Gwarancje i zobowiązania - Usluger.pl

Definicja gwarancji opiera się na wielu uprawnieniach, które zbywca danego przedmiotu lub uprawnień, gwarantuje nabywcy. Głównym zobowiązaniem jest zazwyczaj zapewnienie, że zbywany przedmiot lub określona wartość, będzie zgodna z informacjami jakie przekazaliśmy oraz będzie bezawaryjna, w szeroko rozumianym tego słowa znaczeniu. Kupując sprzęty i przedmioty użytkowe, otrzymujemy gwarancję producenta o ich bezawaryjnym działaniu. Biorąc kredyt w banku, podejmujemy zobowiązanie prawne, dotyczące jego terminowej spłaty. Powstało wiele firm oferujących pomoc w zakresie gwarancji i zobowiązań finansowych, które odnajdziesz w tym katalogu.

Bankowa linia gwarancyjna

Wykonawca: Strefa Biznesu Sp. z o.o.

Przedsiębiorcom, którzy chcą zwiększyć swoją wiarygodność, jak również bezpieczeństwo transakcji handlowych, proponujemy Linię Gwarancyjną. Konstrukcja Linii Gwarancyjnej może być zindywidualizowana i dostosowana do potrzeb podmiotów często korzystających z różnych rodzajów gwarancji bankowych.

W ramach Linii Gwarancyjnej, na podstawie jednej umowy i raz ustanowionego zabezpieczenia, otrzymują Państwo kwotę limitu w ramach, którego można korzystać z następujących rodzajów gwarancji, w zależności od wyboru trybu: uproszczonego lub pełnego:

gwarancji dobrego wykonania umowy, w tym usunięcia wad i usterek
gwarancji zapłaty, w tym zapłaty czynszu
gwarancji przetargowych
gwarancji celnych
gwarancji zwrotu zaliczki
gwarancji tranzytowych według Wspólnotowej Procedury Tranzytowej regwarancji
gwarancji spłaty zobowiązań z innych tytułów oraz promes udzielenia gwarancji

Bank w ramach Linii Gwarancyjnej nie udziela gwarancji spłaty kredytu.

Faktoring

Wykonawca: Strefa Biznesu Sp. z o.o.

Faktoring to innowacyjna i wyspecjalizowana usługa finansowa przeznaczona dla firm. Jest wsparciem ze strony banków dla właścicieli małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, które pozwala uzyskać przewagę konkurencyjną. Dzięki umowie faktoringowej Państwa firma uzyska natychmiastowy dostęp do gotówki, „zamrożonej” w fakturach, z odroczonym terminem płatności.

Kompleksowe ubezpieczenia majątkowe i na życie

Wykonawca: MSBiznes

Dzięki współpracy z ponad 12 towarzystwami ubezpieczeniowymi wybieramy dla naszych klientów najkorzystniejsze na rynku produkty ubezpieczeniowe.
Chcemy, aby nasi klienci byli świadomi jak skutecznie zabezpieczyć się przed nieoczekiwanymi i nagłymi zdarzeniami w ich życiu, dlatego najpierw chcemy poznać naszych klientów i ich potrzeby.
My nie sprzedajemy, my doradzamy.

Kompleksowe ubezpieczenia majątkowe i na życie

Czyszczenie negatywnej historii kredytowej

Wykonawca: MSBiznes

Marzy Ci się nowe mieszkanie i zastanawiasz się nad wzięciem kredytu hipotecznego na jego zakup? Z nadzieją idziesz do banku, bo przecież dzięki wysokim zarobkom masz zdolność kredytową i nagle okazuje się, że masz negatywne wpisy w swojej historii kredytowej? I wtedy przypominasz sobie, że kilka lat temu miałeś małe kłopoty finansowe i kilka rat uregulowałeś w późniejszym terminie. Czy wiesz, że to wystarczy, aby bank przekazał te informacje do Biura Informacji Kredytowej?

Nie rezygnuj z marzeń! Dzięki nam Twoja historia kredytowa znów będzie nieskazitelna. Skontaktuj się z nami. Wystarczy, żebyś miał swój aktualny raport z BIK, a resztę formalności załatwimy za Ciebie.

Czyszczenie negatywnej historii kredytowej

Poręczenia kredytowe

Wykonawca: Toruński Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o.

Poręczenie TFPK to instrument finansowy pozwalający zaciągać zobowiązania (kredyty, pożyczki, leasing) w sposób szybki i bezpieczny. Przedsiębiorcom z historią kredytową umożliwia wygodne sięganie po kapitał zewnętrzny bez konieczności angażowania majątku własnego. Firmom w fazie koncepcyjnej (Start Up) daje szansę powstania i realizacji założeń biznesowych. Z usług Funduszu mogą korzystać mikro, mali i średni przedsiębiorcy (MŚP) oraz podmioty ekonomii społecznej (PES), prowadzący działalność na obszarze województwa kujawsko-pomorskiego. Toruński Fundusz współpracuje z 18 instytucjami finansowymi. Dzięki tak dużej dostępności oferty TFPK, Fundusz jest w stanie wpływać na rozwój gospodarczy w całym regionie. Poręczeniem TFPK można objąć zarówno zobowiązania o charakterze inwestycyjnym, jak i obrotowym.
Szczegółowy opis warunków otrzymania poręczenia znajdą Państwo na www.tfpk.pl

ODDŁUŻENIA

Wykonawca: Dpf Doradcy Prawno Finansowi

Sprawdzony sposób na redukcję długów.Negocjacje oddłużeniowe
Zadzwoń pomagamy zadłużonym podnieść swoją zdolność kredytową,
zmniejszyć raty kredytów,
umorzyć odsetki karne, pozbyć się kosztów komornika,
wyczyścić BIK.
pożyczki bez BIK i KRD

Cena: 770 zł

ODDŁUŻENIA

Doradztwo w zakresie problemów płatniczych

Wykonawca: RELACJE Wojciech Reszka

Posiadamy doświadczenie w zakresie negocjacji układowych i. zabezpieczeniu majątku dłużnika
Pomoc w przygotowaniu i negocjowaniu procesu układowego.
Przygotowaniu strategii korporacyjnych
Przygotowaniu i wdrażaniu procesów naprawczych

Poręczenie

Wykonawca: Świętokrzyski Fundusz Poręczeniowy Sp. z o.o.

Fundusz poręcza zobowiązania finansowe mikro, małym i średnim przedsiębiorcom oraz organizacjom pożytku publicznego z terenu województwa świętokrzyskiego. Maksymalna kwota jednostkowego poręczenia wynosi do 80% kwoty kredytu/pożyczki i do 1,4 mln zł.

Szewc i Kaletnik

Wykonawca: Waldemar Bagiński Kompleksowa Naprawa Obuwia i Usługi Kaletnicze

Profesjonalna, kompleksowa naprawa obuwia i usługi kaletnicze.

Szewc i Kaletnik