Projektowanie założeń ogrodowych

Wykonawca: Beata Brzezicka Projektowanie Ogrodów

Do projektu koncepcyjnego (wstępnego) potrzebne są materiały przygotowane przez właściciela - mapa geodezyjnowysokościowa, jak najdokładniejszy opis i zdjęcia terenu. Możliwość wykonania dodatkowo makiety ogrodu ilustrującej główne założenia. Po zaakceptowaniu koncepcji powstaje projekt docelowy. Nadzór autorski podczas realizacji. Możliwość polecenia dobrego wykonawcy do wykonania ogrodu wg projektu. Cena zależna od wielkości terenu i skomplikowania elementów małej architektury: od 1,0zł za m2

Usługi ogrodnicze

Wykonawca: Green Garrden Krzysztof Niziurski

Projektowanie realizacja i pielęgnacja ogrodów na terenie Wrocławia oraz Jeleniej Góry oraz okolic

Projektowanie i urządzanie ogrodów

Wykonawca: Sungarden - Projektowanie i Urządzanie Ogrodów

Oferujemy projektowanie i zakładanie ogrodów na terenie Warszawy i okolic.Stanowimy zespół dyplomowanych architektów krajobrazu posiadających wieloletnie doświadczenie w projektowaniu ogrodów przydomowych i terenów zieleni miejskiej. Posiadamy certyfikaty z zakresu projektowania i zakładania systemów nawadniania.

RABAT

Wykonawca: Zielone Marzenie - Pracownia Sztuki Ogrodowej

NA USŁUGĘ DOTYCZĄCĄ PROJEKTOWANIA I ZAKŁADANIA OGRODÓW ORAZ PIELĘGNACJI TRAWNIKÓW

Zakładanie trawników

Wykonawca: Garden Art Katarzyna Klimkowska

W ramach usług z zakresy zakładania i pielęgnowania ogrodów proponujemy zakładanie trawników z siewu i z rolki.

Projektowanie zieleni

Wykonawca: Biuro Projektów Architektonicznych Anna Radwan-Burek

Wykonujemy projekty zieleni, ogrodów, terenów sportowych, w tym boisk, pól golfowych, skwerów, parków, placów zabaw. Przygotowujemy także szczegółowe inwentaryzacje dendrologiczne. Projekty wykonuje mgr inż. architekt i mgr inż. architekt krajobrazu.

Modernizacje parków

Wykonawca: GARDEN PROJEKT

projekty modernizacji parków, skwerów, zieleńców, zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie www

Projektowanie zieleni publicznej

Wykonawca: GARDEN PROJEKT

Wykonujemy projekty otoczenia budynków użyteczności publicznej, uwzględniając przy tym najnowsze trendy.

Szczegóły na naszej stronie internetowej.

Aranzacja ogrodów

Wykonawca: FLORI-ARCH Radosław Madejowicz

dojazd oraz wycena do 50km gratis ,pomiar działki , projekt ogrodu zaprojektowany pod potrzeby klienta, realizacja , zakup roślin

Projektowanie ogrodów / terenów zieleni

Wykonawca: GREENTAR OGRODY Rafał Wieczorek

W naszej firmie budowa każdego ogrodu poprzedzona jest stworzeniem niepowtarzalnego ogrodu, który staramy się dopasować do indywidualnych upodobań klienta. Nie powtarzamy tych samych projektów-KAŻDY JEST INNY OD POPRZEDNIEGO- co gwarantuje Państwu unikalność. Projekty tworzone są przez profesjonalistów co gwarantuje Państwa zadowolenie z efektu końcowego. W naszej pracy szczególną troskę przykładamy do dokładności wykonania, staramy się jak najlepiej połączyć wygląd i estetykę ogrodu z jego funkcjonalnością, nie zapominając o specyfice polskiego klimatu. Jesteśmy elastyczni i otwarci na każde propozycje i uwagi naszych klientów.W firmie Greentar powstają małe dzieła sztuki, koncepcje kreślone odręcznie, które stanowią doskonałe połączenie wymagań klienta z ideą projektanta.


