Alpinaria, skalniaki

Wykonawca: DIG STUDIO Gumula Grzegorz

Niezwykle urokliwym elementem ogrodu są alpinaria tzw. skalniaki lub większe kompozycje skalne. Do ich budowy wykorzystujemy "tufy" wapienne, granity, sempertynit, otoczaki i inne o różnej wielkości, od kilku gram do nawet kilku ton

Projektowanie nawierzchni

Wykonawca: Zielone Marzenie - Pracownia Sztuki Ogrodowej

PROJEKT NAWIERZCHNI WRAZ Z WYMIAROWANIEM, DOBOREM MATERIAŁÓW ORAZ SZCZEGÓŁOWYM BILANSEM

Projektowanie ogrodu

Wykonawca: GARDEN PARK Usługi Ogrodnicze Katarzyna Mazurczak

Garden Park zajmuje się projektowaniem i zakładaniem ogrodów. Wykonujemy zarówno ogrody przy prywatnych posesjach, jak również na terenach wokół firm. Nasza oferta obejmuje obiekty małej architektury ogrodowej takie jak: ścieżki ozdobne, murki, placyki, palisady, trejaże, kratki drewniane, donice.

Projekty, wizualizacje

Wykonawca: DIG STUDIO Gumula Grzegorz

Podstawą budowy ogrodu jest dobry pomysł.Wykonujemy projekty pod konkretny ogród,w ten sposób tworzymy go od podstaw.Osobisty obmiar terenu pozwala nam poznać wszystkie możliwości ale i mankamenty ogrodu.Pomysł powstaje już na miejscu,na tej podstawie wykonujemy szkic koncepcyjny.Po akceptacji klienta można przystąpić do wykonania wizualizacji całego ogrodu ale i poszczególnych elementów jak pergole, ogrodzenia, podjazdy lub kąciki tematyczne.

Projektowanie założeń ogrodowych

Wykonawca: Beata Brzezicka Projektowanie Ogrodów

Do projektu koncepcyjnego (wstępnego) potrzebne są materiały przygotowane przez właściciela - mapa geodezyjnowysokościowa, jak najdokładniejszy opis i zdjęcia terenu. Możliwość wykonania dodatkowo makiety ogrodu ilustrującej główne założenia. Po zaakceptowaniu koncepcji powstaje projekt docelowy. Nadzór autorski podczas realizacji. Możliwość polecenia dobrego wykonawcy do wykonania ogrodu wg projektu. Cena zależna od wielkości terenu i skomplikowania elementów małej architektury: od 1,0zł za m2

Usługi ogrodnicze

Wykonawca: Green Garrden Krzysztof Niziurski

Projektowanie realizacja i pielęgnacja ogrodów na terenie Wrocławia oraz Jeleniej Góry oraz okolic

Projektowanie i urządzanie ogrodów

Wykonawca: Sungarden - Projektowanie i Urządzanie Ogrodów

Oferujemy projektowanie i zakładanie ogrodów na terenie Warszawy i okolic.Stanowimy zespół dyplomowanych architektów krajobrazu posiadających wieloletnie doświadczenie w projektowaniu ogrodów przydomowych i terenów zieleni miejskiej. Posiadamy certyfikaty z zakresu projektowania i zakładania systemów nawadniania.

RABAT

Wykonawca: Zielone Marzenie - Pracownia Sztuki Ogrodowej

NA USŁUGĘ DOTYCZĄCĄ PROJEKTOWANIA I ZAKŁADANIA OGRODÓW ORAZ PIELĘGNACJI TRAWNIKÓW

Zakładanie trawników

Wykonawca: Garden Art Katarzyna Klimkowska

W ramach usług z zakresy zakładania i pielęgnowania ogrodów proponujemy zakładanie trawników z siewu i z rolki.

Projektowanie zieleni

Wykonawca: Biuro Projektów Architektonicznych Anna Radwan-Burek

Wykonujemy projekty zieleni, ogrodów, terenów sportowych, w tym boisk, pól golfowych, skwerów, parków, placów zabaw. Przygotowujemy także szczegółowe inwentaryzacje dendrologiczne. Projekty wykonuje mgr inż. architekt i mgr inż. architekt krajobrazu.

Modernizacje parków

Wykonawca: GARDEN PROJEKT

projekty modernizacji parków, skwerów, zieleńców, zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie www

Projektowanie zieleni publicznej

Wykonawca: GARDEN PROJEKT

Wykonujemy projekty otoczenia budynków użyteczności publicznej, uwzględniając przy tym najnowsze trendy.

Szczegóły na naszej stronie internetowej.

Aranzacja ogrodów

Wykonawca: FLORI-ARCH Radosław Madejowicz

dojazd oraz wycena do 50km gratis ,pomiar działki , projekt ogrodu zaprojektowany pod potrzeby klienta, realizacja , zakup roślin

Projektowanie ogrodów / terenów zieleni

Wykonawca: GREENTAR OGRODY Rafał Wieczorek

W naszej firmie budowa każdego ogrodu poprzedzona jest stworzeniem niepowtarzalnego ogrodu, który staramy się dopasować do indywidualnych upodobań klienta. Nie powtarzamy tych samych projektów-KAŻDY JEST INNY OD POPRZEDNIEGO- co gwarantuje Państwu unikalność. Projekty tworzone są przez profesjonalistów co gwarantuje Państwa zadowolenie z efektu końcowego. W naszej pracy szczególną troskę przykładamy do dokładności wykonania, staramy się jak najlepiej połączyć wygląd i estetykę ogrodu z jego funkcjonalnością, nie zapominając o specyfice polskiego klimatu. Jesteśmy elastyczni i otwarci na każde propozycje i uwagi naszych klientów.W firmie Greentar powstają małe dzieła sztuki, koncepcje kreślone odręcznie, które stanowią doskonałe połączenie wymagań klienta z ideą projektanta.


prace projektowe dla inwestorów prywatnych, firm oraz instytucji

szczegółowy dobór roślinności

projekty nawierzchni

projekty oświetlenia i nawodnienia

dobór elementów małej architektury

Zakładanie ogrodów

Wykonawca: TERRADESIGN Michał Kwasek

Wykonujemy wszystkie prace na każdym etapie zakładania ogrodu. Nasze realizacje rozpoczynają się od podstawowych czynności związanych z przygotowaniem terenu pod inwestycję aż do osiągnięcia efektu końcowego. Każda realizacja poprzedona jest bezpłatną szczegółową wyceną i konsultacjami.