Projekty

Wykonawca: Future Garden - Ogrody Projektowanie Zakładanie

Projektowanie ogrodów przydomowych oraz innych terenów zielonych. Nasze projekty to połączenie indywidualnego stylu z praktycznym spojrzeniem w przyszłość.

Projektowanie i aranżacje nawierzchni brukowych

Wykonawca: DECOSTAR Sebastian Smolak

Dzięki współpracy z projektantką specjalizującą się w nawierzchniach z kostki brukowej mamy możliwość zaprezentowania Państwu jeszcze bardziej kompleksowej oferty naszej firmy. Dzięki uprzejmości pani projektantki, zamieściliśmy do Państwa wglądu kilka ostatnich projektów jej autorstwa.

Wertykulacja trawników

Wykonawca: AQUA-GARDEN Akwedukt Group Częstochowa

Oferujemy Państwu usługę wertykulacji trawników, dzięki czemu przywrócimy do życia każdy trawnik.

Zapraszamy.

Projektowanie ogrodów i zieleni

Wykonawca: Słoneczne Ogrody Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Pro Garden Paweł Knaź

Nasze projekty obejmują zieleń, małą architekturę, kostkę brukową, oświetlenie, systemy automatycznego nawadniania, ogrodzenia. Projekty przygotowywane są w formie zwymiarowanych rzutów poziomych i wizualizacji. Do każdego projekty przygotowujemy tabele roślin. Projektanci Słonecznych Ogrodów to artyści bazujący na najnowszych trendach obowiązujących w sztuce ogrodowej.

Projektowanie i zakładanie ogrodów

Wykonawca: BAJKOWE OGRODY - projektowanie, zakładanie i pielęgnacja Terenów Zieleni

Projektowanie ogrodów oraz ich realizacja to nasza pasja. Zawsze staramy się sprostać wymaganiom naszych klientów. Naszym najważniejszym celem jest pozostawienie po sobie wyjątkowej zieleni w której Nasz klient będzie czuł się "jak w bajce".

Systemy nawadniania

Wykonawca: P.P.H.U. CEZAR Cezary Kartasiński

projektowanie ogrodów
systemy nawadniana
konserwacja ogrodów
pielęgnacja

Zakładanie ogrodów

Wykonawca: Fluo.Greendesign - Projektowanie i Zakładanie Ogrodów

Polecamy kompetentnych wykonawców ogrodów, którzy zawsze znajdują czas na realizację projektów. Oferujemy wtedy nadzór nad realizacją i efektem projektu. Nie musisz zajmować się szukaniem odpowiednich firm mogących zrealizować przedsięwzięcie – wybierz spośród sprawdzonych współpracowników Fluo.GreenDesign.

Projektowanie ogrodów i terenów zielonych

Wykonawca: AP Ogrody

Oferujemy projekty zarówno od podstaw jak i aranżacje ogrodów już istniejących. Projektujemy całe ogrody, wnętrza ogrodów, aranżacje balkonów, tarasów i oranżerii a także dobór zieleni w pomieszczeniach. Ponadto zajmujemy się projektami systemów nawadniających, nawierzchni utwardzonych oraz oświetlenia dla wszystkich terenów zielonych. Jesteśmy otwarci na różnych klientów i ich potrzeby, przez co kreujemy zupełnie nowe pomysły i produkty.

Ogrody

Wykonawca: Zielona Sceneria Łukasz Piliszek

Projektowanie i pielęgnacja ogrodów.

Architektura ogrodowa

Wykonawca: Zielona Sceneria Łukasz Piliszek

Architektura ogordowa

Projektowanie ogrodów

Wykonawca: ArtFlor Pracownia Sztuki Ogrodowej

PROJEKTUJEMY:

  • OGRODY PRZYDOMOWE

  • OGRODY PRZY REZYDENCJACH

  • OGRODY NA DACHACH

  • TERENY ZIELENI MIEJSKIEJ, PARKI, SKWERY

  • ZIELEŃ PRZY OBIEKTACH USŁUGOWYCH

WYKONUJEMY TAKŻE INWENTARYZACJE DENDROLOGICZNE

Nawadnianie ogrodów

Wykonawca: STUDIO-OGRODY

Największym ułatwieniem dla właściciela ogrodu jest system automatycznego nawadniania.Dlaczego warto zainwestować w taki system?
Powodów jest kilka.Przede wszystkim oszczędność czasu. Instalacja automatycznego nawadniania całkowicie zwalnia nas z pamiętania o podlewaniu ogrodu. Możemy bowiem precyzyjnie zaplanować, kiedy i na jakim terenie włączy się podlewanie. Prawidłowo zaprojektowany system precyzyjne nawadnia trawnik, rośliny a woda dociera do konkretnych miejsc o właściwej porze. System programuje się tak, by uruchamiał się przed świtem.Instalacja pozwala zaoszczędzić blisko 50% wody w porównaniu do podlewana ręcznego. Łączy się to oczywiście z redukcją kosztów wydawanych na prąd.
System nawadniania ogrodów oparty jest na elektronicznie sterowanych zraszaczach wynurzanych (zraszacze rotacyjne, statyczne, mikrozraszacze) i liniach kroplujących. Tworzą ją zraszacze i przewody doprowadzające do nich wodę. Zraszacze mogą być wynurzalne, czyli ukryte w ziemi i unoszące się pod wpł

Projekt ogrodu

Wykonawca: MK Garden

Projektujemy ogrody przydomowe, przy firmach, nawierzchnię ogrodową, elementy małej architektury, itp.

Projektowanie ogrodów

Wykonawca: Gardenia - Studio Architektury Krajobrazu

Marzysz o rodzinnym ogrodzie z soczyście zielonym trawnikiem i bezpiecznym miejscem zabaw dla dzieci? Potrzebujesz przestronnego tarasu na długie letnie wieczory z przyjaciółmi? A może chciałbyś zbierać zdrowe owoce i warzywa z przydomowego ogródka? Opowiedz nam o ogrodzie swoich marzeń, a my pomożemy Ci w jego realizacji.
Szczegóły na www.gardenia-studio.pl

Projektowanie, zakładanie i pielęgnacja ogrodów

Wykonawca: Ogrody Zielona Pasja

Projektowanie ogrodów i zieleni komercyjnej w różnorodnych stylach sztuki ogrodowej. Zakładanie i pielęgnacja ogrodów.