prace projektowe dla inwestorów prywatnych, firm oraz instytucji

szczegółowy dobór roślinności

projekty nawierzchni

projekty oświetlenia i nawodnienia

dobór elementów małej architektury

Zakładanie ogrodów

Wykonawca: TERRADESIGN Michał Kwasek

Wykonujemy wszystkie prace na każdym etapie zakładania ogrodu. Nasze realizacje rozpoczynają się od podstawowych czynności związanych z przygotowaniem terenu pod inwestycję aż do osiągnięcia efektu końcowego. Każda realizacja poprzedona jest bezpłatną szczegółową wyceną i konsultacjami.

Projekt ogrodu

Wykonawca: Gardenika

Oferujemy usługi z zakresu projektowania ogrodów. Wykonujemy zarówno kompleksowy projekt ogrodu, jak i projekt częściowy: np. wybranej części ogrodu, rabaty czy sam układ funkcjonalno-przestrzenny.
Zaczynamy od bezpłatnego spotkania, na którym przedstawiamy ofertę, rozmawiamy o zakresie usługi, oczekiwaniach i potrzebach klientów. Jeśli klient zdecyduje się, aby skorzystać z naszej usługi projektu ogrodu, opracowujemy dwie różne koncepcje funkcjonalno- przestrzenne i omawiamy je na kolejnym spotkaniu. Po rozmowie i naniesieniu uwag klienta, wspólnie zatwierdzamy koncepcję zagospodarowania ogrodu, która jest dla nas punktem wyjścia do dalszego projektowania.
Przykładowy zakres projektu ogrodu to: koncepcja zagospodarowania terenu ogrodu, plan nasadzeń z wykazem roślin (nazwy polskie oraz łacińskie), szacunkowy kosztorys materiału roślinnego, projekt oświetlenia, nawadniania, elementów małej architektury, wizualizacje 3D.

Zagospodarowanie terenów zielonych

Wykonawca: Greentec Studio Wojciech Bobek

Wszystkie usługi związane z kompleksowym zagospodarowniem terenów zielonych. Od pomysłu do realizacji.

Projektowanie i zakładanie ogrodów przydomowych

Wykonawca: GREENSPIRACJA Anna Hartung-Pyka

Indywidualny projekt ogrodu jest tworzony ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb i życzeń klienta. Zapewniamy kompleksową obsługę projektową: wizytę u klienta, pomiary działki, przedstawienie koncepcji (z trójwymiarową komputerową wizualizacją, wykonanie projektu wykonawczego oraz organizację i nadzór prac wykonawczych.
Każdy projekt zawiera:
- koncepcję
- komputerową wizualizację
- plan nasadzeń z wykazem roślin
- rzut z wymiarowaniem terenu
Na życzenie klienta możemy wykonać ponadto: koncepcję oświetlenia, projekt nawodnienia, projekt układu kostki brukowej

Projektowanie zieleni przy siedzibach firm

Wykonawca: GREENSPIRACJA Anna Hartung-Pyka

Aby poprawić wizerunek swojej firmy w oczach dotychczasowych oraz nowych klientów proponujemy indywidualne projekty zieleni przy siedzibach firm. Aranżacja otoczenia uwzględni specyfikę firmy, Państwa potrzeby i oczekiwania oraz budżet. Oferujemy kompletny projekt oraz organizację i nadzór prac wykonawczych. Projekt zawiera koncepcję, wizualizację komputerową, plan nasadzeń z doborem roślin, rzut z wymiarowaniem oraz dobór małej architektury i elementów dekoracyjnych. Na życzenie klienta oferujemy ponadto projekt systemu nawadniającego, plan oświetlenia, a także projekt układu kostki brukowej.