Windykacja miękka - Usluger.pl

Z pewnością nikt z nas nie chce mieć nic wspólnego z tematem windykacji. Kojarzymy ten proces z próbami odzyskania mienia wszystkimi dostępnymi sposobami, wraz z zastraszaniem i zabieraniem jedzenia z lodówki. Być może, tak wyglądało to kilkanaście lat temu. W dzisiejszych czasach, istnieje coś takiego jak windykacja miękka. Jest to rodzaj windykacji, w którym osoba odzyskująca długi jest bardziej wyrozumiała i uległa wobec dłużników. Także wysyłanie informacji listownych, dotyczących przekazania zaległości do działu windykacji w przypadku braku wpłaty, to windykacja miękka. Jeżeli chcesz zabezpieczyć swoje przedsiębiorstwo przed nieuczciwymi i niewypłacalnymi wspólnikami, poinformuj ich za pośrednictwem windykacji miękkiej, że jeżeli nie zapłacą będą mieli kłopoty. W tym katalogu, odnajdziesz oferty związane z windykacją miękką.

Zarządzanie należnościami w Twojej firmie

Wykonawca: WindykacjaOnline.com

Dzięki naszej aplikacji wszystkie nie opłacone w terminie faktury będą przypominać o sobie dłużnikom za pośrednictwem SMS i MAIL tak często jak chcesz. Naszym sposobem na ściąganie długów od firm i osób fizycznych jest prowadzenie działań windykacyjnych zmierzających do konieczności zapłaty tych faktur. Jak odzyskać dług od firmy w prosty sposób? Narzędzie WINDYKACJA ONLINE zostało stworzone z praktycznych pobudek. Dzięki niemu przypomnienia o niezapłaconych fakturach będą automatycznie i do skutku spływać do Twoich partnerów biznesowych, co spowoduję skuteczne odzyskiwanie długów.

Zarządzanie należnościami w Twojej firmie

Monitoring płatności

Wykonawca: WindykacjaOnline.com

Naszym Klientom oferujemy takie usługi jak:
• windykacja należności
• obsługa faktur i płatności
• monitoring należności
• automatyczna wysyłka monitów windykacyjnych sms i e-mail
• integracja z zewnętrznym systemem fakturowym.
Aplikacja WindykacjaOnline.com umożliwia całkowitą automatyzacje pracy dla osoby odpowiedzialnej za zarządzanie procesem windykacji, poprzez udostępnienie jej wyraźnie określone procedury. Wszystkie wyzwania do zapłaty wysyłane z naszego systemu dochodzą do dłużników bez reklam i logo systemu. Twój klient/dłużnik nie dowie się, że korzystasz z systemu windykacji należności, a wiadomości, które otrzymuje wysłane bezpośrednio od Ciebie.

Aby dowiedzieć się więcej odwiedź naszą stronę internetową WindykacjaOnline.com lub skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.
http://windykacjaonline.com

Monitoring płatności

Automatyczne monitorowanie płatności

Wykonawca: WindykacjaOnline.com

Możliwość ustawienia automatycznej wysyłki powiadomień , monitorowanie faktur i płatności, wysyłka monitów bez możliwości zablokowania nadawcy, możliwość integracji z zewnętrznym, dowolnym systemem fakturowym.

Cena: 499 zł

Automatyczne monitorowanie płatności

Sprawy o zapłatę - Windykacja należności

Wykonawca: Kancelaria Adwokacka Paweł Szalon

Świadczymy pomoc prawną w sprawach o zapłatę. Redagujemy w imieniu wierzycieli przedsądowe wezwania do zapłaty. Prowadzimy negocjacje oraz rozmowy ugodowe. Sporządzamy pozwy o wydanie nakazu zapłaty w postępowaniu zwykłym, nakazowym, upominawczym, jak również w postępowaniu uproszczonym oraz elektronicznym postępowaniu upominawczym. Bronimy Klientów, zastępując pozwanych, składając sprzeciw, zarzuty, apelację, zażalenie. Pomagamy również na etapie postępowania egzekucyjnego.

