Znoszenie chorych

Wykonawca: DASMED - Transport Medyczny Sanitarny Chorych i Niepełnosprawnych

Wszystkim swoim klientom proponujemy w pełni kompleksowe usługi znoszenia bądź wnoszenia osób niepełnoprawnych i osób chorych. Na indywidualne zamówienie przysyłamy wykwalifikowanych ratowników medycznych, którzy o wcześniej umówionej godzinie zniosą osobę chorą z dowolnego piętra na przykład do samochodu.

Usługi czystościowo - porządkowe

Wykonawca: Reinigungs Service Z.U.H. Beata Woldan

Profesjonalne sprzątanie wszystkich powierzchni, pralnia wodno-chemiczna dywanów (Czestochowa i okolice transport gratis-dywany czyszczone w firmie), wykładzin dywanowych, usuwanie przykrych zapachów zwierzęcych, czyszczenie mebli tapicerowanych, usuwanie roztoczy, impregnacja, czyszczenie podłóg, pomieszczeń po budowach i remontach, usuwanie pyłu budowlanego,rolet, żaluzji okiennych, mycie okien, szlif i krystalizacja marmuru,dezynfekcja, kompleksowe usługi dla firm i Klientów indyw

Opieka nad grobami

Wykonawca: Błysk-Service Usługi Sprzątające

Oferujemy pielęgnacja i sprzątanie nagrobków, jednorazowe, cykliczne , każde zlecenie potwierdzone zdjęciem na e- maila.

Czyszczenie kostki brukowej

Wykonawca: Błysk-Service Usługi Sprzątające

Polecamy czyszczenie kostki brukowej, płotów itp. profesjonalną myjką ciśnieniową Karcher.

Mycie okien

Wykonawca: Cleaner Katarzyna Ramos

Oferujemy mycie okien oraz sprzątanie wnętrz. Proponujemy czyszczenie tapicerki meblowej oraz samochodowej, w tym również skórzanej. Ponadto kosimy trawę oraz odśnieżamy.

Czyszczenie tapicerki meblowej

Wykonawca: Cleaner Katarzyna Ramos

Zajmujemy się czyszczeniem tapicerowanych mebli oraz tapicerki samochodowej. Czyścimy również tapicerkę skórzaną. Stosujemy odpowiednie preparaty i urządzenia do czyszczenia tapicerki. Pierzemy dywany i wykładziny.

Specjalistyczne sprzątanie EKO

Wykonawca: Serwis raz i dwa

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług specjalistycznego sprzątania EKO z użyciem odpowiednich detergentów i sprzętu parowego. Usługa w szczególności polecana dla alergików wrażliwych na roztocza.
Jeśli nie masz czasu na sprzątanie zadzwoń tel.:781272680 lub wejdź na naszą stronę.

Kompleksowe sprzątanie domów i mieszkań

Wykonawca: F.T.U. ULA Urszula Pusz

Usługa obejmuje kompleksowe sprzątanie domu jednorazowo lub w oparciu o umowę nawiązaną indywidualnie wedle potrzeb. Oferta obejmuje także sprzątanie mieszkań po remontach. Jesteśmy również otwarci na sprzątanie pojedynczych pomieszczeń, klatek schodowych.
Potrafimy i chętnie podejmiemy się również pielęgnacji terenów wokół domu.

Odśnieżanie i sprzątanie terenu zewnętrznego

Wykonawca: GMF P.H.U.

Zadbamy o odśnieżenie twojego terenu .
odśnieżanie i sprzątanie terenu zewnętrznego.
Zadzwoń !

Pranie dywanów i tapicerki meblowej i samochodowej

Wykonawca: F.U.H. PUCER

Pierzemy dywany, wykładziny Wszelkiego rodzaju tapicerkę meblową i samochodową.
Materace, poduchy, krzesła czy siedziska również da się wyprać! Specjalny sprzęt oraz środki zapewnią czystość nawet najbardziej zabrudzonej powierzchni

Pranie dywanów

Wykonawca: F.U. ZIELONA PARA Tomasz Lisowski

Pranie dywanów i wykładzin - usługa polegająca na odkurzaniu, czyszczeniu za pomocą pary, praniu zasadniczym, miejscowym czyszczeniu plam, ponownym odkurzaniu.

Pranie dywanów i wykładzin

Wykonawca: KONAD-OSTROLEKA.PL

Oferujemy pranie dywanów i wykładzin specjalistycznym sprzętem marki Karcher. Czyścimy również wyłogi ścienne z tkanin oraz tapicerkę. Ponadto zajmujemy się ozonowaniem

Ozonowanie generatorem

Wykonawca: KONAD-OSTROLEKA.PL

Proponujemy ozonowanie pomieszczeń oraz samochodów. Posiadamy specjalną ofertę dla alergików. Zwalczamy roztocza, alergeny i wirusy.

Sprzątanie po remontach budowlanych

Wykonawca: JOMA Usługi Porządkowe Maciej Walczak

Zajmujemy się sprzątaniem po remontach budowlanych. Poradzimy sobie z każdego rodzaju zabrudzeniami! Usuwamy pył poremontowy, resztki zaprawy, farb, klejów. Ponadto czyścimy i myjemy posadzki, okna, meble oraz utylizujemy śmieci.

Firma sprzątająca

Wykonawca: SPECJALIŚCI

Zapraszamy do wspołpracy z Naszą firmą.
Stawiając na Specjalistów, mają Państwo pewność, że nie przyjedzie do Was osoba, która chce dorobić do wypłaty, przy okazji ucząc się posługiwania sprzętem, który kupiła na wyprzedaży w supermarkecie. Gwarantujemy, że Nasze usługi są wykonywane na najwyższym poziomie, przy użyciu profesjonalnego sprzętu, posiadające niezbędne certyfikaty bezpieczenstwa i jeden mały, dużo znaczący szczegół, zwany doświadczeniem.Firma P.H.U Specjaliści świadczy usługi w zakresie:
Sprzątanie dom, firma
Pranie dywanów, tapicerek
Czyszczenie parowe
Pranie parowe
Ozonowanie
Odgrzybianie
Odkażanie
Odśnieżanie
Mechaniczne czyszczenie posadzek

Zapraszamy do współpracy firmy i osoby prywatne.
Chcesz być na bieżąco z Naszymi promocjami? Nasza strona internetowa
http://specjalisci.biz/ lub lajkuj nasz FB http://www.facebook.com/specjaliscieg .