Projekty architektoniczne - Usluger.pl

Projektem architektonicznym nazywamy zbiór rysunków dotyczących naszej inwestycji budowlanej. Rysunki mają na celu ukazać wygląd budynku, jego kształt i wielkość oraz umiejscowienie na działce budowlanej. Projekty architektoniczne zawierają przekrój budynku, wysokość poszczególnych pomieszczeń, ich ilość oraz rozkład. Kolejną częścią projektów są rysunki instalacji wodnych, energetycznych oraz hydraulicznych. Znane są różne rodzaje projektów architektonicznych: przetargowy, wstępny, wykonawczy. W tym katalogu znajdziesz bazę firm, która zajmuje się profesjonalnie projektami architektonicznymi.

Usługi Projektowe

Wykonawca: Usługi Projektowe

Projekty budowlane budynków mieszkalnych jednorodzinnych budynków gospodarczych. Kierownik budowy i inspektor nadzoru. Od projektu do pozwolenia na budowę.

Projekty architektoniczne

Wykonawca: CZ pracownia architektoniczna

Projekty architektoniczne

Projekty budowlane, projekty wnętrz

Wykonawca: Architekt Dorota Zajączkowska

Wykonuję wraz z zespołem wielobranżowe projekty budowlane oraz projekty wnętrz mieszkalnych i usługowych. Zapraszam do kontaktu.

Projekt indywidualny

Wykonawca: Biuro projektowe Cityhome Arkadiusz Wyrzykowski

Projekt indywidualny waszego domu marzeń.

Adpatacje projektów

Wykonawca: Biuro projektowe Cityhome Arkadiusz Wyrzykowski

Biuro Projektowe, Projekty indywidualne, projekty gotowe, adaptacje projektów, projekty budowlane i architektoniczne budynków jednorodzinnych, wielorodzinnych, przemysłowych, usługowych. Certyfikaty energetyczne, inwentaryzacje budowlane

Projektowanie wnętrz

Wykonawca: ZAPROJEKTUJE - Pracownia Architektury Wnętrz

ZAPROJEKTUJE.EU - Pracownia Architektury Wnętrz.
To my z największą pasją zaczynając od wnętrza, zmienimy Twoje życie na lepsze.

Adaptacje projektów budowlanych

Wykonawca: ARCHIGEO

Wykonujemy adaptacje projektów budowlanych oraz projekty indywidualne dostosowane do wymagań inwestora. Do każdego tematu podchodzimy w sposób rzetelny. Dobry kontakt z klientem pozwala na wykonanie projektu spełniającego jego oczekiwania.

Uslugi projektowe jednorodzinne

Wykonawca: JK Construction

Usługi projektowe, domy jednorodzinne, budynki gospodarcze

Fotorealistyczne wizualizacje 3D mieszkań i domów

Wykonawca: Qualita Interno Anna Korż

Wykonujemy:

- Profesjonalne i kompleksowe usługi projektowania wnętrz mieszkań, domów, lokali z wykonaniem foto-realistycznych wizualizacji 3D lub 4D (stacjonarnie lub online)

- Projekty i aranżacje pojedynczych pomieszczeń np. salonu a aneksem kuchennym, łazienki, sypialni, pokoju dziecka, ogrodów zimowych, lokali itp.

- Projekty wnętrz pod Flip, czyli nisko kosztowe projekty, które pomogą wykończyć mieszkanie pod sprzedaż, które będzie wyglądało nowocześnie a nie będzie drogie w wykończeniu

- prowadzimy konsultacje projektowo-wykończeniowe online oraz na miejscu u klienta

Serdecznie zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby, które chcą zrealizować swoje marzenia o wyjątkowym i niepowtarzalnym wnętrzu.

