Obrót finansami - Usluger.pl

Usługi finansowe, posiadają w swojej kategorii definicję, nazywaną obroty finansami. Są to działania, mające na celu przetworzenie środków finansowych w zyskowny sposób, nastawiony na uzyskanie korzyści finansowych. Jest wiele rodzajów i sposobów na obrót finansami, najpopularniejszy z nich to działania giełdowe, na których obraca się środkami finansowymi. Wiele banków posiada w swojej ofercie sposoby na obrót finansowy. Najpopularniejszym z nich jest powierzenie dla banku pewnej sumy pieniędzy, którą bank w naszym imieniu lokuje w celu zwiększenia zysków. Jeżeli chciałbyś znaleźć pośrednika giełdowego lub przejrzeć oferty banków, to w tym katalogu odnajdziesz ich adresy.

Skup walut

Wykonawca: Kantor Futura Park Kraków

Skupujemy waluty w bardzo korzystnych cenach. Zapraszamy do kantoru Futura Park w centrum handlowym Factory. Profesjonalna obsługa. Możliwość negocjacji.

Skup walut

Sprzedaż walut

Wykonawca: Kantor Futura Park Kraków

Waluty które dostępne są u nas to między innymi: euro, dolar amerykański, funt brytyjski, frank szwajcarski, kuna chorwacka, forint węgierski, korona czeska, yuan chiński, jen japoński, bat tajski, leja rumuńska, lewa bułgarska, dirham ZEA, dolar hongkoński, szekel izraelski, korona szwedzka, korona norweska, korona duńska, dolar singapurski, dolar australijski, dolar kanadyjski, rupia indyjska, lira turecka, lek albański, rubel rosyjski, hrywna ukraińska...

Sprzedaż walut

Wymiana Walut

Wykonawca: Kantor Futura Park Kraków

Kantor Futura Park w centrum handlowym Factory zaprasza. Oferujemy najkorzystniejsze kursy wymiany oraz jeden z największych wyborów walut w Krakowie i południowej Polsce. Sprawdź online aktualne kursy i waluty jakie posiadamy.

Wymiana Walut

Faktoring

Wykonawca: Leasing-Experts

Masz problemy z płynnością finansową. Twoi odbiorcy zalegają z płatnościami. My ci pomożemy. Znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Faktoring

Kredyty dla firm

Wykonawca: Leasing-Experts

Współpracujemy z kilkunastoma bankami finansującymi przedsiębiorców. Kredyty obrotowe, inwestycyjne, limity w rachunku. Pełna gama. Działamy skutecznie, rzetelnie i liczymy się z Państwa czasem. Zapraszamy!

Kredyty dla firm

Faktoring

Wykonawca: Money Invest - Wiesław Gajda

Masz długie terminy płatności? Zatory płatnicze? Zrób faktoring. Otrzymasz swoje pieniądze w ciągu godzin i wyprzedzisz konkurencję.

Faktoring

Kantor wymiany walut

Wykonawca: Kantor Wymiany Walut PARK Skup-Sprzedaż

......................................................................................................................................................

Pewexfinanse

Wykonawca: Pewexfinanse

Pewex Finanse to pierwsza platforma umożliwiająca wykonanie wielu operacji finansowych! Wymiana walut, kryptowaluty i pożyczki to najważniejsze z punktów naszej oferty, a to wszystko w jednym miejscu!

Konta brokerskie i informacje z rynków

Wykonawca: NG Groups

Trade - Charts

Codzienne informacje z rynku Forex i akcji.
Lekcje szkoleniowe, analiza techniczna.
Możliwość otwarcia rachunku na platformie handlowej online.
Bonusy do 100%.

