Oddłużanie - kredyty oddłużeniowe

Wykonawca: Conectum finanse

Oddłużanie chwilówek i kredytów:

  • to pomoc dla osób zadłużonych, które wpadły w pętlę kredytową i nie wiedzą jak samodzielnie z niej wyjść.
  • każdą sprawę traktujemy indywidualnie, doskonale znając przypadek każdego z naszych klientów, dzięki obsłudze ponad 180 osób zadłużonych dziennie
  • posiadamy certyfikat najwyższej jakości obsługi 2015
  • pozyskujemy środki finansowe dla naszych Klientów, ale także pomagamy w oddłużaniu na drodze prawnej

Doradztwo Kredytowe

Wykonawca: InCredito

Mamy do zaoferowania doradztwo kredytowe, które prowadzimy w oparciu o wieloletnie doświadczenie w branży oraz niezbędną wiedze.

Leasing, kredyt, pożyczki

Wykonawca: Projekt Leasing

Szukasz nowego/używanego samochodu dostawczego – zadzwoń do Nas. Oferujemy profesjonalne doradztwo przy zakupie nowego samochodu.

Uproszczone procedury leasingowo/kredytowe. Już teraz sprawdź Naszą ofertę i skorzystaj z Leasingu – To jest prostsze niż myślisz.

730073999

Wykonawca: Projekt Leasing

-

Kredyty bez BIK i KRD

Wykonawca: ZUR-SKONTO Sp.z o.o

Będąc partnerem Kredytum oferujemy dla Państwa szeroki wachlarz ofert pożyczek krótkoterminowych i długoterminowych, maksymalnie dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Umożliwiamy wnioskowanie zarówno o kredyty bankowe jak i kredyty pozabankowe bez BIK i KRD. W tym: Chwilówka, Ekspres Kasa, SMS365).

Skontaktuj się z naszym biurem a otrzymasz najlepszą ofertę

Produkty bankowe

Wykonawca: AJ INVEST Jacek Szulżycki

Świadczymy na rzecz naszych klientów usługi finansowe w zakresie kredytów gotówkowych, hipotecznych oraz szeroki wachlarz produktów oszczędnościowych.

Wymiana Walut

Wykonawca: Kantor Wymiany Walut

Wymiana Walut "Polski Złoty -> Waluta Obcokrajowa", "Waluta Obcokrajowa -> Polski Złoty"

Punkt Opłat

Wykonawca: P.H.U. GLASBUD

U nas zapłacisz rachunki za prąd, gaz, mieszkanie, telefon, internet, ubezpieczenie, ZUS, Urząd Skarbowy oraz wszelkie inne opłaty i wpłaty własne.

Cena: 1.6 zł

Operaty szacunkowe, opinie bankowe

Wykonawca: TOP-WYCENA Nieruchomości Daria Łaska

w celu ustalenia ceny usługi proszę o kontakt telefoniczny.
udzielę najcenniejszych informacji

Kredyty samochodowe

Wykonawca: Credit&Loan

Oferujemy kredyty samochodowe na zakup pojazdu. Wystarczy być właścicielem pojazdu lub chcieć nabyć: samochód osobowy, samochód ciężarowy, autobus, przyczepę lub naczepę w zestawie z ciągnikiem, motocykl, motorower lub skuter, ciągnik rolniczy, koparkę lub koparko- ładowarkę. Można otrzymać gotówkę nawet do 100% wartości pojazdu lub kredyt samochodowy bez wpłaty własnej. Oferta skierowana jest do osób fizycznych zatrudnionych na umowę o pracę, wykonujących tzw. wolny zawód, osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, emerytów i rencistów, rolników oraz przedsiębiorstw. Zainteresowanych ofertą zapraszamy do kontaktu.

Kredyty dla firm

Wykonawca: Credit&Loan

Oferowane przez nas kredyty dla firm udzielane są m.in. na rozpoczęcie działalności, dofinansowanie, utrzymanie płynności finansowej, dalsze inwestycje lub kredyt na zakup pojazdu, leasing, środki na dowolny cel. Posiadamy produkty finansowe wielu banków, dzięki czemu można szybko porównać oferty i wybrać najkorzystniejszą dla siebie.
Zapraszamy do biura lub prosimy o kontakt. tel. 728-177 -735 e-mail creditloan@prokonto.pl .

Credit&Loan
www.creditloan.pl

Pożyczki instytucji finansowych

Wykonawca: Credit&Loan

Oferujemy pożyczki instytucji finansowych, dzięki którym można szybko i sprawnie sfinansować zakup towarów i usług np. mebli, sprzętu AGD i RTV, węgla, nawozów, maszyn, sprzęt rehabilitacyjny, czy też zorganizować wesele, pojechać na wczasy lub sfinansować usługi medyczne. Przy tego typu transakcjach formalności są ograniczone do minimum, wystarczy posiadać dowód osobisty oraz dokument potwierdzający źródło i wysokość dochodu. Nie jest wymagana pierwsza wpłata oraz nie ma konieczności wizyty w oddziale banku. Pomiędzy instytucją finansową i kredytobiorcą, zawierana jest umowa regulująca warunki udzielania kredytu na zakup towarów. Zapraszamy do biura lub prosimy o kontakt. tel. 728-177 -735 e-mail creditloan@prokonto.pl.
Credit&Loan
www.creditloan.pl

Lombard

Wykonawca: Lombard

Loombard
Lombard, Skup złota, Skup biżuterii, Sprzedaż złota, Sprzedaż biżuterii, Sprzedaż internetowa, Sprzedaż rowerów

11-600 Węgorzewo
Zamkowa 19 /3a

Sprawdzenie BIKu

Wykonawca: Centrum Finansowe Twój Kredyt

Firma Twój Kredyt oferuje sprawdzenie BIKu. U nas można dowiedzieć się, jakie wpisy widnieją w raporcie BIK na temat opóźnień w spłacie choćby jednej raty kredytu lub innego produktu kredytowego. Sprawdzimy także czy dotychczasowa historia kredytowa przeszkodzi w uzyskaniu kredytu.

Cena: 50 zł

Pożyczki bez sprawdzania BIKu

Wykonawca: Centrum Finansowe Twój Kredyt

Masz negatywny wpis w BIKu? Żaden problem, możemy Ci pomóc