Leczenie zaburzeń nerwicowych

Wykonawca: Ewa Siejka Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska

Leczenie zaburzeń nerwicowych Kielce Leczenie nerwic Kielce Nerwice Kielce Psychiatra Kielce Leczenie zaburzeń Kielce

Leczenie fobii

Wykonawca: Ewa Siejka Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska

Leczenie zaburzeń nerwicowych Kielce Leczenie nerwic Kielce Nerwice Kielce Psychiatra Kielce Leczenie zaburzeń Kielce Fobie Kielce Leczenie fobii Kielce

Psychoterapia

Wykonawca: Gabinet Psychologiczny

Psychoterapia depresji, zaburzeń lękowych, po stresie, PTSD. Pomoc w wypaleniu zawodowym w sytuacjach kryzysowych. Dorośli, młodzież.

Cena: 110 zł

Nauka radzenia sobie ze stresem

Wykonawca: Gabinet Psychologiczny Agata Mroczkowska

Indywidualny program radzenia sobie ze stresem. Treningi relaksacyjne.

Psychoterapia poznawczo- behawioralna stresu

Wykonawca: Aleksandra Litarowicz Incognito - Gabinety Psychoterapii

psychoterapia poznawczo- behawioralna stresu

Rehabilitacja domowa i EEG Biofeedback

Wykonawca: Gabinet Fizjoterapii i Eeg Biofeedback FIZJO-BRAIN

"Fizjo-Brain" wykonuje pełną rehabilitację w domu pacjenta w Łodzi, Aleksandrowie Łódzki, Konstantynowie Łódzkim, Zgierzu, Pabianicach. . Rehabilitacja obejmuje fizykoterapię (magnetoterapię, laseroterapię, elektroterapię), kinesiotaping i masaże. Leczenie schorzeń kręgosłupa, bóli mięśniowych, stawowych, nerwowych, głowy, miesiączkowych, urazów, złamań, powikłań po udarowych i wielu innych. Wykonuję również terapię EEG Biofeedback (trening mózgu przy użyciu specjalistycznego oprogramowania, EEG i komputera).
Zapraszam do gabinetu w Łodzi ul. Kilińskiego 85

Godzinna sesja psychoterapeutyczna

Wykonawca: WAMP

Gdy Twoja sytuacja staje się na tyle trudna, że samodzielnie nie potrafisz jej rozwiązać i cierpisz z powodu zaburzeń osobowości, nerwicy, uzależnień, symptomów psychosomatycznych, doświadczasz trudności w relacjach lub w pracy, przyjdź sam lub z partnerem albo rodziną. Cykl godzinnych sesji odpowiedni do skali i rodzaju zgłaszanej sprawy pomoże w trapiących problemach.

Cena: 100 zł

Stres Łódź Konstantynów

Wykonawca: Gabinet Fizjoterapii i Eeg Biofeedback FIZJO-BRAIN

Innowacyjny i bezpieczny trening EEG Biofeedback (przy użyciu odpowiedniego oprogramowania, sprzętu i komputera) pomoże Tobie zwalczyć stres i wewnętrzne napięcie. Stosuje się trening SMR (13HZ-15Hz) - rytm sensomotoryczny.
Trening SMR jest bardzo pomocny w ćwiczeniu koncentracji i uwagi, przy jednoczesnym wyciszeniu wewnętrznym. Rytm ten jest opisywany jako "ludzkie funkcjonowanie poznawcze i stosunek do otoczenia" (prof. Lubar), co można nazwać relaksem z zewnętrzną uwagą. SMR jest odpowiedzialny za przetwarzanie informacji sensorycznych, odbieranych za pomocą naszych zmysłów.
Niskie SMR może odzwierciedlać " ADD ", brak zogniskowanej uwagi;
Wysokie SMR - oznacza wysoce czujną uwagę, "fizyczną ciszę".

Skutki treningu: wzrost SMR polepsza koncentrację uwagi, zwiększa odporność na stres fizyczny i psychiczny, rozluźnia. Pomocny w porządkowaniu deficytów uwagi.

Terapia zaburzeń lękowych

Wykonawca: Gabinet Psychoterapii - Honorata Hamerska

Pomoc w zaburzeniach wywołanych stresem, zaburzeniach obsesyjno-kompulsywnych, fobiach, lękach społecznych, agorafobijnych, napadach paniki, zaburzeniach powstałych w następstwie silnego stresującego zdarzenia (PTSD)

Cena: 90 zł

Psychoterapia

Wykonawca: Prywatny Gabinet Psychoterapii Elżbieta Wieczorek

Prywatny gabinet psychoterapii Elżbieta Wieczorek
Terapia indywidualna i grupowa. Warsztaty rozwoju osobistego: asertywność, radzenie sobie z przykrymi uczuciami: złość, lęk, poczucie własnej wartości.

Usuwanie stresu i jego toksycznych skutków

Wykonawca: RECEPTOR mgr biologii Ewa Gorol

Teraz ze stresem możesz się uporać, wprowadzając do swojego kalendarza zajęć codziennych zabieg higieniczny - detoksykację wnętrza swojego organizmu. Stres nie tylko da się "opanować", ale należy walczyć z jego skutkami. W miejscach długotrwałych skurczów tkanek gromadzą się wędrujące z krwią i limfą toksyny, komórki są niedożywione i obumierają, tworzą się miejsca, w których powstają komórki przedrakowe. Za pomocą odpowiednio i indywidualnie dobranych preparatów Joalis pomożemy Ci w walce ze skutkami tego zjawiska. Jeśli usuniesz przyczynę stresu, to jesteś w połowie drogi. Musisz jeszcze "posprzątać" z organizmu jego toksyczne skutki. Więcej informacji uzyskasz, kontaktując się telefonicznie lub poprzez stronę internetową.

Psychoterapia poznawczo - behawioralna

Wykonawca: Gabinet Psychoterapii Poznawczo - Behawioralnej

Psychoterapia mająca na celu niwelowanie skutków nadmiernego stresu, nauka efektywnych metod radzenia sobie ze stresem.

Psychoterapia

Wykonawca: Psychoterapia, Mediacje, Trening Grupowy

Psychoterapia, wsparcie psychologiczne, problemy w kontaktach z innymi ludźmi, pokonywanie własnych ograniczeń i kryzysów, depresje.

Pomoc psychologiczna dla młodzieży

Wykonawca: mgr Magdalena Anna Skotnicka - Konsultacje Psychologiczne i Psychoterapia

Zajmuję się pomocą psychologiczną dla młodzieży. Prowadzę psychoterapię oraz udzielam porad psychologicznych. Oprócz tego oferuję pomoc w kryzysach rodzinnych i zawodowych, a także psychoterapię indywidualną i dla par oraz szkolenia psychologiczne.

Terapia stresu

Wykonawca: Centrum Psychoterapii i Profilaktyki Zdrowia Calm Mind

Stres towarzyszy nam przez całe życie, jest nam nawet do tego życia potrzebny. Stres dobry nazywamy eustresem, stres zły dystresem. Eustres - mobilizuje nas do działa, dostarcza energii potrzebnej do przezwyciężania trudności. Jednak gdy siła stresu i długość pozostawania pod jego wpływem jest zbyt duża, stres odbija się na zdrowiu. Terapia polega na rozpoznaniu źródeł stresu, ich eliminacji bądź przewartościowania i nauce konstruktywnych sposobów radzenia sobie z nim.