Konta brokerskie i informacje z rynków

Pożyczki

Wykonawca: PC

Jesteśmy szybcy
Pomagamy także w nagłych sytuacjach - pieniądze są dostępne u nas maksymalnie szybko
Chronimy Twój budżet
Pożyczamy nawet na 36 miesięcy. Dzięki temu wysokość raty nie obciąży zbytnio Twojego domowego budżetu
Ograniczamy formalności
Aby wnioskować o pożyczkę będziesz potrzebował tylko podstawowego zestawu dokumentów
Jesteśmy elastyczni
Wybierając "Twój Pakiet" w razie chwilowych problemów łatwo odroczysz termin spłaty lub obniżysz swoje raty o połowę
Szanujemy Twój czas
Aby zweryfikować swoją zdolność kredytową nie musisz ruszać się z domu – decyzję dostaniesz przez telefon
Doceniamy lojalność
Spłacając raty terminowo budujesz zaufanie. Kolejną pożyczkę będziesz mógł dostać na dowód osobisty

ZADZWOŃ!!!!!!
Numer telefonu Doradcy finansowego – 515-419-309

Pożyczki

Skup walut

Wykonawca: Kantor EXCHANGE Klaudia Miszczak

Skupujemy od naszych klientów obcą walutę w bardzo atrakcyjnej cenie. Jeśli martwią się Państwo co zrobić z kuną chorwacką czy forintem węgierskim, które zostały z wakacji, to mamy odpowiedź. Zapraszamy do nas! Przyjmujemy wszystkie waluty!

Skup walut

Sprzedaż walut

Wykonawca: Kantor EXCHANGE Klaudia Miszczak

W ofercie naszej firmy znajduje się sprzedaż walut obcych. Oprócz podstawowych walut takich jak euro, dolar amerykański czy kanadyjski, funt brytyjski, frank szwajcarski czy korona norweska, mamy do zaoferowania inne waluty. W związku z wakacjami mamy także stały dostęp do walut turystycznych krajów: Czech, Węgier, Chorwacji w bardzo atrakcyjnych cenach.

Sprzedaż walut

Wymiana walut

Wykonawca: Kantor EXCHANGE Klaudia Miszczak

Główną działalnością naszej firmy jest wymiana walut. Klienci mogą dokonać wymiany w bardzo atrakcyjnych cenach, które podlegają dodatkowo możliwości negocjacji!

Wymiana walut

Faktoring

Wykonawca: AOW Faktoring

Zalety oferty firmy AOW Faktoring w stosunku do ofert innych firm będących na rynku:
- nie są wymagane minimalne obroty;
- można finansować faktury tylko jednego klienta; - ocena wiarygodności obecnych i nowych kontrahentów jest wykonywana bez dodatkowych opłat;
- klient sam wybiera faktury, które chce finansować;
- przelew od razu po dostarczeniu i potwierdzeniu dokumentów;
- finansowanie także faktur, którym skończył się termin płatności;
- umowa jest dostosowywana indywidualnie dla każdego klienta; - przejrzysty sposób naliczania prowizji od faktur zgłoszonych do finansowania, żadnych dodatkowych kosztów;- informacje o umowie i raporty dostępne on-line; - profesjonalny serwis zarządzania wierzytelnościami;
- natychmiastowa reakcja na powstające problemy, większość decyzji podejmowana jest w tym samym dniu;
- brak opłat wstępnych, żadnych opłat z góry, żadnych opłat za: rozpatrywane wnioski, przedłużenie umowy, audyt, niewykorzystanie limitu, zakończenie współpracy;
- umowę można wypowiedzieć z 14-dniowym wyprzedzeniem;
- dopasowywanie umowy wraz ze wzrostem obrotów i okresem współpracy.

Faktoring i ubezpieczenie należności

Wykonawca: Winsers Finance Services sp. z o.o.

Faktoring i ubezpieczenie należności...
Ubezpieczenie należności nie zawsze jest wystarczające. Pomocy może udzielić również faktoring. Wielu faktorów, to wiele możliwości. Nasza firma posiada wiele możliwości i oferty wielu faktorów. Dzięki faktoringowi do 90% wartości faktury wpływa na konto Klienta już w ciągu 24 godzin od wykupu. Faktoring skutecznie wzmacnia płynność finansową oraz poprawia zdolność kredytową. Współpraca z firmą faktoringową niesie również za sobą dodatkowe usługi takie jak: monitorowanie należności kontrahentów oraz usługi windykacyjne.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Faktoring i ubezpieczenie należności