Leasing , wynajem długoterminowy

Wykonawca: Getin Leasing S.A. Autoryzowany Partner

Leasing mobilny w skrócie to
•niska rata – opłata za rzeczywiste zużycie pojazdu,
•gwarantowana wartość końcowa pojazdu - to Getin Fleet bierze na siebie ryzyko wartości końcowej używanego pojazdu oraz jego sprzedaży. Dla Państwa to jedynie opcja, a nie wymóg odkupu,
•stałe, gwarantowane koszty serwisowe - brak niespodzianek i nieprzewidzianych napraw podczas eksploatacji,
•wygoda i kompleksowa obsługa – jeden telefon do Centrum Obsługi Klienta w przypadku naprawy serwisowej czy likwidacji szkody,
•pełna mobilność - samochód zastępczy na czas naprawy, blacharsko lakierniczej dostępny w serwisach, współpracujących z naszą firmą.

Cena: 1 zł

leasing , wynajem długoterminowy

Leasing operacyjny i finansowy

Wykonawca: Getin Leasing S.A. Autoryzowany Partner

Finansowanie środków trwałych w formie leasingu. Leasing maszyn , urządzeń , samochodów. Teren naszego działania to głównie Bielsko-Biała , całe województwo śląskie i małopolskie.

Cena: 1 zł

Leasing operacyjny i finansowy

Leasing operacyjny i kapitałowy

Wykonawca: DMK Money Sp. z o.o.

Oferta leasingu nie ogranicza się wyłącznie do preferowanych przedmiotów lub sektórów gospodarki. Doradzamy w wyborze właściwych rozwiązań uwzględniając m.in. koszt finasowy czy skutki prawne wynikajace z umów leasingu czy ogólnych warunków leasingu.Każda firma, pod warunkiem spełnienia kryteriów, zrealizuje zakup lub zostanie upoważniona do korzystania z wybranego przez siebie środka trwałego.
Oferujemy leasing operacyjny i kapitałowy oraz nowoczesny leasing z opcją serwisową (najem krótkoterminowy) dla pojazdów osobowych i ciężarowych.
Jesteśmy autoryzowanym partnerem wielu firm leasingowych, co daje nam możliwość skalkulowania oferty o niskim koszcie finansowym.
Każdy klient zyskuje na czas trwania umowy własnego doradcę, którego celem jest pełna i profesjonalna opieka nad klientem.

leasing operacyjny i kapitałowy

Leasing maszyn i urządzeń

Wykonawca: Leasing Experts Sebastian Banaczek - Ekspert z 15 letnim stażem

Proponujemy bezpłatną pomoc w sfinansowaniu wszelkich maszyn i urządzeń w tym także sprzętu fitness.

Leasing maszyn i urządzeń

Leasing samochou.

Wykonawca: Leasing

Leasing nowych i używanych samochodów od dealerów oraz sprzedawców indywidualnych.

Podstawowe parametry leasingu:
opłata wstępna od już od 1%​
okres leasingu do 120 m-cy
okres prowadzenia działalności - od 1 dnia
procedury uproszczone bez dokumentów finansowych, ZUS i US
szybkie analizy i decyzje
ubezpieczenie wliczone w ratę leasingową, indywidualne​, negocjowane

Leasing samochou.

Leasing na start

Wykonawca: Leasing

Dla nowych firm od pierwsego dnia działalności proponujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie finansowania leasingiem.
Sprawdź nas i Zadzwoń.

Leasing na start

Leasing Ciągników Siodłowych

Wykonawca: Leasing

Leasingujemy transport cięzki zarówno od dealerów jak i od sprzedawców indywidualnych.
Okres, opłata wstępna dobieramy optymalnie dla potrzeb klienta.

Leasing Ciągników Siodłowych

Leasing operacyjny

Wykonawca: Strefa Biznesu Sp. z o.o.

