Sp. z o.o.

Mediacja jako konstruktywne zarządzanie konfliktem sprzyja rozwiązywaniu konfliktów bez konieczności walki w Sądzie. Jest procesem dochodzenia do porozumienia w obecności Mediatora - osoby neutralnej, bezstronnej i niezaangażowanej w konflikt.
Mediacja w swoim głównym założeniu ma służyć wypracowaniu porozumienia (ugody) satysfakcjonującego wszystkie strony sporu, co wymaga gotowości do kompromisu. Uwieńczeniem mediacji jest zawarcie ugody/ugody sądowej.
Ugody jakie zawierane są przed Mediatorem (na wniosek strony) kierowane są do zatwierdzenia przez Sąd, przez co ich moc prawna (po zatwierdzeniu) jest równa z ugodami zawartymi przed Sądem.
W ten sposób strony zyskują dostęp do szybkiej, bezprocesowej i taniej ochrony prawnej.

Mediacje w sporach gospodarczych