Sprawy o zapłatę - Windykacja należności

Windykacja komornicza

Wykonawca: Zawisza Windykacja Sp. z o.o.

Warto pamiętać, że w ramach każdego etapu windykacji egzekucyjnej nasza firma ZAWISZA WINDYKACJA podejmuje działania zmierzające do jak najszybszego odzyskania należności przy minimalnych nakładach finansowych oraz ich racjonalnym wydatkowaniu.

Windykacja komornicza

Sądowa windykacja należności

Wykonawca: Zawisza Windykacja Sp. z o.o.

Sądowa windykacja należności jest jedną ze specjalności naszej firmy, zapewniamy wysoką skuteczność oraz niezbędne doświadczenie w oferowaniu tego typu usług.

Sądowa windykacja należności

Windykacja należności

Wykonawca: Bobolewski Mariusz - Kancelaria prawna

dochodzenie roszczeń na drodze sądowej, w tym w postępowaniu elektronicznym, prowadzenie spraw egzekucyjnych.

Monitoring należności

Wykonawca: INVINION Sp. z o.o.

INVINION zapewnia usługę monitorowania należności, która pozwoli na kontrolę nad terminowym spłacaniem należności oraz pomoże stworzyć sprawny system płatniczy.

Monitoring należności

Odzyskiwanie długów

Wykonawca: INVINION Sp. z o.o.

INVINION to firma specjalizująca się w odzyskiwaniu należności. Zajmujemy się monitoringiem należności oraz odpowiednią prewindykacją, wspieramy klientów na drodze sądowej oraz zapewniamy usługi komornika.

Odzyskiwanie długów

Windykacja należności

Wykonawca: INVINION Sp. z o.o.

Działania firmy INVINION obejmują cały proces odzyskiwania należności. Zaczynamy od monitoringu należności i odpowiedniej prewindykacji, zajmujemy się windykacją sądową, a w ostateczności realizujemy odzyskiwanie długu przez komornika.

Windykacja należności

Windykacja należności

Wykonawca: Kancelaria Radcy Prawnego Jaromir Miaskowski

Nasza Kancelaria świadczy pomoc prawną oraz proponuje zastępstwo procesowe w zakresie dochodzenia należności od dłużników, na każdym etapie postępowania. Dokładamy wszelkich starań, aby świadczone przez nas usługi prawne były rzetelne i profesjonalne.

Windykacja należności

Odzyskiwanie należności

Wykonawca: Biuro Odzyskiwania Należności BON Sp. z o.o.

Specjalizujemy się w odzyskiwaniu należności m.in. czynszowych. Nie pobieramy opłat wstępnych. Zajmujemy się również wyszukiwaniem majątku dłużnika. Zapraszam.

Odzyskiwanie należności

Windykacja długu

Wykonawca: Usługi Detektywistyczne Tadeusz Barczewski

Windykacja wierzytelności, ustalanie majątku dłużnika

Monitoring należności

Wykonawca: WRF Biznes Partner Sp. z o.o.

Monitoring należności jest zaliczany do tzw. "miękkiej windykacji" - która nie działa negatywnie na relacje z zadłużonym kontrahentem, ale dyscyplinuje jego terminowość spłaty.
Jest najbardziej ekonomicznym narzędziem profesjonalnej reakcji na ociąganie się klientów z zapłatą za faktury.
Dodatkowym atutem skutecznie oddziałującym na podejmowanie decyzji o zapłacie jest prestiżowy fakt prowadzenia monitoringu przez wyspecjalizowany podmiot zewnętrzny!

Monitoring należności

Obsługa Procesów Windykacyjnych

Wykonawca: Kancelaria Adwokacka Adwokat Krystian Kłoczkowski

kompleksowe prowadzenie obsługi procesów windykacyjnych