Kredyt dla jednoosobowej działalności gospodarczej

Wykonawca: Centrum Finansowe Twój Kredyt

Kredyt na działalność już od pierwszego dnia założenia działalności

Do 2000zł za darmo

Wykonawca: Centrum Finansowe Twój Kredyt

Potrzebujesz szybkiej gotówki? U nas chwilówki do 2000 na 1 lub 2 raty z oprocentowaniem 0%

Pożyczki dla osób zatrudnionych w sektorze publicznym

Wykonawca: Centrum Finansowe Twój Kredyt

Atrakcyjna pożyczka dla policjanta, wojskowego, nauczyciela, strażaka, kuratora, sędziego i nie tylko. Na podstawie oświadczenia lub umowy o pracę.

Konsolidacja kredytów

Wykonawca: Centrum Finansowe Twój Kredyt

W firmie Twój Kredyt możliwa jest konsolidacja kredytów, połączymy dotychczasowe kredyt w jeden korzystniejszy, z niższą ratą spłaty. Oferujemy atrakcyjne rozwiązania kredytowe z możliwością dobrania gotówki do 150 000 zł.

Konsolidacja kredytów

Rachunek ROR

Wykonawca: Śląski Bank Spółdzielczy Silesia w Katowicach Oddział w Chorzowie

Rachunek oszczędnościowo– rozliczeniowy służy do gromadzenia środków pieniężnych i przeprowadzania rozliczeń pieniężnych w złotych polskich Do zawarcia umowy wystarczy dowód osobisty. Rachunek może być założony jako wspólny dla dwóch osób, można do niego ustanowić maksymalnie 2 pełnomocników. Bank prowadzi rachunki również dla osób małoletnich i ubezwłasnowolnionych. Poprzez rachunek można dokonywać operacji wpłat i wypłat gotówkowych, przelewów wewnętrznych, przelewów do innych banków, również w formie stałych zleceń i poleceń zapłaty. Środki na rachunku są oprocentowanie zgodnie z obowiązującą Taryfą Oprocentowania, odsetki dopisywane są kwartalnie. Na życzenie Klienta do rachunku wydaje się kartę płatniczą, dostęp do bankowości internetowej i udostępnia informację SMS. Dla rachunków o stałych wpływach Bank na wniosek Posiadacza może udostępnić kredyt odnawialny. Do rachunku ROR indywidualnego Posiadacz może ustanowić zapis na wypadek śmierci. Rachunek prowadzony jest bezpłatnie.

Rachunek ROR

Lokaty Standard

Wykonawca: Śląski Bank Spółdzielczy Silesia w Katowicach Oddział w Chorzowie

Śląski Bank Spółdzielczy SILESIA w Katowicach oferuje lokaty Standard o stałej i zmiennej stopie procentowej oraz lokaty Progresja o zmiennym, przyrastającym przez 12 miesięcy oprocentowaniu. Lokaty Standard o zmiennym oprocentowaniu zakładane na okresy od 6 miesięcy są lokatami rentierskimi, co oznacza, że odsetki udostępniane są do wypłaty w okresach kwartalnych w trakcie trwania okresu umownego. Dla osób posiadających rachunek ROR z dostępem do bankowości internetowej istnieje możliwość samodzielnego zakładania lokat, premiowana najwyższym oprocentowaniem dla danej lokaty zgodnie z Tabelą Oprocentowania. Środki na lokatach mogą być objęte zapisem na wypadek śmierci, do lokaty można ustanowić pełnomocnictwo (do jednej lokaty można ustanowić maksymalnie 2 pełnomocników). Bank prowadzi również lokaty walutowe w EUR i USD. Środki zdeponowane w Banku podlegają gwarancjom Bankowego Funduszu Gwarancyjnego do wysokości równej równowartości 100.000 EUR.

Lokaty Standard

Rachunek dla podmiotów instytucjonalnych

Wykonawca: Śląski Bank Spółdzielczy Silesia w Katowicach Oddział w Chorzowie

Prowadzimy rachunki bieżące w PLN, rachunki walutowe, rachunki dodatkowe.

Rachunek dla podmiotów instytucjonalnych

Smart Konto

Wykonawca: Bank Smart

Rachunek osobisty jakim jest Smart Konto to darmowe konto internetowe charakteryzujące się możliwością obsługi internetowej, wypłacania darmowo ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz darmowymi przelewami krajowymi.

Kredyty

Wykonawca: AdviserBox

Kredyt jest pożyczką zaciągniętą w banku. Jest szybkim zastrzykiem gotówki, łatwo dostępnym bez zbędnych formalności. Jest dobrym rozwiązaniem kiedy potrzebujemy dofinansowania. Decyzja przy takim kredycie jest dokonywana szybko i mało skomplikowanie. Dzięki niemu można osiągnąć wymarzony cel, zakupić sprzęt.

Cena: 1 zł

kredyty

Konta osobiste

Wykonawca: TROJNAR FINANSE

Oferujemy bezpłatne rachunki osobiste dopasowane do własnych potrzeb.

Konta osobiste

Rachunki firmowe

Wykonawca: TROJNAR FINANSE

Dobierzemy rachunki firmowe dopasowane indywidualnie do wymagań przedsiębiorcy

Rachunki firmowe

Pożyczka dla prawników, notariuszy, radców

Wykonawca: MultiKoncept Niezależny Ekspert Finansowy

Pozabankowa pożyczka dla wolnych profesji.
Bez Zaświadczeń ZUS/US
Bez zdolności
Bez zabezpieczeń
Minimum formalności

Do 100.000 zł na 5 lat
Pożyczka po zaciągnięciu nie będzie widoczna w BIK.
Akceptujemy osoby z gorszą historią kredytową.
Wymagany, minimum roczny staż prowadzonej działalności gospodarczej.
Pożyczka możliwa dla spółek i firm jednoosobowych.

Cena: 1 zł

Pożyczka dla prawników, notariuszy, radców

Kredyty, pożyczki, ubezpieczenia

Wykonawca: Elamushome

Polecanie produktów bankowych i finansowych, promocja.

Porównywarka kont bankowych 2017

Wykonawca: pklaczek.oferty-kredytowe.pl

Zapraszamy do skorzystania z naszej porównywarki kont bankowych, znajdują się tutaj wszystkie oferty kont bankowych w Polsce. Każdy znajdzie coś dla siebie. Każde założone konto z naszej strony www. przekazuje 80 zł na cele charytatywne. Nasza strona skierowana jest do Osób cywilnych oraz dla Firm. Zapraszamy!

Porównanie kont bankowych

Wykonawca: Kredyty online

Na naszej stronie znajdą Państwo porównanie kont bankowych dostępnych w naszym kraju.Współpracujemy z największymi bankami dlatego otwierając konto przez link w naszym portalu otrzymacie dodatkowe bonusy! Sprawdź w którym banku będziesz musiał zapłacić prowizję za wypłatę z obcego bankomatu. Zobacz gdzie za utrzymanie konta zapłacisz najmniej a nawet nic!
Wejdź na FIZUU.OFERTY-KREDYTOWE.PL wybierz bank który Cię interesuje i wypełnij formularz na stronie banku!

Porównanie kont bankowych