Projektowanie ogrodów

Wykonawca: P.H.U.P. " Maciejak" - Ogród Brandwica

Wszystkie Nasze realizacje mają swój początek w biurze projektowym. Nasi projektanci mogą dla Państwa wykonać kompleksowe projekty wszystkich elementów ogrodu. Projekty oparte są na specjalistycznym wykształceniu, szkoleniach, ale zwłaszcza na doświadczeniu, które pozwala Nam projektować rzeczy atrakcyjne, ale zwłaszcza możliwe do wykonania. Nasze biuro wyróżnia się możliwością przedstawienia, obejrzenia na żywo wszystkich projektowanych elementów. Wszystkie materiały potrzebne do zrealizowania projektu dostępne są w Naszym Centrum. Począwszy od roślin, naturalnym materiałów nawierzchniowych, na specjalistycznych elementach nawadniania skończywszy. Projekt wykonany przez Naszą firmę pozwala także na zakup potrzebnych materiałów na najkorzystniejszych cenach. Do wszystkich projektów podchodzimy indywidualnie, dlatego mają Państwo gwarancję uzyskania niepowtarzalnych efektów.

Projektowanie systemów automatycznego nawadniania

Wykonawca: P.H.U.P. " Maciejak" - Ogród Brandwica

Proponujemy projekt, montaż oraz dystrybucję systemów nawadniania. Odpowiednio zaprojektowany i zamontowany system nawadniania pozawala na oszczędność wody do 70%, a przede wszystkim na utrzymanie pięknego ogrodu. Projekt zawiera rozstaw i rodzaj zraszaczy, dobór elementów sterowania, rodzaje połączeń, podział na skecje, specyfikacje wykopów oraz pełną specyfikację oraz spis materiałów potrzebnych do wykonania systemu i pełen kosztorys. Podczas projektowania bazujemy na elementach firm Toro, Rain Bird, Cepex, Gardena. Po wykonaniu projektu Nasza firma może go zrealizować dla Państwa, ale także mogą go Państwo wykonać samodzielnie. Zapewnimy Państwu wtedy najkorzystniejsze ceny wszystkich elementów, a także pełne wsparcie techniczne podczas realizacji.

Projektowanie i zakładanie ogrodów

Wykonawca: Michał Lis Ogród Expert

Ogród Expert zajmuje się projektowaniem i zakładaniem:

- ogrodów przydomowych, zieleni osiedlowej i reprezentatywnej,
- trawników z rolki i z siewu, siatki przeciw kretom,
- oczek wodnych, kaskad, wodotrysków,
- ogrodów skalnych, zieleni przy tarasach,
- systemów automatycznego nawadniania.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług

Projektowanie terenów zieleni

Wykonawca: Green Art Studio Architektury Krajobrazu

W ofercie firmy Green Art znajdą Państwo usługi związane z wykonaniem profesjonalnych projektów ogrodów: przydomowych, jak również warzywnych i owocowych, na dachach, wertykalnych - tzw. zielonych ścian, itp.

Oferujemy także przygotowanie projektu aranżacji: balkonów i tarasów, a także zieleni przy punktach gastronomicznych, jak i firmach i instytucjach, zieleni na cmentarzach, czy też przy obiektach zbiorowego zakwaterowania, terenów użyteczności publicznej, w tym:
- parki wiejskie i miejskie,
- zieleń osiedlowa,
a także
- zieleńce,
- skwery.
Projektujemy i wykonujemy również nawierzchnie ogrodowe oraz systemy automatycznego nawodnienia.

Projektowanie ogrodów

Wykonawca: LAS FLORES

Nasza firma zajmuję się projektowaniem i aranżacja ogrodów przydomowych.
Stworzymy dla Państwa ogród marzeń zgodny z oczekiwaniami, sugestiami, a przy tym funkcjonalny i tworzący harmonijna całość.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Projekty ogrodów

Wykonawca: Projektowanie Wnętrz Dorosz Projekt

Pasjonujemy się również aranżacją i zagospodarowaniem ogrodu.

Wykonywanie Ogrodów

Wykonawca: P.H.U.P. " Maciejak" - Ogród Brandwica

Zakładamy ogrody od podstaw. Oferujemy swoje usługi od projektu poprzez założenie ogrodu, aż do pielęgnacji istniejącego ogrodu.