Cennik usług w przypadku całych mieszkań jak i pojedynczych pomieszczeń znajdą Państwo na stronach poniżej.

www.qualitainterno.pl
https://qualita-interno.business.site/
biuro[at]qualita.pl

Cena: 50 zł

Projektowanie stoisk targowych

Wykonawca: Roli.Art Agnieszka Rolirad

Zajmuję się projektowaniem i budową przestrzeni targowych dostosowanych do wymogów i potrzeb naszych Klientów. Projektuję zarówno małe stoiska konferencyjne, jak również potężne zabudowy targowe o dużej powierzchni. Zapewniam profesjonalną obsługę i ciekawe projekty i solidne wykonanie powierzonych prac.

Projekt pokoju

Wykonawca: Roli.Art Agnieszka Rolirad

To jedna z realizacji: pokoj dla nastolatki.
Projekt jest jeszcze w trakcie realizacji. Pokój jest zbuntowany, niebanalny - taki jak Ona. Wyodrębnione zostało kilka stref: do spania, do nauki oraz strefę dzienną, gdzie będzie mogła przyjmować swoich przyjaciół.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Adaptacje projektów gotowych

Wykonawca: Pracownia Architektów Moonlight

W ramach usług wykonujemy adaptacje projektów gotowych. Każdy projekt gotowy wymaga adaptacji - dostosowania do lokalnych warunków działki. To obowiązkowa procedura, bez której nie można rozpocząć budowy domu. Ponadto pomagamy w uzyskaniu pozwolenia na budowę. Zapraszamy do współpracy!

Projektowanie budynków usługowych

Wykonawca: Pracownia Architektów Moonlight

Pracownia Moonlight wykonuje projekty budynków usługowych i handlowych, które charakteryzują się funkcjonalnością oraz nowoczesnością. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Projekt budowlany domu

Wykonawca: AKarchitekci

Pracownia projektowa AKarchitekci z Radomia wykonuje pełno branżowe projekty architektoniczno-budowlane w zakresie projektowania:

budynków mieszkalnych jednorodzinnych i wielorodzinnych,
domów pasywnych, energooszczędnych, szkieletowych,
budynków użyteczności publicznej,
budynków gospodarczych,
hali i magazynów,
budynków produkcyjnych i przemysłowych,
budynków usługowych,
budynków dla rolnictwa,
rozbudowy, nadbudowy i przebudowy istniejących już obiektów,
rozbiórki budynków,
inwentaryzacji budynków,
zagospodarowania terenu.


Profesjonalnie świadczymy usługi z zakresu:

adaptacja projektów typowych,
sprzedaż i pomoc w wyborze projektów typowych,
wycena przed i po inwestycyjna,
wizualizacja 3D,


Ceny projektów i usług ustalane są indywidualnie po zapoznaniu się ze sprawą i wymaganiami inwestora.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej realizacji Waszego projektu marzeń.

Pracownia projektów Radom, Skaryszew, Pionki, Kozienice, Białobrzegi, Zwoleń, Przysucha, Przytyk, Potworów.

Projektant wnętrz

Wykonawca: Abrys projektowanie wnętrz

Architekt wnętrz Agnieszka Wojciechowska zaprasza do współpracy wszystkich, którzy planują remont domu, mieszkania lub nabyli lokal i chcą wykonać aranżację wnętrza na potrzeby realizacji. Oferta Abrys na projektowanie i aranżacje skierowana jest również do firm, które chcą zmienić bądź wyremontować swoje pomieszczenia. Projektant wnętrz Poznań to ponad 15 letnie doświadczenie przy projektowaniu, przy nadzorach na budowie, kontakcie za klienta ze sklepami, pracownikami wykańczającymi wnętrza. Pracownia Abrys to również wizualizacje, które pokazują efekt końcowy usługi, aranżacji wnętrz. Poza tym projektowanie wnętrz to więcej niż projekt, kontakt. To dbałość o budżet oraz oszczędność czasu co jest niezwykle korzystne w obecnych czasach. Zapamiętaj nas - projektant wnętrz Poznań - działamy nie tylko w Poznaniu, ale i ale i w okolicach. Zapraszamy na stronę lub do kontaktu telefonicznego.