Leasing operacyjny jest najbardziej popularną formą finansowania, w której klient korzysta z przedmiotu leasingu, a nie jest on jego własnością. Raty leasingowe, wraz z opłatą wstępną, stanowią koszt uzyskania przychodu dla Klienta. Do każdej raty leasingowej jest doliczany podatek VAT. W przypadku leasingu operacyjnego klient ma prawo wykupić przedmiot leasingu (np. samochód) po upłynięciu okresu umowy leasingu.

Leasing finansowy

Wykonawca: Strefa Biznesu Sp. z o.o.

Jest to rodzaj leasingu, w którym tylko część odsetkowa, stanowi koszt uzyskania przychodu leasingobiorcy. VAT płatny jest w całości z góry przy pierwszej racie leasingowej po dokonaniu odbioru przedmiotu. W leasingu finansowym nie ma wykupu. Klient staje się właścicielem przedmiotu wraz z zapłaceniem ostatniej raty leasingowej.

Leasing zwrotny

Wykonawca: Strefa Biznesu Sp. z o.o.

Leasing zwrotny skierowany jest do firm, które chcą uwolnić środki finansowe zamrożone we własnym majątku, nie tracąc możliwości dalszego jej używania. Przedsiębiorca, który poszukuje środków obrotowych na prowadzenie działalności może je uzyskać przez pożyczkę, kredyt obrotowy lub zdecydować się na leasing zwrotny. Transakcja polega na tym, że leasingodawca wykupuje składnik majątku (np. nieruchomość) od Klienta, a następnie oddaje mu ją na podstawie umowy leasingu. Kiedy umowa leasingu wygaśnie przedsiębiorca może ponownie stać się właścicielem rzeczy leasingowanej. Leasing zwrotny można zawierać jako operacyjny lub finansowy.

Leasing nieruchomości

Wykonawca: Strefa Biznesu Sp. z o.o.

Przedmiotem leasingu mogą być budynki a także lokale biurowe, budynki handlowe oraz usługowe, magazyny, hale. Nie leasinguje się hoteli, pensjonatów, mieszkań. Jednym słowem przedmiotem leasingu mogą być wszystkie nieruchomości zbudowane lub budowane, mające przeznaczenie komercyjne. Leasing nieruchomości jest najczęściej wykorzystywany w leasingu zwrotnym, celem uwolnienia gotówki zamrożonej w majątku firmy.

Leasingowa pożyczka medyczna

Wykonawca: Strefa Biznesu Sp. z o.o.

Jest to alternatywny produkt kredytowy, skonstruowany tak, żeby umożliwić i maksymalnie ułatwić lekarzowi przedsiębiorcy, uzyskanie pieniędzy na zakup sprzętu i maszyn. Co więcej, pożyczka firmy leasingowej, pomimo licznych podobieństw do bankowych kredytów inwestycyjnych, jest bardziej elastyczna i szybsza.

Leasingowa pożyczka rolnicza

Wykonawca: Strefa Biznesu Sp. z o.o.

jest to alternatywny produkt kredytowy, skonstruowany tak, żeby umożliwić i maksymalnie ułatwić rolnikowi uzyskanie pieniędzy na zakup sprzętu i maszyn. Co więcej, pożyczka firmy leasingowej, pomimo licznych podobieństw do bankowych kredytów inwestycyjnych, jest bardziej elastyczna i szybsza.

Leasingowy wynajem długoterminowy

Wykonawca: Strefa Biznesu Sp. z o.o.

Podpisując ten typ umowy, wynajmujący oddaje najemcy pojazd do użytkowania na ściśle określony czas. W zamian za korzystanie z samochodu najemca zobowiązuje się płacić miesięczny czynsz w kwocie uzgodnionej przez obie strony umowy.

Leasing, pojazdów, maszyn, urządzeń, leasing zwrotny

Wykonawca: Compet Expert

Leasing, Kredyty, decyzja w 20 minut dla każdego, Najniższe oprocentowanie w Polsce !!