Sprzątanie

Wykonawca: CleanCare Agency

Jesteśmy agencją zajmującą się utrzymaniem czystości. Jako jedni z pierwszych w Polsce specjalizujemy się w sprzątaniu domów jednorodzinnych. Wśród naszego młodego zespołu są osoby posiadające dwu, trzy i nawet siedmio letnie doświadczenie w branży. Dzięki wypracowanym standardom pracy i doświadczeniu jesteśmy prawdziwymi specjalistami w naszej pracy

do naszych głównych usług należy

  • opieka nad domem
  • sprzątanie biur/gabinetów
  • sprzątanie wspólnot mieszkaniowych
  • utrzymanie czystości w instytucjach budżetowych
Nie boimy się nowych wyzwań i ciągle rozszerzamy zakres naszych usług między innymi w zakresie doradztwa w utrzymaniu czystości w obiektach.

Zapraszamy
Cc

Pranie dywanów

Wykonawca: Eco Life Pranie Tapicerki

Firma sprzątająca. Pranie tapicerki, dywanów itp. Zapraszam do kontaktu.

Pranie tapicerki meblowej

Wykonawca: Eco Life Pranie Tapicerki

pranie tapicerki meblowej

Pranie dywanów

Wykonawca: Pralnia Wodna KOŁO RYBAKA

Profesjonalne pranie dywanów metodą ekstrakcyjną. Używamy najlepszych dostępnych na rynku środków. Szybki czas wykonania usługi. Możliwość dojazdu do klienta.

Czyszczenie tapicerek

Wykonawca: Pralnia Wodna KOŁO RYBAKA

Czyścimy meble tapicerowane, metoda ekstrakcyjną. Używamy najlepszej dostępnej na polskim rynku chemi. Bez fuszerki. Gwarantujemy zadowolenie klienta. Dojazd gratis!

Ozonowanie pomieszczeń

Wykonawca: Pralnia Wodna KOŁO RYBAKA

Ozon jest najpopularniejszym i najskuteczniejszym narzędziem do walki z nieprzyjemnymi zapachami. Dzięki ozonowaniu pozbędziesz się nie tylko brzydkich zapachów pochodzenia biologicznego, ale również zapachu papierosów, stęchlizny. Ozon odgrzybia i zabija wszelkie bakterie i wirusy. Jest to niesamowicie pomocna metoda walki z alergią oraz astmą. Po ozonowaniu pomieszczenie jest wolne od wszelkiego rodzaju bakterii, wirusów oraz brzydkich zapachów. W dzisiejszych czasach ozon stosuje się do oczyszczanie wody oraz sterylizacji żywności co świadczy o jego skuteczności.

Maglowanie i prasowanie

Wykonawca: Pralnia Wodna KOŁO RYBAKA

Zapraszamy do skorzystania z profesjonalnego magla w naszej pralni. Oferujemy także usługi prasowania wszelkiego rodzaju odzieży.

Wynajem urządzeń KARCHER

Wykonawca: P.U.H. SCARLETT KARCHER

URZĄDZENIA CZYSZCZĄCE KARCHER, SERWIS, CHEMIA, AKCESORIA

Serwis maszyn KARCHER

Wykonawca: P.U.H. SCARLETT KARCHER

Serwis maszyn KARCHER

Pralnia

Wykonawca: Pralnia Vip

Pralnia w Sulejówku.

Czyszczenie, pranie tapicerki

Wykonawca: POLISH BRUK Piotr Fryń

Do tego rodzaju usług stosuję metodę czyszczenia ekstrakcyjnego - jest to najskuteczniejsza metoda. Pozwala nam na dogłębne czyszczenie wykładzin dywanowych, dywanów oraz tapicerek. Usuwane są wszelkie zabrudzenia, resztki jedzenia, plamy, piasek, roztocza.

Czyszczenie, pranie dywanów

Wykonawca: POLISH BRUK Piotr Fryń

Czyszczenie dywanów wykonujemy profesjonalnym sprzętem firmy Karcher. Do tego rodzaju usług stosuję metodę czyszczenia ekstrakcyjnego - jest to najskuteczniejsza metoda. Pozwala nam na dogłębne czyszczenie wykładzin dywanowych, dywanów oraz tapicerek. Usuwane są wszelkie zabrudzenia, resztki jedzenia, plamy, piasek, roztocza, które zamieszkują sobie spokojnie w twoim dywanie!
Wykładziny i dywany po praniu są praktycznie suche. Wilgotne jest jedynie runo, które w zależności od temperatury otoczenia wysycha do 3 godzin.

Czyszczenie dywanów

Wykonawca: Mobilna Myjnia Parowa Czyścik Jarosław Kaczmarek

Na dywan nakładamy "suchą" pianę wytworzoną w urządzeniu pianowym Sw 15 Foam. Piana ta doskonale rozpuszcza zanieczyszczenia znajdujące sie na pranej powierzchni.Po upływie około 30 sekund zabrudzenia ściągamy odkurzaczem do osobnego zbiornika. Czas schnięcia jest uzależniony od wilgotności pary oraz od temperatury otoczeni, jednak nie przekarcza on 2 godzin. Piana nakładana na dywan nie przesiąka w głąb.Podłoga pod prana powierzchnia jest sucha a dywan nie ulega zwiotczeniu.

Czyszczenie i pranie dywanów

Wykonawca: MOBILNA MYJNIA PAROWA

W ramach naszych usług proponujemy możliwość skorzystania z czyszczenia i prania dywanów. W tym celu używamy specjalistycznego urządzenia, które wytwarza gorąca pianę. Następnie nakładamy ją na wykładzinę lub dywan i po kilku minutach cały brud z dywanu/wykładziny wciągamy z dużą siłą do odkurzacza. Dzięki gorącej pianie usuwamy uporczywy bród oraz nie przemaczamy powierzchni czyszczonej (znikome ilości wody). Czas schnięcia dywanu/wykładziny około 1,5 godziny.

Pranie tapicerki samochodowej

Wykonawca: MOBILNA MYJNIA PAROWA

Do czyszczenia tapicerek materiałowych stosujemy gorącą pianę. Specjalne urządzenie wytwarza pianę, która jest nanoszona i wcierana specjalną szczotka na tapicerkę. Po około 3 minutach wyciągamy bród z tapicerki mocno ssącym odkurzaczem. Wykorzystanie tej metody pozwala na oszczędność czasu. Tapicerka jest sucha już po około 60 minutach. Dzięki stosowanej technologii możemy czyścić również podsufitki w samochodach.