Projektowanie ogrodu

Wykonawca: Trawińscy Szkółka Drzew i Krzewów

Projektujemy i zakładamy ogrody prywatne i przestrzeń publiczną, systemy nawadniające, zbiorniki wodne.

Projektowanie ogrodów przydomowych

Wykonawca: Architektura Krajobrazu Rafał Kochanowicz

Oferowana przez nas usługa zawiera m.in.: wizytę projektanta na terenie ogrodu, opracowanie profesjonalnej koncepcji zagospodarowania ogrodu z wizualizacjami jego przyszłego wyglądu oraz projekt techniczny (rozmieszczenie nawierzchni i innych elementów ogrodu, plan nasadzeń i projekt systemu nawadniającego). Nasze projektowanie ogrodów przydomowych wykonujemy z pasją i zaangażowaniem, zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Projektowanie ogrodów, wykonawstwo, pielęgnacja

Wykonawca: Lente Pracownia Kształtowania Zieleni Kamila Walenciak

Nasza firma oferuje Państwu kompleksową obsługę w zakresie zieleni. Zaczynamy od koncepcji, projektu i wizualizacji, przez wykonawstwo, do pielęgnacji i opieki nad ogrodem. Mogą Państwo skorzystać z naszych usług na dowolnym z wyżej wymienionych etapów. Służymy naszą pomocą, wiedzą i doświadczeniem w branży ogrodniczej.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, gdyż liczą się dla nas Państwa potrzeby i upodobania. Staramy się, aby każdy projekt cechował się oryginalnością. Dzięki stałej współpracy z branżystami, jesteśmy na bieżąco z wszelkimi nowinkami, co pozwala nam na zaoferowanie różnych rozwiązań, w zależności od oczekiwań naszego klienta. Ponadto współpracujemy z zaprzyjaźnionymi i zaufanymi szkółkami roślin, dlatego mogą być Państwo spokojni o jakość materiału roślinnego.

Zakres naszych usług wykonawczych obejmuje kompleksową realizację projektów ogrodów oraz całoroczną pielęgnację i utrzymanie zieleni.

Aranżacje ogrodów

Wykonawca: Zielone Design Wioletta Barnaś

projektowanie terenów zielonych

Zakładanie ogrodów

Wykonawca: Garden Art Katarzyna Klimkowska

Proponujemy usługę zakładania i pielęgnowania ogrodów.
Wykonujemy przede wszystkim:

 • zakładanie trawników zarówno z siewu, jak i z rolki
 • koszenie, aeracja, wertykulacja trawników
 • profesjonalne sadzenie drzew, krzewów, oraz innych nasadzeń roślinnych
 • fontanny, ściany wodne i dekoracje wodne, a także oczka wodne, stawy ogrodowe
 • mała architektura ogrodowa (pergole, trejaże, altany)
 • zakładanie ogrodów skalnych i skalniaków
 • oświetlenie ogrodów
 • zakładanie systemów automatycznego nawadniania trawników oraz rabat
 • nawierzchnie ogrodowe, nawierzchnie z kamienia, usługi brukarskie
 • rewaloryzacja parków oraz ogrodów zabytkowych
 • usługi pielęgnacyjne oraz konserwatorskie ogrodów, parków, terenów zieleni
 • pielęgnacyjne cięcie roślin (formujące, prześwietlające, sanitarne, korygujące)
 • stosowanie środków ochrony roślin (chemiczne i naturalne)

Projektowanie

Wykonawca: Garden Sp.j. J. Majchrzak, J.Sadowski

Wykonujemy projekty zieleni o różnym przeznaczeniu. Projektujemy ogrody przydomowe, zieleńce i parki w miastach, zieleń przy obiektach firmowych, szkołach, przedszkolach, obiektach sakralnych, restauracjach, centrach handlowych oraz innych obiektach użyteczności publicznej.

Projektowanie ogrodów

Wykonawca: ARCHIstrefa Studio Projektowe

ARCHIstrefa Studio Projektowe zajmuje się projektowaniem, zarówno ogrodów przydomowych i balkonów, jak i przestrzeni miejskiej. Realizujemy projekty na terenie województwa dolnośląskiego.

Alpinaria, skalniaki

Wykonawca: DIG STUDIO Gumula Grzegorz

Niezwykle urokliwym elementem ogrodu są alpinaria tzw. skalniaki lub większe kompozycje skalne. Do ich budowy wykorzystujemy "tufy" wapienne, granity, sempertynit, otoczaki i inne o różnej wielkości, od kilku gram do nawet kilku ton