Czyszczenie kuchni i pomieszczeń kuchennych

Wykonawca: Zadbany Dom Profesjonalne Usługi Czyszczenia

Dodatkowo stosujemy także specjalistyczną profesjonalną linię preparatów do:
czyszczenia metali kuchennych domowego zastosowania,
czyszczenia i mycia powierzchni w przemyśle spożywczym i w kuchniach przemysłowych preparatami posiadającymi atest PZH,
czyszczenia płyt ceramiczny kuchenek, blatów kuchennych oraz innych elementów wyposażenia kuchennego,
czyszczenia i pielęgnacji blatów kamiennych,
czyszczenia urządzeń do grillowania,
czyszczenia piekarników, płyt indukcyjnych i elektrycznych,
odkamieniania i odtłuszczania powierzchni i urządzeń ze stali nierdzewnej.

Pranie dywanów kanap wykładzin

Wykonawca: Perfekt Pranie Wykładzin Tapicerek

Czyszczenie Warszawa,Piaseczno,Konstancin,Łomianki. Efektywne i skuteczne czyszczenie wszystkich rodzajów mebli tkanin tapicerskich jest konieczne,aby zadbać o czystość mebli jak i pokoi z naszą wykładziną. usługa dla domów biur, hoteli, pensjonatów gdzie jesteśmy w stanie wyczyścić materace antyalergicznie. Usługa wykonywana jest u klienta na miejscu. Mamy możliwość sprawdzenia stężenia zabrudzenia w twoich dywanach czy materacach dzięki temu dostosowujemy odpowiednią metodę czyszczenia.Co nas znacząco różni od konkurencji?Zawsze trzepiemy twój dywan,wykładzine, kanape materac i meble przed praniem urządzeniem kirby.Usuwanie plam, Likwidacja zapachów.

Cena: 7 zł

Czyszczenie tapicerki samochodowej

Wykonawca: Agmar-Prof Pranie Dywanów

Powierzone nam zlecenia wykonujemy zawsze na najwyższym poziomie przy użyciu profesjonalnego sprzętu. Zajmujemy się czyszczeniem zarówno taicerki meblowej jak ui samochodowej. Współpracę można z nami podjąć na zasadzie jednorazowego zlecenia lub długoterminowej współpracy!

Polerowanie lamp

Wykonawca: Usługi Ogólnobudowlane Jacek Replin

Profesjonale usługi czyszczące. Zapraszam do zapoznania się z ofertą firmy.

Pranie dywanów

Wykonawca: Usługi Ogólnobudowlane Jacek Replin

Zapraszam do zapoznania się z ofertą firmy. WWW.PranieWarszawa.pl

Ozonowanie

Wykonawca: Usługi Ogólnobudowlane Jacek Replin

Profesjonalne usługi czyszczące. Najlepiej !
www.PranieWarszawa.pl

Pranie tapicerki samochodowej

Wykonawca: Usługi Ogólnobudowlane Jacek Replin

Profesjonalne usługi piorące.
www.praniewarszawa.pl

Pranie dywanów

Wykonawca: CZYSZCZENIE JĘDRUŚ

Świadczymy usługi związane z praniem, czyszczeniem dywanów oraz wykładzin w mieszkaniach, domach, biurach oraz innych obiektach usługowych. Dysponujemy urządzeniami najwyższej generacji, dlatego zapewniamy szybkie oraz fachowe wykonanie zleceń na terenie województwa pomorskiego.

Pranie tapicerki

Wykonawca: CZYSZCZENIE JĘDRUŚ

Czyścimy, pierzemy tapicerkę meblową. Czyścimy kanapy, sofy, krzesła oraz inne meble. Dzięki nam meble w Twoim mieszkaniu ponownie będę, wyglądały jak nowe. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Akrylowanie podłóg

Wykonawca: P.U.H. Aster

Oferujemy akrylowanie podłóg z PCV, linoleum, marmoleum, które służy do niezbędnego utrzymania podłóg w należytej czystości. Ofertę kierujemy do szkół, przedszkoli, przychodni, szpitali i innych obiektów użyteczności publicznej. Oferowane przez nas akrylowanie podłóg zabezpiecza powierzchnie przed porysowaniami i uszkodzeniami, a powłoka akrylowa ma właściwości antypoślizgowe.

Doczyszczanie podłóg

Wykonawca: P.U.H. Aster

Nasza firma Aster oferuje doczyszczanie podłóg, nawet tych najbardziej zabrudzonych. Usuwamy zabrudzenia po długoletnim użytkowaniu. Do czyszczenia używamy specjalistycznego sprzętu mechanicznego oraz profesjonalnych środków czyszczących, które pozwalają usunąć wszelkie zabrudzenia. Serdecznie zapraszamy!

Doczyszczanie posadzek z PCV

Wykonawca: P.U.H. Aster

Oferujemy doczyszczanie posadzek z PCV, które przywróci podłodze jej pierwotny wygląd. Stosujemy chemiczne i mechaniczne sposoby usuwania zabrudzeń. Dla utrwalenia efektów doczyszczania posadzek z PCV nakładamy także zabezpieczające powłoki polimerowe.

Doczyszczanie linoleum

Wykonawca: P.U.H. Aster

W naszej ofercie znajduje się doczyszczanie linoleum, które znajduje się na podłogach w wielu biurach, urzędach, ośrodkach kultury, szkołach i innych obiektach użyteczności publicznej. Usługa doczyszczanie linoleum polega na przywróceniu podłodze jej pierwotnego wyglądu poprzez chemiczne i mechaniczne usunięcie zabrudzeń.

Czyszczenie płytek gresowych

Wykonawca: P.U.H. Aster

Oferujemy odświeżanie i gruntowne czyszczenie płytek gresowych. Czyścimy gres mechanicznie przy wykorzystaniu odpowiednich środków chemicznych, które przywracają płytkom dawny wygląd oraz zapobiegają osadzaniu się na nich brudu. Dodatkowo doczyszczamy zabrudzone fugi. Na zlecenie klientów możemy także wykonać impregnację gresu. Serdecznie zapraszamy!

Usuwanie gniazd szerszeni

Wykonawca: Zakład DDD Rattus

Usuwanie gniazd szerszeni (50 znakow)